Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako ho dostať?

priatelstvo0
21. aug 2015

Mám problém s jedným mužom, ktorý sa mi páči... Neviem kde je chyba, neviem či je to obojstranné, ale zdá sa mi, že je očividné, že sa mu páčim a veľmi. Dáva mi komplimenty, vie, že som slobodná ale nejako sa nečiní,len slovne. Veď prečo by mi inak dával komplimenty ako muži ktorý ma balia? Či si nemám namýšľať? Raz mi spomenul, že je hanblivý čiže to môže byť tým. Jednoducho potrebujem poradiť ako ho dokopať k niečomu. Ak sa nechytí tak samozrejme, že sa vykašlem na nehe, ale už som sa stretla s chlapmi ktorí potrebujú trošku nakopnúť..Neviem vôbec ako na neho...číslo nemám, neviem kde býva..viem len kde pracuje. bolo by detinské ísť tam akože "náhodou" okolo a pozvať ho von alebo niečo v takom zmysle? Ja som už stará škola neviem ako sa to robí 😀 prosím, poraďte mi či máte skúsenosť s takýmito mužmi...

peneloppe
21. aug 2015

A kedy ti dava tie komplimenty? Kde ho vidavas?

priatelstvo0
autor
21. aug 2015

@peneloppe nechcem moc konkretizovať ale pracuje na takom mieste kde chodím k nemu každý mesiac..predstav si nejaký úrad 🙂

canama
21. aug 2015

@priatelstvo0 z mojich skusenosti s muzmi mi vychadza ze a neoplati vyvijat ziadne taktiky ako chlapa dostat, oklames sama seba. teraz ho treba "nakopnut" aby ta niekam pozval...a potom ked si spolu zacnete ho bude treba "nakopnut" zase a zase aby spravil nieco dalsie. nuz neviem, ked ma ma chlap pozvat na rande, pomilovat, poziadat o ruku alebo oplodnit, chcem aby to bola jeho jasna iniciativa a jeho vnutorne rozhodnutie, nie moje intrigy...mna chlap, ktory je vlastne babka v rukach zeny, nijako nevzrusuje. citala som nedavno zrovna o tomto clanok, bolo v nom take pekne prirovnanie, asi nejako takto to bolo: zena ktora sa snazi dostat svojimi intrigami chlapa je ako clovek ktory stoji na stanici cez ktoru prechadza vlak, ktory nezastavuje. zena mava na vlakveduceho a krici aby zastavil a pritom vobec nechape ze ked tento vlak nezastavil v jej stanici, nie je to jej vlak. a tym ze vo svojej stanici zdrzuje nespravny vlak, znemoznuje aby do jej stanice vosiel ten spravny vlak pre nu.

sissy27
21. aug 2015

@priatelstvo0 úplný súhlas s @canama ... keď má záujem, tak nech je Chlap a normálne vyvinie iniciatívu a posnaží sa... ak nie je ochotný, tak potom zas asi až taký záujem nemá... hanblivosť je pre mňa len výhovorka a ešte aj lacná...

adelusha
21. aug 2015

@sissy27 tak s týmto vobec nesúhlasím. Rovnako ako nie su vsetky ženy hanblivky, ktoré sa nechajú zvádzať a dobývať, tak ani všetci muži nie su "machovia" co nemajú problém osloviť ženu. Mam v okoli aj v blízkej rodine niekoľko manželských párov, kde su malovravni a pokojní chlapi, ktorých kedysi zbalili ich manzelky a su to dlhoročne, spokojne manželstva, kde sa manželia vzájomne dopĺňajú. Ked teda podľa teba chlap musí byt Chlap- iniciatívny a bez hanby, tak potom žena ma co? bez iniciatívy ticho a pokorne držať hubu a krok? 😕

