Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako odpustiť manželovi, keď ma urážal aká som tučná a že mám veľké ruky....160-66kg

martinko2502
28. júl 2019
rainbow82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rainbow82
28. júl 2019
Záleží čo je pre vášho muža tučná..Môja sestra má 58kg a manžel jej sem-tam povie že je tučná 🤔
veronikaszabova
28. júl 2019
@martinko2502 povedz mu, ze ani jeho "nastroj" nieje podla tvojich predstav a nehadzes mu to pred oci 🙂
janinka007
28. júl 2019
tak mu povedz, že ty nemáš veľké ruky, ale on má malého vtá..@ Aj ked on asi naráža na paže, či?
martinko2502
autor
28. júl 2019
Ja sa snažím schudnúť no som po pôrode 6 mes. No aj v obchode mi zahlasi co si si to obliekla ved si to ledva navliekla. Minule mi kúpil veci 3xl...a moje mi vychádzal potom sa mi ospravedlnil ale v nutri ma to strašne boli ako mi mohol také niečo robyt
83lenka83
28. júl 2019
@martinko2502 podla bmi je to nadvaha, mojmu sa tiez obezne zeny nepacia takze sa drzim stale, je to podla mna normalne, ze ti to muz povie aj ja by som mojmu povedala keby bol tucny, nejde len o vyzor ale aj o zdravie.
barbellka
28. júl 2019
@martinko2502 ...ak jeden z paru priberie, je super ak partner na to upozorni lebo my si to neuvedomujeme (to iste plati obojstranne) ALE !!!! Musi to byt povedane tak, aby to cloveka neurazilo, neublizilo mu to a neponizilo. Skor tak aby ho to namotivovalo - nie kvoli vyzoru ale kvoli zdraviu. Takze ja by som to neriesila urazanim sa, skor by som mu narovinu povedala, ze nikto nie je dokonaly ani on nie. Ty si takto spokojna ak on neni je to jeho problem nie tvoj. Ze ti ublizuje, ked s tebou takto jedna a ak ta ma rad nech s tym prestane. A ak sa to bude opakovat, tak raznejsie ho upozorni na to, nech prestane.
vendulka80
28. júl 2019
Ze je debil. Ako prepac ale toto hovoria pubertaci pubertackam na základnej skole. Ak toto povie muz svojej zene a navyše po pôrode tak pre mna je to primitív a nebude si ta vážiť ani ked budes mat 90-60-90. Lebo ked mu nebude prekážať váha tak vlasy a ked nie vlasy tak oblečenie. Jednoducho su veci, ktore by inteligentný muz nemal zene povedat. Moze ju nakopnúť a podporiť ist napr cvicit ale urážať nie. U mna primitív.
martinko2502
autor
28. júl 2019
Ďakujem vám za odpovede 🙂
akecheta
28. júl 2019
@martinko2502 Tam v obchode pred všetkými si mu mala ukázať aké máš veľké ruky...dať mu poriadne po papuli nech si zapamätá, že nemá na teba otvárať takto špinavo ústa či pred ľuďmi či v súkromí.
martiwa
28. júl 2019
Ano, je to vyssia vaha na taku vysku, ale to, akym sposobom to manzel hovori, je na zaplakanie. Uprimne mu povedzte, ze sa snazite robit vsetko pre to, aby ste vyzerali lepsie a ze Vas boli, ak Vas uraza a uz toboz pred druhymi. Inak, co sa tyka odpustenia, su vaznejsie veci, tak zasa z toho netreba robit dramu, chlapi maju ine zmyslanie, urcite to nemysli tak, ako to vyznelo. Drzim palce, aby sa manzel uvedomil 💚
via88
28. júl 2019
Ja som nedavno citala vtip: netreba velmi manzelke hovorit aby schudla, lebo ona fakt schudne a najde si lepsieho 😁 tak mu povedz
eliska13
28. júl 2019
@martinko2502 je niečo iné povedať, že si pribrata a vyhádzať skriňu s oblečením nie?si pol roka po pôrode a nemáš extra nadvahu, že by si mala vyše 80 kg.Toto asi nebude jediný Vás problém však?je to chrapun
jonnie
28. júl 2019
Ako....takto neschudnes ani nahodou...sorry...ale bez podpory? Ja neviem...fakt ako skolkar. Neviem...ci by som vedela fungovat dalej. Viem...kult tela frci. Ale to neznamena, ze ta moze urazat. Neviem... co by som...no mna by to riadne zranilo...ja si nedovolim takto hodnotit nikoho.
dzulli1980
28. júl 2019
Záleží od toho AKO Ti to povedal ... dá sa to povedať s úctou, v tom prípade by som to brala normálne, nadváha nie je len vec estetiky no hlavne zdravia, trpia kĺby, srdce atď. ... no ak Ti to povedal výsmešne, pohŕdavo, je to smutné a dosť detinské.
adrika25
28. júl 2019
Ako žeby o akej veľkej nadváhe tu hovoríte ??? Má 66 kíl nebavíme sa o 100 kilovej žene 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Navyše má pól roka po pôrode, čo si myslím, že je ešte doba kde sa dá nejaké to kilo navyše tolerovať...ale aby jej muž kúpil 3 XL oblečenie je naozaj príliš, zrejme je to jedinec nie len s malým vták.. ale aj s malým sebavedomím...lebo podporiť ženu aby so sebou niečo robila sa dá aj inak ako chovať sa ako ťažký primitív...zrejme ale toto nie je jediný jeho “prešľap” a zrejme váha nie je prvé čo rieši...toto vyzerá na ťažkého debila ktorý má problém sám so sebou a ponižovanie ženy je na dennom poriadku
dskjhfdlkdjhl
28. júl 2019
@martinko2502 Tvoj muz ma na bruchu tehlicky? Alebo mu nejaka spadla na hlavu? Pol roka po porode to nie je asi take hrozne. V kazdom pripade, kup si permanentku do fitka a muz nech pekne v case cvicenia navari veceru a postara sa o dieta.
vendulka80
28. júl 2019
A este mi neda nenapísať... moja sestra kvoli muzovi zostala takmer plesata, lebo blbcovi sa páčili blondiny. Ona bola odjakziva brunetka, taku ju spoznal a taku si ju vzal. Zacal sa obzerať za blondínami, ona si prefarbila na blond. Ked bola blondína, zacal jej rozpravat, ze čiernovlásky su pekne zeny. Tak sup, isla behom mesiaca do čiernej. A zase tupelo letelo na blondiny. A toto robila kazde 2 mesiace... kym si uvedomila, ze ma doma despotu a manipulátora. Vlasy natrvalo poškodené. Potom po pôrodoch mala miernu nadváhu. Posmieval sa jej, obzeral sa za vysusenymi stetkami len aby ju ponížil. Ked isla cvicit, detom drístal akú maju matku, ze chodi cvicit a kašle na nich. Co nebola pravda. Ked si kupila zdravú stravu tak jej vytýkal, ze ona sedí na materskej a on robi na jej drahe paradajky. Ked schudla, zase zacal žiarliť. A nakoniec si zacal s umastenou skladnickou s váhou 130 kil a čiernymi mastnými vlasmi...
moja sestra je taka doponizovana, ze nema “gule” poslať ho do riti... lebo si mysli, ze bez neho jej bude este horsie. Cize mame nieco podobne v rodine a ty si dávaj pozor lebo zacina ta ponižovať a bude sa to stupňovať ak mu neukážes, ze takto teda nie.
viki113
28. júl 2019
Podla mna maš pravdu maš 66 kg? A si prenho tučna ?? ... vieš kolko žien ma oveĺa viac kg a keby každy jeden muž mal uražat ženu kvôli vahe tak je na svete polovička rozvedenych parov ano chudnutie je prospesne pre zdravie no nie každej sa to dari má ťa ľubiť taku aka si inak to nema zmysel .. jednoznačne máš pravdu 😉
judar
28. júl 2019
Aj ty ho uraz že sa ti nelúbi tá polovička hydinového párku medzi jeho nohami 😂😂😂😂
ajka30
28. júl 2019
Ja mám po 3 deťoch tákmer 30 kíl viac ako keď sme sa brali ( ešte som nestihla schudnúť po poslednom dieťati, alw 30 kíl nedám dole určite) a môj muž tvrdí že vyzerám lepšie ako keď som bola taká chudá. Prepáč, ale tvoj muž je blbec.
