Ako usvedčiť manžela z nevery?

cartridge
17. mar 2010

Poraďte mi, prosím, čo mám robiť? Našla som nechtiac v manželovom mobile zamilovanú SMS, potom mi to nedalo a ...bolo ich viacej, takisto často voláva na to isté číslo. Chcela by som zistiť, kto to je, nemám však odvahu zavolať zo svojho mobilu, nechcem, aby zistila, že to viem. Aspoň zatiaľ. Je to hrozný pocit, keď máte len tušenie, ešte sa to dá, ale keď to naozaj zistíte, tak je to ubíjajúce na psychiku. Neviem, ako ďalej. Máme tri krásne, zdravé detičky, ktoré na ňom visia. Doteraz sme mali pekný vzťah, rozumeli sme si, máme kopu spoločných priateľov, spoločné záujmy. Viem určite, kde sa stala chyba - popri starostlivosti o deti a domácnosť som zabúdala naňho po sexuálnej stránke, on potreboval viacej nehy, pohladenia a hlavne milovania, teda sexu a ja som mu ho prestávala dávať. Ja som skôr racionálny typ, pravdupovediac, pohladkania alebo prejavy nehy mi vôbec nechýbali. Takže asi musím hľadať chybu hlavne v sebe. Manžel tvrdí, že ma stále miluje ako pred 10 rokmi, keď sme sa poznali, viem, že sa mu ešte stále páčim a priťahujem ho, aj mi to povie, ako však reagovať, keď viem, že to asi hovorí aj inej ... Ja ho takisto stále ľúbim, a neviem si predstaviť bez neho ďalší život. Ja som jeho druhá manželka, s prvou sa rozviedol "kôli mne", takže viem, že sa mi to všetko vracia aj z úrokami. Ako naňho ísť, aby sa priznal? Mám mu povedať, že viem o tej druhej z jeho telefonátov, alebo ešte počkať, kým sa sám nejako neprezradí, alebo kontaktovať "tú druhú", alebo čo poradíte? Viem, že tie SMS a telefonáty nechcem spomenúť, pripadala by som si u ňho ako "špiceľ" a to nechcem, iný usvedčujúci dôkaz nemám. Viem, že bude zapierať. Ja nechcem takto žiť v neistote. Som priamy človek, ak ma niečo trápi, musím to dostať zo seba ihneď, a tak takéto čakanie a mlčanie ma úplne odrovnáva. Prosím, poraďte, ak máte vlastnú skúsenosť.

opica908
17. mar 2010

no ja neviem, asi by som tu druhu nekontaktovala, ries to s manzelom. na druhej strane, ak to urobil svojej prvej manzelke, moze to urobit aj tebe.

z vlastnej skusenosti ti radim, nekontaktuj ju, nevies, co je to zac. nechaj manzela, nech si to vyriesi.

na druhej strane, skus sa trosku premoct, venovat manzelovi viac pozornosti atd., hovoris, ze vies kde sa stala chyba a uvidis co to urobi...

mamusia
17. mar 2010

Cauko.

Takze po prve: Ani zo srandy neskusaj kontaktovat tu zensku...vyznela by si ako hlupana...... 😒 A Ty musis byt vzdy nad situaciou! 😉

Ked vravis, ze sa manzelovi stale pacis a ze sa stale milujete, tak skus nvybavit vecer iba pre Vas dvoch......dohodni sa s rodicmi,ze tam supnes napr na noc, alebo popripade cely vikend deti a ten cas stravte iba spolu.

Chod kadernicke, na kozmetiku..urob sa pekna, aby si sa hlavne Ty dobre citila a sebavedomo! Kup si sexy spodne pradlo, pozvi ho na veceru, alebo oriprav nieco super doma...... a snaz sa mu ukazat, ze si ti stale Ty, ta krasna,sexy vtipna zena, ktoru si zobral z lasky 😎
Hlavne pamataj, ze nehadz vinu na seba, musis si verit a citit sa hlavne nad vecou.
Musis tto neprijemnu situaciu mat ako ponaucenie a snazit sa svojim sarmom urobit to,aby zabudol na tamtu........

Mozes mu ajj Ty napisat pikantnu sms-ku, alebo popripade poslat mms-ku iba s kuskom Tvojho tela s nejakym textom ako: uvidime sa doma, deti su u nasich.. 😝

Ak nepomoze,tak mozeme prejst na plan B 🙂

Drz sa a hlavne sa netrap a snaz sa byt nad vecou a verit si, zvladnes to!!!!

kisska
17. mar 2010

cartridge - tiez si myslim, ze si najskor musis ujasnit co chces? Usvedcit ho z nevery, alebo riesit vasu manzelsku krizu? Naozaj skus napravit to, co si myslis, ze mu chyba? Venuj sa mu, zved ho a uvidis co sa stane. Mozno je to len kvoli sexu a hned ako ho najde doma, bocak ukonci bez toho, aby si to ty musela riesit...
Ked ho usvedcis z nevery, potom co? Prinutis ho odist? Prinutis ho klamat? Alebo priznas, ze si ochotna tolerovat to, len aby s tebou zostal? Viem, ze to nie je jednoduche, ale ked je pricina len tam, co pises, riesenie je jednoduche - vies, co chces, tak vies, co mas urobit...
A to, ze si mu kontrolovala mobil a neverila mu (bez ohladu na to, ze si mala dovod) si budes musiet vyriesit sama v sebe... Mozno sa ti raz prizna sam (a zase to budes musiet riesit ty), alebo sa necha zhryzat svedomim... a to bude pre neho dost velky rtest, ci nie?

ivmila
17. mar 2010

podobny nazor mam aj ja...musis zabojvat ak ci ho chces udrzat...a ked to nevyjde, ked budes mat dalej podozrenie, ze znova a znova bude vidiet v mobile smsky, tak potom by som ho sledovala a nacapala...a potom podla situacie zareagovala...ale viem, ze je to tazke a ze ta to ubija. Verim ti.A hlavne milovat sa s niekym, o kom vies, ze to robi s inou to musi byt silna kava...kazdopadne ti drzim palce.

ivmila
17. mar 2010

no ale na druhej strane nechapem preco si taketo smsky nevymazuje...co ak chcel aby si na to prisla?

opica908
17. mar 2010

ivmila, neviem, ci chce, aby na to prisla, to by spravil okatejsie. mozno ma pocit slobody a pocit, ze manzelka mu veri a nehrabe sa mu vo veciach...

cartridge
autor
17. mar 2010

Ďakujem za rady a odporúčania, na margo SMS - on si ich potom všetky vymazal, ja som však bola rýchlejšia ... a prečítala ich skôr, ako ich vymazal. Takže radíte počkať? Za tú snahu mi to stojí, naozaj ho mám rada, aj keď neviem, ako budem fungovať ďalej s tou myšlienkou, že ona tu stále je ... Viete, tá dôvera, čo vo mne bola, je úplne preč, nikdy som ho nekontrolovala, nedávala som mu nikdy ultimátum, kedy má prísť domov, keď sa zdržal s kamarátmi na pive, no teraz neviem, ako sa zdržím, keď mi povie, že ide niekde von a ja budem vedieť, že ide za ňou. Je to na prášky, ale skúsim to ...

opica908
17. mar 2010

ja to poznam...a preco neskusis vypadnut obcas aj ty? ved si daj na sebe zalezat a chod sa niekde bavit a manzelika nechaj doma s detmi...takisto ked ide von, co nemoze zobrat decka so sebou. ja ked som bola mala, vsade som s tatom chodila. to pochybujem ze aj deti za nou zobere potom.

skus v nom vzbudit ziarlivost...ak si doteraz sedavala doma, tak chod von. ak si sa doteraz starala viac o domacnost, staraj sa viac o seba, alebo si nechaj poslat domov kvety s venovanim...proste treba zaujat jeho pozornost, je na tebe ako...drzim ti palce...

grettka
17. mar 2010

ako tu uz niekto napisal.. ujasnit si hlavne v sebe, co chces, ci skutocne usvedcit ho? Preto potom treba domysliet aj nasledky.. jeho pripadne (ne) priznanie, co bude ansledodvat? Rozchod? Alebo iba rozhovor?
Tiez radim zostat nad vecou, dotycnu nekontaktovat... A venovat sa trosku sebe.. a aj jemu, bude ta to teraz zrejme stat premahanie, pretoze predstavy o dotycnej budu vo chvilach imtimna potvorky vychadzat von v predstavach, ale nedaj sa.. a hlavne, ziadne vycitky, pekne sa postarat aj o domacnost aj o deti aj o seba, a s usmevom, pretoze on musi pocitit, ze ty si mu schopna dat aj to, co hlada inde, a inde to nedostane... a tym myslim domaci komfort... skratka ukazat, ze ty si ta prava.. na takej pomyselnej vahe byt ty tym vacsim zavazim, ktore mu ukaze, kde je jeho miesto... A hlavne, nevyhadzuj ho a ziadne ultimata typu "bud ja a rodina alebo ona" pretoze tym by si urychlila jeho konanie, a pritom on vobec nemusi chciet byt s nou natrvalo, len by si ho k tomu dotlacila, a co by bolo prenho riesenie? No zbalil by sa a isiel k nej a tym by si len potvrdil, ze nema dovod s tebou byt...
Aj ked s tromi detmi, no urcite je to zaberak pre teba, ale za pokus to stoji, pokial skutocne chces vas vztah udrzat.. sama si si priznala, ze vies kde nastal asi problem... mozno by pomohlo byt pre vas niekde ako par, ak by ti mal kto postrazit deti, tak si urobit pekny vecer vo dvojici, ci restauracia, ci kino, ci prechadzka... hladat to pozitivnejsie, a uvidis, ako a ci sa jeho spravanie zmeni... Je tazke tvarit sa akokeby nic, ale skus to 😉 drzim palce

mamusia
17. mar 2010

Pekne Grettka 🙂 🙂

jahodka35
17. mar 2010

cartridge, len v skratke: zazila som nieco podobne ako ty, rozviedol sa kvoli mne s prvou manzelkou, 11 rokov sme boli spolu, mame jednu dcerku. Zanedbavala som ho, ale stale si myslim, ze to nie je dovod na to, aby ma podvadzal. Moj je introvert, nic nehovoril, trapil sa. ked som prisla na to, ze ma milenku, uz bolo dost neskoro, lebo to nebol jednorazovy ulet, ale uz bol zamilovany. najskor som chcela vediet od muza podrobnosti, slubil ze s nou prerusi kontakty. nestalo sa a ta som v zufalstve dotycnej zavolala. naivne som si myslela, ze ma srdce a ze si uvedomi, ze mame dceru, hypoteku na krku atd. vysmiala ma, bola arogantna a sebavedoma. mne sa zrutil svet. no tiez som zena priama, ktora sa nevedela len tak zmierit s tym, ze ma paralelne 2 vztahy, aj ked mi tvrdil, ze s nou skoncil. no videla som, ze mu myslienky bludia za nou. tak som ho postavila pred rozhodnutie: rodina alebo ona. vybral si ju. neskor mi vycital, ze som ho ja vlastne donutila rozhodnut sa. takto sme sa motali dalsieho pol roka az zacal byvat s nou. po 4 mesiacoch sa vratil domov, lebo sa mu otvorili oci a zamilovanost vyprchala. pisem hrozne na rychlo, ja len ze som si tym presla, ak budes chciet si o tom popisat. drzim palceky. nebude to lahke, lebo vzdy ked mu pipne sms alebo si telefon bude brat aj do sprchy, budes vediet, kolka bije.....

sisa777
17. mar 2010

Catridge- verim Ti, že pri troch deťoch a domácnosti už niekedy nemáš chuť na to aby si sa plne venovala manželovi, ktorý príde z práce a celodenná šichta sa mu skončila. Potom samozrejme jeho myšlienky sú úplne niekde inde. My ženy chceme všetko stihať a urobiť same a potom nám neostáva čas pre nás. Myslím, že by si si mala nájsť viac času pre seba, starať sa o seba. A to nielen kaderníčka, kozmeticka ale aj duševne. Co tak nejaké posedenie a kamarátkami, alebo možno rozšíriť si vedomosti na nejakej škole. Toto chlapi tažko znášajú. Ty mu musiš dať najavo, že deti sú aj jeho a proste aj ty potrebujes niekde občas vypadnut a mať cas len pre seba. Nedaj mu najavo, že o tom vieš, viem, že je to tažke udržať v sebe, ale teraz si vo ,,výhode,, on nevie, že o tom vieš. Možeš to lepšie ,,kontrolovať,,. Určite by som ju nekontaktovala. Ale aspoň by som si zistila, čo je zač. Čo má ona a ty nie. Vies aby si ju mohla tronfnúť a byť vždy krok pred ňou. A manželovi daj nejake domáce úlohy, nech sa nenudí napríklad nech sa učí s detmi. Urob sa niekedy, že Ti je zle nech urobi aj nejake domáce práce a tak. Bud pekne nalíčená a upravená aj doma. Ráno ho zobud s rukou v rozkroku aby celý deň myslel na krásne prebudenie. Musíš sa prekonať aj keď nevládzeš, tak často sa s ním miluj ako je to len možné. No a neboj sa ist aj do netradičných foriem milovania. Proste mušíš ho tak doma zničiť, aby na sex s inou ani nepomyslel, proste bud krásny nezmar. A neboj sa minúť na seba viac peňazí na sexi prádlo a perfektný zvodný parfém. Vieš ked pojdete niekam na večeru, ty budeš krásne upravená a budú si Ta všímať ini muži, nebude mu všetko jedno. Proste musíš byť taká zvodná, aby sa o Teba začal báť. Čo keby aj Tebe večer zazvonila sms-ka, a pri nej by si sa tak milo zašila niekde v kúpelni. Dohodni sa s kamoškou nech Ti sem tam nejaku pošle a uvidíš jeho reakciu. No najllepšia obrana je útok. Zaútoč ženskými zbraňami. Buď krásna a nielen pre neho a uvidíš.

zuz11
17. mar 2010

necitala som ani jeden prispevok a ani jednu radu..... nemam na to cas ale citala som co Ta trapi....
ked chces vediet z vlastnej skusenosti, ja som tiez pomaly uz exovi odhalila milenku tak ze som nechtiac nasla zamilovanuy smsku od nej a hned som mu ju ukazala s otazkou ze co je to... vedel kolka bije a vyklopil vsetko....dokonca ze mala na sebe tangace a aj v akej polohe to robili a podobne.....
bolo to pre mna hrozne ponizujuce a strasne... tiez som urobila chybu v tom ze som viac dbala na cely full servis doma ako na nas vztah a on to radcej riesil mimo..... naajhorsie na tom bolo zistenie ze aj ona ma male dieta a je akoze stastne vydata....
moj pomaly uz ex toto odhalenie neuniesol a odstahoval sa po mesiaci, momentalne chce rozvod, neviem za co ale asi aj za svoje chyby tresta mna na detoch a financiach.... nechapem ako sa clovek s ktorym ste tak dlho spolu ( my sme boli 13 rokov ) dokaze taketo nieco urobit a klamat do oci ( tahal to s nou od 5 mesiacoch mladsieho syna takze asi pol roka ) nedokazemto stale pochopit ale zacinam sa zmierovat s tym ze zivot bez neho bude lepsi, nemusim sa minimalne bat ze ma zasa bude podvadzat a klamat.. bolo to hrozne ponizujuce a zranujuce.... nikdy viac to nechcem zazit a nechcem aby niecim cim prechadzali deti museli este prejst.... na upresnenie o tom ze odchadza mi napisal cez FB a ze chce rozvod mi oznamil cez telefon... takze nemal ani gule mi to povedat do oci, hlavne ze ked sa musel rozist s tou milenkou bolo mu luto ze jej to pisal cez sms a nemohol s nou ist na kavu... teraz uz moze... a moze s nou zasa ist na zadne sedadla auta alebo do postele, len asi aj s myslienkou ze rozbija nie len svoju rodinu, ktoru rozbil a stratil......

drzte sa a nedajte zo sebou manipulovat.....

hanka274
17. mar 2010

zuz11, to mi je luto 😔

zuz11
19. mar 2010

nelutujte ma, mozem si za to sama.... kazdy sme si stojcom vlastneho stastia....

