Ako získať späť milenca?

silvialll
7. nov 2012

Ahojte, rohodla som že skusim porosiť o pomoc a ked nie o pomoc možno sa mi trochu ulavi ked to aspon napíšem. Chcem vas hned na začiatku poprosiť aby ste ma nesudili.... tiež by som sa predtým všetkým odsúdila a nikdy som nemala pochopenie pre ženy ktoré maju milencov a ešte k tomu ženatých. Nikto z vas nemože povedať že jemu sa to stať nemôže lebo aj ja som si to myslela, ale ono niekedy sa s vami osud zahra čudnu hru a ani neviete ako a ste v tom až po usi. Mam 9 rocný vzťah ktorý naozaj funguje, aj ked si to určite nebudete myslieť ale je to tak, no napriek tomu mam 3 roky milenca. Kolegu z prace. Nikdy som o tom nikomu nepovedala ani najlepšej kamaratke. 2 roky s ním boli krásne, potom som zistila že nam to akosi prerasta cez hlavu tak som to stopla. Rok sa niesol v takom zvlástnom znamení snažila som sa zbaviť citov k nemu tak som robila všetko preto aby som si ho sprotivila. No ked som si myslela že to mam za sebou, zase sa to vo mne prelomilo (spustil to bozk) a ked som sa rohodla že to vratim zistila som že moje miesto už obsadila ina. Je to choré ja viem, mali sme dlhý rozhovor, citim že to este nie je stratené potrebujem ho získať späť ale otazka znie ako? neviem si predstaviť že by som ho stratila... ak nechcete poradiť prosím nesudte je to velmi ťažké a komplikované... :(

mata71
7. nov 2012

@maruska24 pekne napisané a plne suhlasím....netreba zatvarat oči pred svetom a sudit,ved nikdy nevieme čo nám život dá do cesty...

kabelka11
7. nov 2012

no ja ta nesudim,ale naco mas partnera?mate spolu dieta?napis viac.ak mozes byt uplne stastna s kolegom,naco potom namotavat aj priatela?no nic?ci ty chces oboch?potom ti len napisem tolko,ze vacsinou to byva tak,ze stratis oboch.osud to tak zariadi.byt tebou,neber to v zlom,hovorim za seba,ak mam vztah ktory funguje,milujem toho svojho muza,to druhe uz proste pustim z hlavy a budem rada,ze sa to neprevalilo

janamal
7. nov 2012

Asi je cas zacat zit zivot, v ktorom budes hladat adrenalin v sporte, zalubach a pod. A s cistym svedomim. Prestan klamat seba, okolie, zranovat aj ked nepriamo dalsich ludi. Nadychni sa noveho luftu, zahod stare za hlavu a tes sa z toho, ze budes lepsim clovekom.

lila69
7. nov 2012

@silvialll Nesudim ta, ani neodsudzujem.
Snad len niekolko faktov:
- asi tvoj vztah s priatelom nebude az taky ruzovy, pravdepodobne ti chyba vasen, iskra a tie "motyle v bruchu" co si nasla u milenca.
- tvoj milenec asi z teba az tak paf nebol ked ta nahradil druhou a teraz ta nechce zobrat naspät
- zjavne sa do tvojho vztahu s milencom zaplietli city (ale len z tvojej strany)
A teraz rada ako ho ziskat: navrhni mu, ze okrem jeho manzelky a milenky moze spavat aj s tebou - ved ked je to milenec je to hlavne o sexe a ked ti doteraz nevadilo ze si " ta druha", tak by ti nemalo vadit ze budes "ta tretia",aj ked presnym cislom si ista byt nemozes (kto vie s kolkymi spava).

Alebo mozno rozumnejsie riesenie : ujasni si co ti dava vztah s tvojim priatelom, zvaz pozitiva, negativa a bud urob za vsetkym hrubu ciaru a opusti priatela aj milenca a najdi si plnohodnotny vztah, alebo sa vykasli na milenca a snaz sa dat dokopy vztah s priatelom.
Pouvazuj ako by bolo tebe keby mal priatel milenku a hlavne si nemysli ze ak by si sa k milencovi vratila, ze by to bolo navzdy. Ono s milenkami je to ako s autami, cim novsi model, tym lepsie. 😒

vieruna
7. nov 2012

@maruska24 a samozrejme hlavne @silvialll ano osud si zvykne zahrat vselijake hry. Ale pre to sme my ludia na rebricku najvyssie, ze sa vieme (mali by sme sa vediet) ovladat. Svoje spravanie, svoje pudy atd. Ja nesudim, len nemam rada tieto vyhovorky, ako ze to osud tak chcel, a podobne. A ked ti taky vztah vyhovuje a chces pokracovat v paralelnom vztahu dalej, tak sa prosim nestazuj. Ze ma zenu ti nevadilo a dalsia milenka ti uz vadi? Podla toho co si popisala, by nemala....

alabama0011
7. nov 2012

@silvialll A vsetky tri vas uz nedokaze uspokojit, ci kde je problem? To je mi teda milenec 😀

vafinka
7. nov 2012

Ahoj, idem sa ta spytat jednu vec, zijes s tvojim partnerom??? normalne vam funguje vztah? od intimnosti az po bezny zivot? ak ano tak potom preco???? co by si robila ty, kebyze ti toto robi tvoj partner?? doma by ti tvrdil ako ta lubi a tvaril sa ze je vsio ok, a za chrbtom by mal inu?????????? vies co ty robis???? ak podla teba tvoj vztah s tvojim partnerom pre teba nema tolku cenu, tak preco si v nom?????? a koho potom vlastne milujes?

