Ako ste sa stretli s partnerom?

mimol
30. mar 2016

Ahojte, tak po minulej teme zakladam novu, lebo sa mi velmi pacilo ako krasne ste mi kazda jedna z Vas opisala Vas vztah kam chodite a vyjadrili ste sa aj k problemu platenia. Naozaj to bolo pekne a prijemne citanie ako ste si pospominali na zaciatky Vasich vztahov. Teraz by ma zaujimalo, ze ako ste sa spoznali so svojimi muzmi, priatelmi, byvalymi? Ja som si totiz nasla vztah po dlhsej dobe. Naozaj dhsi cas som neprichadzala do kontaktu so zaujimavymi muzmi. Nikdy som si nezacinala s hocikym. Tak chcem vediet ako to bolo u Vas, Kde ste stretli svojich muzov, kto bol iniciativnejsi, aky rychly spad mal Vas vztah a podobne 😉

mircalla
30. mar 2016

Ha, na zahranicnej zoznamke. A s tym predtym tiez. UK a Irsko

candii
30. mar 2016

Boze 🙂 ja mam teraz 24 rokov (on ma 29) a mojho mm som chcela odd svojich 13 🙂 .. zoznamil nas kamarat.. ono to bolo take natahovanie.. sem tam sme sa stretli ( ale to neskor nie v 13 😀) a vzdy bolo medzi nami nejake napatie ale nikdy sme to spolu neskusili.. on mal vztah niekolko rocny a ja tiez medzitym ale vzdy ked sme sa stretli niekde na namesti ale ulici sme citili ze nas nieco k sebe taha.. ja som ukoncila vztah ako prva .. nemal zmysel.. neskor aj on 🙂 a stale sme sa sem tam stretli na kave porozpravali az raz sme to spolu skusili .. a sme spolu 7 rokov .. a mame 4 mesacneho synceka.. je to ten najlepsi.. najstarostlivejsi chlap na svete 🙂 a som najstastnejsia zena na svete ze ich mam

tyelde
30. mar 2016

Predavac s najkrajsim usmevom siroko daleko :D tak som ho chodila par mesiacov obzerat a zbierat odvahu, pred halloweenom som kupovala giganticku tekvicu tak mi nejak ruplo v bedni a pozvala som ho na party :D a odvtedy sme spolu :P

myjusiatko
30. mar 2016

My sme sa s manželom spoznali cez jednu internetovu hru pred cca desiatimi rokmi a skoro 8 rokov sme sa kamaratili tak sporadicky, obcas sa stretli s partiou, obcas ma niekde len tak zavolal. No a ked som sa po siedmich rokoch rozisla s ex, tak ma manzel pozval von a začali sme sa viac stretavat a po pol roku som zistila, ze mi je s nim strasne dobre a on to citil rovnako no a už sme spolu skoro dva a pol roka a z toho skoro rok ako manželia. 🙂 <3

petulda333
30. mar 2016

My s mojim na pokeci...najprv kavicky a uzivanie si aby sme zabudli na sklamanie z predoslych vztahov a potom laska-7r spolu,rok manzelia a rodicia krasneho a zdraveho chlapceka

cmulinko
30. mar 2016

ja som mala kamaratku z intraku ktora si zacala s jednym chalanom este v obdobi,ked sme studovali.Ako sa skola skoncila tak raz ma nahovorila,ze sa pojdeme kupat na Drazdiak v BA .Spomenula frajerovi,ze ona si zobere mna a on si tiez zoberie niekoho...no a vtedy prisiel princ na cervenej Favoritke v zltom tricku s napisom Brigadnici .SK a hned sa mi srdiecko rozbuchalo 😀 Krajsiu Favoritku som v zivote nevidela 😀

jojake
30. mar 2016

Obaja sme boli svadobni svedkovia na jednej svadbe

kim12345
30. mar 2016

na Silvestra,odvtedy sme spolu...teraz uz ako manzelia 🙂

jamelia
30. mar 2016

Chodili sme spolu rano tym istym autobusom do skoly 🙂

gviera
30. mar 2016

Na plavárni a odvtedy sme stále spolu, spád bol veľmi rýchly, a skutočne sme spolu v dobrom aj v zlom /teraz momentálne to druhé, ale to sú tie skúšky života, že či ten vzťah stojí za to, či sa môže oprieť jeden o druhého aj keď prídu horšie časy/. Máme jedného syna - pubertiaka.emoticon

jana_eyre
30. mar 2016

svojho muza som prvy krat zaregistrovala asi ako 12rocna.. odchadzal zo spolocnej zakladnej skoly.. potom som ho celu strednu stretavala vecer ked som isla domov, vzdy sme sa na seba iba pozreli a isli dalej..

potom som raz prisla ku kamaratke na navstevu, mala starsieho brata - moj muz bol jeho spoluziak.. tak sme sa zoznamili, na moje prekvapenie sme si velmi dobre rozumeli /ja som sa totiz s chalanmi zvacsa nemala o com bavit 😅/ pozval mna a kamaratku na pivo - odvtedy sme boli velmi dobri kamarati.. vtedy som mala 16 a on 18..

neskor sa nase cesty prerusili a stretli sme sa len obcas nahodne na ulici, kedze byval na vedlajsej ako ja.. az ked som mala 21rokov sme sa po par vztahoch, zmenach v nasich zivotoch znova stretli, pozval ma von a odvtedy sme spolu.. buduci mesiac mame 11rocne vyrocie.. 🙂

taketo temy mam velmi rada a rada si ich citam..

cokololadka
30. mar 2016

Prisiel si ku nam kupovat zaclony,aj som mu ich ušila. Dlho sme si ešte vykali,až mi bolo blbé keď mi doniesol darček zo služobnej cesty zo slovami " doniesol som Vám magnetku" . Bola to srdiečková magnetka z chorvátska. 🙂 🙂 🙂

stankabk
30. mar 2016

Moj muz, vtedy slobodny, hladajuci dievca, siel do obchodu a modlil sa za svoju buducu manzelku. Vravel aj to, ze sice nevie, kde je, ale nech ju Boh zehna, ale ze ma pocit, ze je niekde blizko. Chvilu na to som vybehla z autobusu a stretli sme sa. Poznali sme sa len letmo, tak sme sa len pozdravili a ze ako sa mame. Odvtedy sme spolu 🙂, a ked ideme raz za cas okolo toho miesta, tak ho stale ukazujeme nasim detom, ze tu sa zacal nas spolocny zivot.

slniecko1989
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gviera
30. mar 2016

@mimol Krásna téma, teším sa, poctivo si budem čítať všetky príspevky. Konečne netreba riešiť starosti... Baby Vaše príspevky sa mi veľmi páčia. 🙂

hori
30. mar 2016

Isla som raz na poznavaci zajazd so stanmi do Maroka. Sedel v autobuse predo mnou a stale otravoval ci si moze sklopit sedadlo. Neviem, ako sme sa dali do reci, len si spominam, ze na druhy den sme v kempe uz stavali stany vedla seba... 😉

amairim
30. mar 2016

velmi pekna tema, tiez mam uz zapnute upozornenia 🙂
Ja so mojho stretla na zoznamke cez net. Bola som tristvrte roka sama, opat u rodicov, po 5rocnom stroskotanom vzathu. Z chlapov mi bolo nanic, a z tych , co som poznala uplne. Tak mi spluziacka poradila zoznamku. Tam sme si zacali pisat. ( on vysse roka sam, ukonceny 6rocny vztah) Zrusili sme konta na zoznamke a presli na gmail a telefonaty. Asi 3 mesiace sme sa otukavali. Potom sme sa stretli na "velmi bezpecnom mieste"-podla zakladnych zasad rande naslepo.....Bolo to jazero, mimo dediny, kde nikto nebol, pretoze este nebola sezona 🙂)))) odvtedy sme spolu. Klude ma mohol aj rylom klepnut. Moju dceru by som zabila, ak by take nieco urobila, aka som bola nerozvazna. Ale mala som sestru na drate, ta ma kontrolovala 😀 Odvtety utbehlo uz 5 rokov, mame za sebou dve svadby (jednu na urade v 2013, druhu v 2015, ale naozaj slavime vyrocie len 3.6., ked sme mali to prve stretnutie)

marisoul
30. mar 2016

my sme sa 1x stretli na sesternicinej svadbe, vtedy som tam bola ako fotografka a ešte s bývalým, takže som nikoho iného neriešila. -On je ateista a iróniou je, že 1x ma videl, keď som vstúpila do kostola 😀 od svadby prešiel nejaký ten rok a pol, ja som sa akurát rozišla a šla som sa vyplakať k sesterke, čo mala vtedy svadbu a v ten deň tam prišiel aj on. rozprávali sme sa, ale nakoľko som žiadneho chlapa nechcela ani vidieť tak som tiež neriešila 🙂 a potom keď mala sesterka narodky, stretli sme sa na oslave, slovo dalo slovo, jedno rande ďalšie a sme spolu už vyše 2 rokov a zariaďujeme si spoločné bývanie 🙂 neskôr v stave mierneho omámenia mi po čase povedal, že keď ma vtedy v tom kostole videl, že len štuchol do kamaráta že aká kočka vošla a dal by si povedať a že bol zo mňa hotový 😀
...a na dodatok, je to jeden z najlepších ľudí akých poznám a aj keď nato veľmi neverí, ja viem, že pán Božko mu požehnla a mne tiež.

cuculiatko88
30. mar 2016

My sme sa s mojim stretli tak ze sme sli spolu na hokejovy vyjazd z NR do MT...on vedel kto som ale ja som ho videla prvykrat,no a dnes sme uz skoro 5 rokov manzelia mame dvoch synov a pozname sa dokopy 9 rokov 😊

misel0806
30. mar 2016

Ja som svojho spoznala cez plot boli sme susedia. Krasny chlap charizma s neho srsala na sto honov.. Iskry lietaju do podnes den..😀

zuzuliatko18
30. mar 2016

jeeeeej, super téma 🙂 my sme sa dali do reči náhodou, poznali sme sa dovtedy z videnia, ale raz keď som čakala na stanici na vlak sa mužíček prihovoril a potom sme kecali celou cestou, a odvtedy sme spolu 🙂 ja nespoločenská stvora som bola najskôr nie moc ok, že sa min niekto neznámy tak prihovára, ale akosi ma to rýchlo prešlo 🙂 a už sme spolu vyše troch rokov, z toho rok a pol manželia 😀

ingrid2304
30. mar 2016

cez internet. konkrétne pokec.sk. Najlepšie rozhodnutie mojho života si tam založiť konto/nick. Teraz tam už niekoľko rokov nechodím. Ja som tam šla asi fakt len preto, aby som si tam niekoho našla 😀

maria1989
30. mar 2016

staromódne na diskotéke. páčilo sa mi, ako mu vlasy padali do čela. prakticky ihneď sme začali spolu bývať. tento rok tomu bude 10 rokov 🙂

anjelic
30. mar 2016

Taktiež na diskotéke /hneď po skončení mojej školy a jeho vojenčiny 🙂/, na ktorú ani jeden z nás nemal pôvodne namierené 🙂 ... Takmer pred koncom sme spolu začali tancovať, odprevadil ma, našiel si ma o pár dní zas, po pol roku požiadal o ruku /pretože za mnou "dochádzal" 40km 2xdo týždňa 😀 / o ďalšie dva mesiace bola naša svadba. Po roku a dvoch mesiacoch sa nám narodil prvý syn, po 4 rokoch ďalší a po ďalších 8 - dievčatko a sme spolu pomaly 21 rokov.

vejula
30. mar 2016

Môj manžel je spolužiak staršieho brata zostrednej. takže o jeho existencii som vedela asi už od mojich 12, ale to som ho vnímala, rovnako ako ostatných kamaratov môjho brata, ako velkého uja 😀 😀 skôr som k ním takým zvláštnym spôsobom vzhliadala....
Ked som mala asi 21 šla som si sadnuť s braškom a bol tam aj on, ja som však vtedy mala priatela. Manžel skušal ale ja, stara poctivka, kedže som bola zadana, nič som neriešila, i ked sympatie tam boli. Od braška pýtal číslo, on mu ho však nedal. (vždy ma strašne chrannil pred svojimi kamaratmi, vraj velmi dobre vie, čo im behá po hlave, hovadam jedným 😀 😀 ) Asi o pol roka sme sa rozišli s bývalým, čím som vlastne prišla i o celu moju partiu, ktorá bola v prvom rade jeho partiou, tak sa ma braško ujal a chodila som sa baviť s ním a jeho kamaratmi. Mno tak manžel opäť zautočil 😀 😀 , braško chvílu bránil, ale potom zistil, že to už nemá cenu, tak sa zmieril s tým, čomu sa snažil tak zabraniť 😀 😀 😀 Sme spolu 8 a pol roka, z toho 6 a pol roka manželia. Mame š detičky a môj manžel nakoniec vôbec nieje také hovado, ako sa bráško bál 😀

jane338
30. mar 2016

na pokeci sme sa nasli 🙂 dlho ma prehovaral na stretnutie a stale som odmietala.ale nevzdal sa, nakoniec ma presvedcil a stretli sme sa. Po skoro 4 rokoch sme sa zasnubili a budeme sa brat 🙂

kachita
30. mar 2016

My sme sa stretli na ulici, osudove stretnutie, ked sme mohli minut toho druheho, kebyze ideme len o sekundu skor ci neskor (ja som zila v zahranici a len nahodne som bola na svk a na danej ulici). Neskor sme si asi tri stvrte roka pisali cez fb, potom som prisla zo zahranicia domov nasviatky, stretli sme sa a uz som zostala navzdy. Uz na prvom rande som citila, ze to je on, moj manzel.

afra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskoskulko
30. mar 2016

Byvala som nejaky cas v DeD. Nakolko som v den narodenin nechcela byt v domove, poprosila som zastupkynu pre orborny vycvik, ci sa nahodou na dany den najde nejaka akcia, kde by som mohla robit casnicku.

Mala som stastie, 23.01.2004,pocas obrovskej zimy, kedy ohrievace nestihali vyhriatej jednu halu na Agrokomplexe, sa konala stuzkova niekolkych tried z Golianovho gymnazia v NR. Mala som na starost celu triedu uz mojho draheho. Uz pocas prestierania ma zaujal pohar s jeho menom, kde mal napisane Stewo. Neviem preco ma to dvojite w tak zaujalo. Hostia prisli, ja som po nom poskulovala az do rana. Obcas sa objavil s nejakou babou, ale neprisli mi ako parik. Vsimla som si aj to, ako na poslednu chvilu tahal maminu na tanec, tesne pred zaverom rodicovskeho tanca.

Vsetci sa rozisli, ja som sa pobrala do domova a po ceste som premyslala, ake by to bolo ho lepsie spoznat, aky asi je, ci by z toho nieco bolo.

Cca pol roka na to som sa dostala byvat na sidlisko Cerman v NR, do partie, kde chodil von aj Stefan. Uz od prveho stretnutia som mala zvlastny pocit, motyle v bruchu a priblbli usmev na tvary :D hned som vedela, ze ho poznam, len som ho par dni nevedela zaradit, odkial ho poznam. Na treti den mi trklo a tak velmi som sa tesila, ked sa stretneme a poviem mu odkial sa pozname 🙂 stretli sme sa ako partia vonku a ja som nadhodila temu, ze viem kedy mal stuzkovu. On sa cudoval odkial to viem a ja na tesena som mu povedala, ze som ho obsluhovala. Ako som bola cela v ohni a keby nesedim, tak sa mi asi aj kolena podlamuju 🙂 ma hned aj schladil svojou odpovedou, ze to som teda ja, co som mu priniesla to studene jedlo. Zaskocil ma :D jednak bola v dany den fest zima a pamatam si ako som pomahala aj na inych usekoch, ze mi hovorili baby, ze sa niekto stazoval z mojho radu, len sme na seba nenarazili. Asi by som sa s nim tak pekne nebavila :D nesedel v dany den na riti a profesorka mi nakazala dat vsetko jedlo na stol, ze on sa coskoro vrati.Zjavne sa vratil o dost neskor, lebo ja som mu to jedlo priniesla vrele, este aj taniere boli horuce z rezonu a musela som ich nosit v obrusku, co by som sa popalila a po sichte som skoncila s popalenym palcom, ako som ukladala taniere na stol.

V tom case ako sme sa stretli na Cermani mal este frajerku, rozisli sa a mesiac na to sa dal so mnou dokopy, potom zas nie, potom ano, potom nie tak som si povedala, ze stop, aj ja som len clovek a ked si to ujasni, nech sa skusi ozvat.

Nehnevala som sa na neho, mal blby vztah predtym ho frajerka podviedla a stretol ich ruka v ruke... nic prijemne. Dokonca ta baba je tak isto narodena ako ja, len o rok starsia.

Isiel na internat v BA potom ako som mu povedala, ze teda zatial je koniec a nech si to nejak ujasni. Napisal mi krasny email, kde sa uplne otvoril, vykecal, ospravedlnil. Stretli sme sa opat a odvtedy sme spolu. Mesiac od chodenia spolu sme zacali spolu byvat v BA na intraku, prezili sme rozne situacie, vzdy sme jeden druheho podrzali. Neskor sme sa dostali obaja robit na rovnake miesto, byvali sme na ubytovni, kupili sme si auto, po dlhom snazeni sa som zostala tehotna a mesiac pred porodom sme sa nastahovali do bytu a mame maleho syna 🙂

Nikdy nezabudnem na to, ako som na neho myslela, ako sa nase cesty opat stretli ako sa aj nadalej velmi lubime uz skoro dvanast rokov 🙂

mia005
30. mar 2016

My sme sa vídavali v práci.. Ja som si ho nejak nevšímala.. On mňa áno.. Ja som bola však nedostupná a on sa bál sa mi prihovoriť. Tak zorganizoval vianočný večierok, kde išli všetci kolegovia z práce. tam ma konečne oslovil.. Iné mu neostávalo, lebo ja som tam prišla prvá a on druhý. Vtedy som prevrátila očami a v duchu som bola znechutená, že tam je on ako druhý. Že sme tam v podstate my dvaja ako prví a nikto iný tam nie je. Nevedela som čo si budem s ním rozprávať.. Nakoniec sme odchádzali ako poslední o pol piatej ráno.. No a odvtedy sme stále spolu 😀 Od apríla ideme spolu bývať a plánujeme ďalšiu budúcnosť 😀