Ako sa uzmierim s kamarátkou?

1. feb 2022

Ahojte, už mi lezie tento covid vážne na nervy. Isto aj Vám, a teraz dokonca dvojnásobne. Kamarátka, ktorá je očkovana 3mi dávkami dostala covid, ma horúčky a kašeľ. Ja som s ňou bola, bez rúška, ja som negatívna (neockovaná). Nahnevala sa za to na mňa, a nekomunikuje so mnou. Ževraj za to môžem ja, že kvôli mne je v karanténe, a celé som jej to skomplikovala. Pritom ja nemám žiadne príznaky, a pcr mi vyšiel negatívny. Hrozne ma to mrzí, a neviem čo mám robiť. Na správy mi neodpovedá, písala som aj jej sestre, tá mi odpísala,že nemám ich rodinu otravovať :( (nevypisujem jej 24/7, napísala som jej 1x za deň po tomto jej monológu). Fakt ma to mrzí,lebo sme kamarátky od mala, a celé to stroskota len na tomto? :/ Fakt ma to mrzí, a neviem čo by som mala robiť. Nechať to tak, nech sa ozve sama? Čo ak sa mi ale neozve? :(

kahh
2. feb 2022

Daj tomu cas. Netreba to teraz silit, tiez potrebuje sa najskor z toho dostat a potom bude ine sa o tom rozpravat.

autor
3. feb 2022

No ahojte, tak kamarátka sa mi pred hodinou ozvala, že už jej je lepšie, a že ju to hrozne mrzí,že na mňa takto vybehla. Že ona ostala smutná a nervózna,že do toho Talianska nemôže ísť, a ja som bola prvá, čo jej prišla do rany, tak si vraj tu frustráciu vybila na mne. Že ak sa hnevám na ňu, tak že mi dá čas, a nech sa jej ozvem, že bude čakať, a že ju to veľmi mrzí.
Ako mrzí to aj mňa,lebo sa ma to dotklo :( ale tak som aj rada,že jej je už dobre a že sa ozvala.
Tak ďakujem pekne za Vaše rady a názory