sissy27
21. aug 2015

@adelusha nikde som nenapísala, že chlap má byť bez hanby a žena má držať hubu... ale jednoducho ja osobne nemám záujem o chlapa, ktorého mám zbaliť, dostať na rande, do postele, spraviť mu raňajky a ešte mu byť vďačná, že láskavo sa nechal práve mne... asi som staromódna, ale žena má byť dobývaná, chcená, žiadaná, má sa nechať rozmaznávať... a nie spraviť všetko za chlapa... ale zas verím, že sú ženy, ktorým vyhovuje úplne submisívny chlap, ktorý ani doprava ani doľava, len to, čo sa mu povie a kde ho posadí tam ho aj o tri dni nájde 🙂
inak ja napr. nie som hanblivka, ale keď ma chlap chce, tak nech sa snaží 🙂

briketa
21. aug 2015

@priatelstvo0 nikam zamerne nemusis chodit, ked onho mas zaujem, nabuduce ked pojdes ku nim pracovne, nechaj mu svoje cislo, ale len tak na servitke, nenechavaj mu celu vizitku 🙂 a pozvi ho na nejaku akciu aby ste isli spolu (nie do kina, niekam kde sa viac rozprava a je to uvolnene) nejaku ochutnavku, koncert, alebo nejaky kurz...hocico. A budes mat jasno ci chce s Tebou ist alebo nie

adelusha
22. aug 2015

@sissy27 prepáč, som sa zbytočne rozohnila, pretoze autorka témy chcela radu ako si s tým chlapom ma začať a nie názor ci by si o takého chlapa stala. Ale pozerám ze sa zaregistrovala len teraz, takze asi je to zas len nejaký unudený prazdninujuci študent/ študentka co sa chce pobaviť na našich odpovediach 🙂

cammille
22. aug 2015

@priatelstvo0 ak Ti dava komplimenty, ocividne nie je natolko hanblivy, aby Ta niekam aj zaroven nepozval...su typy chlapov, ktori davaju komplimenty zenam uplne bezne, a nic viac za tym netreba hladat..ved mu nechaj svoje cislo, ale si myslim, ze keby chcel, uz by ta bol pozval 😊

sissy27
22. aug 2015

@adelusha 😉 ak má dosť odvahy na komplimenty, tak by mal mať aj dosť odvahy na pozvanie na kávu, aj preto si myslím, že ona ako žena by nemala robiť nič viac ako s milým úsmevom poďakovať za kompliment 🙂 ale asi som to tiež blbo napísala - samozrejme, že nie je podstatné, či mám ja záujem 😅

bonaqa2013
22. aug 2015

Tebe dáva komplimenty a doma má ženu, deti a hypotéku..... Zisti si či je ozaj slobodný resp. volný. 🙂 🙂

kemonka
22. aug 2015

@bonaqa2013 No toto sa dnes bežne už stáva, aj ja som mala raz takého, buducnosť bola naša, všetko v pohode, a zistila som že ma doma partnerku, a ked som bola u neho, všetko dokazal upraviť tak, že som ani nezistila, že tam žije s nim, až potom neskôr postupne.... ☹ ☹ ☹ ach tí chlapi, ale ano oni si stale niečo potrebuju dokazovať, ale samozrejme nemusí tento konkretny mladik byť ten tip.....aj o tom je spoznavanie............
@priatelstvo0 a suhlasim s tym názorom, že netreba umelo kyvať na vlak, aby zastavil, ked zastaviť nechce......on ak chce, tak sa to ešte môžno pohne dalej, ale ak nie, tak nie....možno skus ty povedať jemu na rovinu, že ho chceš pozvať niekam a sa porozpravate, povedz mu rovno, či ťa vnima ako kamaratku, že sa ti páči a budeš vedieť na čom si.... 😉

