Ako na vzťah bez komunikácie?

jenie2005
7. júl 2019

Ahojte,potrebujem poradit.Mam dlhorocny vztah,v ktorom uplne absentuje komunikacia.Ked chcem riesit problem,zodvihne sa muz a odide,najcastejsie si lahnut spat.Inokedy ostane uplne ticho.Ked sa ho popri mojom kriku opytam,ci ma vobec lubi,s cielom dostat od neho aspon nejaku odpoved,povie mi,ze nevie.Ked ma udrel alebo pastou buchol po stole bola to moja vina,ze som ho vyprovokovala.Ked urobi chybu nebavi sa so mnou aj

dskjhfdlkdjhl
7. júl 2019

@jenie2005 a preco v takom vztahu (aj Ta udrie, aj pastou do stola bucha, ale nekomunikuje a Ty si vsetkemu na vine) zotrvavas?

pribinak
7. júl 2019

Chod k psychologicke, povie ti, ze si tyrana zena

jenie2005
autor
7. júl 2019

Tri tyzdne.Potom ked sa zacne,hoci on urpbil chybu,tak som rada,ze sa so mnou vobec rozprava.Sex je len z jeho strany,pretoze sa nepotrebuje ani rozpravat so mnou,len pride,ze chce a hotovo.Ziadna predohra alebo venovanie sa mne.Chcem ho opustit,ale v okoli nenachadzam podporu,kedze mame male dieta.Vo vztahu sa citim strasne sama a som nestastna.Sviatky uplne ignoruje aj spolocnu starostlivost o dieta,len sa s nim pohra.Pred dietatom mi aj nadava a vzfy to skonci tym,ze ja som ho vyprovokovala.Poradte prosim

kimchi_na
7. júl 2019

"...som ho vyprovokovala..." 🤦‍♀️ kedy niektoré ženy pochopia, že vyzretý dospelý muž nerieši päsťami

pininka1
7. júl 2019

Ako prvá cast textu bolo akoby si opisovala môjho muža. Až na tie posledné vety. Nikdy by na mňa ruku nedvihol a keby to urobil v živote by viac mňa ani deti nevidel. Načo si s takým chlapom čo ťa otlka a ešte aj ty si na vine. Nechce nič riešiť a ešte ťa aj bije. Nasmeruj si to do nejakej poradne pre týrané ženy, alebo aspoň k psychológovi.

dskjhfdlkdjhl
7. júl 2019

@jenie2005 aj pre Teba, aj pre dieta bude lepsie, ked od neho odides. Tam naozaj nie je o com premyslat.

jenie2005
autor
7. júl 2019

@pininka1 potom mam fakt pocit,ze som ho vyprovokovala a ze si za vsetko mozem sama...

evittam
7. júl 2019

@jenie2005 Súhlas s
@dskjhfdlkdjhl
Btw.nechapem prečo vobec žiješ s podobným človekom a preco s nim mas vôbec dieta?

jenie2005
autor
7. júl 2019

@dskjhfdlkdjhl Baby fakt dakujem

jenie2005
autor
7. júl 2019

@evittam Velmi som tuzila po dietati,aby som aspon jemu mohla dat lasku,ktora by sa mi aspon z casti vratila

codal
7. júl 2019

Vztah bez komunikace nemůže vydržet a co týká fyzického násilí a nadávek, tak to už je úplně jiný level. Takže jediná cesta je odejít.

jenie2005
autor
7. júl 2019

@codal Dakujem.uz sa len zbavit pocitu,ze za vsetko si mozem sama

pininka1
7. júl 2019

@jenie2005 más už syndróm obete, preto sa cítiš že ozaj si asi ty na vine. Kašli na okolie a nenechaj sa zničiť. Tvoje dieťatko ťa potrebuje a keď ti ten ublíži, tak ostane samé, myslí hlavne na dieťa.

