Ako odhaliť neveru partnera?

viktoria12
13. nov 2012

ahojte mozno to je trapne ale neviem prečo si myslim že medzi mojim partnerom a jeho kolegynou niečo je . možno si to namyslam ale mam taky pocit neviem to vysvetlit ale taky vnutorny pocit niečo sepka že ma s nou niečo , samozrejme sa ho to pytam ale povie že som ziarliva a že snou nic nema . ale ona mu pise take pekne smsky. že dobru nocku ako zajtra v praci na ktoru ma prist a prajem pekne snicky . alebo že ho oslovi mojko a tak tak sa ma spravat jedna kolegyna?

viktoria12
autor
13. nov 2012

@mircalla ano kontrolujem mu mobil sem tam ,

viktoria12
autor
13. nov 2012

velmi sa zmenil chodi neskoro domov s nou ked telefonuje tak hned rozoznam ze vola s nou uplne ma iny hlas v tedy . a samozrejem u nas sex uz nebol dva mesiace . nie preto ze by som ja nechcela ale on nema cas a je unaveny . podotykam ze amm este nejake kla navyse po detoch , a ona ma perfektnu postavu chodi este aj na kidbox .

maruska24
13. nov 2012

no tak neviem či je bežné a dovolené aby sa kolegovia a hlavne kolegyne ku kolegovi alebo naopak oslovovali zdrobneninami a inými osloveniami ako menom. a hlavne nie vo večerných či nočných hodinách. Na tvojom mieste by som si dotyčnú odchytila a opýtala sa jej čo to má znamenať. Neviem aký máš z toho pocit, ale podla mňa sa tam začína nevera ako vyšitá /už len čakať na vianočný večierok/ ☹

mircalla
13. nov 2012

@viktoria12 nuz to vsetko su jasne priznaky, zial....ale muz sa neprizna ani za nic, to je ten problem. ak to chces riesit, tak musim mat dokaz

p.j.jacky
13. nov 2012

@viktoria12 ja si myslim ze ta snou podvadza. ☹

sendy182
13. nov 2012

@viktoria12 nečítala som celú diskusiu............tá jeho kolegyňa je slobodná? určite si ho chce uchmatnúť.........tvojmu mužovy to zjavne neprekáža že ho otravuje ešte aj doma s sms-kami..............hlavu hore......nedaj pocítiť sklamanie a hnev.........skús sa ho opýtať resp. otočiť to............čo keby tebe niekto takúto sms poslal.................určite by si ukľudnila svojho muža že čo zbytočne žiarli však áno...................máte dve deti nech vám nekazí manželstvo.......lebo i neistota ho určite môže pokaziť........komu to bude dobré.............jej a jemu? posledná možnosť zmeň mu t.č..........a že si neželáš aby obťažovala......lebo dobrú noc má povedať on svojím deťom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dadica
13. nov 2012

Jedného takého mám tiež doma, čo si s kolegyňou sms-koval.... Žiaľ neskončilo to len smskovaním.

luciferkax
13. nov 2012

Prečítala by som si jeho maily, aj firemné, komplet jeho sms-ky..... všetko, čo sa dá 🙂

Správa sa doma ináč, nezanedbáva ťa? To,ž e mu píše také sms-ky neznamená, že ťa musí automaticky podvádzať.... čo jej on odpisuje?

Ináč, sama som v takomto pocite žila asi dva mesiace, mali sme tesne pred svadbou a ona furt "dobrú noc zlatíčko, idem hajať" ked mal dovolenku, tak mu písala, že mu chýba... čo ti poviem, žiarlila som jak fras... Aj napriek tomu že ma presviedčal, že nemám načo...
Dopadlo to tak,ž e tá milá kolegyna nám nakjoniec upiekla krásnu veľkú svadbonú tortu a pri tejto príležitosti nám zoznámil - mala asi 55 rokov 😀 😀 😀 😀 a deti v manželovom veku 😀 😀 😀 😀

laurinka777
13. nov 2012

Mam teraz chrobaka v hlave.. Moj muz splna vsetky atributy nevernika..

