Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký mate názor na chlapa, ktorý si denne dopraje pivo, vínko alebo pálenku?

eliska1986
5. okt 2015

Po dve stretnutia mal pivo v sebe.

natalym
5. okt 2015

Vadilo by mi to.

danielasimonko
5. okt 2015

vyhnut sa buducim problemon a opilcovy

dankapap
5. okt 2015

myslim ze taky ako ty- ruky prec kym je cas....

sardinka335
5. okt 2015

Ak to musí mať denne tak je to pruser a utekaj kade lahšie. Zivot s notorikom je jedna tragédia typu ,,non plus ultra,, - to sa nedá ani opísať čo problémov s takým človekom zažiješ. Radšej si utekom od takeho chlapa nohy dolamať ako s takým žiť. Ved si prečítaj aj tu na koni osudy niektorých zien čo chlap ochlasta koruny len pre seba, zena spi s deťmi v izbe...tragedia, čo ti poviem.

erika04
5. okt 2015

myslis tym, ze ste sa stretli iba dvakrat a on mal zakazdym pivo? Jedno pivo? To by mi neprekazalo, mohlo by ist o zhodu nahod.

alebo ste sa stretli velakrat a pri poslednych dvoch stretnutiach mal v sebe jedno pivo? Tiez by to mohla byt nahoda.

alebo mas z overenych zdrojov, ze musi mat kazdy den nejaky alkohol? Pivo, vino ci panelku? Vtedy by mi to velmi vadilo a urcite by som si s nim neplanovala buducnost

worker_falcon
5. okt 2015

niečo konkrétnejšie? ako na teba inak pôsobí? Čo o ňom ešte vieš? Iba to, že pije pivo? Vie, že je ti to nepríjemné? Mal vypité v práci, alebo potom šoféroval? Mali ste rande cez deň, večer?

Samotné pivo nič neznamená. To by bola väčšina ľudí večne sama, lebo by sa od nich tí druhí dištancovali, kvôli možnému alkoholizmu.

janka279
5. okt 2015

Jednoznacne sa vyhnut velkym oblukom. A hlavne, ak by to mal byt zivotny partner. Ak denne potrebuje co i len malu davku alkoholu, hranici to s alkoholizmom.

vanilka83
5. okt 2015

ak to tebe vadi na co sa pytas na nazor niekoho ineho?jedno pivo denne?to je normalne teda aspon u nas...moj muz si po praci vzdy da od stresu jedno niekedy ked je horsi den aj dve ale tvrde nepije chvala bohu vobec,ja si tiez dam jedno pivo po praci skoro kazdy den a nie sme alkoholici...nepijeme tvrde a neprehaname to vieme kedy je dost, vo Francuzsku chodia normalne ludia na obed do restiky a prve co im donesu je pohar na vino!tam proste obed a vecera bez vina neexistuje,samozrejme ak si dopraje viac a opija sa kazdy den to nie je v poriadku jedno pivo od stresu nie je zlocin ale opijat sa nie.

lululka555
5. okt 2015

ja som alergicka na chlapov ,ktorí si denne dopraju alkohol,nezniesla by som to

babulka82
5. okt 2015

že je alkoholik 😀

miculienka
5. okt 2015

Tak ked isiel povedzme na rande a pachol pivom, tak to si mohol odpustit, mne by to na prvych stretnutiach vadilo, ako dat si doma vecer pred telkou po celodennej praci na uvolnenie a dobre travenie pohar piva je ok , to si aj moj chlap da , inak nepije. Na to rande sa to fakt nehodi, povedzme raz, ze stretol predtym super kamosa a dali si pivo , ale opakovane, ee, preskumaj ho lepsie, ak popija, tak radsej prec od neho

jana_eyre
5. okt 2015

podla toho kolko piva a vina.. ked si da jeden pohar vecer ci uz piva alebo vina - je to bezne a normalne.. /a to pise clovek, ktory nepije nic ine ako vodu asi 12rokov/

moj muz si da kazdy vecer po jedle male pivo alebo radlera a tam je alkoholu o troska viac, akoby zjedol pol kila mily, alebo si dal pralinky 😀

ak si ale potrebuje dat denne palenku, uz bude mat asi nejaky problem..

lavinis
5. okt 2015

tak toto nie...kazdy den alkohol, nie dakujem

dugyna
5. okt 2015

ak denne pije pivo, vino ci palenku..a musi a nemoze bez toho byt a je to dlhodobo viac ako mesiac..je to zavislost a dotycny by mal riesit svoj problem.

je ine ak si da clovek po jedle radlera, ci male pivo. ako napr ked si da kofolu.

ale ak denne porebuje pivo, vino ci palenku a nemoze bez toho byt, je to zavislost. ale samozrejme na Slovensku sa dane veci dost ospravedlnovane, ze sak co ked si da len "1" neho...

tak sak co ked si dam kazdy den len jedneho jointa? aj to bude normalne?

viera77
5. okt 2015

dakujem, neprosim 😝

libka1
5. okt 2015

moj muz si da skoro kazdy (nie uplne) vecer za poharik vina alebo jedno pivo. ja zas nepijem vobec, ani kvapku, proste mi to nechuti. ale nejak mi to na nom nevadi, podla mna je to len o tom, ake mnozstvo si ten clovek da 😉
pises ze mal pivo v sebe, to znamena co? ze bol opity (t.j. par piv v sebe), alebo ze si dal 1 male pivo? lebo to je sakra rozdiel.

