Ako si to mám vysvetliť?

stamara
17. júl 2015

Ahojte, možno sa to niekomu bude zdať smiešne alebo v tom nebude vidieť žiaden "problém, ale rada si prečítam vaše názory.

Máme suseda, ktorý dá sa povedať už od mala bol veľmi dobrým kamarátom s mojím mužom, dokonca aj ja som si s ním dobre rozumela. Potom sa však pohnevali kvôli nejakej hlúposti, každý si riešil vlastný život, maximálne sme sa len pozdravili... Manžel sa oženil, sused sa oženil...a mám pocit, že odkedy je sused ženatý, tak má problém pozdraviť sa nie mužovi - ale mne. Koľkokrát sme sa stretli, ja som ho nezaregistrovala a ked som ho zbadala a pozerala na neho, čo musel môj pohľad cítiť, nestalo sa nič, žiadne ahoj .. pritom predtým sa nič také nemohlo stať.. keĎ som vonku pred domom, ani sa nepozrie mojím smerom, robí sa že nič, príp. do niekoľkých minút vyjde jeho žena alebo on ide po ňu... aj ona je taká divná, raz sa pozdraví, raz nie. Parkrát sme ich volali na náštevu, ale akosi nemali záujem ... Mám pocit, že v tom prsty má jeho žena...
Zdá sa mi to divné ?? alebo je to len moja paranoja ?? Mrzí ma to, lebo sme mladí, tak by sme mohli občas stráviť čas aj spolu, ísť si po výletoch atd...

seahorse27
17. júl 2015

Vsak si pisala, ze ste sa len pozdravili a dost...preco teraz zrazu chces s nimi travit cas? Mozno ma ziarlivu zenu...ja by som to na tvojom mieste vôbec neriesila, mala by som pocit, ze sa vnucujem. Kasli na to a orientuj sa na iných kamaratov, ved hadam nie su jediny mlady par vo vasom okoli...

ukulela
17. júl 2015

@stamara paranoja ... ved ste sa aj pred tym len zdravili ... neries, pozdrav sa vzdy, ked ich stretnes, necakaj, ci otvoria "zobak" a odkracaj dalej. ja sa zdravim vzdy, je to slusnost. komu sa to nepaci, nemusi mi odzdravit.

stamara
autor
17. júl 2015

@ukulela je paranoja, ak sa rozprávam s jeho sestrou, on je chrbtom otočený a potom po pár sekundách mu je asi trápne, tak sa ledva pozdraví ? Predtým sa zdravil normálne..., nerobil sa, že ma nevidí ...

zita19
17. júl 2015

Neries. Je to jeho problem, nie tvoj. Pozdravit nemusis, lebo zdravit ma prvy muz. Ked nepozdravi tak je to chruno, ktorym sa netreba zaoberat. Najdite si inych ludi, s ktorymi budete travit cas a nie sa takymto vnucovat.

ukulela
17. júl 2015

@stamara ved ich neries, kasli na nich. ak aj boli s muzom kamosi, zjavne sa uz davnejsie rozkmotrili, tak co. kaslat na cloveka, cosa ani pozdravit poriadne nevie, mozno jeho stara na teba ziarli, lebo mas mensi zadok a vacsie kozy, alebo dlhsie vlasy 🙂 (s usmevom). alebo je to semetrika, co drzi chlapa na kratko a ked sa pozdravi akejkolvek cudzej zene, tak ho doma mlati panvicou po hlave ... vravim, mna ucili, ze pozdravit je slusnost, zdravim sa aj neznamym. z mesta som sa prestahovala na dedinu a tam, ked kocikujem, ma zdravia cudzie deti 🙂 ked ta nevie pozdravit sused, ser na neho.alebo - ak ti to za to stoji, sa ho rovno opytaj, ze preco sa ti nezdravi. ale podla toho, co pises, by si sa zmysluplnej odpovede nedockala.

nela1916
17. júl 2015

@stamara Tiež by som neriešila. Niektorí ľudia, keď sú v páre, stanú sa z nich strašní odľudi, mala som takého známeho, ako náhle nadviazal nový vzťah, starí kamaráti preňho prestali existovať a všetka jeho pozornosť sa sústredila na život v "rodinnom krúžku".

Alebo je jeho manželka naozaj žiarlivá a ty jej nejakým spôsobom prekážaš, alebo má on nejaký vnútorný problém, slabosť pre teba a tak ti okato dáva najavo, že preňho neexistuješ. Ak je to niečo z vyššie uvedeného, ani omylom by som sa nesnažila do toho zasiahnuť, resp. ešte by som si overila, či medzi vami nie je nejaké nedorozumenie, niečo nevykomunikované, ak nie, proste sa nevnucuj a kašli naňho.

stamara
autor
18. júl 2015

@nela1916 ja som s ním konflikt práveže nikdy nemala,naopak, dobre sme si rozumeli... ale mám pocit, že problém bude v jeho žene, asi je ozaj žiarlivá ... a on ...on si našiel takú, ktorá je výzorovo podobná mne 😀 teda ja som sa už trošku zmenila, ale kedysi som výzorovo bola podobná ako je ona teraz :D

silaviat
18. júl 2015

tak sa ho narovinu spytaj ci sa nieco deje ked ani nezdravi.. tazko ti tu niektora poradi co sa stalo ked teba a ani ich nik z nas nepozna... kde su tie casi ked ludia nielen problemy riesili medzi sebou .. keby bol vypadokm internetu aspon na rok ludstvu by to taaaak prospelo 🙄

stamara
autor
18. júl 2015

@silaviat ja som mu nič zlé nikdy neurobila, ale nemienim sa mu doprosovať, ak má problém pozdraviť sa. Myslím si, že v tom má prsty jeho žena, nikde pomaly nechodí, len jej pri zadku sedí, mám pocit, že je dosť pod papučou, ktovie, či ho netlčie za pohľady na iné ženy 😀 😀 Pritom ona je taká ťuťka ...

silaviat
18. júl 2015

@stamara jeho zivot jeho rozhodnutie.. mozno si jej nesadla ..ona pre teba tutka a dozvi o ty pre nu..no v niecom ma navrh pred tebou ona to nerozobera a netrapi sa tebou zije si svoj zivot ale teba to musi neskutocne trapit ked to tu rozoberas a niekolko krat si uz napisala ze je to zrejme kvoli tebe..nemusis byt taka hviezda aby hned zirlila..mozno ta len nema rada ak si jej len nesympaticka ... nie kazdy ta musi milovat.. a on sa s vami nebavil ani predtym tak neries ... nezdrav ani ty easy

dadulko1
18. júl 2015

@stamara nenamýšľaš si ty príliš??? sa vnucuješ tam, kde ťa nechcú, asi majú dôvod sa ti vyhýbať.

limoncino
18. júl 2015

Tiež nerozumiem, načo to riešiš. Mám pocit, že čakáš, že Ti tu budeme písať, že je určite do Teba, že jeho žena na Teba žiarli. Svedčí o tom veta, že ona vyzerá ako ty.. A? Ak si obyčajná tuctová žena, tak vás je podobných viac. Že nezdravi, je jeho vec, určite by som sa "netrapila" pre niekoho, kto nemá základy slušného správania a už vôbec by som nestála o ich spoločnosť

natalym
18. júl 2015

@stamara Aký problém povedať:

Príjemný dobrý deň prajem, ako sa máte? Ale máme dnes teplúčko, ja idem na kúpalisko, nepôjdete aj vy? Mohli by sme ísť spolu, bolo by nám veselšie. ..........................

Prinajhoršom Ťa pošlú do riti a budeš vedieť na čom si.

Alebo pani povie: Rada by som išla s Vami, ste mi taká sympatická, ale manžel s nami určite nepôjde.

Čo sa im Ty neprihovoríš? Neviem o čo Ti ide? Páči sa Ti sused? A on sa Ti nezdraví? Myslíš, že sa mu podlamujú kolená keď Ťa stretne a preto sa otočí chrbtom, lebo by Ťa musel pri výťahu, či čo?

mimi1237
18. júl 2015

@stamara mrzí Ta to,že občas by ste mohli spolu na vylety....Co riešiš ?pravdep.nemajú záujem,nájdi si niekoho iného na výlety,alebo chod len s mužom.O čo Ti ide Neber to zle,ale dobre Ti píše natalym.

nela1916
18. júl 2015

@stamara NO ale ak jeho žena naozaj žiarli, tak jednoznačne tomu musíš dať pokoj a nedať jej dôvod. Nie je nič horšie, ako "tretí element" vo vzťahu. A že to naozaj takto riešiš, no ja ti neviem, je to trochu premrštené, na čo vôbec potrebuješ udržiavať "pozdravné kontakty" s človekom, s ktorým máš iba taký sporadický vzťah? Môj názor. A isté veci neznásilníš.

loginexistuje
18. júl 2015

@stamara neviem ved ta uz slusne odpalkovali ked ste ich volali viackrat na navstevu a oni nesli co chces viac...

aby ti povedali na rovinu odpal a neotravuj ... nechapem preco to riesis.... kontaktuj sa s ludmi, kde su sympatie vzajomne.

stamara
autor
18. júl 2015

@dadulko1 aka si mi premudrela 🙂 nenamyslam si,len pisem,co vidim,to je vsetko....

stamara
autor
18. júl 2015

@limoncino to urcite si nemyslim,ze je do mna alebo bol 🙂 nikdy som s nim neflirtovala,iba sme sa rozpravali ako dvaja normalni ludia,tak preto nechapem,co mu preplo. Keby som niekomu z nich ublizila ok,ale nikdy,ani slovami,ani skutkami. Ale beriem,nech si robia.co chcu a spravaju sa jak nadludia...

stamara
autor
18. júl 2015

@nela1916 ja jej dovody nedavam,co ja viem, co ju serie? Mozno to,ze vidi,ze som komunikativna a ze sa dokazem bavit normalne aj s opacnym pohlavim.Lebo co som o nej pocula,tak ona je utiahnuta a sa s nikym tak extra nebavi.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stamara
autor
18. júl 2015

@natalym nechapem tie narazky a ani ostatnych z vas,asi to vyznelo tak,ze si myslim,ze je do mna buchnuty,ale to si vobec nemyslim 🙂 a aj keby,mne sa nepaci a nikdy som mu nedavala ziadne signaly ani nic ine,aby to nase kamaratstvo mohol brat inak. Ja som sa kolkokrat prihovorila aj jej tak preto nechapem,preco sa spravaju obcas jak nadludia. Ale ok,nech si ziju ich "usporiadany" zivot a strkaju hlavy do piesku,ked nas vidia

mimi1237
18. júl 2015

@stamara ako vidím....Moc sa o tú ženskú zaujímaš.....

stamara
autor
18. júl 2015

@fidka79 to sa teda riadne pleties 🙂 🙂 🙂 ale pobavila si ma 🙂 🙂 nikdy som si nemyslela,ze sa mu pacim, nikdy,boli sme len kamarati a ak ja niekomu neublizim,nechapem,preco by sa ten clovek mal ku mne spravat jak keby som ho prinajhorsom isla prizabit. A ta poznamka,ze sa na mnapodoba jwho zena je nadsazka,napisala som to zo srandy 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalym
18. júl 2015

@stamara Lebo to tak vyzerá. Tak sa a nich vyser a hotovo. Ešte problém? Alebo sa rovno spýtaj.

stamara
autor
18. júl 2015

@mimi1237 mne je ukradnuta,nech si robi co chce, to co o nej viem,mi sam od seba povedal jej rodinny prislusnik,to ze je taka utiahnuta a sa s nikym nebavi,ja som sa na nu nepytala,na co by to bolo

nela1916
18. júl 2015

@stamara No veď nech je, ži a nechaj žiť.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stamara
autor
18. júl 2015

@fidka79
@fidka79 ja sa nepotrebujem ukazovat a hikat a hekat a ani to nerobim, nie som pubertacka predsa

limoncino
18. júl 2015

Aj ja som skôr extrovert, nemám potrebu sa baviť s každým, ale divná nie som. Mne osobne sú protivne ženy, čo sa hlučne bavia s mužmi, chichunaju sa a majú dvojzmyselne narážky. Možno to takto cíti aj Tvoja susedka.