viktoria12
autor
13. nov 2012

no lenze ta caja nema 55 rokov videla som ju ma perfektnu postavu a ma 27 rokov . a je fakt pekna a kazdy ju v úraci zboznuje . je tam jedina zena . moja polovicka vie ze my to vadi , ale on stale tvrdi ze s nou nic nema a ja si namyslam sprostosti . ale kocky keby ste videli ako sa spolu bavia cez mobil . no som hotova , a ani neviete aku mam chut jej napisať a povedat svoje ale neviem ci by to bolo dobre , ci by som sa len nestrapnila a iba moju polovicku poriadne vytočila, smsky kontrolujem ako viem aj email ale nic tam neni poriadneho na dokaz ,

sendy182
13. nov 2012

@laurinka777 😀 😀 😀

sendy182
13. nov 2012

@viktoria12 a prečo to vlastne nechce ukončiť????????????,vidia sa už dosť v práci...........bola by som nekompromisná!
alebo aj ja si začnem s niekým volať................ 😀

zelinka32
13. nov 2012

Vysvetli mu to,že ako by bolo jemu príjemné keby tebe chodili takéto SMS a ešte v noci, ty kokso, však ja by som pukla od jedu, to už fakt niektoré ženy nemajú medze. Dávaj si pozor, lebo mrchy sú všade a ak je tvoj muž taký slepý a nevidí realitu, tak mu ju ty ukáž, lebo sa môže stať,že o neho prídeš. Všetko začína tak nevinne, možno ona len skúša kam môže zájsť a ak si on neurčí mantinely sám, tak mu ich urči sakra ty. Určite sa mu chce dostať do postele, tomu ver. Je to bezcharakterná mrcha a takto určite nefunguje pracovný vzťah. Držím ti palce, hlavne chladnú hlavu a veľa rozumných argumentov.

mircalla
13. nov 2012

@viktoria12 ja by som to asi s dotycnou neriesila, proste nikdy som nechapala baby, co to takto riesia, i ked je to mozno lakave povedat jej co si o tom myslis, ale pride mi to take...neviem ako to nazvat, no dost zufale....opat som uprimna, to je moj nazor

mircalla
13. nov 2012

@zelinka32 myslis, ze si muz necha urcit v takomto pripade mantinely?dost pochybujem. keby to nechcel, tak to usekne davno a zrusi ju, ale zjavne sa mu to dost paci

borkavan
13. nov 2012

@lenka_da výborne si to všetko vymenovala. mna napr. zaujal ten výpis z účtu. vidíš, to by ma nenapadlo ani náhodou. proste ked vyberá viac peňazí, je to jasne, pokial nič velke nebude pod stromčekom.

bluebarablue
13. nov 2012

@viktoria12 ahoj, ja by som to mozno skusila vyriesit takto: posad si partnera vecer ked pride z roboty a deti uz budu spat a povedz mu narovinu co vsetko ti v suvislosti s tou kolegynou vadi (predtym si to kludne aj napis, aby si nezabudla vsetko - tie oslovenia, jej sms a pod.) ... povedz, ze ta to zranuje, ze sa ti nepaci, aby ho niekto tak oslovoval, ze si myslis, ze vzhladom na to, ze mate spolu deti, tak ty si jedina, ktora ma vyhradne pravo ho oslovovat "mojko", a ze pokial s tym neprestane, tak ty si ho prestanes ako partnera vsimat, nebudes sa oneho starat (predsa sa nebudes starat o cloveka ktory ti robi zle a zranuje ta), prestanes mu prat, varit, skratka sa budes starat len o svoje veci a o deti a ze ti to vadi natolko, ze budes uvazovat aj o ukonceni spoluzitia ...

borkavan
13. nov 2012

@viktoria12 a baví sa aj s tebou tak cez mobil ako s ňou? alebo bavil sa s tebou tak, ked ste boli zalubení? proste porovnávaj to so sebou.

laurinka777
13. nov 2012

@sendy182 to nie je miesne!!! 😉 🙂 🙂

zelinka32
13. nov 2012

@mircalla tak ja mám skúsenosť,že po čase pochopil, tiež som stále len ustupovala a chcela aby bolo fajn a bolo, ale len jemu. Každý príbeh a manželstvo má svoj scenár. Nám sa podarilo búrku prekonať a som rada, prebral sa, ale bolo to veľmi náročné. Ak človek potláča svoje pocity nie je to dobre, aspoň mne to dobre nerobilo, stále som mala chrobáka v hlave a nič.

katy31
13. nov 2012

@viktoria12 Pozri, úplne sa na to vykašli, v práci je bežné, že sa kolegovia oslovujú mojko, anjelik, srdiečko.... Aj tí zadaní, nejde tam o nič. Ak by mal Tvoj muž naozaj milenku, ver tomu, že tá by mu večer nepísala domov smsky, všetky smsky v telefóne by si pekne mazal, s mobilom by chodil ešte aj na záchod. A ver tomu, že by si na to nikdy neprišla, až kým by Ti sama dotyčná nepovedala, že sú milenci... Tajil by aj nos medzi očami... Milenky majú jasné inštrukcie nevolať domov, nepísať večer smsky a muži, ktorí majú milenku zatĺkajú, zatĺkajú, zatĺkajú a urobia všetko preto, aby sa na to neprišlo. Je úbohé, ak žena lezie mužovi do telefónu a sliedi mu v smkách a hovoroch.. muži majú väčšinou čísla na svoje milenky označené ako právnik, teta, orange, ujo Zoli, nikdy nie ako Katka, Evička či Marienka... A muž, ktorý ma vymazané všetky smsky a hovory ešte tiež nemusí mať milenku, ale môže.... Takže žiadna paranoja... úplne to pusť z hlavy a staraj sa o to, aby bol Tvoj muž doma šťastný a spokojný.... 😉

sendy182
13. nov 2012

@laurinka777 vieš ja by som veľmi neporovnávala 😉 sú neverníci kde žena nemá ani potuchu a pekne si nažívajú....lebo iný to maskuje.............no ten dotyčný si normálne telefonuje............to ako čo? naschvál 😉

rough
13. nov 2012

Zeny, ruku na srdce, ktorej z vas nelichoti pozornost sympatickeho muza? Mierne, 'eroticke' napatie ci malicky flirt (tym myslim slovne podpichovanie sa a pod.) je uplne normalna zalezitost vo vztahu muza so zenou a ano, bohuzial, plati to aj pre tych nasich muzov (avsak i pre nas). To len ked my zeny ostaneme doma, na materskej, priviazane k detom a domacnosti, zaciname byt poranoidne, podozrievave a vidime v kazej zene mrchu, co nam chce odviest otca od deti...je to pochopitelne, kedze sme vytrhnute z muzskej spolocnosti a fora s ostatnymi maminami su doslova zivnou podou pre jedovateho hada ziarlivosti:/ spomentne si, ako ste sa predtym vy bavili so svojim fesnym kolegom, predtym, ako zacnete manzela upodozrievat z nevery. Ano, suhlasim.s tym, ze keby chlapi nemali svedomie a trochu slusnosti v sebe, pretiahli by kazdu, ktora by im dala, a ked to uz nemozu urobit v realite, robia to aspon v predstavach. Budte si takmer 100% iste, ze pri svojej "intimnej chvilke" na zachode pri tom nemyslia na vas, ale trebars na peknu brunetku, ktoru rano stretli vo vytahu... avsak verte aspon trochu tym svojim poloviciakom, vsak ak vas lubia, hadam si vas aj vazia a nebudu vas chciet zradit takou odlou neverou. Samozrejme, i tu plati, doveruj, ale preveruj🙂 nuz a ak sa ti
@viktoria12 nepaci, ako s tvojim muzom komunikuje ona dievcina a ten tvoj chlap to berie na lahku vahu, kludne jej sama, velmi korektne a slusne, napis, ze si neprajes (resp. sa ti to nepaci), aby s nim takymto sposobom hovorila, ci si pisala. Ak je ta dievcina aspontrochu inteligentna, tak sa zacervena a prestane s tym. Nuz, a kym sa tvoj muz neskryva a nezatajuje ju, tak je vcelku sanca, ze ten ich vztah je naozaj cisto platonicky🙂
Najlepsie je, ist sa odreagovat a poflirtovat s inymi muzmi, to je najlepsi 'liek' na ziarlivost🙂

