Ako odhaliť neveru partnera?

viktoria12
13. nov 2012

ahojte mozno to je trapne ale neviem prečo si myslim že medzi mojim partnerom a jeho kolegynou niečo je . možno si to namyslam ale mam taky pocit neviem to vysvetlit ale taky vnutorny pocit niečo sepka že ma s nou niečo , samozrejme sa ho to pytam ale povie že som ziarliva a že snou nic nema . ale ona mu pise take pekne smsky. že dobru nocku ako zajtra v praci na ktoru ma prist a prajem pekne snicky . alebo že ho oslovi mojko a tak tak sa ma spravat jedna kolegyna?

sirinka
15. nov 2012

@viktoria12 mozno bola, ale bud k nemu uprimna, povedz mu, ako velmi ho potrebujes, ako velmi si stastna, ze ste krasna kompletna rodinka a tak podobne. Ked to bude uprimne on bude citit, ze ho nielen lubis ale aj respektujes a obdivujes, das mu ovela viac ako nejaka potencionalna milenka, on sa podvedome bude skutocne snazit aby bol taky dokonaly muz a otec. Lebo milenky su na to, aby sa muzi citili zboznovany. Tak im nedajme priestor 😉 skus prekonat unavu a prebud v sebe vasne.

sirinka
15. nov 2012

@viktoria12 este taka drobnost, sama vidis aka obycajna ale necakana pusa ta potesila, drobne prekvapenia su uplne super a urcite ho poznas dost dobre aby si vedela, cim ho potesit, napr. Aj nejaky pikantny odkaz vo vrecku na bunde a podobne. A na dokonalu partnerku netreba mat dokonalu postavicku 😉

lianka2
17. jan 2013

@viktoria12 ahoj. Ako pokracujete s mm? Už mu dala pokoj tá mrcha?

viktoria12
autor
17. jan 2013

@lianka2 ahoj prestala som ju riesit a nechala som to tak , a po urcitej dobre ju prepustili ,

martina054
25. okt 2015

Ahojte mamicky :( ja tiez idem ku vam s prosbou alebo poprosit o pomoc......manzel sa zdvoveril nasej spolocnej kamoske ze ma podviedol uz viac krat aa ze sa uz ani nehadame a ani nic ja som mu to precitala SMS v mobile ale on o tom este nevie mam mu to povedat alebo ako dalej pokracovat....viem ze chodi aj na pokec ale bohuzial neviem jeho heslo....sme manzelia uz 4roky mame krasneho synceka ktory ma 2roky ...co mam dalej robit? dakujem za kazdu odpoved alebo radu

1981zuzu
28. sep 2020

@laurinka777 ano neni ja to poznám tajne sms na ktoré som nemala nikdy prísť pi adam že to prestalo že ju vymazal že ju nikdy nevidel že si len písali a teraz??? Mobil skrýva ako poklad čo si mám myslieť viem ze skrýva preto aby som sa zase nahrávala v mobile