Ako donútiť partnera, aby sa priznal k nevere?

hviezdicka30
14. feb 2014

Ako ho donutit, aby sa priznal k nevere? Co robit, ake kroky podniknut? Nechem ho iba upodozrievat, neda sa takto zit. Priznat sa nechce a ja sa uz dalej trapit nevladzem.

bibika55
2. mar 2014

Keď som menila polohu.tak mi bola položená otázka.Stalo sa mi to 2krát,každá otázka bola iná.Neklamala som ani zo sna.Obstála som.

martavrazbova
2. mar 2014

@katka2365 prepacte, ale k comu jej to bude? Je nestastna v tom vztahu a myslim si, ze akykolvek dokaz o tom, ci jej je, alebo nie je verny jej stastie do vztahu nahlodaneho nedoverou stastie neprinesie. Len by ju este viac bolelo, keby to aj videla.

ellise
3. mar 2014

@hviezdicka30 nejdřív si odpověz na otázku. Co budu s tou informací dělat? Co udělám až se dozvím že je mi nevěrný? protože jestli nevíš co uděláš, tak se raději neptej.
a prozradím ti tajemství, každá nevěra se jednou provalí, dřív nebo později ale provalí. A do té doby máš tři možnosti, buď se trápit, vyčítat, podezřívat, vyslýchat, lámat hesla a tím ho vhánět do náruče jiné, nebo mu budeš věřit to co říká a přestaneš se tím užírat a nebo mu řekneš že všechno víš o jeho záletech a že má měsíc ( dva) na ukončení mileneckého poměru nebo vaše manželství skončí. To poslední je nejtěžší, protože to nesmí být jen planá výhrůžka, ale pak to musíš skutečně udělat.
Mimochodem věrnost se dokázat nedá

hviezdicka30
autor
3. mar 2014

@ellise hmmm... ale akoi zistit, ci je vobec neverny, ci to nie su len dohady... a mimochodom, horsie ako styk je ked sa zalaskuje :-/

andrylm
3. mar 2014

ja si myslim aj ked je uz podozrenie ze ti je neverny,to znamena ,ze mu nedoverujes a ty ai vies preco, nemozes takto zit,ja som mala toto iste podozrenie a spravila som najlespiu vec,vystopovala som ho ,ja si myslim,ze my zeny vieme ked chceme ako na to,pristihla som ho s milenkou,ja som ho upodozrievala,on stale,mas dokaz,tak som mu ho dala,musis byt pripravena na zvrat v tvojom v zivote,zacat uplne od zaciatku,ja som mala dve deti a nebanujem,mam teraz skvely zivot,mojmu partnerovi doverujem,lebo my zeny mame ten dar,intuiciu,moj keby teraz odisiel aj neviem kam tak mu doverujem,manzela som mala pri sebe a nedoverovala som mu.tak je to

andrylm
3. mar 2014

a este chlap sa nikdy neprizna k nicomu a my ked vieme ze je to iste tak to priznanie nepotrebujeme

ellise
4. mar 2014

@hviezdicka30 proč ti na tom tak záleží dokázat mu nevěru?. jestli s ním nechceš být tak odejdi bez ohledu na to jestli je nebo není nevěrný. A jestli chceš manželství zachránit tak to vědět nechtěj, protože pak to budeš těžko zachraňovat.
Až se přizná a on se třeba přizná když budeš dělat výslechy jako Evička ze Slunce, seno... a co potom? Potom totiž to řešení bude na tobě, ty budeš ta, která bude muset udělat další krok. na tvém rozhodnutí zůstane ta tíha.

zvolsiinylogin
10. mar 2014

@hviezdicka30 ahoj, uz som ti pisala...takze heslo na fb sa da zmenit.....v kolonke, zabudli ste heslo? odstavis mu jeho facebook, ale musis sa tvarit, ze ty s tym nic nemas spolocne,nemozes sa prezradit.v podstate mu ho odstavis, kym si nenastoli nove....neviem uz, ci facebook bude ziadat aj to stare, ale myslim, ze nie...v podstate to by som myslim dokazala aj ja....facebook bude chcie aj mail, na ktory posle nove heslo, mozes ho vytvorit trebars na centrume, len musis dat pozor, aby si nezvolila nahodou pismenko, na ktore on si zadava svoj mail a heslo,lebo pocitac registruje zaciatocne pismena, a vyhodi potom ten novy mail...pripadne zvol domenu, ktoru urcite nepouzivate....alebo na to pouzit kamaratkin pocitac....