evittam
7. júl 2019

@jenie2005 Neviem kolko mas rokov ale toto nie je normalne. Odporúčam vyhladat odbornú pomoc. Ľutujem aj to dieta. Ty si ho chcela-co ma z toho, ze ma tyranu matku a otca magora? Prepac za vyraz. Dieťa a rodinu si si mala založiť zodpovedne. To nie je hracka ci výstrelok ale záväzok na cely zivot.....

jenie2005
autor
7. júl 2019

@pininka1 Dakujem.velmi ste mi pomohli

dskjhfdlkdjhl
7. júl 2019

@jenie2005 Mozes si zato, ze si s takym magorom, to je Tvoja hlavna vina, to-ze on je magor, to si ty vycitat nemozes. Odid cimskor, nenechaj sa tyrat.

jenie2005
autor
7. júl 2019

Dakujem vam.len som potrebovala vediet,ze chcem urobit spravnu vec.

rainbow82
7. júl 2019

Ja by som išla na políciu oni zavolajú sociálku a oni Ti pomôžu.Maju vela krízových centier!Ale nechať sa mlátiť tak tomu uz vôbec nechápem.A ešte ženy takýchto chlapov strašne milujú!!Chúďa tvoje dieťa.Mysli naň nie na seba!

codal
7. júl 2019

@jenie2005 i kdyby jsi byla ta největší semetrika pod sluncem, tak nikdo nemá právo tě bít!

jenie2005
autor
7. júl 2019

@codal Paradoxne som ten typ cloveka,ze pre druhych urobi prve a posledne...

arcticcode
7. júl 2019

Ja vas zeny nechapem. Muzov, co sa snazia byt pozorni a privetivi, hoci nikto nie je bez chyby, odmietate. A s debilmi sa spolcujete. Takyto blbec podla mna ani nie je muzom...

majcika
7. júl 2019

Otázka znie, prečo sú mladé ženy s takouto psychikou? Je to chyba rodičov, zlyhala výchova? Ako je možné, že toľko mladých žien si necháva podupat sebavedomie, nechá sa mlátiť, nadáva im ich muž - otec ich deti? A žena miesto reálneho riešenia sa spýta na fóre ale až v štádiu katastrofálnom. Je to ch

majcika
7. júl 2019

Chyba nás matiek, rodičov, či kde je chyba, keď sú mladé ženy takto gniavene?

arcticcode
7. júl 2019

@majcika vedla vo valale zeny - matky hovoria dceram po svadbe: "joooj tluče ce? Joj no to vytrimeš i ja to vytrimala" takze asi tak.

maminuska
7. júl 2019

@majcika je ži chyba nás matiek že si naše dcéry hľadajú blbov. A aj chyba nás matiek ževychovávame synov blbov s blbom ktorý je ich otcom. Takýto chlapi by sa nemali jednoducho reprodukovať .

maminka2016
8. júl 2019

Skoro cele detstvo až kým som sa nedostala do decaku som sa pozerala na bitky "rodičov" dnes moja "matka" nevidí svojho vnuka keďže po tom ako som sa k nej vratila z decaku sa nemala s kým otlkat tak som to schytavala ja z toho som len chcela povedať daj svoje strachy a zbytočne výčitky bokom lebo na to dopláca len a len tvoje dieťa

lavender273
8. júl 2019

@jenie2005

Skor by som pozmenila nazov ' Vztah bez komunikacie, lasky, respektu a vlastne bez vsetkeho co v normalnom vztahu ma byt'.'

Udrel ma.. mam dost. Nechapem ako si tie hovada dovolia dvihnut ruku na niekoho.

lavender273
8. júl 2019

@jenie2005 paradoxne prave taky ludia dostavaju po hube (co urobia prve aj posledne pre druhych) . Netreba robit pre druhych prve a posledne, urob hlavne nieco pre seba a dieta a odid od neho! Dokumentuj vsetko, volaj policiu. Toto bude aky obraz pre tvoje dieta do buducnosti?