Ako vám pomáha manžel s deťmi?

Ahojte. Som tu nová a potrebujem sa trochu vyrozprávať, prípadne vidieť vaše názory na moju situáciu. Dnes sme sa z manželom poriadne pochytili a dosť ma to vzalo. Vzniklo to z toho, že som sa pred obedom dosť ponáhlala - bolo treba nakrmiť deti a dať ich spať, tak som robila veci trochu rýchlejšie. On to vyhodnotil, že som zasa nervôzna a robím vietor. Namiesto toho aby mi pomohol, pokojne si sedel pri PC. A to nie len teraz, ale vždy keď mám toto trochu viac naraz. Nie že by sa postavil a šiel mi pomôcť, ale len mi vyčíta že som nervôzna. Nakoniec naša "diskusia" vyvrcholila konštatovaním, že mi už ďaľšie dieťa mať určite nemôžeme, lebo by som ho nezvládla...Vraj niekedy pôsobím ako by ma moje deti obťažovali, a je vraj neporovnateĺné ako sa z dcerkou hrá jeho mama a ja. Takže ako by som sa im dosť nevenovala. Pritom som s nimi 24 hodin denne. Nemám pre seba takmer ani minútu, lebo ako náhle ich nechám samých, hneď niečo vyvedú, alebo sa začnú byť. Deti sú ešte malé, majú 4 a 1,5 roka, takže sami sa hrať ešte nemôžu. Dosť sa ma tento jeho postoj dotkol. Ja mám pocit, že robím pre deti maximum. Samozrejme, že musím občas aj navariť, ožehliť, upratať, takže niekedy je toho dosť /ale to asi poznáte/. Som 5 rokov na materskej a možno mi to občas už lezie na nervy, no očakávala by som od neho trochu iný postoj. No zasa aby som mu moc nekrivdila - pomáha mi, ale musím ho o to požiadať. Sám od seba neurobí nič čím by mi pomohol. Asi by som očakávala trochu viac aktivity v tomto smere. Mám pocit, že si ma prestáva vážiť, vážiť si to čo robím pre rodinu, deti a aj pre neho /veď aj jemu periem, žehlím, varím..../. Nejaký prejav vďaky? Na naše 7 výročie mi nedoniesol ani jeden kvietok. Iba sucho skonštatoval že 7. rok je kritický a mohlo by to byť aj lepšie.... Vtedy ma tiež dosť ranil. To sme si vydiskutovali a na najbližší sviatok som zvedavá či pochopil... Začínam sa fakt cítiť dosť neužitočná, neschopná, nepoužiteľná... Ako je to u vás? Ako stíhate deti a domácnosť a aj seba? Pomáha vám niekto?
ritusuk
28. okt 2013
prikladam link na clanok, kde muz popisuje ten ich pohlad na svet materskej dovolenky. Treba ho brat s nadhladom, ale odvazim sa povedat, ze takto rozmysla vela chlapov, len sa boja to povedat nahlas 🙂 http://www.dailymale.sk/femmes-fatales/Moderne-...
zuzananinka
28. okt 2013
@heny22 takže aby som dala aj príspevok k teme -- Tvoj manžel ťa tak trochu ponižuje ale svoju hodnotu si musiš vytvoriť Ty sama -- bud hrdá na seba, že zvladaš tolko vecí a ked Ti povie uštipačnú poznámku, že robíš vietor absolutne by som to ignorovala, vo vhodnej chvíli a každopádne vždy v klude by som mu vysvetlila, že teda si dospelá žena a Ty potrbuješ partnera, ktorý sa bude spolupodieľať na rodinnom živote - pretože tým, že všetko zvladaš sama si pripravená na partnerstvo a nie na rolu podriadenej a nadriadeného - - - a dá sa to to mi ver ----- moj partner mal tiež zvláštne náhlady na mnoho vecí --- na zaciatku dokonca pustil do eteru, že obed má byť o pol jednej 😃 😃 😃 teraz ten obed aj sám navarí a ked som s malým doma a nestihnem to kým príde zastane si ku mne v kuchyni a pomôže resp. spolupodiela sa na dokončení ---- partner si k tebe dovolí tolko kolko mu dovolíš ty - -preto sa začni uznávať v prvom rade Ty
959touareg
28. okt 2013
@zuzananinka preboha ze retardovana, neblazni. no bohuzial, v dnesnej dobe je to tak. zena v domacnosti je pre ludi nieco menejcenne, ponizujuce. a je smutne, ze to hovoria a su toho nazory najma zeny. ze putka domaca, trubka....takze sa necudujem, ze toto pises. ja tiez som si vedoma toho, ze ked tento moj nazor niekde prezentujem, tak si ini myslia, ze som zaspala dobu a zijem niekde pred 100rokmi.