zvolsiinylogin
10. mar 2014

@hviezdicka30 a ten novy mail ktory zalozis, musis otvorit, a kliknut na potvrdenie noveho hesla....verim, ze mas nervy, ale za klud to stoji, aj ked, ja som chodila na frajerov facebook,ale triasli sa mi kolena, aj ruky....inac historia na facebooku sa da vymazat, takze nic mu nehovor, a ked mu posles do prdele cely facebook, bude to stat za to....aj ked, na druhej strane, mozes zistit, v co asi aj dufas...no neviem, a dotycnej mozes v jeho mene poslat zopar milych slov.....ale na to by uz asi prisiel, ze si mu manipulovala s facebookom......juj, ja by som jej napisala, ako ste sa na jej info, ako isla zo sprchy so zenou bavili, alebo typu, uz dlho si o tebe myslim, ze si pica....fakt, ale uz asi mi hrabe, idem spat...

zvolsiinylogin
11. mar 2014

@hviezdicka30 tak ako? ak sa nerozkyves do tyzdna, radsej na vsetko zabudni, lebo ta to bude iba trapit.....ten moj zas chrani exmanzelku, hlavne financne,ale pritisam ho k muru...mozno uz nebudem zajtra zadana 😠 schyluje sa na poriadnu hadku, mu nezavidim, som mu napisala do prace taku sms, ze budem rada, ked smenu dokonci....urcite tam vybuchne od zlosti....uf, zacina boj...

hviezdicka30
autor
12. mar 2014

@zvolsiinylogin no este som na to nemala cas, mame doma dost aktivneho maleho, tak sa mu musim stale venovat, vonku sme kazdy den aj 3 hodiny, potom domacnost, praca, tak nestiham aaa inac, su to len moje domnienky, len som si chcela byt niecim ista, ze je pravda co tvrdi on, cize ze spolu nic nemaju, len ma stale vytaca to, ze si ju z priatelov zrusit nechce 😖 aj ked stale tvrdi, ze sak nie je problme, tak neviem na co caka, asi na to, ze si aj ja zrusim niekoho, co mi teda aj povedal, no nema dovod na toho chlapa ziarlit.
aaa co si to povyvadzala ty?? ci?

zvolsiinylogin
12. mar 2014

@hviezdicka30 vcera sa vratil o pol jedenastej, povedala som mu, nech sa naje a ze potom budeme dlho rozpravat.....najedol sa, bol kludny, povedal hned na priamo, ze on si tie nejasnosti okolo exekucii bude riesit, ze sa pozrie, ci je este zahlaseny ako odberatel plynu...vsetko o.k....az kym sme nezacali riesit jeho dlhy, teda, ktore plati....lebo podla mna by aj ona mala platit polu, pri slove polka uz zacal vrcat....rozpraval kludne, a jeho argumenty boli, ze on nic riesit nebude, ani pravnika na BSM, ani nic...iba tolko som sa zas dozvedela, co som uz vedela, ona je chudera, nema to z coho platit, ona je teraz na materskej, potom pojde na socialku, a exekutor na takyto prijem nesiahne...a ked ho nechcem, on sa odstahuje k rodicom, nic som v zivote neprezila, nemam jeho deti rada iba ak kvoli nemu,ze ziarlim, ze mi ide o majetky.....dnes rano zacal smrkat, a hovorim, trapi ta nieco? places, ze ona ma platit polku dlhu? nadavla som mu vcera, ze ma syndrom matky terezy, ze je macher, co peniaze zbiera na ceste.... ked sa zobereme a jemu sa nieco stane, jeho exekucie ostanu na mne, siahnu mi na majetok....ci sa mu nepaci, ze som svoj zivot zila, ako som zila, ze nie som kurva ani stetka co sa tahala so starym dedom.....este som mu na dobru noc povedala, dobrak,,,,potom sme sa obratili k sebe chrbtom a zaspali sme....a dohodli sme sa, ze dnes budeme pokracovat, lebo je unaveny, tak som to nechala na piatok...dnes som sa citila ako zbity pes, a on tak isto, ze sa citi zle,ze on doprace asi nepojde....iba som mu povedala, ze ho neopustam a aj pomozem, ale nezda sa mi fer, aby ona neplatila...nakoniec sa do prace rozhupal...vcera som si pripominala ako pokazeny gramofon, a on nie, on nechce chodit po sudoch , riesit BSM, ona ma iba matersku a potom socialku, aj tak od nej nic nevymoze, nema z coho platit exekutorom....aj tak, nepohli sme sa....maximalne u neho riesenie je, ze prestane splacat exekucie, pripadne prestane platit na deti....