sono2
5. okt 2015

Úplne denne pivo neni ok, ale aj ťažko povedať. Mám známu čo má muža si dá denne pivo dve a je totálne v pohode. To ti ťažko takto poradím. Treba si aj iné všímať. Ja si dám napríklad pivo často ale len v lete. Kúpaliská a tak. Ale zase denne? To mi príde taký zvyk. Škoda že si nedala diskusiu. Len či to pri tom jedom pive ostáva. V konečnom dôsledku napríklad k večeri jedno pivo absolútne prípustné. Akurát cítim z teba pochybnosti. Ak na ňom niečo vidno a je hneď oťapnutý tak to jedno pivo nebude a je to žiaľ už alkoholik. Alebo si potrebuje kazdy deň niečo hrknúť? Ako si vlastne na to prišla. Lebo jedno pivo na človeku nevidno.

andrejka1974
5. okt 2015

moj muz si rad vecer da jedno pivko a urcite koli tomu nire je alkoholik

mirkava
5. okt 2015

No ja si dam pivko aj kazdy den... Jedno, pripadne pohar, ale nemusim ho mat. Jednoducho mi chuti. Ale urcite bud opatrna....

lubkavargova1
5. okt 2015

ze ruky prec od neho..

tjaden
5. okt 2015

aký mám na to názor? vysokého veku sa nedožije

buba1993
5. okt 2015

Vadilo by mi to a nikdy by som s takym clovekom nerandila.

prego81
5. okt 2015

to je zalostne malo informacii na to, aby som si na niekoho urobila nazor...

alexanotbad
5. okt 2015

ze je alkoholik

minnie55
5. okt 2015

Zavisi od toho, co pije a v akom mnozstve. Ale aj pije kazdy den, normalne to nie je. Mne by to vadilo.

moniciak
5. okt 2015

Že je to Homer Simpson 😀 Ale nie, pokiaľ by to bol môj muž tak by mi to dennodenne vadilo...

ena70
5. okt 2015

@eliska1986 alkoholik !!!

dominikq1
5. okt 2015

@eliska1986 po tvojom príspevku som si hneď predstavil vašu budúcu domácnosť a to krik po manželovi za každú kvapku alkoholu
...možno si dáva alkohol len občas a práve vtedy ked je s tebou ..a možno pije každý deň no neberie to ako niečo zlé a ak ty áno tak taký ľudia k sebe nepatria

Ja mám 27 ale nepijem až na pár fliaš vín (troška drahších) ktoré ležia na stojanoch už pekne dlho takže vlastne ani to víno nepijem možno jeden pohár za mesiac ...alkohol tabak trávu nemusím a podľa toho som si našiel aj partnerku...radšej denne cvičím a som alergický na ľudí ktorým vadí že nepijem ...po novom im vadí že nehúlim lebo šak to neškodí ale ja mám u prdele že to neškodí ak nechcem byť zhúlený... to že to neškodí neznamená že zhúlený človek je tak použíteľný ako nezhúlený
..ale k veci ...zisti si na 100% či užíva alkohol denne a ak áno a ty alkohol nemáš rada tak preč od neho...na slovensku a nie len na slovensku je to masová závislosť proti ktorej je márne bojovať..taký ľudia berú každodenný výlet do krčmy kde si dajú pivko či plechovkové pivko doma pri jedle tak taký ľudia to berú ako samozrejmosť a nikdy s tým neprestanú pokiaľ neprekročia hranice a ani vtedy možno nie
...mám veľa známych (partnerské pári) ktorí večer po práci trávia 300+ dní v roku hodinkou dvoma v krčme a popíjajú obaja pivo a deti pijú tú sladkú kofolu alebo sa nudia a behajú pri fajčiacich spiťakoch

jeannna
5. okt 2015

A co vy na to, ked si niekto "buchne" po ceste 11 piv? Nie je to moj priatel, ale kamarat, a prave sa nam asi narusilo priatelstvo. Boli sme spolu v zahranici na jednom koncerte a po ceste na jednej akcii, kde sa vo velkom capovalo pivo. Na mieste cinu si dal 3 velke litrove a po ceste si na pumpach pravidelne doplnal hladinu. V aute bol potom dost hlucny a jeho pravidelna hlaska bola, ze potrebuje odovzdat moc. Okrem mna sedeli v aute este dvaja chalani, ale ti boli v pohode. Ja som sa na konci uz ofucala a nie moc pekne sme rozlucili. Kladiem si otazku, ci som ja uz taka neprisposobiva, alebo bolo jeho spravanie totalne od veci? Poznam ho uz vela rokov, viem, ze si na akciach da do nosa, ale toto???

mala_hobitka
5. okt 2015

@eliska1986 No pokial ste boli na dvoch rande a na kazdom si dal po jednom pive, pricom by sa nevyjadroval o tom, ze by pil kazdy den.....tak nejak nevidim problem. Ked ti vadi pivo skus navrhnut kofolu a uvidis reakciu.
Pokial uz dosiel s pivami v sebe na rande alebo daval najavo ze pije (napr. "dnes len pivo ked som s tebou, chalanmi bezne davame aj zo 4 panaky" to je uz ina pesnicka.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli