Ako zistím, či ma muž podvádza?

jana699
22. apr 2013

manžel sa mi dost vyhyba stale jakeby nad niečim rozmyšlal .žijeme spolu jak kamarati lebo ja sa staram o domacnost on pracuje na živnost.dost sa zmneilo jeho spravanie ked mi chce povedat čo bolo v praci ja si ho vždy vypočujem a poradim mu .ale ked ja mam niečo či už koly detom tak sa otoči a jednym uchom dnu druhym von.ked sme byvali ešte u svokry tak to bolo v pohode boli sme jak manželia aj sme tak žili.ale teraz manžel o mna nestoji čaka že sa mu budem vnucovta asi nepozná slovo prepáč nai dakujem.v mobile ma vela čisel takže keby akj mal nejaku tak keby som mala všetkych obvolat nejaky čas by to trvalo.jeho rodina sa tiež čudne tvari ked k nim ppridem .fut mu niekto vola koly praci ale keby som mala riešit každy telefonát tak to by bolo doma dost rušno.ked sa to mam dozvediet tak sa to dozviem ale nie tak že ho budem obvinovta bez dokazov.je pravda že niekdy si človek pri tolkych povinnostiach ani nevšimne drobnosti ale vyskušala som už všetko aj tak mi tu niečo nesedí.poradte mi až mate s niečom takym skusenost dakujem

1steinerpeter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia26r
22. apr 2013

@atinag
@1steinerpeter predsa ze je krasny a stihly 🙂

katkanova
22. apr 2013

@1steinerpeter moj muz je asi divny, ale nechal ma nafotit dojciace foto, nahe, ale to co tu vypisujes tu fakt nema hlavu a patu, akoze preco ma mat prebytok mliekaz - ze nebude mat potom dost pre dieta? vsak ju fot ked je cas na dojcenie, a vobec - co to hlada v tejto teme?!

atinag
22. apr 2013

@lucia26r oooooooooo,na to netreba v ziadnom pripade zabudat.....takych neni nikdy dost... 😀

1steinerpeter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana699
autor
22. apr 2013

@slavka1307 ahoj ako horšie?ja s nim žijem skoro9r a prežila som tolko zleho že druhe ženy to neprežiju ano za 20r.koly manželovi ma vyhodili z prace lebo som mala stresy doma a ked na mna kričal ešteja nadriadeny tak som bola pod tlakom a ked som prišla z prace muž sedel pri tv a na deti sa sral ..na jednej strane mi vyčita že nepracujem a ked si niečo najdem začne nadavat že kto sa bude starat o deti .ked sa ho niečo opytam tak prehodi temu a furt vytahuje stare veci .a povie že som ku..lebo mu to povedal chlap kt,vydel par krat a ten chlap je obycajny chmulo a kriminalnik .ja by som už mohla aj napisat kniha aspon by sa mi ulavilo.a to moja sestra si mys.že akeho ma muža tak som jej pov.to iba hento?zato že chodi von s kamaratmi to ešte nieje zločin chlap tiež potr,vypnut a vdaka mne si uvedomila čo má doma a prestala si namyšlat že ma zleho muža.ked som u nej bola cez vykend tak jej moj muž volal že som sa tam išla ku..a kričal po sestre po telefone a ona je pritom staršia a pov.jej take veci čo nemal, a ja som sa potom bala ist aj domov. a bola som stoho strachu ist domov a išla som jak v tranze.každy hov.len o nej akeho ma muža a nikto si ani nevšimol čo mam ja doma lebo som sa o tom bala alebo hambila hovorit lebo mama ma nikdy nevedela pochopit.moj otec je uplny opak mame do dnes zo všetkym pomáha nema problem navarit ,ožehlit všteko čo spravi ona a nebol tak vychovany ale pomáha jej a chova sa k nej ako by sa poznali rok.nikdy jej nepov.škarede slovo tak ona nevie ake to je na psychiku.kto si to nezažil nevie

trish31
22. apr 2013

@lucia26r
@atinag co mna tu furt riesite?Ved ste jej poradili,ze sa ma rozviest okamzite,ja som sa tu pekne slusne rozlucila v tejto teme uz....

lucia26r
22. apr 2013

@trish31 mozno preto ze tvoja odpved tu viacere irituje :( ja som tiez len reagovala na tvoju spravu, odpovedat mi nemusis.

trish31
22. apr 2013

@lucia26r moje odpovede vacsinou irituju,kedze som sa zachovanie manzelstva a neutekam okamzite z bojiska,ale ako vidim,tu ani zakladatelka temy sama nevie co chce....

terezka1947
22. apr 2013

@jana699 tak ak mas rodicov,odid...co riesis?nehnevaj sa,ale na mna by muz skusil len skaredo pozriet a nie este nadavat mi za to vsetko,co doma robim a o co sa staram....nechapem ta.....mas kde ist,hoci jedna izba na zaciatok...su zeny,ktore su same-bez rodiny a odidu s detmi od tyrana-a tzm tvoj muz je.
a ze nepije?no nehnevaj sa..to je fakt uuuuzasne,to iba keby pil,iba vtedy by bol zly?a co ked ta nabuduce zmlati?
ja ta na jednej strane chapema na druhej-mas predsa deti...si matka,tak uz sem nepis a naozaj odid,deti ti nezoberie,zbytocne ta strasi,az take jednoduche to nie je.
vies,raz-mozno o 10,20 rokov si budes vycitat,ze si mohla naozaj zit a nechala si seba a aj deti zdeptat a udupat...ber ohlad na to,ze oni si z vas dvoch beru priklad....deti si zasluzia kludne prostredie na vychovu...kasli na neho.

lucia26r
22. apr 2013

@trish31 samozrejme aj ja som za zachovanie manzelstva, v pripadoch ako napriklad: nevera, pretoze ta moze nastat z vaicerych dovodov, alebo ochladnutie vzahu atd. atd. atd. ale tam kde uz nie je ucta a vazenie si cloveka, tak tam uz niet pomoci! tiez sa uz k tomu nebudem vyhadrovat, len dufam ze od neho co najskor zuteka.

terezka1947
22. apr 2013

@trish31 aj ja som za zachovanie manzelstva...takze s tebou suhlasim......je potrebne vycerpat vseeeetky mozne sposoby ako ho zachranit,dat aj druhu sancu...ale pokial pretrvava psychicky alebo fyzicky teror,tak to nie...vtedy mozu trpiet aj deti a v takej rodine je tazke zostavat.
Autorka nenapisala vo svojom prvom prispevku vsetko,preto kazda z nas reagujeme na dodatocne infosky....jednoducho,musi vediet,co chce...a nakolko je to zle....a v tom jej neporadi ani jedna z nas.
Napr.niekto napise:manzel mi dal facku....a teraz kazda baba napise...joooj,to je...a kasli na neho,nemoze ta bit.
A o par minut ta ista baba napise,ze manzel mi dal facku,lebo som opita vystrajala a nemohol si so mnou poradit....no uznajte,je to taka ista facka?
neviem ci som pouzila dobry priklad,iba chcem povedat,ze malokto tu napise do svojho prveho prispevku-diskusie vsetko a potom sa aj rady roznia a nakoniec sa tu pustame jedna do druhej 😒
Takze pokial je na tom naozaj tak zle-ked si zhrniem vsetky jej prispevky-nech mysli v prvom rade na deti....nemusi byt hned royvod,nech skusi rodicov-ak ich ma a bud sa ten jej spameta alebo nie a ked nie,tak rozvod by bol asi lepsi.
Ale to nevie ani jedna z nas,lebo celu situaciu nepozname 😒 a niektore zeny radsej trpia akoby sa mali same starat o svoj zivot a zarabat si nan 😠
Nemyslim teraz na autorku diskkusie.

trish31
22. apr 2013

@lucia26r a prave pri nevere ja nie som za zachovanie manzelstva....

atinag
22. apr 2013

@trish31 srdce moje,my sme sa predsa rozlucili o 10.58,takze neviem,o com tocis...klopi-klop.. 😎 😅

trish31
22. apr 2013

@atinag srdce moje hovor svojmu manzelovi,ak nejakeho mas,a nie mne....Dakujem

krasneleto
22. apr 2013

@jana699 necitala som vsetky prispevky... z teba citit ze ho stale lubis a zivot bez neho si v podstate nevies predstavit... z toho ako opisujes jeho chovanie citit, ze je sebecky manipulator a teba velmi ponizuje a podcenuje, vyhlasuje ta za neschopnu odist a nesebestacnu ... asi ma nejaky problem a ventiluje si ho na tebe... muzi radi hovoria, ze su na koni, pretoze zena ho vsetkymi odpusteniami na toho kona posadila... ak sa nechces rozviest, skus ho z toho kona zosadit... nerob mu sluzku, venuj sa sebe, nevys na nom, nenechaj sa urazat... nenechaj sebou zametat, laska je jedna vec, ty pises ze si ho vazis, ale on si teba svojim chovanim podla mna nevazi...daj mu moznost okusit ake to bude bez teba.. neper, nezehli... rozvodom a vyhrazkami o rozvode nic nevyriesis lebo jemu su tvoje slova smiesne a ked je palicaty, je schopny sa s tebou rozviest vo velkom style a nakoniec ked ty zacnes lutovat, lebo si stale zamilovana, tak za nim dolezes a bude znova na koni...