emaro1
13. mar 2014

no, horsie ako nevera je nedovera, podozrievanie, sledovanie, vsak spionky amaterky? 🙂 mas dovod mu neverit? (prepac necital som vsetky prispevky)... teraz nemyslim tej starsej..bezdetnej..atd atd...ale jemu...lebo ak nemas a utapas sa v takych obavach, to ovplyvnuje urcite aj tvoje chovanie k nemu.... aby to nakoniec neviedlo k tomu, coho sa prave najviac obavas..lebo pravdu treba vediet aj uniest, nie len vyzadovat 🙂 aby nedovera a prenasledovanie neviedli k zatajovaniu bezvyznamnych (z jeho pohladu) malichernosti len aby sa vyhol reakciam...to povedie k tvojim odhaleniam..k vacsej nedovere...a namiesto nevery a zalaskovania do inej sa odlaskuje od teba...a ty budes cela stastna ked sa po tej spirale najde nejaka zenska, na ktoru sa bude dat "hodit" zodpovednost za rozpad vasho vztahu, aby to neostalo na tebe 🙂... preto vaz svoje kroky, preveruj s tym, ze zvazuj dosledky, a hlavne aby to nevedel 🙂 lebo ked chlap zisti, ze mu zena neveri...a bude sa citit ukrivdeny...tak to moze kadejako dopadnut 🙂..a co sa tyka spravania..ovladaj sa a vsad skor na to, aby si bola lepsia nez vsetky ostatne...nie aby si ho izolovala od vsetkych ostatnych..lebo inak to nefunguje 🙂 drzim palce....

hviezdicka30
autor
13. mar 2014

@emaro1 ja ho neizolujem, nic nezakazujem, vobec to tak nie je. trapi ma, ze sa mi velmi malo venuje, na vsetko som sama, aj ked mu to poviem, chvilu je ok, potom zase vsetko na moje plecia pada, uz ma to vycerpava, normalne by som niekedy az zdrhla. vobec na hentu tapu nic nehadzem, len nech sa stara kazdy o seba, vidis to iba z jednej strany a to nie celkovej, natarala mu, ze ho podvadzam a ze maly nie je jeho, vies, niekomu staci maly chrobak v hlave a uz to je :-/ ked sa v tom ta vyznas, porad ako z toho von, ked si chlap, mas iny phlad na vec 😉

hviezdicka30
autor
13. mar 2014

@zvolsiinylogin no nejako by sa teda dohodnut mali, mozno fakt to ta zena nema z coho platit, sama poznam, som na rodicovskej a moc nenaskaces z tych 200,-Eur a este aj s detmi, takze ne jednej strane ju chapem. neda sa to nejo poriesit, ci troska pockat? drzim palce a hlavne ho do toho netlac, je fajn mat dobreho muza 😉

emaro1
14. mar 2014

@hviezdicka30 :-/ vobec sa v tom nevyznam..a ani netusim ako to naozaj je.... ja len hovorim pohlad na zaklade svojich skusenosti...aby si sa na niektore veci vedela pozriet aj z druhej strany a vyhnut sa niektorym situaciam a nedorozumeniam.....ak to nerobis, je to super, viem ze to chce vela sebaovladania....ak sa tie veci diali, co pises tak je to naozaj truba ta zenska...a on sa ako postavil k tomu, co mu povedala? mne keby toto kamaratka povedala, tak ju poslem kadelahsie...neznasam ludi, co krivo obvinuju bez dokazov ci informacii a manipuluju....

emaro1
14. mar 2014

@hviezdicka30 Sposob ako z toho von je jedine normalny vecny rozhovor.....a hladanie kompromisu.... premoct ziarlivost, a jednoducho byt lepsia ako vsetky ostatne...aby aj pripadne kamaratky a kolegyne akurat tak na teba ziarlili...v ziadnom pripade sa nezhadzovat pred nou....neviem ako je to medzi vami...dobre je ak sa jeho kamaratka stane tvojou...(nepriatelov treba mat blizko 🙂) pripadne s galantnym usmevom a tvarenim sa ako tolerantna zienka si najst kamarata s ktorym ho zoznamis, a sem tam skocis na kavu 🙂 vsak ved je normalne mat "kamaratky" tak aj kamaratov 🙂 ak mu nieco z toho co budes robit bude prekazat, sam zvazi co je pripustne a co nie vo vasom spolocenskom zivote..ak je normalny, predsa nebude tebe robit to, co mu samemu vadi 🙂 A to, ze si na vsetko sama, to je o inom...to chce vazne len rozhovory a rozhovory....to si musite urcit a hlavne dodrziavat nejake pravidla fungovania...co ine sa da...