canama
22. aug 2015

@adelusha ja uplne chapem ze moze byt nesmely..ale o tom to prave, o prekonavani strachu o prekonavani sameho seba...o tom ze chlapec dospeje v muza. to ze prejavi svoju naklonnost zene pozvanim na rande, to ma od macha riadne daleko. 😉 ja som bola zalubena ako 18tka do chalana co bol naozaj skvely, ale tiez nesmely, vedela som ze sa mu pacim od jeho kamarata, ja som sa snazila byt vsemozne v spravnu dobu na spravnom mieste, aby sa "osmelil", ale nikdy sa nic nestalo...mal velky problem si najst prvu priatelku a nakoniec si zobral za zenu babu co je od neho o vela starsia a evidentne je ona ten dominantny typ. on proste v muza nedospel a v takomto vztahu ani nedospeje a to uz taha na 40tku....ale samozrejme ak to takto obom vyhovuje, tak je to ok.

hennyinnsbruck
22. aug 2015

@priatelstvo0
@canama
@adelusha

Kočky ja a môj priatel sme živým príkladom toho ze niektorým chlapom treba ,,dopomoct,,
Predtym ako môj spoznal mna bol 4 roky sam . nechcel priateľku lebo sa v poslednom vztahu veľmi sklamal.
Jeho sestra/moja kamoska kedze nas oboch pozna a vedela ze sa k sebe hodime zorganizovala spolocnu prechádzku. Sme spolu 8 mes.
A nie je to chlap ktoreho treba do vsetkeho ,,tlacit,, 🙂

Takze ak si takej povahy pozvi ho na kavu a uvidíš jeho reakciu 😉

peneloppe
22. aug 2015

@priatelstvo0

Ja by som ho pozvala na drink. Kebyze sa mi niekto paci a vidim aj z jeho strany ze tam je zaujem alebo iskra tak nevaham, vsak o nic nejde, stratit nemozes nic a ked odmietne tak aspon ho vypustis z hlavy.
Normalne nabuduce ked ti zlozi kompliment mu povedz ze kedy konci ci neskocite na drink spolu. Uvidis ako zareaguje.

kanoistka
22. aug 2015

Chlapci su lovci a napriek emancipacii nemozem si pomoct ze chlapa bali netreba, ja by som chlapa ktoreho musim balit nechcela a tiez by som sa ja nepodkladala niekomu. Pravy chlap sa nehanbi a sam ta uhana, toz skusenosti

modreklbko
22. aug 2015

@kanoistka
hej a tito pravi chlapi maju potom milenky na kazdom rohu lebo sa nehanbia a radi dobivaju a skusaju rozne tahy...a potom su tu dalsie diskusie ako tito pravi chlapi podvadzaju svoje zeny a vedu dvojity zivot....
Nie pre kazdeho to je prirodzene, zalezi to od povahy, vychovy, zivotnych skusenosti, sklamani,sebadovery a pod. a vobec to neznamena ze nie je pravy chlap. Pravy chlap sa pozna podla inych znakov.

Niektori muzi potrebuju vidiet ze je tam zaujem aj z druhej strany pretoze odmietnutie moze byt bolestivne a trapne...obzvlast ak ide o cloveka s ktorym sa pravidelne stretava. Niekto to zas hodi za hlavu a nic si z toho nerobi. Kazdy sme iny...

jaroslav245
22. aug 2015

Hmmm

priatelstvo0
autor
22. aug 2015

@adelusha ja si srandu nerobím ani nie som študentka...všetko to myslím vážne

priatelstvo0
autor
22. aug 2015

Ďakujem za Vaše odpovede dievčatá!!!! Názory sú tu rôzne..Ja mám tiež taký názor, že by ma mal chlap dobýjať ale pri tomto mužovi neviem...tak strašne sa mi páči, že by som už nejako pretrpela to zahambenie a pozvala ho von JA.pri ňom som neskutočne nervózna búši mi srdce a keď vidím tú iskru v tých očiach tak juj....môže byť ženatý, môže mať priateľku, môže byť gey..všetko je možné...a možno si to len namýšľam...ale pri vetách že ako muži musia po mne šalieť, že nechápe prečo som stále sama a blá blá blá o mojom výzore akú mám úžastnú povahu a blá blá blá si človek nevie čo si má myslieť...prepáčte že som otravovala...určite si to len namýšľam, jednoducho je prehnane starostlivý a galantný...je vlastne taký akého hľadám preto ma se*ie že ma nepozval von
@peneloppe
@canama
@sissy27
@adelusha
@briketa
@cammille
@bonaqa2013
@kemonka
@hennyinnsbruck
@kanoistka
@modreklbko

