Ako výjsť z tejto situácie aspoň s nejakou sebahodnotou?

12. máj 2022

Dobrý deň,

ani neviem, kde začať, asi sa potrebujem len vyrozprávať a poradiť, lebo doma alebo blízkym kamoškám nemám odvahu to úprimne povedať.

Som cca 2 mesiace po rozchode, rozišli sme sa po vzájomnej dohode, mala som pocit, že ako dvaja slušní ľudia. Mňa chytali momenty, kedy som sa chcela vrátiť, byť opäť s ním, ale on odmietol, slušne mi dal najavo, že už by to nebolo ono a ja vzhľadom na okolnosti a 20 ročný vekový rozdiel som teda vec začala prijímať ako fakt. Začal sa však ozývať on, boli sme párkrát vonku, intímne sme sa opäť zblížili a po tejto stránke sme si vedeli užiť aj po rozchode a vzhľadom nato, že som si myslela, že sme obaja single, nič zlé nerobíme.
Avšak...náhodne som nasla jeho nový profil na IG ( na jednej stránke podľa fotky, kedže meno mal vymyslené - resp. len prezývku ), mal tam aj slečnu, ona už profil s profi fotkami ich ako páru cca mesiac dozadu a odvtedy nejaký ten výlet, kvety od neho, venovanie, darčeky ( všetko ako cez kopírak v našom a asi aj jeho ďalších vzťahoch ) a on teda už očividne niekoho má, chodí s ňou, berie ju na výlety a fungujú. A do toho je schopný volať von mňa, tvrdiť mi, že som najlepšia a podobné komplimenty, dvojzmyselné správy, otázky typu ako sa mám...

Skoro som odpadla, keď som toto všetko videla, keď bol so mnou, dotyčná bola schopná pridať niečo v súvislosti s ním a očividne nemá tušenie, že jej to robí za chrbtom, čo som nemala ani ja, kým som neobjavila IG.

A teraz neviem, čo urobiť...či len prestať komunikovať, vynadať mu, vrátiť mu to a povedať to tej slečne, čo si neviem príliš predstaviť, som zúfala...

Poraďte prosím ako z tohto výjsť s ešte trochu sebahodnoty

viestta
12. máj 2022

Utat to, viac nekomunikovat ani s nim a už vôbec nie so slečnou. A ďakovať prozretelnosti, že tento exot je už minulostou

autor
12. máj 2022

Slečne písať by som asi nemala tú odvahu, aj keď výčitky mám aj kvôli nej...podľa profilu vyzerá milá a zaľúbená, keď zdieľa veci od neho a s ním...on ma sklamal na plnej čiare a to som ho mala za poloboha...bože, hanbím sa

lienka.7
12. máj 2022

Zablokovala by som ho vsade. Naco budeš kontaktovať tu babu? Co tým chceš dosiahnuť? Ako vy dve, moze byt tretia, štvrtá, ci piata. Zial, natrafila si na pekne hov****do.
A ešte by som si dala urobiť testy, ci som ok.

pribinak
12. máj 2022

Napísať mu len, že nebudeš hrať druhe husle a zablokovať ho a všade. Úplne všade a ak by sa pokúšal o kontakt osobne napr. slušne ho pošli kade ľahšie

luccija
12. máj 2022

Nepovedala by som mu, že vieš, že niekoho ma
Bude z toho cítiť urazene ego
Určite Ťa bude znova volať von, alebo za sex.zabavou povedala by som, že Ti to nevyhovuje dala mu košom, alebo povedala, že máš rande Ako ste boli dlho spolu?možno aj počas vzťahu mal také ulety

zmrzlinka2021
12. máj 2022

Za čo mu chces vynadat?
Za to, ze ty si mu poskytovala sexualne sluzby?
Proste si s tebou uzil ako s hocijakou stetkou, a teraz ma najivnu frajerku.
Nič viac, nič menej.

On vedel, kde je tvoje miesto, ale ty nie.
Vacsina takych chlapov hlada objekt, a je jedno aký, s akou hlavou, kde si "uzije".

V tomto celom mozes polutovat hlavne tu dievčinu.
Ja by som sa s takym kurevnikom nestretlava, nekomunikovala, pre mna taki chlapi su odpadom.
Kasli na neho! A vaz si seba, bud zena, zena, ktora pozna svoju hdonotu a chce od zivota viac.

autor
12. máj 2022

@lienka.7 Testy mi robí moja gyn. každý rok v rámci prevencie, bola som ešte koncom vzťahu, som zdravá, robí na všetky pohlavné choroby.

autor
12. máj 2022

@luccija On ma volal von, aj keď som mu povedala, že viem, že partnerku má....v tomto sa nič nezmenilo

januska12323
12. máj 2022

Zablokuj si ho a hotovo. Ja by som jej po fľaši vína napísala nech vie čo má doma a zablokovala nech mi nemôže odpísať 😁 a kašľať na to.

autor
12. máj 2022

@januska12323 Tiež ma to lákalo, ale neviem, či by sa mi on potom nechcel nejako pomstiť...

lucilaines
12. máj 2022

Tak ja neviem, asi som v mensine, ale ja by som bola rada, keby som na mieste tej druhej slecny, keby si mi dala vediet. Moze byt naozaj zalubena, moze s nim premrhat roky a nemusela by. Je pravda, ze z toho mozes vyjst aj ty ako najhorsia, ze ti neuveri alebo este vynada tebe. Ale ja za seba hovorim, ze by som bola vdacna, ak by mi niekto otvoril oci a nenechal zo mna robit debila.

autor
12. máj 2022

@lucilaines Tiež by som niečo také rada vedela...a keď vidím, aká je zamilovaná a ja tam správy od neho...kvôli nej a sebe ma to trápi

ckocka
12. máj 2022

Vykašli sa na neho aj na jeho slečnu a staraj sa o svoju duševnú pohodu, tzn. ignoruj ho. Je to tu stále dokola.

autor
12. máj 2022

@zmrzlinka2021 ja som to tak nebrala...rozišli sme sa z pragmatických dôvodov, v tomto nám to fungovalo, tak mi nevadilo s ním ešte tráviť čas, lebo som predpokladala, že sme obaja single, tým pádom už len chvíľkovú záležitosť, nie sa stretávať, keď si obaja časom nájdeme nový vzťah...on to ale prepískol totálne vo všetkom...

zmrzlinka2021
12. máj 2022

Netrap sa a neries ho. Ale z časti súhlasím s @lucilaines - tiez by som si radsej poplakala na začiatku a poslala ho do kelu.

autor
12. máj 2022

@ckocka Asi je fakt, že to asi len moc hrotím....

michaela_koc
12. máj 2022

proste niekoho ma a chcel si este vrznut inde. zabudnut, zablokovat

slovakboy
12. máj 2022

Nekomunikuj ani ním ani s ňou. To že je milá neznamená že jej máš takto pomáhať. Len nasmeruješ zlosť a sklamanie na seba. Ty to rozchodíš a nájdeš si nového.

drzaopica
12. máj 2022

Sebahodnotu si už stratila, keď ste sa spolu po rozchode vyspali.Zablokuj...

autor
12. máj 2022

@drzaopica Toto som ja tak nebrala - obaja sme chceli, ja som tým nikoho nepodviedla, neplánovala som takto fungovať polroka...keby nebol už zadaný, pre mňa by to bolo ok

drzaopica
12. máj 2022

Nie je to ok aj, keby nebol zadaný.Si ľahká korisť vie ako Ta obalamutit.Uz to nerob a nekontaktuj ho

autor
12. máj 2022

@drzaopica Boli sme predtým normálny pár niekoľko rokov, nenašiel ma po rozchode ako ľahkú korisť, ale rozumiem aj tomu, čo hovoríš...to tak nevnímam, ok to pre mna nie je odkedy viem, že je zadaný

drzaopica
12. máj 2022

Ale vy ste sa rozišli.Tak prečo si s ním mala sex?

kitycat
12. máj 2022

Ja suhlasim s @luccija akurat by si ukazala urazene ego.

Inak anonymna autorka, ak ste sa rozisli a ty s nim na jeho zavolanie zase spavas, co ta do toho, co robi vo svojom volnom case? Keby si sa o tom nedozvedela, tak by si s nim pokojne spala dalej a ocakavala zas nieco viac?

karinss
12. máj 2022

Vymyslela by som si falošné meno ako pán, pekne povedala slečne akého ma priateľa s tým ze o seby by som rozpravala štýlom ze je tam niekto treti ako pozorovatel a on ju o tom informuje nie ty. S pánom by som ukoncila komunikáciu a začala žiť svoj život s pocitom ze som to slečne povedala a vie načom je. Ako to prijme to už nieje tvoja vec. To je môj názor.
A ďalej by som neriešila vôbec, ber to ako svoju minulosť a ponaučenie

klariska1
12. máj 2022

Nemala by si sa už do toho miešať. Sú to dvaja cudzí ľudia, ktorí majú vzťah, ty už s ním nič nemáš. Kď si zistila, aký je, utni to, nepokračuj. Rozhodne ju nekontaktovať - možno by ti ani neverila a mohla by ťa obviniť, že žiarliš a vymýšľaš si. A nekontaktovať ani jeho - bol by na koni mysliac si, že žiarliš a, ako písali predo mnou, ukázala by si sa ako ohrdnutá žena.... Zostaň nad vecou, nechaj si to pre seba, ona na to príde časom aj sama. A, samozrejme, s ním preruš kontakt, nestretávaj sa s ním.

A svoju sebahodnotu si zachováš vtedy, keď s ním prestaneš udržiavať kontakt a ju nebudeš konfrontovať, ani žiadne náznaky, anonymné upozornenia a tak.....bolo by to trápne.

aandrea9
12. máj 2022

Zdvihni hlavu a kráčaj vpred. Tých dvoch už nerieš. Každý si je strojcom svojho šťastia.

h2
12. máj 2022

Súhlasím s @drzaopica . Veď ste sa rozišli. Tak načo mať spolu sex?
Ináč, čo to je za chlapa? O 20 rokov (!!!) starší a obháňa mladé slečny? Niečo ako Boris K. ?

liljana
12. máj 2022

Vacsina chlapov, co ma moznost na zaciatku spat s dvomi zenami, si to neda ujst. Vy ste to mali vydiskutovane, bola si stara laska, ale bez buducnosti. Za trubu je trochu ta priatelka. Ked sa s nim rozides a on si uz da pokoj, tak mozu mat pekny vztah. Ty z toho nic nebudes mat, ked im ho pokazis. Odstrihni sa a oni nech si robia, co chcu.

lalenka33
12. máj 2022

Sebahodnotu si stratila už vtedy, ked si sa s ním po rozchode vyspala. Asi vedel, aká si, keď ti navrhoval len tal sex po rozchode. Raz, keď sa s niekým rozídeš, tak móžte ostať kamoši, pozdraviť sa na ulici, ale nie spolu len tak spávať. A len tak na okraj testy na pohlavné choroby nie sú súčasťou preventívnej prehliadky. Ktovie s kolkymi ex takto spával počas vzťahu s tebou...