Ako sa uzmierim s kamarátkou?

1. feb 2022

Ahojte, už mi lezie tento covid vážne na nervy. Isto aj Vám, a teraz dokonca dvojnásobne. Kamarátka, ktorá je očkovana 3mi dávkami dostala covid, ma horúčky a kašeľ. Ja som s ňou bola, bez rúška, ja som negatívna (neockovaná). Nahnevala sa za to na mňa, a nekomunikuje so mnou. Ževraj za to môžem ja, že kvôli mne je v karanténe, a celé som jej to skomplikovala. Pritom ja nemám žiadne príznaky, a pcr mi vyšiel negatívny. Hrozne ma to mrzí, a neviem čo mám robiť. Na správy mi neodpovedá, písala som aj jej sestre, tá mi odpísala,že nemám ich rodinu otravovať :( (nevypisujem jej 24/7, napísala som jej 1x za deň po tomto jej monológu). Fakt ma to mrzí,lebo sme kamarátky od mala, a celé to stroskota len na tomto? :/ Fakt ma to mrzí, a neviem čo by som mala robiť. Nechať to tak, nech sa ozve sama? Čo ak sa mi ale neozve? :(

lindous
1. feb 2022

Počkala by som aspoň kým sa bude cítiť lepšie... asi sa aj zľakla, aj sa necíti dobre a takto si to odbavila na tebe, čo samozrejme nie je správne, ale myslím si, že trošku vychladne...

aaliyah2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikadooo
1. feb 2022

Ja by som to nechala tak. Teraz je ťah na nej, keď si chce zachrániť priateľstvo. A ak nechce, tak načo sa jej budeš vtierať. Ak si negatívna, tak nerozumiem čo ťa mrzí, veď to nie je tvoja chyba že ona je chorá... Nechaj ju tak nech je ofučaná, snáď odfučí.
PS: pripomína mi to keď som si našla prvého priateľa, kamoška bola na mňa nasratá, pretože ona nikoho nemala 😁. A to pritom môj priateľ bol aj jej kamarát a normálne sme sa stretávali aj naďalej... Ale aj tak bola na mňa nasratá, že čo si to dovoľujem, len ona je bez priateľa😄.

mareka49
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikadooo
1. feb 2022

@mikadooo nie"len" ale "keď"

lesana25
1. feb 2022

@mareka49 ty si odkiaľ prišla prosim ta 😂

gelifil
1. feb 2022

Ano, j to tak. O tomto je kovid. O kovide v nas - kto sa dal presvedcit mocným a "nepochopil", treba ho nechat ist. Bola to jej slobodna volba ako aj tvoja. Kovid odhalil charaktery ako nic predtym. Hoci to boli, nic s tym nespravis....

jarmila2010
1. feb 2022

@lesana25 😅z inej diskusie..urcite

jarmila2010
1. feb 2022

nerozumiem tomu,z coho ta to vlastne vini?!ako mozes za jej chorobu a karantenu?

gelifil
1. feb 2022

kovid je sito ľudských duší

jaass
1. feb 2022

Oh, ja na tvojom mieste nestojím o uzmiernenie, tvoja kamoska to nemá v hlave v poriadku. Boji sa a to je zle. Nájdi kamosku, ktorá sa nebude bat žiť 🙂

petulda333
1. feb 2022

A mne to pride ako provokacia. Zas dalsie hadky ocko vs neocko

jarmila2010
1. feb 2022

@gelifil suhlasim...spoznavam ludi,ako som ich pred koronou nepoznala

autor
1. feb 2022

Mňa to len celé mrzí :( pred týmto sme nemali žiaden problém, úplne bez problémov sme sa akceptovali - myslím naše rozhodnutia,čo sa očkovania týka. Nič sme si nezazlievali. Čo sa týka iných vecí, boli sme ako sestry, a toto ma teraz vážne zamrzelo. Mamina mi hovorila,že to mám nechať tak,že isto keď jej bude lepšie, tak sa mi ozve. Tak dúfam,že toto je len dočasne,a že nase priateľstvo bude ako predtým, možno

oktoberka
1. feb 2022

No,neverím,že toto celé vaše kamarátstvo-doteraz super,sa odrazu zmenilo.

bloger
1. feb 2022

Nemusela to dostať od teba. Možno bola v kontakte s niekým iným. To, že je očkovaná neznamená, že sa nemôže nakaziť. Mala by sa zamyslieť s kým bola. Ty za nič nemôžeš. Nechaj na ňu či sa ti ozve.

autor
1. feb 2022

@oktoberka tak isto je nahnevaná aj za to,že mala íst teraz niekedy do Talianska, no a skrz covid nemôže. V tomto chápem,že je nahnevaná,ale myslím,že teda nie na správnu osobu. Mala som viacero kamarátov,ktorí mali covid, a neprestali sa so mnou za baviť.
Myslíš,že za tým môže byť niečo iné, a iba sa na toto vyhovorila?

andreakg
1. feb 2022

Ale nerozumiem,čo ti máš spoločné s jej covidom, prečo je na teba nahnevaná

monka105
1. feb 2022

Bože, kedy už skončia tieto vymyslené témy…

elizabet173
1. feb 2022

@monka105 tiež sa pýtam, denne podobná vymyslená téma o ničom minimálne jedna za hodinu

klarolinne
1. feb 2022

A za čo sa hnevá na teba? Nakazila si ju? Logicky nie, keď si zdravá 🤦‍♀️ nechápem

karolinakr
1. feb 2022

má 3 davky a je na teba nahnevana, lebo je chora a ty si zdrava, to naserie😂

miadi
1. feb 2022

No Ja ti neviem
Ci ti Mam toto verit 🤣Bud si troll ty alebo kamoska.

0silvia0
1. feb 2022

nahnevaj sa na nu aj ty, ze ta ohrozila. Ved ona ma covid, co ak o 3 dni budes pozitivna aj ty?

ysseba
1. feb 2022

Ja si tiež myslím, že téma je vymyslená, zas na rozdúchanie vášni medzi skupinou zaočkovaných a skupinou nezaočkovaných.
ak by to náááhodou vymyslené nebolo, tak čo by som urobila? vysr.la by som sa na ňu. Ty si urobila čo si mohla, teraz je loptička na jej strane...
P.S.: názorný príklad toho, že covid nesadá len na pľúca, ale aj na rozum 😂

oktoberka
1. feb 2022

Neverím,že ste boli super kamošky doteraz a odrazu covid výhovorka zničila priateľstvo.

macekovam
1. feb 2022

A ona ma odkiaľ že ty si ju nakazila.. Ty môžeš byť rada ze si sa od nej nekazila prave ty... Koľko máte rokov? Nič si z toho nerob...

shia
1. feb 2022

S týmto sa teraz stretá veľa ľudí...zial,je to často len závisť, že ona sa dala nahovoriť na očkovania, a tebe stačila tvoja prirodzená imunita, a dopadla si lepšie než ona... Ale skôr než na teba sa asi hnevá skôr na seba, lebo až teraz pochopila, že to robila nielen zbytočne, ale možno očividne aj kontraproduktívne a to ju neskutočné hnevá.. Je to ťažké priznať si to, ale tí ľudia sa svojim ne-charakterom, ktorí prejavia až teraz, takto vyselektuju aj sami...

bobsent
2. feb 2022

vymyslené, už to začína byť príliš priehľadné milá autorka-každý deň rovnaké témy- ako neočkovaná s očkovanou ku covidu prišli a očkovaná má príznaky neočkovaná nie.
len konflitky to tu šíri.

bobsent
2. feb 2022

konflikty🙂