Ako dlho ste vydržali nerozprávať sa s mužom?

sunshineka
3. feb 2015

Treti den sa s mojim nebavim,prvy krat v zivote som vydrzala byt ticho.ja co som vzdy kazdemu prizvukovala,ze rozpravat sa musi,lebo co ak sa tomu druhemu nieco stane a na druhy svet pojdeme pohadani... nezhody sme si vzdy vyriesili hned viac menej z mojej iniciativy.no teraz som sa rozhodla,ze vydrzim a som zvedava,kedy sa on pride ospravedlnit,lebo to nikdy nerobi.len ma stve,ze hnev ma presiel hned a uz mi aj kutikmi ust skrbe od smiechu,ale vydrzim.on sa nema k nicomu,chodi si akoby sa nic nestalo.pozdravi sa,prejde okolo mna,ale zeby povedal prepac,mrzi ma to,to nie...

natalym
3. feb 2015

Neviemmmmmmmmmmmmm. Tak dlho by sme to nevydržali. Ale si ma pobavila.

svetluska82
3. feb 2015

@sunshineka ja asi mesiac...teraz hadky neriesime tichou domacnostou.aj tak to k nicomu neviedlo.

sunshineka
autor
3. feb 2015

@natalym vsak ani ja uz nevydrzim.pane boze kamoska mi vravela,ze vydrzala 2 tyzdne.nechapem ako to vydrzala alebo skor,cim sa ten chudak previnil 😀

mirka414
3. feb 2015

@sunshineka držím ti palce vydrž 🙂 ja vydržím hodne dlho ked chce vojnu má ju mať naposledy ho to stalo bonboniéru Merci a kyticu kvetov 🙂

natalym
3. feb 2015

Chlapi sa neradi ospravedlňujú. Ja sa ospravedlním, nemám problém.

sunshineka
autor
3. feb 2015

@svetluska82 meeesiiaaac?ako?vobec nic ani ahoj,nic ste spolu nemuseli riesit?myslim,co sa tyka domacnosti?my ideme cez vikend na oslavu a potrebujem sa s nim dohodnut na kupe darceka

sunshineka
autor
3. feb 2015

@natalym stacilo by keby ma objal,prejavil trosku lutosti nad svojim konanim.

natalym
3. feb 2015

@sunshineka Inak keď si písala v téme, že z Tvojej iniciatívy ste sa začali baviť, tak len toľko, niekto musí mať rozum. Môj muž hovorí: múdrejší ustúpi.

sunshineka
autor
3. feb 2015

@mirka414 na toto sa nezmoze.tisic krat som mu vravela,co zeny potesi.ze ma prist s kvetinou alebo cokoladou a vsetko bude dobre

timea7
3. feb 2015

@sunshineka ja sa s ním nerozprávam, len keď spím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 také u nás neexistuje, sme dospelí ľudia, ak problém, ktorý máte nerozoberiete, ešte sa zväčší.

natalym
3. feb 2015

@sunshineka A vôbec nič? Môj nehovorí nič ale začne sa tak obšmietať okolo mňa. A ja naňho vybrechcem: Potrebuješ niečo? A on mi povie: Sa Ti líškam........ 🙂

sunshineka
autor
3. feb 2015

@natalym tentokrat chcem byt dobrovolne hlupa 😀

natalym
3. feb 2015

Môj by tiež s darmi nechodil.

natalym
3. feb 2015

@sunshineka Tak sa nedá nič robiť.

sunshineka
autor
3. feb 2015

@natalym absolutne nic.mne by uplne stacilo,keby sa liskal.neviem sa hnevat,mna hned hnev prejde.ja sa nanho hnevam skor zato,ze nic nespravi

pribinak
3. feb 2015

Ja asi 2 týždne, ale ani pól slova.
Ale nie je to konštruktívny prístup, je to taka ticha agresia! Moj muz vie, ze mi musí niečo pekne kúpiť a strčiť sa mi do riti! Ale neviem koľko nu to vydrží ;)))
Ja mam potom zle svedomie a tiez sa mu potom strkam do zadku ;)

No a potom si dáme nejaku túru a medzi fúcanim do kopca si problem vydiskutujeme ako normálni ľudia

caoli
3. feb 2015

ja by som aj vydrzala, ale ten moj nie… takze som ani nemala prilezitost sa otestovat , ze kolko 🙂 🙂

natalym
3. feb 2015

@sunshineka Ticho je horšie ako poriadna hádka.

irusa
3. feb 2015

5 dní a potom sa ozval, nakoľko nedokázal okolo mňa chodiť aby bol ticho

mimla
3. feb 2015

Tichá domácnosť je zle pochopený pojem. Väčšina žien si myslí, že tým muža vytresce a väčšina mužov je rado, ak je doma chvíľu ticho 😉 Ja som tichou domácnosťou nikdy nič nevyriešila, aj keď u mňa je tichá domácnosť spôsobená tým, že ja sa skrátka zaseknem a jednoducho mi nejde normálne sa rozprávať. Ja som vlastne stále neprišla na to, ako donútiť môjho chlapa robiť niečo čo nechce. Pravdupovediac, už to ani neskúšam a riešim veci po vlastnej linke.

Ale k otázke - týždeň. Týždeň mi trvalo, kým som bola schopná sa s ním porozprávať. Chcela som skôr, ale nešlo to. Dnes sa viem odseknúť aj do pár minút. Lepším sa.

oldman50plus
3. feb 2015

@natalym Moja žena sa nikomu (nielen mne) v živote neospravedlnila (na náhrobku bude napísané "tu leží tá čo sa nikdy nemýlila" 😀 ) maximálne "síce to nedopadlo dobre ale neurobila by som to ak by si ty neurobil..." Dokonca aj za dlhoročnú neveru som mohol ja.
Nikdy som to neriešil (bolo by to rozbilo manželstvo s malými deťmi už pred mnohými rokmi), ja sa vždy ospravedlním ak cítim čo i len malý podiel viny. Takže nielen chlapi.

natalym
3. feb 2015

@mimla To neviem ani ako ho donútiť k niečomu čo nechce. A najlepšie je nenútiť ho.

natalym
3. feb 2015

@oldman50plus To fákt?

mimla
3. feb 2015

@natalym Nenútim. Len vidím vo svojom okolí ženy, ktoré po rokoch našli na svojich chlapov rôzne páky. Ja som nenašla. Má tvrdú hlavu, ale musím uznať, že sa vyskytlo dosť situácií, kedy to bola výhoda. Takže preto som sa prestala snažiť ho manipulovať. Na druhú stranu musím uznať, že môj chlap tiež nie je manipulátor. Má len klasickú tvrdú palicu.

marcella24
3. feb 2015

@mirka414 bomba 🙂)

romanovic
3. feb 2015

Mesiac. Ale z toho bol 3 tyzdne na lieceni 😀

tinka323
3. feb 2015

@sunshineka muzom niekedy ani nedopne, ze cim Ti ublizil.
sebectvo neguje empatiu. Ja tiez vydrzim 2-3 dni, moj zas pride, ze potulit sa, ale ja nechcem, lebo problem ostane a zas vybuchne o par dni.tak radsej vychladnem a potom sa rozpravame.

sunshineka
autor
3. feb 2015

@tinka323 on velmi dobre vie,cim ublizuje.on toho vela nenahovori a o problemoch uz vobec nie.zo zaciatku ma to stvalo,uz som si zvykla,lebo ma kopu inych dobrych vlastnosti.netyram ho siahodlhymi monologmi ako niektore zeny,tak by aspon par slov denne mohol prehodit.

trubelka13
3. feb 2015

naposledy asi 5dni ale to som mu nepovedala ani slovicko 😀 😀 potom ma zdrapom a polubil(pomojkal) nestihla som ani odporovat 😀

tinka323
3. feb 2015

@sunshineka no tych par viet by mohol, udrzuje sa tym ista komunikacia, ked sa dlho komunikuje len na informativnej urovni, toto kup prosim, mala zas sopli a bla bla, zacne komunikacna bariera, my si tiez nevieme najst na seba cas, ale zas dufam ze je to obdobim, 3 deti, obaja pracujeme, sme fakt vycerpani, ale na druhej strane tiez pocitujem, ze mohli by sme viac spolu rozpravat.

iskricka55
3. feb 2015

Maximaaalne pol hodiny 🙂