vies, asi pred rokom tu bezala podobna diskusia na tuto temu a tak hnusne sa zvrtla, ze bola stopnuta. a to nechcem,aby aj tato tak skoncila. tam sme tiez asi 2-3 baby boli proti vsetkym ostatnym a boli sme ponizovane, cepovane zo strany tych emancipovanych zien ako nejake chuderky. a pritom vsetky z nich sme mali VS, nie sme nejake primitivky, iba nam viac vyhovuje byt zienkami domacimi. skoda, ze na SK to beru ako nieco podrane. vo vyspelych statoch je to normalne vedene ako pracovna cinnost,ktora bohuzial nie je platena. ale ked idete na hocijaky urad, mate tam kolonku..zena v domacnosti....
tato tema je dost nebezpecna pohybuje sa na tenkom lade a moze sa rychlo zvrtnut a to nechcem. rada si vymienam nazory, aj ked su opacne, ved v tom je to caro diskusii, nemozeme vsetky mat rovnaky nazor, ale ked je to vedene v mierach slusnosti, neurazania a neponizovania . ono podobne temy nebezpecne su aj o ockovani, piti, ci nepiti mlieka atd,atd.
ja uplne chapem a respektujem aj opacnu stranu. kazdy nech robi a zije tak, ako jemu vyhovuje a najme ako vyhovuje obom manzelom. ved o to ide. 😉 tak isto je to aj financiami v domacnosti. vsade je to ine a vsade to tak ako si zariadia funguje.co funguje u nas,nemusi u ineho a naopak.
heny22autor
28. okt 2013
@959touareg
Dal by pán Boh aby sa akých super žien rodilo viac. Aj chlapi by boli štastní 🙂 . Len mi prosím ťa povedz ako si zabezpecila deti keď si chodila na 8,5h do práce. Ja by som totiž veľmi rada šla pracovať a zmenila stereotyp. Len deti si zo sebou nezoberiem. Malý je viac doma ako v školke kvoli zlemu zdravotnemu stavu a jasle pre malu zial v blizkosti nemame. A na opatrovatelku tiez nie su financie.

Vsetkym dakujem za povzbudive slova. Veď ja sa moc nechcem stazovat, len som to prave teraz potrebovala trochu zo seba "zhodit". Uz je zasa vsetko OK. Energia sa da dobit aj takymto pokecom.... 😉
mimake
28. okt 2013
ja som svojimi prispevkami nechcela urazit zeny ktore su doma dobrovolne a vyhovuje im "stary rezim" rodiny. ja ale taky rezim nepoznam. mam uz starsich rodicov, mali ma neskoro ale aj napriek vtedajsej dobe mali domacnost podelenu rovnakym dielom. Otec sa staral o mna a sestru rovnako ako mama. A navzajom si pomahali,vsetko robili spolu. Otec nikdy nechodil sam na pivo a mamka nechodila sama na kavu. mali spolocnych priatelov spolocne zaluby, rovnake "prava" aj povinnosti a preto je pre mna tento vzorec rodiny ten normalny a chvala bohu mam manzela ktory zdiela rovnaky nazor. podotykam stale hovorim o pracujucich oboch partneroch, pretoze pokial zena nepracuje tak je podla mna normal ze ostava domacnost na nu.