cartridge
autor
19. mar 2010

Prajem pekný večer, takže som sa nemohla dočkať, kedy zasa naskočí táto stránka. Moje posledné dva dni boli hrozné. Manžel je služobne preč /asi našťastie/, pretože takto som aspoň mohla sama premýšľať, ako ďalej, aj tak som na nič neprišla.Jediná pozitívna vec v tomto je, že som o 2 kg ľahšia - takže dámy, ak chcete schudnúť, stačí, ak máte podozrenie na neveru ... Ale to trápenie a to sklamanie neprajem žiadnej ... Ja vôbec neviem, ako sa mám zachovať, keď sa vráti domov. Dnes sme spolu telefonovali a on sa všetku vinu snažil zvaliť na mňa, teda že ja som príčina našich nezhôd - a to z jediného dôvodu - že som ho posledné roky odmietala. On je taký "tuľkací" túlil by sa každú chvíľu, ja zasa nie, takže hocikedy som ho odmietla, no a čo sa týka sexu, vôbec naň nemám chuť, ale pritom manžel sa mi v nijakom prípade nezhnusil alebo nesprotivil, jednoducho som bola radšej, keď mi v posteli dal pokoj a ja som mohla pokojne spať. Je pravda, že ma na toto upozorňoval, že mu vôbec neprejavujem náklonnosť, ale nikdy som sa k nemu nesprávala hrubo, len som sa ho zabudla dotýkať ... Podľa mňa je to u ženy /nie je pravidlom/ normálne, alebo dochádza k takýmto stavom, keď sa narodia deti, všetka pozornosť a neha sa obracia na ne no a manžel sa ocitá na druhej koľaji. Asi je to aj v mojom prípade. Povedal, že za tie roky bolo utrpením preňho, keď si ku mne líhal a cítil moje telo ja som ho len odmietala a odmietala, ale to neznamenalo, že žiadny sex nebol, len to už nebolo také vášnivé, ako keď sme sa spoznali. Ale že u ňho sa nič nezmenilo. Mala som chuť vykríknuť, akože sa nič nezmenilo??? A čo tie horúce SMS-ky v tvojom mobile? Neurobila som však nič, čo by ho prresvedčilo, že viem o tej druhej, teda aspoň dúfam.
Čo mám teda robiť? Na jednej strane si kladiem všetku vinu na seba a na strane druhej sa u mňa ozýva hrdosť, že predsa nemá právo ma za takéto niečo podvádzať. Viete, radili ste mi skrášliť sa - bola som u kaderníčky, snažím sa stále dbať o seba, aj predtým, takže takúto zmenu si asi nevšimne, keď pôjdem niekam von s kamarátkami, na druhý deň povie on, že ide s kamarátmi - a ja budem vedieť, že ide za ňou a nebudem môcť nič povedať, Neviem, ako sa zachovať, keď príde domov zo služobky - byť naňho milá, alebo sa nalíčiť a odísť niekam, neviem. Alebo neustále vyvolávať v ňom žiarlivosť, že som aj pre iných mužov atraktívna - ja myslím, že to vie, keď ideme niekam do partie - máme spoločných priateľov a sú to väčšinou muži /teda aj moji priatelia/, viem, ako sa na mňa pozerajú, niektorí polichotia, dobre sa s nimi cítim a vidí to aj manžel. Nikdy nemal problém ísť so mnou "do krčmy", medzi priateľov, zo spoločnej prítomnosti v partii priateľov sme boli vždy radi a každý nám závidel, ako si rozumieme a že sme sa našli.
Akú "stratégiu" teda zvoliť - byť milá a nežná, milovať sa s ním "až do bezvedomia" - aj keď neviem, ako to pôjde, keď mi v hlave budú lietať myšlienky na "tú druhú", a tváriť sa ako keby sa nič nestalo, alebo si sadnúť a povedať, že viem, že ma podvádza. Prosím, poraďte mi, vôbec neviem, ako sa zachovať najradšej by som mu všetko vykričala, ale viem, že to by bola asi najväčšia chyba. Som však na vine len ja?

