Až moc veľký súrodenecký vzťah

16. jan 2022

Možno by som chcela poznať názor aj iných, preto by ma zaujímalo čo si o tom myslíte vy. Či len mne to pride zvlaštne. Mám priateľa, ja som jedinačik a on ma jednu sestru. Problém je v tom, že je v našom vzťahu akoby problémom. Hádame sa zväčša pre ňu. Ide o to, že každý jeden deň mu vypisuje od rana do večera. Posiela mu srdiečka, pusinky, vypisuje ako ho ľúbi. Trávi tam s ňou celý deň. O všetkom chce vedieť. A ked jej dlhšie neodpise, tak pise mne či je okej. Mne to normálne nepríde. Argumentuje tým, ze to je ich surodenecky vzťah a ze ja to neviem pochopiť, keďže nemám súrodenca. Pritom niekedy si myslim, ze ona je jeho prioritou.

leyla1675
16. jan 2022

Je to choré a celkom ta chápem pretože aj môj manžel mal takýto vzťah so sestrou. Teraz sa to zlepšilo už.. Veľa krát ju uprednostňoval, keď som bola tehotná nemojkal sa somnou ale snou.. No hrôza. Este aj pri sexe utiekol za ňou keď zavolalA

tncka
16. jan 2022

Uz by mi raz praskli nervy a poslala ho za milovanou sestrickou a nech sa uz ani nevracia☝️

hlubik
16. jan 2022

daco neskoscelnym poradkom

kittykat22
16. jan 2022

ked sa ti za 2 roky nepodarilo stat vo vztahu zenou cislo 1., tak sa ti to nepodari nikdy. Zbal kufre. Navyse, ako ti hovori, ze si jedinacik a nechapes surodenecky vztah? Tak to s tebou komunikuje nie velmi pekne. A posielat si so surodencom pusinky, srdiecka a lubim ta? 😅😅 urcite nie je normalne. Chlap z teba robi idiota 🙂

cacianka
16. jan 2022

@tncka ja nepotrebujem byť stred vesmíru pre môjho chlapa, ani ho netrham od rodiny, ale toto by som nezvládla, nechcela ani netrpela.

marseillefan
17. jan 2022

@miskakyska to ťa vôbec nenapadlo, že podobný problém môže mať aj niekto iný?