959touareg
28. okt 2013
@tanapeta uhm,ako pises. ja som myslela domacnost-lebo tam nepomaha ani by som to nezniesla aby to robil. si viem predstavit, keby sa podujal mi v niecom pomoc. to by bolo same podaj mi to, kde to mas, ako to robit...no horor. dakujem za taku pomoc. neprosim. to si mozem potom sama urobit ak mu vsetko podavat, vysvetlovat. a ten bordel co by pri vareni spravil, aj na plafone by bolo jedlo urcite. proste od mojho mileho to ziadat nemozem. skor by som bola z neho hystericka ako z toho, ze ja to mam robit a on cumi na PC.
a ano, tak s detmi mi pomahal, casto ich aj braval so sebou ked niekam isiel , to by som klamala . a najma ked som otehotnela v poslednom rocniku na VS tak pred statnicami mi toho s dietatom napomahal az az.kym som sa ucila ho braval prec z domu nech mam klud, kupal ho, hral sa s nim. to ano. vozil deti do skoly rano-zo skoly sme sa uz striedali.
zuzananinka
28. okt 2013
@959touareg ved to 🙂 ja to prezentujem otvorene a väčšinou sa stretnem s pohladom, že otvoerene usta a ludia vacsinou na tom nechapu, že ja som šťastná doma --- dokonca sa nevyžívam v nakupovaní oblečka - mne je to také smiešne a zbytočné - aj ked chodíme slušne oblečený aby si niekto nemyslel, že sa natahujeme do vreca a za nami sa sype obilie 😃
a dokonca aj ja mam VŠ z červeným diplomom skončenú -- ale pozerám sa na veci trochu inak - necitim sa ako dieťa, o ktoré by sa manžel mal postarať - - viem vybaviť milion veci lepsie ako on čoho si je on vedomí a ocenuje to ---- no každopádne ešte niečo vymyslim a dufam, že zavčasu aby som sa mohla venovať namiesto práce iba svojim deťom, domácnosti, zahrade ------- no ale na druhej strane ja som ani nikdy nepovedala, že žena, ktorá pracuje sa na sto percent nesnaží venovať svojej rodiny atd - - - no mne to nevyhovuje tento model
959touareg
28. okt 2013
@maminuska nic v zlom, no ani som nemusela docitat do konca tvoj prispevok pisany v case 10:23 a presne som tusila, ze musis byt vo veducej funkcii. a sadlo to.
presne o takomto type zien som hore pisala. nepoznam jednu jemnu a privetivu zenu vo funkcii. ci chces, ci nie ste povahou ako chlapi. ale na muzoch je to normalne, na zenach nie. a najma to krasne citit z tvojich posmesnych prispevkoch adresovanym nam, ako s opovrhnutim pises o zenach v domacnosti. smutne.
pozri sa. nesuhlasim s nazorom, ze nam staci 5 ludovych. predsa aj zena v domacnosti moze mat VS a nemusi mat krdel deti. ved do prace moze ist hocikedy. a skola sa jej zide. titul jej nikto nezoberie.
ja ako som pisala uz mam roky do dochodku odrobene v praci, takze isto pochopis, ze som nie malo rokov pracovala a tym padom som titul vyuzila.
takze netreba zhadzovat zeny, ktorych naslna praca v domacnosti.
zuzananinka
28. okt 2013
@959touareg
ja uplne chapem a respektujem aj opacnu stranu. kazdy nech robi a zije tak, ako jemu vyhovuje a najme ako vyhovuje obom manzelom. ved o to ide. tak isto je to aj financiami v domacnosti. vsade je to ine a vsade to tak ako si zariadia funguje.co funguje u nas,nemusi u ineho a naopak.

s týmto sa stotožnujem na 100%
maminuska
28. okt 2013
@959touareg vieš chcela som tuto debatu ukončiť. Keby si poriadne čítala tak som napísala , že ak by žena mala byť v domácnosti , tak nepotrebuje žiadne vzdelanie, pretože ho jednoducho nevyužije , lebo nepracuje. Dáju sa slušne vychovávať deti aj bez vysokej školy a ako si písala ak by sa ženy nehrnuli do práce ... a tak ´ďalej , tak je možné napísať aj ak by sa ženy čo chcú byť doma nehrnuli na VS, tak by zostalo viac miesta pre chlapov na VS alebo pre ženy ktoré pracovať chcú.
Vybrala si si z toho čo si chcela, otočila si to ako si chcela a utvrdila si sa v tom že som nepríjemná a hrubá. Nuž aj by som si z toho mohla vybrať tiež svoje , ale načo ťa urážať 🙂 .
ˇAno som vo vedúcej pozícii , je to moja vlastná firma a som na to hrdá , som hrdá aj na to ako vychovávam svoje deti a ako žijem svoj život.
Pekne si svoj uterák z ringu zdvhni sama , ja tento návrh na bitku neprijímam. Ešte raz veľa štastia v živote. 🙂
959touareg
28. okt 2013
@zuzananinka jeej, 10:23 pekne napisane, palec hore. presne tak.nechapem, preco si mnoho zien mysli, ze zena v domacnosti je tutka utlacana a ponizovana polovickou. to mozno bolo pred 100 rokmi a dnesne emancipovane zeny to traduju dodnes.
omyl. v nasom manzelstve sme si uplne rovnocenni obaja, skor ja to kocirujem a dirigujem a manzel si ma vazi rovnako , ako keby som pracovala a nosila mesacne 1 000 eur. dokonca nas vztah sa zlepsil oproti vztahu, ktory sme mali pocas mojho chodenia do prace, nakolko som bola vytazena a nestihala tak, ako teraz.
tiez sa navzajom doplname, radime, komunikujeme ako dvaja rozumni a inteligentni ludia. v manzelstve som uz neskutocne dlho, ved mam dospele deti , takze muza si poznam dobre a keby so mnou zametal a mal ma za menejcennu -hned to pocitim a rozpoznam. no nie je to tak.
apropo, ked moj mnz ma 1 000 aktivit cely zivot, dobre zaraba a je v praci od rana do vecera, musi sa jeden z rodiny podriadit a vychovavat, starat sa o deti. to keby som aj ja bola v praci do vecera, chudence deturence. vychovavala by ich ulica. a mat opatrovatelku? prosim, aj to padlou nas. no ja som to zamietla. svoje deti chcem vychovavat ja akomatka a nie ina , cudzia osoba. moj plat v praci nebol ani stvrtina jeho, tak bolo logicke, ze to budem ja. a mne to nevadilo. ako som pisala mna toto viac naplna ako chodit denno-denne do prace za mizerny plat. teraz mam mesacne viac ako som zarabala. a narobila som sa v praci dost rokov, takze to viem porovnat.
zuzananinka
28. okt 2013
takže z celej diskusie mi vychádza - či je žena zamestnaná alebo žena v domácnosti je jedno - dôležité je aby sa citila dobre - vyrovnaná sama so sebou - aby mala v manželovi partnera a žili vo vzájomnej úcte a rešpekte a potom je ľahké milovať a byť šťastná - je jedno kto kolko robí a čo robí pokial daný stav vyhovuje obidvom
959touareg
28. okt 2013
@heny22 ja sa za superzenu nenominujem. a az ma niekto tak oceni -som rada. 😉
no ano. od skoncenia VS som nastupila hned ako dieta dovrsilo 2 roky do prace a odvtedy som v kuse pracovala az kym sa nenarodilo dalsie a musimpodotknut, ze medzi nimi je velky vekovy rozdiel, potom opat MD a po 3 rokoch nastup do prace....a dalo sa to zvladnut a manzel chodil z prace vecer.
rano vacsinou on braval dieta do skolky, skoly a vyzdvihnut o 5-tej vecer som chodila ja rovnozo zamestnania. skolku som vzdy hladala blizko prace, nech ho iba vezmem, idem na nakup a rychlo domov. no a doma navarit, pretoze teple jedlo som si bravala do prace na druhy den, upratat, prat, zehlit.....no bolo to tiez o drzku ale co sa dalo robit? nemala som to lahke,no zijem a deti su spokojne, zdrave, sikovne a nepoznacene. 🙂 a teraz ako to tak vidim si ten oddych doma aj zasluzim. za mladi som mala stresov az az. ale nestazovala som sa. nie som ten typ cloveka.
a este musim poznamenat pre maminuska, ze pracovala som vo veducej funkcii, cize som nie putka. ale inteligentny, vzdelany clovek.
erienka
28. okt 2013
@ritusuk to pisala zena
ava11
28. okt 2013
@ritusuk ten clanok pisala zena 🙂 Ale je velmi zaujimavy, pobavila som sa, trpkosladko :-N
broken_arrow
28. okt 2013
dobre tak ja prilejem do ohňa ...

nariekate že Vám nepomáhame lenže v súčastnosti sú kladené na mužov také nároky ako nikdy , doba je zlá v práci je to stále ťažšie a ťažšie ale každá chce mať auto, dobre sa obliekať, dovolenky a mať sa dobre, ak to muž má zabezpečiť tak musí do práce a všetky dobre viete, že sa dnes nechodí z práce domov o 2 hej ako môj otec ktorý potom išiel do fólie a venoval sa nám deťom
... ja som postavil dom vtedy si moje súčasná manželka ani nespomenula, že kde bude bývať až keď sa nasťahovala tak začala rozdelovať prácu ! , áno pomáhal som koľko som vedel lenže keď niekto príde domov o 7 mej tak veľa toho neurobí, väčšinou sa iba zahrám s detmi okúpem ich a idem spať ... cez víkend práca okolo domu , mne nikto neprizná že ja potrebujem oddych ? .... v práci termíny a lietam za biznisom po celom slovensku a moja manželka má doma všetko na striebornom podnose ... peniaze , auto , dom , záhradu všetko čo chcela niekto na to musel ale zarobiť peniaze ...

ja Vám to neupieram sám vidím koľko práce je okolo detí a máte to tažké ale verte mi že by som sa niekedy rád vymenil a chodil s deckami na prechádzky, utieral im zadky a prebalova a poslal by som drahú do reálneho sveta naháňania biznisu nech si užije aby doniesla domo v 2-3 tisícky mesačne .. hm ? a pri tom všetkom kúpem, prebalujem , uspávam ... ale na viac fakt nemám asi som nahovno otec ....manžel partner .. a preto sa aj rozvádzame ...
ritusuk
28. okt 2013
@ava11 baby,to som netusila,tak to este lepsie 😃
959touareg
28. okt 2013
@zuzananinka mne tiez nevyhovoval ten model, najma ked som bola vo veducej funkcii.casu som odrazu na rodinu, domacnost mala cim dalej menej a co bolo najhorsie, zacala som sa menit povahovo. to si vsimol aj manzel, rodina. proste mat pod sebou ludi si vyzaduje isty model spravania, riadenia , vedeniaa organizovania a clovek si to ani neuvedomi, ze sa meni na chlapa. a zacala som byt pomaly aj doma taka. a co bolo najhorsie, vsimli si to aj deti.
nastastie som sa spamatala, pretoze chlap v sukni byt nechcem a stopla som to. a darmo si to tieto zeny nepriznaju. mnohe si to ani neuvedomuju, pokial im to nepovie niekto iny.kukni tu na maminusku, to jej pisanie, vyjadrovanie. presne taka som zacinala byt. a verim v to, ze aj ona je taka. ako v praci, tak doma. jej to vyhovuje taka povaha, mne nie. sorry, maminuska, neber to v zlom.
ritusuk
28. okt 2013
@broken_arrow skor ona je zenska len taka na paradu,ked si to nevie vazit.
broken_arrow
28. okt 2013
... ale k téme chcete niečo od muža naplánujte mu to !!! ...vykomuikujte si to dohodnite sa a potom na tom trvajte , urobte nám rozvrh ! radi Vám pomôžeme ...!!!! ale preboha nečakajte že budeme sami od seba vysávať a žehliť .. veď mi na to NEMÁME rozlišovaciu schopnosť chápete ???