dsnadja
20. mar 2010

je nenormalne ťažke byť znovu milučky...ja som taky isty typ ako ty....ale snažim sa,tiež sme manželia 13 rokov...inak u nas všetko ok, ale snažim sa,tiež nemam moc rada mojkanie, ale urobim to, a potom pridem na to, že to ani neboli 😀 ,ako tak počuvam kamaratky, ako hovoria so svojimi mužmi, tak si pripadam ako bezcitna suka(sorry),podotykam,že vždy som bola takato...takyto typ....podla mna ťa lubi a rychlo musiš konať ked chceš zostať s nim,skus na to zabudnuť,a začni byť milšia,nie zrazu ale tak pomaly,uvidiš ako bude pozerať,ako dvihne neveriacky hlavu ked na niečo nezareaguješ tak ako je zvyknuty...proste ked čaka sprdnutie za nejaku somarinu tak reaguj inač,povedz že nič sa nedeje a takto pomaly sa zmen...je to ťažke....ale musiš....a hlavne ju nekontaktuj....nahneva sa na teba(tvoj muž)a takto ho zaženieš rovno do jej naruče...poviem ti priklad...otec prišiel po tyždni domov z roboty a doniesol slaninu čo on udil a mama mu hovori že ach ako je velmi citit,a neni ešte trošku surova,a furt niečo,a ked isšiel do kupelne sa otočila ku mne a hovori mi,kurnik mala som mu radšej povedať že mmmmm to je prava domaca udena slanina.....jasne že je ešte citiť však je čerstva nie?alebo minuly tažden, sestrin pes niečo vyviedol a mama bola nervozna a kto si to schytal?no otec,bol akurat po ruke...chapeš?dnes som to cele vysvetlovala mame...že vlastne pochvaliť a byť mily je nam ťažko,robime sa ako keby to bolelo, ale sprdnuť,ofukovať saa furt niečo vyčiať nam ide velmi dobre....a vieš čo mi pomohlo a toto hovorim aj mame,že tu na konovi je tolko nešťastnych žien ktorym muži slopu,kurvia sa s kade kym,prinašaju domov pohlavne choroby,prehraju majetok a naši chlapi(otec,moj mangel)nič take,nefajčia,nepiju a nevažime si to....hovorim hlavne o sebe a o mojej mame....takže mi už sa s mamou menime k lepšiemu,skus to aj ty....dufam že sa to cele vyrieši u vas tiež pozitivne....on uvidi zmenu a bude si klopať po čele,že aky bol blby....a ked si to nebude važiť ne ide do ....,tak maš bohužial smolu a natrafila si na takeho čo toto robi pravidelne,obmiena si mangelky....ja viem lahko sa radi cudziemu,ked v tom nie som....hore hlavu dievča držim palce...

cartridge
autor
20. mar 2010

Ďakujem za povzbudenie, asi máš pravdu, včera sme spolu telefonovali, všeličo si vysvetlili a nakoniec mi povedal, že nás ľúbi - teda hádam aj mňa, dobre mi to padlo, ale hneď sa tisla na jazyk otázka, či potom zavolá aj tej druhej, a povie jej to isté? Vieš, nemám problém byť k nemu milá, aj keď zabúdam na pohladenie alebo pomaznanie /ja som si myslela, že to len ja som taká čudná, ale som rada, že sa našiel niekto, kto to chápe, ako Ty/., ale ak ja sa budem snažiť a budem vidieť, že to s ňou neukončil, neviem, ako sa potom zachovám. Čo potom? Ale to asi budem riešiť, keď to nastane. Zatiaľ - hlavu hore, prsia dopredu a konať! Veľmi mi pomáhajú všetky Vaše príspevky, je to povzbudenie, že nie som v tom sama.

ingeborg78
20. mar 2010

o dsnadja: uplne super si to napisala... mali by sme sa asi vsetci zamysliet nad tym, ze taka malickost ako pekne slovo je vo vztahu velmi dolezita. zial zijeme v dobe, ked sa stale kvoli niecomu stresujeme a myslime si, ze ked nasa polovicka je po ruke tak ju mozeme za vsetko sprdnut, aj za to za co vobec nemoze on, ved on nam to prehltne... ale kazdy ma svoje hranice a po case to uz nebude tolerovat a vztah sa moze skoncit uplne alebo bude udrziavany len na silu...kvoli detom, hypoteke, rodicom atd.
to cartridge: podla mna si na dobrej ceste, ze si vobec uvedomujes, kde si spravila chybu. tak aspon vies, co musis na sebe zmenit. Ale poradit, ako dalej, je velmi tazke. Ja som bola v podobnej situacii, ale len trochu podobnej, lebo ja som predtym ziadne dokazy o nevere mojho manzela nemala, prislo to ako blesk z jasneho neba, jednoducho mi to povedal. Ale to len kvoli tomu, lebo nevedel co ma robit, bol uplne dezorientovany, dusil to v sebe a potreboval sa uz tej tarchy zbavit, tak to nechal na mna, aby som to "vyriesila" ja. Ja som samozrejme chcela, aby som mnou zostal, uz to bolo par rokov dozadu, zatial som to neolutovala, ze som sa tak da sa povedat ponizila (aspon niektori maju na to taky nazor).
Ale odtvedy nemam kludny zivot. Pred aferkou som mu doverovala, sice mi nasluboval, ze vo vlastnom zaujme sa do takej situacie uz nikdy nechce dostat, ale myslim, ze uz mu nikdy nebudem verit.
Samozrejme odvtedy stale snorim v jeho mobile, v mailoch a tak. A co cert nechcel na facebooku ho vyhladala nejaka prastara znama, pravdepodobne laska zo zakladnej skoly, co chudera ma zly zivot so svojim manzelom, tak teraz vypisuje tomu mojmu. Zatial mam celu konverzaciu "pod kontrolou", ale uz vazne cakam, ze ta zena pozve mojho na rande!!!! A mna ide roztrhnut, ze nemozem spravit nic, lebo nakoniec by som z toho vysla porazena ja, lebo sa mu hrabem v poste a tak.
Takze toto je nevyhoda toho vysetrovania, na co si mozno doplatila aj ty. ale na druhej strane aspon clovek vie na com je, aj ked nema prespate noci...
Drzim palce, aby si to zvladla a ked nic ine, cas to urcite vyriesi.

