Ako si nájsť priateľku?

tomnr
26. jan 2019

Zdravím obraciam sa na Vás s prosbou o radu ako si nájsť priateľku niekoho kto by ma ľúbil ďakujem za rady mám 23. Rokov a ešte som neokusil byť milovaný ďakujem 🙂

pribinak
26. jan 2019

Chodit do fitka ;)

tyrkysova_kobyla
26. jan 2019

@tomnr niekde na mieste so spolocnymi zaujmami? Napriklad ak rad citas, tak v kniznici...

peter2404
26. jan 2019

sice som na zeny ale dam ti dobru radu - ak nechces mat problemy najdi si radsej chlapa :P

tyrkysova_kobyla
26. jan 2019

@peter2404 alebo len treba hladat tie spravne zeny, nie dievcata, ktore sa na zeny hraju 😛

korunka1
26. jan 2019

@tomnr prečo zrazu tá zmena? Poriešil si toho otravného kamaráta?

seva22
26. jan 2019

Priatelku si nenajdes,nie je to ako tovar na aliexprese ze si zadas do vyhladavaca,najdes a das do kosika...musi to byt vzajomne...jednoducho maj oci otvorene,chodievaj medzi ludi a jednoducho sa to stane,ze si "padnete do oka"...chapem ze v 23jke sa ti moze zdat ze uz by si mal mat za sebou nejake tie skusenosti s laskou a zenami,ale podla.mna na to neexistuje nejaka vekova hranica...ja napriklad som si na prvu lasku pockala oovela dlhsie ako ty😉

tomnr
autor
26. jan 2019

@korunka1 neporiesil no nechcem sa k tomu vracať myslím do predurčuje začal som cvičiť chodiť von jeho ignorujeme hádam ho to prejde. Mňa omrzela samota chodím von medzi ľudí snažím sa

osky
27. jan 2019

@tomnr velmi dobre ze chodis von.doma ta nikto nenajde.
Chod na zabavy,na nejake kruzky,turistiku....
Len nehladaj dievca v krcme😅
Bud sam sebou a nic nehraj.raz to pride.a ak by sa to stale vlieklo,dnes uz sa ludia spoznavaju aj cez internet.
Poznam par takychto manzelstiev a klape im to..

deti95060810
27. jan 2019

môj otec - starý pán ,hovorí že ženu by si mal človek hľadať v divadle, v kostole, v práci....a on si našiel na zábave....😀
nájsť si nejakú spriaznenú dušu je Ok, ale nie za každú cenu...ak sa ti niečo na slečne nepozdáva od začiatku, určite sa to nezmení ani časom...to radšej počkaj na tú pravú...

ellusy
29. jan 2019

Ak si chces najst priatelku tak si tu precitaj pár doskusii o vstahoch a ako sa spravat k ženám, aby to v buducnosti malo dobry osoh pre teba aj pre ňu ,lebo ak je nestastna žena nic dobre ani teba nečaká !

marek5678
11. feb 2021

Dobrý večer volám sa Marek Toneiser a hľadám si dievča na písanie aj na stretnutie, mám 22 rokov či by ste mi prosím neporadili