Ako ďalej s mojím mužom?

matusa111
4. aug 2020

Ahojte. Chcem sa trosku poradit. Mam 30 a som s manzelom uz 15 rokov. Mame dve deti. Jeden ma 6rokov a druhy bude mat 2. Od tehotenstva toho druheho sa toho vela u nas zmenilo. Moj muz bol vzdy take dieta a ja som vela tolerovala a nevsimala si. No mam pocit, ze sa to zhorsuje. Zacal viac pit a ked pijde, ma hrozne vystupy. Vypne nam poistky, krici po mne a vyblakuje mi skarede veci. Deti z toho vacsinou vynecha ale starsi vela pocul. Ruku nezdvihol nikdy ale ta psychika. Vykaslal sa na mna v tazkej situacii ked som honpotrebovala a kvoli alkoholu. On to olutoval ale vo mne nastal hrozny zlom a ja uz ani neviem ci ho lubim. Neviem si najst k nemu cestu. A ked aj chcem vzdy to pokazi. Je zavistly na sexe a nuti ma do neho denno denne. Ak nedostane tak krici po mne aj do rana pokial nepovolim. Porom som nevyspata a uz fakt zufala. Stale ma obvinuje, ze niekoho mam a nemozem vybehnut sama bez deti ani kamosku pozriet lebo hned som s niekym. Naposledy som za tri hodiny mala osemdesiat hovorov, cez 200 sprav a ked som prisla. Zjapal, ze mam roztiahnutu.... ze som s niekym bola. Ale ja som mu verna no Nemam chut mu dat pusu, nic. Ako v takomto vztahu dalej??? Dakujem za rady

simsalabim
4. aug 2020

@matusa111 ufff. Uprimne? Rozviedla by som sa. Psychicky by ma taky partner znicil.

mondolina
4. aug 2020

Prepáč, ale to sa veľmi zle aj číta, nebola by som s ním.

fiafia
4. aug 2020

@matusa111 ak toto nieje vymyslené story tak by som takémuto hulvatovi dala jednu po papuli, rozvod a hneď. To aký prikladaju tie deti. Nikde nieje záruka,že ten jeho hnev sa raz neobrati proti nim.

dollyzv
4. aug 2020

Joj chuda moje,to prečo toto so sebou necháš robiť? :( len mi nepovedz že kvôli deťom,to on má byť príklad že takto to v rodine funguje? Bez mihnutia oka by som sa s ním rozviedla..

denden77
4. aug 2020

@matusa111 si este taka mlada.. mas cely zivot pred sebou.. zbav sa ho.. aj kvoli sebe, aj kvoli detom.. 🍀🍀🍀

janula12345
4. aug 2020

@matusa111 ak mas kam ist, odid od neho. Ak nie, nech ide on. Vypln ziadost o dozvod cim skor a chodte od seba. Toto sa uz nezmeni, neverim, ze v tebe este ozije nejaky cit k nemu po takychto veciach,, a budes sa iba trapit. Neostala by som s nim ani keby mi hory doly sluboval a zmenu.

danica2711
4. aug 2020

@matusa111 doteraz všetky radia "preč od neho" a ja sa tiež pridám. Jasné, že si mu na začiatku veľa vecí tolerovala, úplne mladý človek (15!!!) má inak nastavené kritériá hodnôt. Problém je, že ty si dospela a on nie a pochybujem, že sa mu to ešte podarí. Chová sa strašne, to je toxické prostredie pre teba aj pre deti. Preč...

korunka1
4. aug 2020

Ak ti ešte ostala sebaúcta, tak to rieš . Alebo to sekni hneď rozvodom alebo ho pritlač na liečenie, a to nielen protialkoholické.Mňa keby takýmto štýlom tlačil do sexu, tak ho udám za znásilnenie

deti95060810
4. aug 2020

Hlupák .... podľa mňa to bude len na tebe koľko rokov ešte vydržíš...😉

0silvia0
4. aug 2020

@matusa111 prosim ta, toto nemusis znasat ani ty ani deti, zachrante sa a odid od neho! Toto je sexualne aj psychicke tyranie!!

sandrika1986
4. aug 2020

Toto nie je muz pre teba...rozved sa s nim co najskor...necakaj, ze sa zmeni a never jeho slubom...bude to len horsie pre Teba a tvoje deti.

hivanik
4. aug 2020

Poznam takyto pripad ked zena odisla kvoli tymto problem od muza so 4 detmi. A teraz ma muza, ktory prijal jej deti za svoje a lutuje, ze neodisla od tyrana skor. Si mlada a zasluzis si lepsi zivot.

anita6666
4. aug 2020

@hivanik ja by som chcela vidieť toho muža,čo si zavesil na krk ženu so 4 deťmi....ehm

majah212
4. aug 2020

To nie je vztah... Nemas v okoli blizku osobu ktorej by si sa zverila a dokazala by ti byt oporou, ked by si ho chcela kopnut do riti? Ty nie si povinna toto znasat, zaroven deti nie su povinne toto zazivat. Syn bude vacsi a bude vidiet a pocut vsetko (aj to ze otec "znasilnuje" mamu). A zanecha to stopy na vsetkych.

lenuliatko84
4. aug 2020

Uz by som dávno bola u rodicov a vsetkym povedala co je zac,aby sim nebola ja za kravu. Takto sa muzi spravat k zene nemozu

hivanik
4. aug 2020

@anita6666 ....tak si predstav, ze taky chlap existuje...spolocne deti nemaju a jej deti berie ako vlastne....Zeby skutocna laska?

mlska19
4. aug 2020

Odíď, toto nemá význam. Nie som zástanca rozvodov po každej hádke, ale pánko je egoista. S takýmto človekom nemá najmenší zmysel byť.

luccija
4. aug 2020

@matusa111 hneď sa rozved, alebo nech sa lieči, ale je to chorý človek.Nedovol tým krásnym deťom mať taký život.Je to psychopat

solange7
4. aug 2020

@matusa111 nenechaj sa takto ponizovat, asi si si uz zvykla, ale tvoj pripad je naozaj dost zavazny. Tvoj manzel ta psychicky depta, ponizuje a sexualne zneuziva. Dufam, ze sa z pod jeho choreho vplyvu vymanis a budes zit stastny zivot. Len sa nedaj nahovorit na nejake hlupe sluby. Takyto ludia ich nikdy nedodrzia.

anita6666
4. aug 2020

@hivanik žeby zúfalstvo?

marca12
4. aug 2020

@fiafia preco by to malo byt vymyslene,takychto hovad beha dost vela po svete

montemotherone
4. aug 2020

@anita6666 niektorí chlapi sú príliš dobrí aby ich ženy chceli. Takí ťuťkovia. Aj zarobia, aj nechcú od života veľa, aj nerobia zle, aj majú ženu radi... No a niektoré ženy musia od tých "nie zúfalých" dostať riadne po papuli, aby si potom takých dobrých mužov našli a tichúčko si ich vážili 😏

miskamichalka
4. aug 2020

@matusa111 prepac, ale je to dobry hulvát. Mat chut na sex ked je na teba sprosty ,tak to asi tazko! Ver, ze niekedy je aj pre deti lepsie, ak tie vystupy tvojho manzela nebude vidiet. Cim su starsie, tym su vnimavejsie! Usetri ich toho a odid od manzela, ak sa da

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hivanik
4. aug 2020

@anita6666 ...pravdepodobne mas zlu skusenost s muzmi a pises vlastnu skusenost.....keby si ich poznala ako funguju v manzelstve tak by si mohla hodnotit. Vnucata ho volaju dedko a maju pekny vztah.

laguna28
4. aug 2020

@matusa111 poznám jednu ženu ktorá mala podobný problém, ako cez kopirák. Roky to tolerovala. Jej muž bol chorobné žiarlivý a preto trval na každodennom sexe, aby ona nemala chuť ísť s niekým iným. Skončilo sa to po xxx rokoch, keď utiekla na políciu a jeho vzali kukláči. Nasili mu toho dosť od týrania, sexuálneho násilia, .... Tiez sa pridám k babám a odporúčam rozchod. Ale pocitaj s tým, že po rozchode ťa bude prenasledovať a robiť ti zo života peklo. Nechcem ťa strašiť ale maj sa na pozore, lebo tvoj muž to nemá v hlave v poriadku

matusa111
autor
4. aug 2020

Aby som to upresnila co ma drzi pri nom. Je skvely otec, deti ho maju velmi radi a im nikdy neublizil. Dalsia vec je, ze on vsetko dokonale zahra proti mne a vlastne to dokonale uhral tak, ze sa citim byt za vsetko vinovata lebo som si dovolila ist po niekolkych rokoch von s babami a mojou rodinou kde uz mi brat vzal mobil tak ma kryli podla neho ked som ho podvadzala. Priznavam, ze uz ma napadlo, ze mozem byt stastna s niekym lepsim no mam strach a dokonca aj vycitky za tieto myslienky.

karolinakr
4. aug 2020

@matusa111 a to sa ti zda v poriadku ked muž vykrikuje do 3 rana, lebo nema sex a žena sa podvoli? Keby to bolo zo vzajomnej vašne, ze sa naňho tešíš,
ale takto to dlho neutiahneš.Za 20 rokov z teba bude strhana utrapena žena.
Je aspon dobry v posteli a nemysli len na seba? Lebo ak vykrikuje a ešte je egoista, potom si blazon
Teda aspoň mne by to nevyhovovalo

beronsche
4. aug 2020

@matusa111 ja len k tomu, aky je skvely otec - dobry otec predsa nevrieska na matku svojich deti, nerobi vystupy, nevypina im ozraty poistky...a ano, ublizuje im , tym, ake dusno doma vytvara a ver mi, ze ich to nejakym sposobom poznaci.. zial..

popolusska
4. aug 2020

@matusa111 je skvely otec, ked oziapava matku svojich deti celu noc, kym chudera nepovoli, aby mal sex? Skvely otec by robil vsetko preto, aby zena, ktora vychovava jeho deti, bola oddychnuta, spokojna, stastna... k ostatnemu sa uz nevyjadrujem, uprimne, je mi tvojej situacie luto a z tvojho muza na vracanie...