zelmirka1
20. mar 2010

moje nervy to je teda tema...to sa mi zda fakt desne, podla mna ak chce zena usvedcit partnera z nevery tak sa chce rozist a hotovo, inak neviem ked sa to podari co si predstavuje ze tym docieli. Je dobre si premysliet co vlastne clovek chce kym snori a vysetruje, to nikdy k nicomu dobremu neviedlo, bud partner chce byt verny a bude alebo nie aj ked mu budem kontrolovat od mobilu az po oblecenie vsetko. A hlavne nechapem ked niekto niekomu kontroluje mobil, mail atd a nahodou fakt nieco objavi a potom sa trapi. Preco to potom robite ? Vztah je o dovere a tiez o mnohych dalsich veciach, nielen o vernosti. Nic v zlom, pisem len svoj nazor.

cartridge
autor
21. mar 2010

add zelmirka 1: Dík aj za Tvoj názor, asi si z tých šťastnejších, ktorých toto všetko nepostretlo, takže gratulujem a asi ticho závidím. Verím, že každá žena má dobre premyslené, čo od života očakáva, avšak niekedy "človek mieni - Pán Boh mení". Jednoducho sa to stane, a potom aj tej najsebavedomejšej žene jej sebavedomie je udupané až kdesi neviem kde ... a začne snoriť a vyhľadávať dôkazy nevery a pýtať sa sama seba, v čom som horšia, ako tá druhá, atď. Verím, že Ty si sa nedostala do takej situácie, ako ja, alebo desiatky iných žien, ale ja viem, že hlavne kôli mojim krásnym zdravým detičkám, ktoré naozaj za nič nemôžu, a koniec-koncov aj kôli manželovi som ochotná toto všetko podstúpiť a potom uvidíme, či som urobila dobre ... A to si o sebe myslím, že som emancipovaná žena až, až. Ale ďakujem aj za takéto názory.

ingeborg78
21. mar 2010

zelmirka, ono to vyzera jednoducho, kym sa nas to netyka, ale chcela by som vidiet taku zenu, ktora by po takych skusenostiach nepatrala a nezistovala...

silvia123
21. mar 2010

Hm, ja osobne keby mám podozrenie, tak tiež by som snorila a hľadala dôkazy, ale v žiadnom prípade by som sa teda nedokázala pretvarovať že sa nič nedeje, prípadne hľadať chybu v sebe! Akože u nás by to určite hneď prasklo, ja nie som ten typ čo by sa s tým dokázal zmieriť a ešte sa aj pretvarovať a žiť naďalej v strese, či sa s nejakou stretáva alebo nie. Našťastie môjmu manželovi dôverujem, dobre ho poznám a vie aká som povaha, tak si veľmi dobre zváži či by chcel prísť o všetko čo má... takže neverím že by mi bol niekedy neverný, ale ak predsa čo len podozrenie... ako som písala vyššie, u mňa by sa to musela jednoznačne riešiť, netrpela by som ako kôn, len za to aby som sa ho nedotkla, aby si mohol bez starosti ďalej užívať a ja sa trápiť... ani náhodou, nech sa on trápi že ma môže stratiť a aj malého, keď sa tým trápiť nebude, to znamená že ma už nemá rád a beztak by nemalo zmysel zostať v manželstve... Toť môj názor...

zelmirka1
21. mar 2010

ja som to nemyslela zle baby, ako viete ze take nieco nepoznam ? proste si myslim ze hladanie a patranie ci dokazovanie
neprinesie nic dobre len problemy. Som realistka a mam aj dost skusenosti a dnes je velmi malo vernych muzov, skoro za ziadneho by som ruku do ohna nedala, ja len ze si treba premysliet ked patram co potom urobim. Poznam aj zeny ktore proste nemaju ako prioritu vo vztahu vernost ale ine hodnoty ale samozrejme kazdy sme ini a kazdeho by nevere zranila takze drzim palce nech najdete spravne riesenie.

