Ako odlúčim priateľa od jeho matky?

erika33334
23. jún 2016

ahojte chcem sa spytat ako mozem svojho partnera vymanit spod jeho matky.Mame dom uz pol roka a nechce sa tam nastahovat nastalo, ja som uz z toho zufala

worker_falcon
23. jún 2016

no, psychológ by ti vedel veľa hovoriť o vzťahu mužov k svojim matkám. ale nič z toho by nebolo to, čo by si chcela počuť.
ale na súdy je priskoro. postupne sa určite dozvieme mnoho informácii, ktoré môžu pohľad a vec zásadne upraviť.

glorikarebeka
23. jún 2016

ja by som uz bola davno nastahovana!!!!!!!!!!!!

natalym
23. jún 2016

@erika33334 Ja by som tam tiež už bola.

scandinavia
23. jún 2016

@erika33334 nevymanis ho.. pokial sa on sam nerozhodne sa odtrhnut od matky a matka ho ,,pustit,, tak ty to nezmenis..

tyelde
23. jún 2016

tak sa tam na truc nasťahuj sama a nechodievaj ho navštevovať 😀

nanervy_2
23. jún 2016

bohuzial, maminkinho chlapceka nezmenis, to je diagnoza.. ak ma aj dalsie priznaky, ako napr so vsetkym sa radi s matkou, zasadne drzi jej stranu, tak kasli na dom a utekaj

glorikarebeka
23. jún 2016

a aj by som si to uzivala,nepises ci mas deticky,ale ziadne nejake velke varenie,stale upratane a neboj sa jak by prisiel,ved by sa mu aj normalny chlapy vysmiali

natalym
23. jún 2016

@nanervy_2 Čo by utekala? Veď má dom.

@erika33334 Nasťahuj sa a bodka. Navar si len sebe, však on papá u mamičky, posteľ si len sebe, však on spáva u mamičky. Pozvi kamošov na kolaudačku, však kolauduješ. Príde? Nerátala som s Tebou, však si u mamičky. Aký problém?

nanervy_2
23. jún 2016

@natalym napisala mame.. takze je otazka ci je len jej, alebo ho maju na polovicu..

chapem ze sa ti samej nechce tam stahovat, ak nieco vybavujem s partnerom, kazdy kut by mi pripominal, ze cele zle...

natalym
23. jún 2016

Tak máme a budem za ním chodiť a prosiť sa mu, že nasťahuj sa. Tak sa zjavne nechce, ale na čo ho majú? Ja by som sa sťahovala.
Nepoznám takúto situáciu, môj muž by tam bol už dávno so mnou. 😀

lubkavargova1
23. jún 2016

a to akoze preco? Partner...cize nie manzel...no hold diagnoza jak vysita...toto nemdopadne dobre 😅

janinah
23. jún 2016

Dom máte napoly?čiže nie je len jeho? Osobne by som nešla do stavby s v podstate cudzím /právne/ človekom,ale to tu neriešime.....nasťahuj sa sama a jeho nenúť..na rozdiel od @natalym by som radila opačnú taktiku- vytvoriť v dome také podmienky,aby sa mu k tej mame nechcelo vracať /že spokojný chlap má mať plný tanier a prázdne ...hm....oné...asi netreba písať 😀

natalym
23. jún 2016

@janinah Však ale moja, on príde a uvidí, že postieľka je tam, stôl je tam, tanier je tam....... 😉

mima4
23. jún 2016

@erika33334 a naco si si stavala dom s frajerom? Co tak spoznat sa najprv?

jana_eyre
23. jún 2016

Pol roka? 😳😲 Pokial on nechce, Nic s tym nespravis.. Dom predajte a najdi si niekoho kto je samostatny..

evelynm
23. jún 2016

toto ste mali mat vydiskutovane a dohodnute skor, ako ste si nadobudli dom. "Vymanit" priatela - to co ma byt? Hadam je to dospely, svojpravny clovek, ktory vie, ako chce zit svoj zivot...

rebeka7501
23. jún 2016

@erika33334 vymaniť ? to sa tuším žiadnej nepodarilo 😀 mamin cecek ostane maminým ceckom. začne si ťa všímať po jej smrti.

marinablue
23. jún 2016

@rebeka7501 že po jej smrti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Aké jednoduché riešenie 😀 😀 😀

marinablue
23. jún 2016

@erika33334 Prečo vlastne chodíš s chlapom ktorý visí na svojej matke. By som si o takého ani bicykel neoprela.

rebeka7501
23. jún 2016

@marinablue no ale potom začne ďalší problém a to : "maminka to robila takto" maminka varila polievku lepšie" Nekonečný príbeh. A to, že synáčikov si mamičky takto vychovajú robí veľa žien v tejto dobe, len si to nepriznajú............

marmaris
23. jún 2016

NEODLÚČIŠ! Márne sa o to pokúšam už 12- ty rok. 😖 😢
Bodaj by mne mal kto vtedy poradiť. 🙄

glorikarebeka
23. jún 2016

@natalym tu kolaudacku si zabila,SUPER

misel0806
23. jún 2016

Ako odlucit?? Veru to bude asi na dlho maminej sukne sa tazko pusta... Ja by som mu dala na vyber ci chce zit s tebou alebo bude bacovat s mamkou....

katarinapekna
23. jún 2016

@marmaris ty si ina srandistka😀😀😀😀

lintu
23. jún 2016

Prečo ich chceš sebecky od seba odtrhnúť? Majú sa radi, tak sú spolu.... Keď je partner dostatočne veľký na vlastný dom, mal by byť dostatočne veľký rozhodnúť sa, s kým chce vlastne žiť. Rozhodol sa. Nevyhovuje ti partner na polovičný úväzok? Nuž, tak si nájdi takého, ktorý bude túto funkciu vykonávať naplno alebo zamestnaj aspoň nejakého brigádnika 😀 Však priestoru ti k tomu poskytujú dobrovoľne dosť 😀 Ale teraz vážne - priateľ ťa chcel potešiť a zabezpečiť ti strechu nad hlavou, či k čomu máte vlastne ten spoločný dom, keď chodí k tebe v podstate len na návštevy?

petulda333
23. jún 2016

Tak ja som svojemu dala na vyber:ona alebo ja..a uz vyse 2rokov zijeme sami v byte so syncekom

julma
23. jún 2016

Urcite sa boji, ze Ty mu nebudes kazdy podvecer vyhrievat pyzamko na radiatoriku, aby ho mal teplucke kym ulahne, ako jeho mamicka. Stavi ak si toto vydiskutujete a hotovo...radim Ti zapnut radiatory...bars sa aj oteplilo...ritual je ritual

prevenar
23. jún 2016

@erika33334 najdi si muza, ktory sa k tebe nastahuje. 🙂

mkorsi
24. jún 2016

Tak toto je dobra tema 😂 ale diagnoza ako z hororu. Neodlucis a nenastahuje sa a vies xo radim ti chod do toho domu najdi si niekoho ineho kto nebude lizat matke patu! Toto nem chlap toto dieta a co chces mat cudzie a nie vlastne?

timea7
24. jún 2016

@erika33334 fakt stojíš o takéhoto muža? Bude ti oporou? Nie,bude stále jeho mama na prvom mieste, je tu takých tém more, vykašli sa na neho, nestrácaj s ním čas. Ako si môžeš vážiť muža a ľúbiť ho, ktorý sa pol roka odmieta k tebe nasťahovať a býva s mamičkou? Aj keď mu dáš ultimátum, budeš cítiť, že s tebou nie je rád. Hľadaj si muža, nie takéto decko.