Ako ďalej s mojím mužom?

matusa111
4. aug 2020

Ahojte. Chcem sa trosku poradit. Mam 30 a som s manzelom uz 15 rokov. Mame dve deti. Jeden ma 6rokov a druhy bude mat 2. Od tehotenstva toho druheho sa toho vela u nas zmenilo. Moj muz bol vzdy take dieta a ja som vela tolerovala a nevsimala si. No mam pocit, ze sa to zhorsuje. Zacal viac pit a ked pijde, ma hrozne vystupy. Vypne nam poistky, krici po mne a vyblakuje mi skarede veci. Deti z toho vacsinou vynecha ale starsi vela pocul. Ruku nezdvihol nikdy ale ta psychika. Vykaslal sa na mna v tazkej situacii ked som honpotrebovala a kvoli alkoholu. On to olutoval ale vo mne nastal hrozny zlom a ja uz ani neviem ci ho lubim. Neviem si najst k nemu cestu. A ked aj chcem vzdy to pokazi. Je zavistly na sexe a nuti ma do neho denno denne. Ak nedostane tak krici po mne aj do rana pokial nepovolim. Porom som nevyspata a uz fakt zufala. Stale ma obvinuje, ze niekoho mam a nemozem vybehnut sama bez deti ani kamosku pozriet lebo hned som s niekym. Naposledy som za tri hodiny mala osemdesiat hovorov, cez 200 sprav a ked som prisla. Zjapal, ze mam roztiahnutu.... ze som s niekym bola. Ale ja som mu verna no Nemam chut mu dat pusu, nic. Ako v takomto vztahu dalej??? Dakujem za rady

alexandraalexandrova
4. aug 2020

@matusa111 Podaj ziadost o rozvod, uz si to mala urobit davno. Ak je tak skvely otec, detom sa bude venovat aj potom. Ak mate kam ist, zbal seba aj deti a chodte od takeho magora prec. myslis ze detom neublizuje ked otec vrieska na matku opity? O tom uz ani nehovorim ze si dennodenne nutena nasilne k sexu. Kde mas prosim ta zdravu sudnost a sebauctu?...pane boze...neverim ze sa vazne pytas co mas robit..

stanulienkat
4. aug 2020

Neverim,ze je takyto az po 2. dietati. Takto sa clovek nezmeni len tak. S takym clovekom ani 1 dieta,mieto este dve. A neverim,ze toto moze byt dobry otec.

meluela
4. aug 2020

@matusa111 toto nevyzera ze by sa to malo niekedy zlepsit :-/ najdi si terapeutku aby si mala psychicku podporu spravit ten nevyhnutny krok a mala to vsetko vopred ujasnene. rataj s tym, ze to asi bude skaredy rozvod, asi sa aj porad ako to co najlepsie podat aby nerobil sprostosti. ak ostanes, deti to poznaci, toto nie je dobre prostredie pre ne a teba to casom uplne znici

0silvia0
4. aug 2020

@matusa111 vies, on mozno ani nie je skvely otec, len ho hra.. podla toho co pises je to manipulator ako vysity. Je to porucha osobnosti a ty to nevidis, lebo v tom zijes dlhe roky...
Pozri je to na tebe, ak potrebujes prezit zle veci, potrebujes si to v zivote vyzrat, suchaj pri nom nohami, trp a nechaj sa manipulovat a sexualne zneuzivat (ano, vynuteny sex je zneuzivanie)...
Ak sa chces v zivote posunut, volne dychat, ukazat detom pekne aspekty zivota, odid od neho a nechaj ho sameho s jeho demonmi...
Je to fakt na tebe🥺

bosorka2302
4. aug 2020

@anita6666 ja tiez poznam slobodneho muza po 40tke co si vzal moju kamosku so 4 detmi😀😀😀😀. Nie je zufalec v pohode chalan. Prva frajerka mu umrela sa opila na smrt

yoxinka
4. aug 2020

Moja teta žije s takýmto hulvátom už skoro 30rokov. Tá sa bez neho nemohla ani na krok pohnúť, ani za vlastnou mamou nemohla ísť. Nedovolil jej spraviť vodičák, lebo na to nemala podľa neho, všade ju len vozil on. Ona bola mega šikovná talentovaná baba plná ideálov a nápadov. Chcela podnikať. Robotu mala len takú, čo jej on vybavil ... takže robila obyčajnú predavačku ... a teda holka mala ozaj na viac... a robil to doteraz. On v nej všetko zničil, lebo furt jej len hovoril, že na nič nemá. On je pri tom totálne neschopný lenivý debil. No ... len ona mu všetko vždy verila. A furt mal sprosté sexuálne narážky ... mne v mnohých prípadoch bolo trapne aj zaňho. Ako o deti sa aj on staral ... len škoda, že ich naučil, že matka je nič, len slúžka. Trochu sa toto nastavenie staršej dcéry zmenilo, keď bola rok sama na študijnom pobyte vo francúzsku, odtiaľ sa vrátila ako vymenená, skončila školu, kúpila byt a o otvoci už len povie, že jeho jedným uchom dnu, druhým von ... ale nebyť toho francúzska, tak neviem neviem. Ja by som si s takým chlapom teda život nekazila ...

janetinka27
4. aug 2020

@matusa111 psychopat

katarinka89
4. aug 2020

@anita6666 možno by si aj závidela 😉

simca06022011
4. aug 2020

@matusa111 neostavaj s takymto hulvatom, kvoli detom. Ak mas kam, vezmi deti pri najblizsom vyleve jeho a odid. Uvidis ci sa nespamata, elbo moze byt, ze je to proste ponorkova choroba uz... 15rokov... mladi ste zacali, mohlo na neho dolahnut uz hocico. A je si tebou isty, mozno keby si fakt s inym odisla spamatal by sa, ze nie je jediny pod slnkom. Ak chce na sebe popracovat, nech navstivi psychologa a zacne sa spravat.

On je proste zly vzor pre deti to si opakuj. A podla toho chod...

jamajkaback
4. aug 2020

Co by si poradila dobrej kamoske Keby malá takto problém? Nie je dobrý otec nemyslí si že to deti nevidia a nezanechá to na nich stopy. Nahravaj si jeho nadavky to ako ta nuti do toho co nechceš a odijd od neho inak sa zblaznis držím silno pastä 🍀💪✊

soldi
4. aug 2020

@anita6666 preco by si ju mal zavesit na krk? divny postoj, nie? sama mam 4 deti a keby som sa s muzom rozviedla, tak ich uzivim aj sama a nepotrebujem sa nikomu "vesat na krk". och, tieto nazory ako zo stredoveku 🙄

akinom0077
6. aug 2020

@matusa111 fu tazka situacia ale cast s tych veci co zazivas som presla a dost mi pripominaju partnera z minulosti... nastastie vydata som nebola. Ten zlom co si pisala v tom sa tiez vidim presne tak som to mala aj ja

janage
6. aug 2020

@matusa111 https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123224... pozri si to a porozmyslaj.
A este dokument Zlasky nenavist cast o zenach. Tiez dokument ct2.
Ja by som toto davala ako povinne pozriet pubertakom rovno na tak propagovanej sex. vychove. Aby dievcata aj chalani teda, videli, ze take chovanie nie je normalne.