959touareg
28. okt 2013
@maminuska tak s tou VS nemas pravdu, pretoze ked som ja ako 18 rocne dievcatko na nu nastupila, bol tvrdy socializmus a VS malo veelmi malo ludi, nie ako teraz kazdy jeden skoro. neboli sukromne skoly, externe studiu,nic. iba denne. ale to je na dalsiu diskusiu. a vtedy KAZDY clovek musel ist do prace. vtedy neexzistovali urady prace, nezamestnanost. aj ten posledny Rom, povalac musel makat. takze vtedy to bolo samozrejme si urobit skolu a ist hned do prace. ani po skonceni VS som este netusila, ze o niekolko rokov sa vsetko zvrtne a bude inak. ved sama som pisala, ze som bola zamestnana veeela rokov, sukromni podnikatelia vtedy neexzistovali, vsetko bolo statne......ale po XY rokoch som zistila, ze to nie je pre mna to prave,orechove. a doba teraz je taka, ze mozem ostat doma uz ci domaca pani, ci nezamestnana. nebudem za to stihana.
zuzananinka
28. okt 2013
@broken_arrow no zle si si vybral - nie vsetky ženy su také... moj manžel je momentálne velmi vyťažený - s detmi je teraz velmi málo čo mu je aj luto nejake kupanie a ukladanie na spanok momentálne nehrozí - ale zas viem že to je len dočasné/-- zdaleka neprinesie domov tolko čo ty a ja si ho nesmierne vážim za to čo pre nás robí a on to vie

je mi luto, že sa Vám nepodarilo chytiť svoje spoločné šťastie
broken_arrow
28. okt 2013
@zuzananinka nie to ja som ten hajzel ja som si našiel milenku ... lebo doma som nepohol prstom manželka bola frustrovaná na sex nemala chuť , večne odutá ... lebo všetko som nechal na ňu a doma som nepohol prstom... až som nakoniec skončil v náručí ochotnej kamarátky !

dnes som si našiel historiu z messengera ako nám to super klapalo keď sa nám narodila prvá dcérka samé láska a cucu ... dnes sme v rozvodovom konaní lebo moja manželka je príliž emancipovaná na to aby mi položila na stôl večeru ! nebude mi predsa robiť roztielskávačku !!! škoda že pred svadbov to bol taký cirkus na lásku !!!
959touareg
28. okt 2013
@broken_arrow jemine, som rada. konecne nejaky MUZ sa ozval. presne tak to vidim aj ja. kazda tu fnuka ako jej muz nepomaha,no co chce? na chlapovi je tisickrat viac starosti cez zabezpecenie rodiny, splacaniaehypoteky atd, atd.
a presne si trafil do cierneho. kazda chce mat luxus, dovolenky, chodit nakupovat,mat sa dobre....
ale ziadna z nich si neuvedomi, ze ten chlap sa nevie rozkrajat, pretoze nevie byt naraz aj doma a pomahat zene a zaroven zarabat eura aby zena a deti boli spokojne. jedno musi ist na ukor druheho.bud bude sediet na riti pri nej a pomahat jej -no budu hadky, ze nie su peniaze, pretoze kto bude robit,ked muz je doma , alebo bude od svitu do mrku makat a opat hadky, ze nie je nikdy doma.
darmo, zeny su hadie plemeno a nikdy im neulahodite vy chlapi. ano som zena no priznam to.