oldman50plus
23. aug 2015

@priatelstvo0 Môj názor ako chlapa. Ešte kompliment typu že výborne vyzeráš, že si strašne milá, alebo dokonca ja niečo také že v týchto topánkach vynikne aké máš krásne štíhle nohy alebo že také krásne mandľové oči som dávno nevidel by som eventuálne urobil v rámci spoločenskej konverzácie (ja len ak by som si to skutočne myslel, mnohí aj ak to nie je celkom pravda).
Že nechápem prečo si stále sama alebo že muži za tebou musia šalieť by som ale hovoril jednoznačne len ak by som ťa balil. Zaobalene to hovorí o záujme mať s tebou sex. Či taký že ťa chce oprieť na 5 minút o stenu v kancelárii alebo s tebou chodiť s potenciálnym založením rodiny neviem, ale tieto vety jednoznačne znamenajú "mám záujem o sex s tebou, máš záujem aj ty a za akých podmienok?" Či chce a môže mať aj vzťah to nehovorí. Mnohé ženy si to zamieňajú s ponukou na vzťah, môže to byť ale nemusí. Môže to hovoriť každej s úmyslom ju prehnúť cez zábradlie a vrátiť sa k rodine.
Ak ti toto hovorí tak nie je nesmelý, to by len hovoril od veci, nepozeral ti do očí, alebo sa aj potil a bol nervózny. Na povzbudenie stačí s úsmevom povedať "ďakujem, taký milý kompliment už som dávno nepočula". Ak na to nenavrhne niečo tak to znamená že len tak "sníval s otvorenými očami" ale že kvôli terajšiemu vzťahu nič nechce podniknúť a vlastne to bolo len také cvičné dvíhanie sebavedomia.

modreklbko
23. aug 2015

Z toho co pises vo mne ten clovek nebudi az taky seriozny dojem...a ty vyzeras byt riadne zamilovana, ruzove okuliare...bodaj by ti to vyslo ale nezabudni na opatrnost lebo niekedy plati
cim vacsi lichotnik=tym vacsi suknickar
vela stastia

priatelstvo0
autor
23. aug 2015

páči sa mi tvoj názor chlapa....ale aj keby mu išlo len o sex tak nech mi to povie na rovinu a nie len komplimenty a nič z toho... je to celé čudné...povedal mi, že som strašne neprístupná..takže kto vie na čo ma chce 😀

@oldman50plus

@modreklbko joj nie si vedľa 🙂 ja nie som zamilovaná, vôbec nie..len chcem zistiť názory iných na to 🙂

0silvia0
23. aug 2015

@priatelstvo0 citujem ťa: ale pri vetách že ako muži musia po mne šalieť, že nechápe prečo som stále sama a blá blá blá o mojom výzore akú mám úžastnú povahu...
Ja ti neviem dievča, tento chlap s takýmito divnými akože lichôtkami sa mi vôbec, ale vôbec nepáči...skôr sa mi nezdá, že sú to lichôtky, ale bohapusté drísty o ničom... skôr mi pripadá ako nejaký slintavý neukojenec s prepáčením... Ale viečšo, takéhoto týpka s takýmito drístami by som sa s kľudným svedomím narovinu spýtala, čo sleduje týmito rečami? Na takúto otázku by ti už musel nejako odpovedať, nemyslíš? 🙂 Ja som teda veľká hanblivka, ale na takéto reči by som reagovala asi ráznejšie úplne v pohode...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli