Ako výjsť z tejto situácie aspoň s nejakou sebahodnotou?

12. máj 2022

Dobrý deň,

ani neviem, kde začať, asi sa potrebujem len vyrozprávať a poradiť, lebo doma alebo blízkym kamoškám nemám odvahu to úprimne povedať.

Som cca 2 mesiace po rozchode, rozišli sme sa po vzájomnej dohode, mala som pocit, že ako dvaja slušní ľudia. Mňa chytali momenty, kedy som sa chcela vrátiť, byť opäť s ním, ale on odmietol, slušne mi dal najavo, že už by to nebolo ono a ja vzhľadom na okolnosti a 20 ročný vekový rozdiel som teda vec začala prijímať ako fakt. Začal sa však ozývať on, boli sme párkrát vonku, intímne sme sa opäť zblížili a po tejto stránke sme si vedeli užiť aj po rozchode a vzhľadom nato, že som si myslela, že sme obaja single, nič zlé nerobíme.
Avšak...náhodne som nasla jeho nový profil na IG ( na jednej stránke podľa fotky, kedže meno mal vymyslené - resp. len prezývku ), mal tam aj slečnu, ona už profil s profi fotkami ich ako páru cca mesiac dozadu a odvtedy nejaký ten výlet, kvety od neho, venovanie, darčeky ( všetko ako cez kopírak v našom a asi aj jeho ďalších vzťahoch ) a on teda už očividne niekoho má, chodí s ňou, berie ju na výlety a fungujú. A do toho je schopný volať von mňa, tvrdiť mi, že som najlepšia a podobné komplimenty, dvojzmyselné správy, otázky typu ako sa mám...

Skoro som odpadla, keď som toto všetko videla, keď bol so mnou, dotyčná bola schopná pridať niečo v súvislosti s ním a očividne nemá tušenie, že jej to robí za chrbtom, čo som nemala ani ja, kým som neobjavila IG.

A teraz neviem, čo urobiť...či len prestať komunikovať, vynadať mu, vrátiť mu to a povedať to tej slečne, čo si neviem príliš predstaviť, som zúfala...

Poraďte prosím ako z tohto výjsť s ešte trochu sebahodnoty

joplinka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkabambulik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
14. máj 2022

@majkabambulik Fuu, to je zas iny druh rady, ja asi na toto nie som, chcem sa psychicky odpútať, fyzicky už sa nestretávame nikde ani nemáme spoločných známych, nie ešte takto to riešiť....To s tým manipulátorom asi súhlasí, nikdy som nad týmto takto neuvažovala

naniki
14. máj 2022

@lucilaines výborné !!! Ak by sme my ženy boli natoľko nezbabelé,a dali si navzájom echo, debilom by sa tak nedarilo.....A je už problém danej "obete", či bude veriž,nebude,ale myslím si,že aspoň si bude viac veci všímať....ja by som bola takej udavačke iba vďačná....

aandrea9
14. máj 2022

@majkabambulik vyzobri zlaté šperky ci kamene? 🤔 To už na akú úroveň posúvaš autorku prosím ťa????????

veronikastrickova
14. máj 2022

@majkabambulik neverne su aj zeny, nielen muzi. ale vyzobrat od neho drahe veci, tak to je dost cez. Co ho este ma vydierat nebodaj.
@naniki presne, takto sa zbavia verni ludia nevernikov, nijak inak to nejde.

lunademonica
14. máj 2022

Ja by som tej kocke posla vase foto, nech vie koho si narazila. A jemu posli tiez ich spolocne foto s uz mu nikdy nezdvihni tel

autor
14. máj 2022

@lunademonica Júj, ale to čo by pomohlo posielať jej staré fotky z nášho vzťahu? To je blbosť, to by som sa zas len ponížila....

silvike
14. máj 2022

@aandrea9 tiez som pozerala jak puk 😨

lunademonica
14. máj 2022

Ale ved si pisala ze ste zase spolu, tak to nie su neaktualne fotky.ci?

autor
14. máj 2022

@lunademonica Nepovedala som nikde, že sme zase oficiálne spolu....asi sme sa nepochopili

joplinka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. máj 2022

Kočky, ďakujem za názory, ako som povedala, ja som sa rozhodla odpútať sa od toho, časom určite aj myšlienkami, nech si ex rieši nový vzťah, ja som to uťala z mojej strany, on nech si žije v novom vzťahu...váhala som veľmi, či to slečne nepovedať, čo jej robil za chrbtom, ale...nejako ma tu mnohé názory presvedčili, že nemám hasiť, čo ma nepáli...a nechať to len tak...

majkabambulik
14. máj 2022

@aandrea9 na uroven, aku ma manipulator so zenami, ked to schytas v zivote od manipulatora, potom zisits o com to je, zial....

obuveli
14. máj 2022

Nech sa trochu podusi vo vlastnej stave 😀 a Ty zacni s nim planovat svadbu a tak 😀

autor
14. máj 2022

@obuveli A potom sa to tehotentstvo vyparí či jak? :Ddd

perdita11
14. máj 2022

Znamej sa stalo nieco podobne. Najprv konfrontovala jeho ale potom aj tu druhu slecnu. Nakoniec nemal ani jednu.

perdita11
14. máj 2022

Poslala jej par screenshotov

any_soj
14. máj 2022

No ja byť na mieste tej dievčiny by som to jednoznačne chcela vedieť, aby som nestrácala čas s takýmto vzťahom.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
obuveli
14. máj 2022

Nooo obcas sa to tehotenstvo vypari no....

zenulkaaa
14. máj 2022

Ja nerozumiem, preco ty mas vycitky?? Spravila si snad ty nieco zle?? Ved ty si v tomto pripade len obet, o nicom si nevedela, netusila, tak ti to moze byt jedno. Vycitky by mal mat hlavne on.. a montovat sa im do toho, ci nebodaj ju kontaktovat?? To urcite nie, je to ich vec, ty uz s nim nie si, tak nech si to riesi on ako chce.. Ty chod dalej prosim Ťa a netrap sa tym.. nemas preco sa trapit.

leenkaa2708
14. máj 2022

Akože neviem ale ja za seba možem povedať, že keby som s niekým bola a podvádzal by ma chcela by sim o tom vedieť čo najskor a nie keď už bude neskoro alebo vobec nevedieť, bola by som rada keby ma niekto varoval, ja som za to že by si jej to slušne povedala čo je to za kreténa, nech si dá pozor skor než to bude vážnejšie, však keď si o tom nevedela nemožeš za to, tak jej to povieš takto ako si to zistila. Možno nabudúce nebude ťahať viac báb naraz, aj keď pochybujem 🤮

licona
15. máj 2022

Ja by som to slecne povedala, bola som na tej opacnej strane a bola som vdacna, ked mi to ta druha povedala hned na zaciatku vztahu...

aandrea9
15. máj 2022

@majkabambulik ona s ním už nie je a myslím, že tie tvoje šperky jej v riešení problému nepomôžu.

autor
15. máj 2022

@zenulkaaa Tiež som sa tak už rozhodla a zatiaľ si za tým stojím! Možno férovejšie by bolo povedať slečne pravdu o dotyčnom, ale ja som sa skôr rozhodla dať od toho ruky preč..

any_soj
15. máj 2022

@zenulkaaa presne pre takýto postoj sa zlo pokojne šíri ďalej. Ja napríklad považujem za svoju vec pomôcť niekomu, komu iný ubližuje aj keby ma to malo niečo stáť, keď je to v mojej moci. O to skôr, keď ma to nestojí nič.

k0l0b3zka
16. máj 2022

To ze si sa s nim vyspala po rozchode no stava sa. Ale ze tu places za o 20 rokov starsim typkom co ma paralelne 2 zenske tak to mi hlava neberie. Ano je to prvotny sok a smutok, ale skac meter dvadsat ze si sa to dozvedela a blokni ho vsade kde sa da..Nie tie kecy ze to bude respektovat ;) On ta nerespektuje vobec nijako , lebo keby ta respektoval tak ta nevyuziva na obcasny zasun. Takze blok, ignore a zivot ide dalej. A tej novej nepis, nema to zmysel o dva roky bude v takej istej situacii kde si teraz. A tvoj problem to nie je.

autor
6. jún 2022

Ahojte baby, Ďakujem ešte raz za reakcie. Malá spätná väzba - dotyčného som videla ešte aj na zoznamke, tam je stále aktívny, napriek tomu, že má vzťah. Mne bežne pošle svoju fotku, boli z jeho strany aj návrhy, ale nestretli sme sa už vôbec, dávam len videné, on sem tam čosi povie alebo to hrá na kamarátsku rovinu. Na IG mám ju aj jeho bloknutých. Neviem doteraz, či som urobila dobre, keď som slečne o tom všetkom nepovedala, ale nechcela som sa starať, vyrábať si väčšie problémy a byť za závistlivú chuderu ex, čo hádže špinu na ex.