hviezdicka30
autor
20. mar 2014

@emaro1 presne tak ako pises, chce to komunikaciu a vela 🙂 niekedy ma to vsak uz nebavi, lebo sa pobavime, dohodneme a zase vsetko robim sama, ved on chodi do prace a to ja mam vylozene nohy cely den s 2 rocnou duracelkou :-/ jj, my sme boli kamosky, teda v podstate, ked som chodila k manzelovi do prace, stale ma tam bral, aj ked som studovala, no ked sa nam drobec narodil, tak som prestala a asik zistila, ze je na koni, ze to teda neklape, ked tam nechodim, ona to nikdy nepochopi, nevie, co je to mat dieta a milion veci na hlave + domacnost a este aj pracujem, ked drobec spi, takze netusim, co je to nuda, ona vsak ano. manzelovi samozrejme vadi, ked mi niekto pise, kontorluje ma, dokonca niekedy az sleduje, ja proste nemozem nic, ked som isla, tak mi urobil potom taku scenu ze az, no hruza, robi mi potom naschavly... vies ako to je, ked dvaja robia to iste, nikdy to nie je to iste 🤐

jarka721
20. mar 2014

nijako ho nenúť 🙂 iba ho uštveš 🙂 ak ťa podvádza ,časom sa to aj tak dozvieš!!! 😉

wilagrande
20. mar 2014

Ja som si vytvorila novy email a na ten email som si vytvorila jeho fb presne taky isty ako ma on do detailov a poslala ziadosti jeho priatelom oni to priali a potom som ho poslala jej a pisala si somnou na vsetko som prisla a ako je pravda netreba sa zapodievat sledovanim ale viem ta pochopit ake to je ty chces len vediet ci sa nemylis chces to sama sebe dokazat nie ani jemu a vycitat mu lenze vela dám ti tu povie nechaj tomu cas dozvies sa ...prd moj ma x krat podviedol a nikdy som sa o tom nedozvedela aj tí co to vedeli mi to nepovedali nik sa predsa nechce starat do ineho vztahu a byt potom najhorsi ..ved zijeme v 21 storoci uz to nieje ako kedysi jedna druhej riekla a reci isli ...ak je sikovny tak podvedie a nikdy sa o tom ani tie co tu pisu mudre rady nedozvedia ja sama som na to prisla az ked sme dlho spolu neboli.znami mi povedali ved on aj s tou aj stou ja som len ocami gulala a to som si myslela ze viem o vsetkych jeho preslapoch ale prdlajz chlapi su viac prespekulovani ako my vsetky tu dohromady 😀 tak ak chces mat istotu a dobry pocit ze to konecne vies patrj po nom co robi kde a skym kasli na mudre rady to ti nepomoze akurat budes kazdemu na posmech ze aka si truba naivna on sa ti ku...a ty sa spokojne usmievas porozmyslaj a napis mi aj ip ako si dopadla drzim palce

wilagrande
20. mar 2014

@hviezdicka30 a je mi to luto presne viem ako sa citis a co citis ,radsej chces vediet pravdu aj ked bude neviem aka zla,ako zit v neistote

hviezdicka30
autor
22. mar 2014

@wilagrande presne tak

t_stehlova
22. mar 2014

@hviezdicka30 ak má FB v mobile tak by som to spravila tak, že v noci vstanem, zoberiem jeho mobil na WC a kukám 🙂

teruliatenko
6. okt 2014

existuju nejake testy na neveru ci tak nejak ?? ci muz strieda partnerky da sa to???? podla mna asi naopak

adri266
6. okt 2014

@teruliatenko testy myslis ake? Ako v casopise?

romanovic
6. okt 2014

@teruliatenko Existuju testy na pohlavne choroby. Staci ist na krv 😀

kiki68
6. okt 2014

@teruliatenko no neexistuju take testy,teda nie nejake psychologicke,to by asi jedine pomohol detektor lzi 😉
a tie testy u gynekologa ked vyjdu nejako divne,tak to uz je na zabitie manzilka...ako tam ked nieco vyjde pozitivne,tak tam uz netreba ine dokazy...aj ked mnohi sa vyhovaraju,ze to maju z ihly na parkovisku, ci bazena,ci neviem coho ineho.

a na odhalenie staci dve dbre kamosky,co ich pustite na lov namiesto detektiva,nech mileho vystriehnu a odfotia. Na tomto pokapal jeden nevernik, dobra kamoska okamzite hlasila GPS suradnice s nezvratnym dokazom. Ibaze by mal niekto hlas a ksicht podobny dotycnemu... 😀

teruliatenko
18. okt 2014

Tak to si uzasne napisala ja mojmu takisto neverim a neviem ani ci tak skoro tu doveru ziska.ale asi tazko.. ked ta ma podviest podvedie hoc kde aj pred vasu chalupu
.Ja mam uzasneho takeho. Ale zily mi to netrha mam deti a lubim ich a ci ja jeho dokazem podviest ako pn mna..tak to veru bneviem no zeny su uplne ina planeta w inak zmyslaju