pininka1
28. júl 2019
Presne tak, bral si teba a nie tvoju postavu. Nech si nájde.krasku s vypatlanym mozgom a som.zvedava ako s ňou bude žiť. Neviem si predstaviť blbca ktorému žena porodi dieťa a on jej vyhadze veci a kúpi 3xl. Ja by som ho vyfackala, aby sa spamätal.
miroslava21
28. júl 2019
Bila by som tychto debilnych chlapov, ktori dokazu zenu po porode urazat kvoli vahe !!!!! Su to obycajni slabosi, ktori vobec nevedia pochopit co zenske telo dokaze pocas tehotenstva, po porode ani nehovorim.
P.s. tvoj manzel je namakany playboy, ked po 6 mesiacoch si dovoli kritizovat tvoj vzhlad???!!
punka24
28. júl 2019
@83lenka83 bmi nie je až tak presné... a nie každá žena dokáže po pôrode rýchlo zhodiť váhu naspäť na takú akú mala pred tehu... niektoré to dajú za 3 mesiace, iné za 3 roky nie... nie každé telo funguje rovnako... ja som tehu v 8 mesiaci mám +15,5 kg a čo... moja mama keď mňa čakala mala v 9 mes +13 a vravela že to veľa... pritom ja si myslím že úplný luxus... proste jej telo je ine ako moje a to je moja mama a je tam dosť rozdiel... nie každá je rovnaká...

@martinko2502 mužovi povedz nech je ticho radšej... pomaha ti s dieťatkom, máš oddych a nejaký čas pre seba...?? Vybehnúť na svihadlo a podobne...?? Ak ti neda priestor na seba tak čo potom chce...?? Si žena, mama, áno aj partnerka... a nemala by si na seba zabúdať... ale on ti musí dať priestor a podporu a nie urážky a také hnusné správanie... dala si mu dieťa... to je veľká zmena pre telo a len pre tvoje telo... tehotenstvo nie je ľahké a ja sama ešte neviem čo so mnou spraví pôrod... ale je to náročné pre TVOJE telo... on by ti mal byť oporou... buď hrdá na to že si dala život a toto povedz aj mužovi... nech je hrdý na teba že si sa celé to tehotenstvo fyzicky TY trápila... tak nech aspoň za toto nech sa ku tebe tak správa...
misa2704
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saluda
28. júl 2019
@martinko2502 no kus chuja ten tvoj chlap, veď ta úmyselne ponižuje. Len nesklon hlavu a adekvátne reaguj, neukaz mu, že si to necháš, lebo to bude stupňovať. A pekne sa začni o seba starať. Začni chodiť pravidelne cvičiť, kaderníčka, kozmeticka, zdravá dráha strava a samozrejme mu nechaj deti na krku. A keď bude pindat, tak mu povedz, že je načase zacat niečo so sebou robit, veď chce mať doma kočku 😉
veronika3184
28. júl 2019
Ja som mala pred casom 66 kg a 160 cm. A teda obezna som urcite nebola. Mala som stredny typ postavy, ani vychudnuta ani moc tucna.
selest
28. júl 2019
Povedz mu ze nie tvoje ruky su velke ale jeho vtak je taky maly, nech si to nemyli..blbec
selest
28. júl 2019
@akecheta 😂😂😂👍👍👍
lacibo
28. júl 2019
@martinko2502 mňa ani tak nezaujalo to, že čo ti povedal o váhe ako to, že on ti kúpil veci (oblečenie) a tvoje vyhádzal??? to čo ako??? nechápem.. nad tým by som sa zamyslela skôr.. to je aký partner?😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli