Ako ste zistili, že má chlap o vás záujem?

anja27
22. jan 2021

Zaujima ma ako ste zistili ze ma o vas chlap zaujem? Hlavne taky s ktorym ste sa az tak dobre nepoznali. Ze ste sa stretli raz za cas napr v praci alebo tak? Dufam aj v normalne odpovede. Dik 😀

mima1
22. jan 2021

Jeden mi to povedal priamo ze sa mu pacim atd a ze ci pojdem na kavu. Isla som ale nechcela som ho 😂

jaskolka
22. jan 2021

Môže byť taký, že sa ", motá okolo" vždy ta osloví, trebárs je usluzny viac ako k iným, môže to občas priniesť drobnubpozornost, ako keksik, kavu, bude sa snažiť byt ti nápomocný (vlastná skúsenosť), pripadne ta pozve na tu kávu, na obed. Záleží od typu vašej práce a ako často ste spolu.Ja som pracovala na veľkej klinike, bol to kolega-ošetrovateľ, teda, sme boli na jednom oddeleni. Jednoducho to budes vnímať, to žena vycíti 🙂🙂🙂

anja27
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makova333
22. jan 2021

@anja27 Kedy to zistis? Ked ta pozve na rande. Vsetko ostatne moze byt na skale od "som mily", cez "potrebujem ta kvoli robote", "utvrdzujem si ego" az po "som gay, ale rad namotavam baby" (fakt mam takeho kamosa 😀 ).

anja27
autor
22. jan 2021

@makova333 tak tvoj kamos je bud nevyzrety trt alebo ma nejaky komplex menejcennosti lebo to normalny chlap naozaj nerobi 🙂

janickacrazy
22. jan 2021

@anja27 gay nie je "normálny" chlap 😂😇

makova333
22. jan 2021

@janickacrazy preco gay nie je normalny chlap?
@anja27 to jedine ta v mojej odpovedi zaujalo?

anja27
autor
22. jan 2021

@makova333 nie len to ale zamyslela som sa aky nestastny clovek moze schvalne bud ublizovat inym alebo si z nich robit srandu..a pre mna tiez gay nie je normalny chlap sry tak to citim 🙂

janickacrazy
22. jan 2021

@makova333 pretože "normálny" chlap normálne bali baby, ja tiež nebalim baby, keď som na chlapov, logické, nie?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makova333
22. jan 2021

@anja27 ale on si z nich nerobi srandu, on je k nim velmi mily a tym, ze je velky fesak, tak baby sa namotavaju. Asi tak nejako ako ty. Tym nehovorim, ze ten tvoj fesak je gay, len to, ze ked je k tebe niekto mily uz sa namotas.

@anja27
@janickacrazy ja myslim, ze homofobia by v 21 storoci by uz nemusela byt. Bohuzial, stale sa nejaki medzi ludmi najdu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anja27
autor
22. jan 2021

@beata_k aky pan bozsky? 😀 je to super clovek velmi sympaticky ale ja nemam zaujem o vztah ani o nic s nim len ma zaujima ci je mozne zistit ze niekto citi nieco inak ako ten druhy a ci moje pocity mozu byt spravne ak si myslim ze som mu sympaticka viac ako mozno kamaratka..mozno ma nepochopis ale to nevadi 😂

janickacrazy
22. jan 2021

@makova333 ja proti nim nič nemám, ale nepáči sa mi to správanie, ktoré si opísala, to podľa mňa ok nie je

anja27
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makova333
22. jan 2021

@anja27 tvoje pocity hovoria o tebe, nie o tom druhom. Ak by to cisto teoreticky aj myslel inak (nie na zaklade tvojich pocitov, tie nic nevypovedaju o nom), tak by sa nejako vyjadril. Ak som na niekoho mila a druha strana to inak pochopi, vysvetlime si, ze "prepac nie" a ide sa dalej. Vobec sa nad tym nebudem zamyslat. Tym, ze sa zamyslal, nieco od toho ocakavas. Uz len ta veta: " on mi pride celkom iny ako vacsina chlapov" je dost vypovedna o tvojich pocitoch.

anja27
autor
22. jan 2021

@makova333 mna malokto chape to nevadi 😁

makova333
22. jan 2021

@janickacrazy co je zle, ze je mily, prijemny, zovialny? Okrem toho, ze sa dievciny namotaju. Co teda fakt nie je jeho chyba 😀 Ja som to uviedla ako skalu co vsetko za spravanim autorkinho fesaka moze byt.

anja27
autor
22. jan 2021

@makova333 napisala si ze rad namotava baby... 🙂

norikaro
22. jan 2021

mne to muz povedal na rovinu 😀 neviem keby som si mala nieco domyslat a podobne 😀 to asi by sme nikdy spolu neboli 😀

euka210
22. jan 2021

@anja27 no ked ma zaujem,tak ta niekde pozve. Ja som tak s jednym chodila na pizzu, no brala som to ako priatelstvo,az po mojej svadbe som zistila,ze on to bral vazne.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anja27
autor
22. jan 2021

@beata_k nie nerozumies..

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makova333
22. jan 2021

@anja27 este raz citaj tu vetu, ale celu, nie len cast.

mimca77
22. jan 2021

To, ze sa chlapovi pacis zistis rovnako ako to, ze je niekto vegan alebo ze ma iPhone. Povie ti to 😀

makova333
23. jan 2021

@mimca77 😀 presne tak, na to netreba zufalo patrat po nete

janeninka
23. jan 2021

@anja27 mozes sledovat jeho neverbalnu komunikaciu, ci sa usmieva, ci sa ta obcas letmo dotkne, ci napr jeho nohy smeruju na teba, ci po tebe opakuje gesta, postoj - tzv.zrkadlenie.. bezne by som napisala aj napr ci sa chyti na tvoju navnadu ( v rozhovore nieco spomenut - film, koncert, nova restika....) a uvidis ci sa odvazi a pozve ta aleee ak s nim nic nechces tak to asi ozaj nema vyznam + teraz korona..