• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako pomôcť nešťastnému manželstvu?

5. januára 2014 
@noemi81 Och Boze presne to iste mne vravieva manzel ked sa pytam ci mu je jedno ze mna raz mozno strati atd., neberie to vobec vazne a ironicky sa zasmeje, ale ja si myslim svoje ako mne je biedne v tej chvili a poviem si vsak pockaj aj na Teba raz pride a dosmejes sa...
5. jan 2014 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemi81 to sa mne velmi paci ako si to napisala lebo aj ja tak rozmyslam a uvazujem. Drzim Ti palce nech to vyriesis.
5. jan 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ella1 Mozno mas velku pravdu, pocula som take rady uz viackrat a dost to vraj na chlapov ucinkuje aj zabera, ked zistia a vidia, ze ta stratia.
5. jan 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanda77 rozumna odpoved , ani toho mojho veru nedostanem nikdy do poradne na pohovor... ale preco bych ja sama mala chodit ako tuna citam nazory inych, vsak vztah je predsa o 2 ludoch a obaja ho maju riesit a zlepsit v krizach.Ten moj je tvrdohlavec, ten ani citat nic nechce o takych veciach aby sa trocha poucoval, vsetko su podla neho sprostosti a ja z toho ulne " penim ".
5. jan 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siduska presne toho isteho nazoru je aj moj manzel, vyhodene prachy a somarina ktora nam vobec nepomoze...
5. jan 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok