Ako výjsť z tejto situácie aspoň s nejakou sebahodnotou?

12. máj 2022

Dobrý deň,

ani neviem, kde začať, asi sa potrebujem len vyrozprávať a poradiť, lebo doma alebo blízkym kamoškám nemám odvahu to úprimne povedať.

Som cca 2 mesiace po rozchode, rozišli sme sa po vzájomnej dohode, mala som pocit, že ako dvaja slušní ľudia. Mňa chytali momenty, kedy som sa chcela vrátiť, byť opäť s ním, ale on odmietol, slušne mi dal najavo, že už by to nebolo ono a ja vzhľadom na okolnosti a 20 ročný vekový rozdiel som teda vec začala prijímať ako fakt. Začal sa však ozývať on, boli sme párkrát vonku, intímne sme sa opäť zblížili a po tejto stránke sme si vedeli užiť aj po rozchode a vzhľadom nato, že som si myslela, že sme obaja single, nič zlé nerobíme.
Avšak...náhodne som nasla jeho nový profil na IG ( na jednej stránke podľa fotky, kedže meno mal vymyslené - resp. len prezývku ), mal tam aj slečnu, ona už profil s profi fotkami ich ako páru cca mesiac dozadu a odvtedy nejaký ten výlet, kvety od neho, venovanie, darčeky ( všetko ako cez kopírak v našom a asi aj jeho ďalších vzťahoch ) a on teda už očividne niekoho má, chodí s ňou, berie ju na výlety a fungujú. A do toho je schopný volať von mňa, tvrdiť mi, že som najlepšia a podobné komplimenty, dvojzmyselné správy, otázky typu ako sa mám...

Skoro som odpadla, keď som toto všetko videla, keď bol so mnou, dotyčná bola schopná pridať niečo v súvislosti s ním a očividne nemá tušenie, že jej to robí za chrbtom, čo som nemala ani ja, kým som neobjavila IG.

A teraz neviem, čo urobiť...či len prestať komunikovať, vynadať mu, vrátiť mu to a povedať to tej slečne, čo si neviem príliš predstaviť, som zúfala...

Poraďte prosím ako z tohto výjsť s ešte trochu sebahodnoty

slovakboy
13. máj 2022

@lalenka33 mala ho stále rada.

jaskolka
13. máj 2022

Po rozchode už sex mal byť tabu. Môj ex to tiež skúšal,keď si došiel po posledné veci ku mne, že aké to bolo super a neviem co, nech si ešte užijeme 🙈Poslala som ho do kelu.
Ty si urobila túto prvú chybu, tetaz nerob ďalšie, určite nevypisuj tej slečne, ona na to, akého ma neverneho chlapa, príde aj sama
A jeho zablokuj, ignoruj, proste je ex a takym ma aj zostať. Hotovo, koniec hry

luccija
13. máj 2022

Keď mala pred mesiacom ona profi fotky a boli spolu vtedy mesiac aj to je divné ...asi boli spolu už dlhšie ako ten mesiac.Neviem si predstaviť po mesiaci ťahať nového frajera fotiť sa s fotografom.Zabudni na tento vzťah čo si čakala s o 20 r starším?

sidicek
13. máj 2022

Ved ty sa nevieš postarať o seba a ideš tu zachraňovať cudziu babu. Nevieš sa odpútať od debila a schovávas to za ľútosť pre ňu. Ak sa raz rozidem, neriešim ho a už vôbec s ním nespavam. Kokso koľko máš rokov? Ze poloboh ha ha ha

diamond007
13. máj 2022

Asi není zlaubeny, len dobíja danú ženu a to môže aj pri tvojom boku. U neho tam podľa mňa nebudú nejaké city ešte 😀
Ja by som to neriešila, nie jeden pár tak začínal že jeden z párov ešte plachtil na predošlom 🙂 pozvanie už odmietni, kašli naňho a zahod ho za hlavu.

autor
13. máj 2022

@diamond007 Tiež to tak asi vnímam, že ešte sme sa z toho obaja nedostali, tak sme ešte riešili seba...Len on do toho ešte naháňa už inú ženu, čo mi nepríde ok...

autor
13. máj 2022

@lalenka33 Nie sú, sú za poplatok u mojej gyn za 50 EUR, ktorý si platím....toľko k testom.

nadazdi
13. máj 2022

Súdiť z instaprofilu či je niekto zaľúbený alebo nie je 😂 mame tu 24665 príkladov, že spoločne fotky na profile nie sú láska.. rovnako ani mať s niekym sex neznamená, že ta ten druhý miluje 😅 takže na tvojom mieste sa absolútne do jeho vzťahov po vašom rozchode nestarám, pokial teda nezačne chodiť s tvojou mamkou, ktorej by vekovo vyhovoval.. skôr by som uťala kontakt, keď už to vieš, je to take sprosté..

autor
13. máj 2022

@nadazdi Neplánujem v tom pokračovať, kedže to už viem, riešila som skôr otázku, ako z toho výjsť ideálne bez ujmy pre všetky strany

diamond007
13. máj 2022

To nie je ale tvoj problém ale jeho bude ak to žena zistí. Chlapi to inak spracovavaju, vykašli sa naňho keď mu nevadí ťa ťahať za nos.
Max keď ti napíše tak by som mu odpísala oslovenie ako má na instag...

nadazdi
13. máj 2022

Veď normálne, nekontaktovat, neodpovedať.. pred domom ti na gitare s ružou v ústach hrať určite nebude.. a nie je žiadna iná strana, je len tvoja strana, staraj sa hlavne o seba 🙂

gabriela_obzerova
13. máj 2022

Zrejme mu to sexualne slape viac s Tebou ako s nou. Uz Ta len vyuziva. Ja by som mu napisala, ze uz mam niekoho ineho a nasledne ho zablokovala. Tu dievcinu by som nekontaktovala. Ak by som bola na jej mieste, zamilovana, on by bol pre mna uzasny atd., aj tak by som neverila nejakej “trube”, co mi zrazu vypisuje. On by jej o Tebe povedal bohvieco, ze si hystericka ex, ktora mu chce uskodit atd. Nema to vyznam.

maribell
13. máj 2022

@gabriela_obzerova čisto teoreticky..neverila by si ani keby ti pošle screenshoty z ich konverzácie?

retatka
13. máj 2022

….čudujem sa ti ,že vôbec stareho paprdu, čo ti môže byt otcom rozoberáš na sociálnych sieťach .Zrejme je zaťažený na mladé mäsko a chce si užiť .Tento typ mužov nieje rodinne založený .Jemu ide len o trofeje.Vyuzije tuto mladú slečnu ,omrzí ho a ide o dum dál ….buď rada ,že si nestratila veľa času .Nedajbože nechytila nejakú chorobu .BLOK-BLOK a nemrhaj už myšlienkami na tohto človeka.

asocial
13. máj 2022

a kde je napisane, ze on je o 20 rokov starsi? co ked je autorka starsia?🙂 Tak ci tak k teme, kasli nanho, fakt to nema zmysel, ale viem, ze cloveka to laka, aj ja by som to sledovala na IG, ako sa to vyvija (nastastie IG nemam🙂). Ty si nemas co vycitat, ale asi by si ho naspat nechcela. skus to uzavriet, cas to vymaze.

travelllerka
13. máj 2022

Mne sa stalo voľakedy dávno niečo podobne, akurát s tým rozdielom, že tá baba na to prišla a sama mi začala písať, hrozne hlúposti, že nech dám pokoj jej chlapovi atd. Ja ani neviem, kde som nabrala toľko hrdosti v sebe, jej som nikdy na správu neodpísala a s ním už v živote nekomunikovala. Doteraz som to rozhodnutie neoľutovala, proste vtedy akoby pretiekol nejaký môj pohár, bola to bodka za všetkým.

gabriela_obzerova
13. máj 2022

@maribell no ako cerstvo zamilovana osprostena mozno ani nie 🤣🤣 Niektori chlapi maju dokonale vyhovorky, argumenty. Mozno by mu to aj tak odpustila. Ja by som sa do nich nemiesala…

bilancia
13. máj 2022

pre mna je toto vzdy tazka otazka, co sa tyka slecny... tiez by mi jej bolo luto. ja by som osobne chcela vediet, keby sa mi nieco take deje za chrbtom, s akym debilom som a bola by som za to vdacna, keby mi to niekto prezradi a nestracala by som roky zivota s hajzlom, co ma podvadza

autor
13. máj 2022

@bilancia Osobne, aj rady tu ma presvedčili, že nie, nestojí mi to zato slečne napísať čo i len jedinú správu, hoci ma mrzí, že tiež som jej takto za chrbtom ,,ublížila". Osobne som som si staré správy s ex nechala/archivovala, sú tam jasné dôkazy, že on za mnou prišiel, že on si chcel ešte užívať, že on mi dával komplimenty, atď...je to všetko tam, z toho by nevycúval, jedine, že by mu to reálne odpustila, ale do ničoho podobného sa nejdem púšťať, nejako som si to uzavrela len pre seba, ešte by sa mi chcel nejako on pomstiť, to nemám za potreby...

autor
13. máj 2022

@gabriela_obzerova Tiež mi to napadlo, písať jej to nebudem, už to tu aj padlo - kto vie, koľko nás bolo a možno ona mu to toleruje a vôbec by ju to neprekvapilo - ona dnes len pridala zamilovanú fotku a ja ju v tom nechám...

eva8
14. máj 2022

Slušne by som napísala bývalému priateľovi, že správni chlapi sa venujú jedinej priateľke, že ako si ako muž môže vážiť samého seba, keď koná poza chrbát tej, ktorá ho miluje?!