lily1983
21. mar 2010

silvia123, u nas by to vizeralo asi rovnako, nevedela by som žit v tom, ze čo ak ma znova bude klamať a podvádzať!!!
nevedela by som sa sustrediť a bola by som nervozna pri malej, čo by jej velmi neprospelo, a preto keby sa to stane, tak asi sme doriešili.

zuz11
21. mar 2010

silvi, suhlasim s tebou.. pred rokom by som napisala nieco podobne ako ty ze doverujem svojmu manzelovi a verim, zial dnes uz nie ☹ a to tera by bolo 13 rokov co sme boli par ( za par dni) a o par masiacov 5 rokov co sme manzelia..... a tento clovek ma sklamal, podviedol a klamal do oci..... mal vztah skoro pol roka s vydatou s malym dietatom.... ked ani jeden nebol dost nesebecky tak o com je dnesny svet?.......

lily1983
21. mar 2010

myslite, ze sa da myslieť si, že ked ma podviedol, este stale ma môže milovať? mne je velmi luto, všetkych, ktorym sa to stalo, mne sa stalo podobne s byvalim, ale nemali sme chvalabohu este dietatko a neboli sme ani zobraty, no boli sme spolu skoro šesť rokov, teraz keby sa to stane s mojim manželom, viem, ze uz ma nemiluje.a tiez aj on dobre vie, ze ked to urobi, tak to takto dopadne. vie, co som si uz prežila.milenecky vtah je tazko odpustitelny, a uz vôbec by som na to nevedela zabudnut.. asi som slaboch, ale niesom herečka, neviem sa pretvarovať.
a nasla som aj smsky manželovi raz, a bola to jeho byvala, mala som dvesto tisíc chutí ju kontaktovat, a uz som aj spracovala muža že to urobim, ale neurobila som to, a keby o tom s ním nehovorim, mozno ze by si snou pisal..to sa dievča snažilo, a dufam, ze už to pochopila..ale keby ma podviedol, mohol by sa balit a ist k nej alebo k maminke. žial, hladala by som asi dalej, a asi by som pochopila, že to nieje ten pravy.malu by som mu nebranila.
bola by som velmi mimo.tažko by som to asi niesla.

no však keby viem, ze sexuje s druhou, tak vsetka moja chut zmizne a zmeni sa na znechutenosť.

ked si natolko silna, a vies, ze ked to vsetko vyskusas, a ono to zaberie, budes vediet dalej fungovat normalne, tak si dobrá! velmi držim palce, ja by som to asi nedokazala..želam vela sily!!!!!

silvia123
22. mar 2010

zuz11, no vieš za nikoho nemožno dať ruku do ohňa, ale pokedy je vo vzťahu dôvera, tak sa dobre žije, my sme spolu 11 rokov, zobratý sme 5 rokov, manžel si veci ako rodina veľmi cení, ale ktovie, ak sa na neho niekedy nalepí nejaká pipka, može sa stať tiež všeličo... Ale aj tak si stojím za tým, že by som nebola ticho a netrpela či ma podvádza alebo nie, nakoniec aj ty si mala otvorenú debatu s tým tvojím a nemyslím že ľutuješ že si s ním nezostala, prípadne to neriešila inak, asi by to aj tak vždy skončilo rovnako, len by si dlhšie znášala tie stresy okolo toho. Proste ja som za otvorenú debatu a vyjasnenie si problému a potom by záležalo na tom ako sa k tomu každý z partnerov postaví.

momka
22. mar 2010

Silvia123 úplný súhlas s tvojimi príspevkami.

jahodka35
22. mar 2010

silvia123 pises moje nazory.... ja som sa uz vyjadrila k tejto teme a teiz by som nebola ticho a nehrala sa na to, kym nie som. vzdy je najlepsia konstruktivna debata ako chodit okolo horucej kase a vo vnutri sa trapit. lebo na zaciatku sa to da este zachranit.... ja som si to prezila a myslim si, ze maloktora z nas by sa drzala rad niektorych pisateliek, aby bola mila, aby sa nahodila a pod. ked to cloveka postretne, ma co robit, aby to rozdychal a aspon trocha triezvo uvazoval.....