icon

Ako zareagovať, keď rodičia nemohli zaparkovať a nešli preto na vystúpenie?

Dnes o 10:14

Kupila som rodicom listky na vystupenie,nemali kde zaparkovat tak odisli domov.Ako by ste zareagovali?

Strana
z2
avatar
cimage
Dnes o 12:41

Ak by si teraz dosla o rodicov, tak by si bola vyrovnana s tym, ze pre taku hlupost si sa s nimi nebavila? Su to len listky, urcite neboli lacne, ale vsetci su v poriadku. Ak to bolo v tychto horucavach, tak sa ani necudujem, ze nehladali odlahlejsie parkovanie.

anonym_f45f2e
Dnes o 12:42

No tak stáva sa... Ja som kúpila mužovi na 50-tku zážitkovú jazdu na Lamborgini. Rád rýchlo jazdí, tešil sa na to a nechal ju prepadnúť. Na Vianoce Welness poukaz , nechal prepadnúť... tak si vieš predstaviť čo dostane najbližšie.

avatar
marca12
Dnes o 12:45

Nabuduce budes vediet,ze ich treba zaviezt. Tiez musime rodicov vozit,ked im dame takyto darcek presne kvoli parkovaniu. Moj oco ide z koze vyskocit,ked nema kde zaparkovat a radsej nikam nejde.

avatar
vilma7
Dnes o 12:52

A chceli vobec na to vystupenie ist? Asi ani nie...mozno tam ani neboli.

Strana
z2