Darmo je v druhej puberte. Tým si nič nedokaze. Úplne chápem tvoje vycitky. Ale nemáš si čo vycitat. Prajem ti toho najlepšieho priateľa 🙂

autor
14. máj 2022

@eva8 Niečo podobné som mu aj napísala...sám uznal, že hovorím pravdu...jeho priateľku som sa rozhodla absolútne neriešiť...nejdem sa im do toho pliesť. Ďakujem za podporu.

iv007
14. máj 2022

Nehas co ta nepali.Bud rada ze si na to nahodne prisla a mozes na neho so vztycenou hlavou zabudnut.V mojej mladosti som zazila cosi podobne.Velmi dlho sme si zapasovali a pritahovali sa s jednym ex-kolegom, on sa tvaril ako vecne slobodny bez zavazkov taky volnomyslienkar.Po jednej akcii skoncil u mna, nedalo sa uz tomu odolat..On mi este v ten vecer povedal ze sa ide v lete zenit😬 Neplakala som do vankusa kedze ten "vztah" bol uplne na zaciatku a bola to viac chemia ako laska,len chcem poukazat ako lahkovazne muzi beru sex.Oni vobec neriesia nejake city, su to ich pudy a hladaju kazdu prilezitost dobre si vrznut.Samozrejme tento umelec mi niekolkokrat pisal a volal aby sme si to zopakovali,ja som ho jednoducho odignorovala a vobec nelutujem ze odisiel z mojho zivota.

veronikastrickova
14. máj 2022

Ja keby som bola tou slecnou, chcem to vediet. Presla som si tym, a bola by som naozaj vdacna zato vediet tieto informacie aj s dokazmi. Velmi by mi to pomohlo v obdobi, ked mal moj ex este druhu.

nurielka
14. máj 2022

Aj ja by som to chcela vedieť na mieste tej ženy. Chuďatko. Môže už byť inde a kým na to príde tak môžu prejsť roky, keďže je zaslepená. No bohvie, možno to je jej skúsenosť ako dostať facku a ak si sa rozhodla, nemiešaj sa.

autor
14. máj 2022

@nurielka Dievčatá, aj vo mne sa to bilo, veľmi, hlavne, keď ona pridala nejakú zamilovanú fotku a on vtedy prišiel za mnou alebo mi písal...Verte mi, bolo mi potom ľúto seba aj jej, vlastne mi bolo zle, v čom som sa to ocitla...Na strane druhej, mám napísať cudzej slečne a poslať jej screeny ako dôkaz, že za mnou chodil a užívali sme, keď už naháňal aj ju? Ja neviem, čo keď potom ex sa mi bude chcieť pomstiť? A čo keď on sa mi pomstí ďaleko horšie? Možno si namýšlam, ale trochu by som sa bála a plus absolútne by som nevedela, ako to slečne podať

autor
14. máj 2022

@veronikastrickova Tiež som typ, čo by to vedieť chcel, preto som vôbec túto otázku riešila, ale skôr mi všetci dali najavo, že mám s prepáčením držať hubu a nestarať sa...Je mi nepríjemne, že som toto musela zažiť

iv007
14. máj 2022

Opakujem sa,kasli na dokazy a vypisovacky.Nebala by som sa ani tak pomsty ale toho, ze aj tak z toho vyjdes ako chudinka v ich ociach.Chlapi sa vedia z tychto situacii dobre vykecat.Narozprava o tebe ze si ohrdnuta ex a ktovie co vsetko a oni aj tak ostanu spolu..ver mi

veronikastrickova
14. máj 2022

Ako by sa ti mal pomstit? Proste bude uplny koniec u teba. Je to pravda, neklames. Ako sa ona s tym vysporiada je jej vec, ale ty budes mat cisty stit. Niesi na vine ty! Nikdy, naozaj nikdy si nemysli, ze je toto tvoja chyba. Na vine je zial on. Milenka mojho ex, ked som ju prosila aby ho nechala tak mi ani pol slova nepovedala a potom sa mi este pomaly vysmiala. Mna obrali o vsetko, doslovne, este aj syna mi chceli vziat. To ako ich osud dobehol pisat nebudem.

miris666
14. máj 2022

Určite to slečne neoznamovat a ty sa stiahnuť,nechať ho...prešla som si podobným...teraz ju má za ženu,deti a vedú šťastný život.Urobil chybu alebo robí chyby ako aj ženy😀Neodsudzovat