jaja28
7. nov 2012

baby, ja som asi tiez z inej planety, to uz fakt podvadza kazdy kazdeho, kde sa pozriem sama nevera, je mi z toho nanic, kde zostali nejake tie moralne hodnoty, kam sa podela laska, ci da sa lubit aj podvadzat, neviem asi na toto vsetko nemam zaludok, zakladatelka temy si kludne napise ze ma funkcny vztah, ale potrebuje podvadzat to je ako normalne???? ved ked lubim a mam norm.vztah tak nepodvadzam ci???? to akoze ziadne vycitky??? voci manzelovi voci detom??? ci naco? zakladatelka pise nesudte ma, nesudim ta, ale trochu "odsudzujem" nemyslim, ze to co robis je spravne.......... a ked si nestastna pretoze ta milenec nechce..........nuz sama si si to takto zariadila.......... hovori sa, ze nerob druhym to, co nechces, aby robili oni tebe, tak bacha aby ti to raz nespravil manzel, asi si este nemala zlomene srdce potom by si vedela ako to boli........................ 😒 v kazdom pripade ti zelam, aby si objavila skutocne hodnoty, lebo myslim, ze zatial si ich v zivote nenasla.....

bodka13
7. nov 2012

zakladateľka sa nepýta,či je to normálne ...chcela poradiť,nie hodnotiť jej správanie a moralizovanie ...nikto nevieme,či si presne takto isto neužíva bokom aj jej partner a práve preto je ich vzťah super 😉

vafinka
7. nov 2012

@bodka13 asi mas pravdu, ale potom preco ich chce mat oboch, tak tomu ja nerozumiem, ja v tom jej neporadim, to sa ani neda, to je jednoducho strach ako si v dnesnej dobe nikto nikoho nevazi a tym najlepsim prikladom je zakladatelka, lebo hodnota normalneho vzathu a ucta k partnerovi jej nic nevravi, a co jej poradit? len tolko nech sa preberie a zacne uvazovat ako dospela zena

bodka13
7. nov 2012

@vafinka to neviem prečo ich chce oboch 😉 ....ale zvláštne je,že keď chce chlap dve ženy nikto to tak do detailov nerieši a nemoralizuje 😒
...ale oni s partnerom možno chcú mať takýto vzťah 😉

vafinka
7. nov 2012

@bodka13 asiano, ale pre mna cosi neuveritelne,

katyl
7. nov 2012

uff, dievčina ma ale enrgie, ja som happy, ze nemam na krku ziadneho chlapa a ona dlhodobo stiha dokonca dvoch naraz. Klobuk dole!! 😀

veriiii
7. nov 2012

no co ti poviem pekny ku..je ten tvoj byvaly.preopac!

digysa
7. nov 2012

@silvialll Myslim si, ze si nepochopila ROLU MILENCA....
Milenci sa predsa neziskavaju.....milenci sa hladaju......

Ak potrebujes k stastiu milenca, tak si najdi noveho. Pre tohoto si uz davno neatraktivna, nevzrusujuca, nepritahujuca, nudna a osuchana lahka korist 😒

Tak to je a tak to bude v kazdom mileneckom vztahu. Tam ide o chvilkove vzrusenie a zakazane ovocie...... Vo vasom vztahu doslo ku koncu...

THE END

zamyslena41
7. nov 2012

Skus plastiku: ked budes nova, omladena, mozno ho znovu zaujmes. Optimalna frekvencia plastiky je tak kazde 2/3 roky, aby si bola opakovane novsia a coraz mladsia.

Dufam, ze aj Tvoj priatel si takto nadherne uziva, a ak este nie, tak co najskor zacne. Vymenite si potom vzajomne okrem genofondu chorob aj prijemne zazitky, ake je to uzasne a vzrusujuce.

miskap2111
7. nov 2012

@silvialll trošku si si to tu zavarila zverejnením svojej situácie.. Ale nevadí- nie si prvá a posledná, ktorej sa takéto niečo stalo. Na tvojom mieste by som si v prvom rade položila otázku o tom, čo naozaj chceš - ale nie teraz, ale o takých 10 rokov.. Kto z týchto 2 mužov je v tejto predstave? Je možné, že ani jeden. Ale aj veľmi nepravdepodobné, že sú tam obidvaja. Na dvoch stoličkách sa nedá dlho sedieť. Buď k sebe úprimná a ak nevieš odpovede, neprestaň sa pýtať. Ale nie na tomto fóre. Pýtaj sa ľudí, ktorí ťa majú naozaj radi, ktorí ťa nebudú odsudzovať a akékoľvek bude tvoje rozhodnutie, tak budú pri tebe stáť a budú tam, aj keď sa rozhodneš zle.
P.S. O tohto chlapa už nebojuj. Keby ťa naozaj veľmi chcel, bol by s tebou.

luci78p
7. nov 2012

@miskap2111 posledná veta je fakt výstižná

nalla
7. nov 2012

neodsudzujem...

ale podľa mňa nebojuj... ak by ťa chcel, tak by urobil všetko pre to, aby bol s tebou

suem
8. nov 2012

@digysa Palec hore 🙂 Super si to napisala.

danu
8. nov 2012

Diskusiu zamykam na ziadost zakladatelky