ja osobne som si to davno uvedomila a radsej sa budem mat ako prasa v zite,nech mi nic nechyba a nech sa teda realizuje partner,kedze on mal davno biznis rozbehnuty a ja budem ta, co ostane doma a bude drzat ohen v kozube. a sme obaja spokojni. doma je klud, ja vsetko za den stihnem a vecer som kludna, oddychnuta a manzelvie, ze ked vecer pride domov caka ho pohoda. chodime pomaly kazdy mesiac na dvl, mame vsetko, nic nam nechyba a sme stastni. zaver ako vystrihnuty z americkeho filmu. 😉
zuzananinka
28. okt 2013
je mi luto @broken_arrow aj to, že to píšeš s takým sarkazmom - zrejme aj tak lubis svoju ženu a cele ťa to štve ako ste skončili alebo sa mýlim? aj to je možné - veľa šťastia Ti prajem v ďalšom živote
zuzkat1
28. okt 2013
@broken_arrow ty si nazorny priklad toho o com som tu pisala. Zeny tou svojou emancipaciou chlapov odhanaju. Ak som dobre vyrozumela ona je doma. A ked dojdes este mas makat a ona je ofucana. Ja toto nechapem. Ten moj nepostavil dom ani nezaraba 2tis.mesacne a nemusi po prichode domov makat. Ja nehovorim ze sa vzdy usmievam-to uz by nebolo normalne,ale je u nas pohoda.postazuje sa co bolo v robote,dam mu jest a pokecame.
broken_arrow
28. okt 2013
... som tu na modrom koňovi persona non grata pozor na lajky na moje príspevky lebo sa do Vás pustia :-p

PS: iba pohľad z druhej strany .. hm ...
adka2011
28. okt 2013
@broken_arrow Konecne nieco konkretne 🙂 Mne sa tiez osvedcilo nenaznacovat nieco niekolko dni, ale jasne vopred naplanovat a oznamit ako hotovu vec. Vzdy to ale musi byt jedna konkretna vec, nie 10 naraz (kupili sme domcek a priebezne ho prerabame). Manzel je pracovne velmi vytazeny (ale zas zarobi vyborne, takze sa snazim vyjst mu v ustrety ako to ide), navyse velky sportovec. Dni mame podelene tak, ze on sa dcerke venuje hned ako vstane (cca 07:00) az kym neodide do prace (cca 09:00). Cez den som s nou len ja (obcas je tu svokra, zlata to osoba, ale to je na 2 dni raz za 3 tyzdne). Vecer chodi tak rozne, v priemere o 18:00 a trikrat do tyzdna ma nejaky sport este potom (raz futbal az do desiatej). Ak sa mu da, berie malu na sport so sebou (dava si ju do cruisera na beh aj bicykel), ak nie, nejako to este vydrzim. Pride domov, hodi sprchu a zas sa jej venuje uz viac-menej len on, kym nezaspi (u nas tak 21:00 - 21:30). v noci sa nastastie nebudieva, takze sme vyspati obaja.
maminuska
28. okt 2013
@959touareg o čo ti ide ? Chceš ma vtiahnuť do konfliktu ? Voči tomuto som imunna.
Ani za socializmu si nemusela ist na vysoku školu , a mohla si rodit deti a byť v domácnosti ako moja babka. Nikto ti predsa pištol u hlavy nedržal .
Veď teraz nerpacuješ , je ti dobre, si spokojná , tak o čo ti ide ?Vnútit predstavu o dokonalej manželke a matke iným ženám a že takto by to malo fungovať?
broken_arrow
28. okt 2013
@zuzkat1 ide mi vybuchnúť hlava s toho že rozvodom prídem o moje dva poklady ale už som sa rozhodol nechcem byť ten nahorší, kurevník a neschopný impotent, nahovno manžel, nudný milenec .. dám jej šancu si nájsť nejakého super chlapa !!!

Začni písať odpoveď...

Odošli