krasneleto
22. apr 2013

@atinag a preco ineho nazor neakceptujes len preto ze ma 24? to nie je pekne od teba

atinag
22. apr 2013

@krasneleto ale akceptujem,netahajme sa za slovicka.....konkretne ale v tomto pripade sa mi zachranovanie manzelstva zda zbytocne...to je vsetko... 🙂

krasneleto
22. apr 2013

@atinag hej neslovickujem, citam tvoje prispevky... ja si myslim ze ked ho lubi, ma o co bojovat... do uplne vsetkeho takto cez net nevidime.. a nie je to take jednoduche si v hlave zrazu vyskladat, tak ok rozvediem sa

atinag
22. apr 2013

@krasneleto ok,ved nech to skusi...my jej naozaj svojimi nazormi nepomozeme,je to len na nej....ja jej naozaj drzim palce,lebo prezivat to,co ona,by som naozaj nechcela....a naozaj zacinam verit tomu,ze sme si sami strojcami vlastneho stastia...pa 😉

lucia26r
22. apr 2013

@trish31 absolutne si v tomto mimo, lebo velakrat nevera neznamena to ze dvaja ludia sa nemiluju, moze tam byt tisic inych dovodov co ich k tomu viedlo teda jedneho z nich, ale o tom potom. urcite je tisic krat horsie ak muz vlastnej zene nadava do p.c a hovori jej nech drzi chrapu. podla mna na to este prides, samozrejme nenarazam na tvoj vek ale na zivotne skusenosti.

trish31
22. apr 2013

@lucia26r ty mas tez iny nazor a nepisem ti,ze si mimo.Takze troska kludu...Pre mna je nevera neospravedlnitelna,nerozumiem,preco mam zit s chlapom,ktory si ma absolutne nevazi a pcha vtaka do inej zeny...Ked to uz robi,nech to robi tak,ze o tom neviem.Ja by som si nadavat nenechala,ale najprv by som sa s dotycnym skusila porozpravat.Kdezto neviem,co by som sa rozpravala o nevere.

atinag
22. apr 2013

@trish31 "nerozumiem,preco mam zit s chlapom,ktory si ma absolutne nevazi"....dakujem,to mi naozaj staci...prispievatelke zrejme tiez....

lucia26r
22. apr 2013

@trish31 ale ved ona pisala ze ju ignoruje, necitala si to? alebo si to poriadne precitaj, podla jej slov ide uz o dlhodobu zalezitost, ak teda pise pravdu tak tam nie je sanca, mozno si to prikrasluje aby vyzerala v dobrom svetle ale to ja uz nemozem vediet. podla toho ale co napisala - chuda deti a chuda ta zena! to je z mojej strany vsetko. co sa tyka nevery, tu nebudem rozoberat. len ti poviem: Nikdy nehovor nikdy!

trish31
22. apr 2013

@atinag ty si nechapava alebo s cim mas problem?Ja som sa vyjadrila,ze JA by som nezila s clovekom,sktorym zije ona.Ak si si to nevsimla,tak si to najdi a neprovokuj zbytocne.Len tu nebudem cudzej zenskej rozpravat ako vy,nech sa rozvedie,ona tu pisala,ze ho ma rada tak ak to chce udrzat,tak nech si to udrzi.

Ja pisem za seba,nie za nu.

lucia26r
22. apr 2013

@atinag
@trish31 presne tak, ved si to sama napisala, podla mna by autorka sto krat radsej bola podvedena ako kazde rano pocuvat muza ako dakuje bohu za to ze zije s takou pi...ou

trish31
22. apr 2013

@lucia26r
@lucia26r mna o nevere naozaj,ale naozaj netreba poucat 😉

lucia26r
22. apr 2013

@trish31 ona s nim ma zit a nema sa rozvadzat ale ty by sis nim nezila 🙂

trish31
22. apr 2013

@atinag ty akceptujes moj nazor?Dovol mi sa zasmiat

trish31
22. apr 2013

@lucia26r no ja by som s takym chlapom nezila,lebo ja by som takeho chlapa ani nemilovala...Ona pise,ze ho ma rada,a citit z nej,ze ho lubi,tak nech sa snazi to zachranit ak chce