Ako vrátiť iskru do manželstva?

11. máj 2021

Ahojte .. s manželom nemáme nejaký závažný problem “ len “ mám pocit akoby ja som si zišla svoj život a on ten svoj . Ja na materskej od obeda do večera sama .. všade kam idem tak sama lebo moj muž je podnikateľ takze sa celé dni naháňa .. jediný den kedy sme spolu a mame nejaké aktivity ako rodina je nedeľa . A potom cely týždeň opäť každý to svoje . Mám pocit samoty , akoby som ani nejakého manžela nemala . Chcem vrátiť iskru do nášho manželstva aby sme opäť žili spoločný život aj napriek tomu že on ma veľa roboty a ja som na materskej a toho spoločného času je ozaj malo . Poraďte mi prosím čo by som pre nás vzťah mohla spraviť .

autor
11. máj 2021

@janickacrazy prečítaj si koment vyššie 🙂 to presne podpísala

autor
11. máj 2021

@janickacrazy tak zas s ročným dieťaťom mám určite viac roboty ako s novorodencom čo celé dni len spi . Ročnému dieťatu musím stať za zadkom non stop

mamusa34
11. máj 2021

Ahoj presne viem ako to je. A určite nechceš počuť slová ako .."buď rada že má prácu alebo zarába" ..ako väčšina žien by ti odpovedala.. a sú také ženy ako my čo potrebujú pozornosť alebo viac spoločnosť ..ale nejde to nejako no,naháňať sa za prácou stále vkuse tiež není dobre

mamusa34
11. máj 2021

@00ivi00 áno presne ..aj na prechádzky ..chcelo by to trochu povoliť ,poznám to veľmi dobre. Lenže keď ma to voľno tak sa mu zrovna moc nikam nechce 😂musím ho spracovávať chvíľku

mamusa34
11. máj 2021

@retatka kamoši no ..u nás to bolo celkom super pokim sa nam do manželstva nevtrel jeden človek . Naozaj kamarát"nemôžem to tak nazvať lebo ma o 30rokov viac odomna tak mi povedz ..čím môjho muža omotal . Proste staré názory ..a stareho názor že žena má byť doma a muž na pivo .🖕neraz som bola hnusná naňho a viešco ?nezabralo ..lebo môj muž bol vždy ticho aj keď si ma doberal ujko že sa držíme za ruky že som mladá pani atď ..sledoval nás z balkóna kam ideme a potom dobehol za nami ..a keby len to aj jeho dcéra je taká istá ..proste ja k nemu žiadna úcta a za čo ? odtiaľ potiaľ..
Doteraz si myslím že bol v tom aj nejaký plán ..aj keď jeho dcéra má svojho chlapa ale také tušenie som začala mať neskôr ako som videla ako sa začala chovať ..náročky proste predomnou sa otrčat a jeho otec tiež v tomal prsty .

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janickacrazy
11. máj 2021

prosím ťa, nie, nemusíš mu stáť celý deň za zadkom, stačí vyložiť veci, ktoré môže rozbiť niekam hore a nechať ho hrať sa, ale ked sa nedá, tak sa nedá, ved tvoja vec, neviem načo chceš rady, ked máš na všetko len výhovorky, ako sa čo nedá, lebo ty jediná máš asi ročné dieťa a ostatní nemajú

katkati
11. máj 2021

Si mladá baba a si zmieraná s tým, že on každé ráno radšej dlhšie pospí, namiesto toho, aby ťa aspoň raz za čas poriadne posexoval? Veď ráno už nemôže byť unavený, keď tvrdí, že po práci je. Ani tebe to nechýba? To tľapnutie po zadku je také, no, veľmi si to zjednodušuje. Sama cítiš prázdnotu vo vzťahu a on ťa potrebuje vo vzťahu, iba ako matku svojho dieťaťa? A kde si ty ako milenka, spoločníčka, kamarátka, milenka atď.?Kamarati vám vašu blízkosť nenahradia. Ale už má vek, keď pochybujem, že sa kvôli tebe zmení. S niektorými mužmi je to veru ťažké.

retatka
11. máj 2021

A nebol to starý mladenec ktorý si teraz urobil dieťa ?Bo potom by všetko vysvetľovalo ..je zvyknutý na svoj život ,svoje pohodlie ,kamošov ...a takého ťažko prerobiš v 50-tke .Známa sa nechala opantať starým mládencom a je absolútne nevhodný do vzťahu ,nevie ako vo vzťahu fungovať ...je utrapená z neho keďže tiež si žijú každý svoj život ..dala do vzťahu ozaj všetko a už rezignuje .

renatavlkova
11. máj 2021

Neviem,,u nás to tiež bolo dosť zložité.Môj muž nepodnikal,ale robil na smeny.Sex u nás musel byť,či doobeda,či poobede.Určite sex nevymenil za spánok.Niekedy to bolo dosť otravné,ale náš vzťah bol napriek tomu super.Môj muž bez sexu,to by nefungovalo.Náš život by bol neznesitelný.Neviem,ked toho tvojho ani sex s tebou nebaví,nechcem byť zlá,ale tým,že nemá milenku,by som si až taká istá nebola

mamusa34
12. máj 2021

Pokiaľ je je tebe dobrý ,tak by som len občas niečo vymyslela nejaký výlet sama od seba asi to on nevie tak naplánovať. Je viacej takýchto vzťahov

sima338
12. máj 2021

@00ivi00 Presne, ja som ďalšia do partie, ktorá mala takého partnera. Od rána do večera v práci, lebo naháňať biznis bola najdôležitejšia vec na svete, čas na rodinu minimálny, jeho chuť na sex minimálny, lebo keď prišiel v noci unavený, jasné, že sexovať sa mu po celom dni už nechcelo.

00ivi00
12. máj 2021

@sima338 tak s tým sexom to mám skôr ja opačne, že prečo by som mala mať naňho chuť keď som furt len sama, nevenuje mi žiadnu pozornosť a ani čas 🤗 do toho znovu tehotná a vygumovana z malého lebo zle spáva, idú mu stoličky a za všetko len piští 🤯

lenagawel
3. apr 2023

Ahoj tak zlepsilo sa to? 🙂 zazivam teraz to iste 🙂