mirkita
13. nov 2012

@viktoria12 mna ked ex podvadzal tak ta zmena hlasu v mobile bola taka ocividna a tak som na nu podvedome okamzite reagovala ze nebolo pochyb co spolu maju...asi v tej dobe este spolu nespali ale tie city boli jasne...a chapem ten pocit ze by si to chcela aj s nou riesit...ale s odstupom casu je lepsie udrzat si trochu hrdosti a nestrapnovat sa pred nou
no a pre mna osobne mojko a dobru nocku a pod su uz dost osobne veci nez aby v tom nic nebolo, ja by som toto nevedela zniest...ani u nas v robote nepoznam nikoho kto by sa tak oslovoval nieto aby si to pisali do SMS

mircalla
13. nov 2012

@zelinka32 Ono hej,mnohi muzi to pochopia, len to chce vyvoj. U mnohych pride precitnutie a ta druha uz nie je taka uzasna ako sa zo zaciatku zdala. Aj to sa u nas stalo. Akurat som tym chcela povedat, ze muzovi v stave zamilovanosti ci poblaznenosti uplne absentuje mozog. Takze zase netvrdim, ze ho to neprejde....Ale aj nemusi. Len ako s tym zit?

mirkita
13. nov 2012

@rough na 80% by som suhlasila ale ked nieco take bolo s fesnym kolegom tak to ostalo v praci a neexistovalo aby nejake prijemne napatie pokracovalo v telefonatoch mimo prace alebo steklive SMS...v ramci srandy alebo firemnych akcii sa deje vselico ale aj to ma hranice a ak o nic viac nejde tak kolegovia navzajom respektuju partnerov a rodinny zivot

mircalla
13. nov 2012

@rough Jasne ze lichoti, to ale neznamena, ze mu v noci vypisujem sms a volam ho mojko🙂 teda pokial s nim nechcem daco mat

zelinka32
13. nov 2012

Ja si proste len myslím,že také milé oslovovania nie sú celkom košér a sú intímnejšieho charakteru. Asi som moc žiarlivá, ale mne by to príšerne vadilo fakt, keby môjho muža niekto oslovoval mojko, ja by som si to tiež k nikomu nedovolila, ale je pravda,že možno si dotyčná neuvedomuje,že pán je ženatý a má doma deti a naozaj len ukazuje svoje pravé správanie, aby ju všetci ľúbili a radi mali 🙂 a pán manžel je v tom nevinne. No náročná to téma, ťažko radiť. Ak vám to klape v posteli tak je fajn. Ja som kontrolovala všetko, lebo som chcela vedieť pravdu a tá sa mi dostala, to bol môj cieľ. A vtedy mi padol kameň zo srdca a začala som chápať súvislosti, zobudila som sa. Žijem, som rada a za svojho muža by som už ruku do ohňa nedala, už nech ju dáva iba on za mňa🙂

rough
13. nov 2012

@mirkita absolutne suhlasim. Ma to ostat v praci a netahat to domov. Vsak aj tomu svojmu som vysvetlila ( kedze podobne ako viktoria, aj ja som riesila manzelovu neodbytnu mladucku kolegynu) ze mi nevadi, ak namotava pipky v praci (ono to i prospieva pracovnemu vykonu🙂) ale vadi mi, ak to robi z domu, teda na ukor 'nasho' casu🙂 stacilo raz povedat. Proste, vztah je o komunikacii a dovere.
A to baby ani nechcite vediet, co sa vsetko porobi vramci firemnych akcii...niekedy je fakt lepsie nepatrat..🙂

mahalo
13. nov 2012

povedala si ze sa zmenil..zmena byva naozaj vacsinou priznakom nevery..moj otec podvazdal moju mamu od mojho detstva do dnesneho dna s roznymi zenami takze poznam veela pribehov..