Bol by to pre vás dôvod na rozchod?

16. júl 2023

Je mi jasné, že každý má nejaké predstavy/fantázie ale ženy bol by pre vás dôvod na rozchod keby vám chlap (dajme vážny, trvalý vzťah) povedal, či by ste neskúsili trojku so ženou?

pralinka25
18. júl 2023

tak zalezi ako si mu to povedala. ked len tymito dvomi slovami to nestaci. skratka jasne a zrozumitelne si mu mala povedat ako to vidis a citis a ze preco nie a aj to akto ta to zranilo. on to vidi inak ako ty a nechape tvoje pocity.

niki_j
18. júl 2023

@mandarinka555 A jej partnera zaujíma ako ona rozmýšľa? Lebo ak by ho to zaujímalo, zrejme by vedel že to odmietne a že ju to zraní. Myslím že autorkine zmýšľanie vôbec nie je o veku, ale o povahe… každý sme iný, niekomu vyhovuje otvorený vzťah, niekto chce čisto monogamný. Ja by som bola tiež smutná z toho ak by sa ma manžel také niečo opýtal, pretože toto niesú len fantázie ktoré máme všetci nejake… toto je už realitna ktorú chcel uskutočniť a ja by som určite nechcela pozerať ako môj manžel obrába inú 🤦🏻‍♀️ Ak si on myslel že jej by sa to páčilo, zrejme ju dobre nepozná. Manžela som sa na to aj spýtala a vravel že ten chlap sa zrejme veľmi nudí a vymýšľa hovadiny. My máme malé deti a je rád že sa vôbec vyspí a občas dopracuje k sexu so mnou a nie to ešte trojku riešiť 😅

pralinka25
18. júl 2023

@niki_j a co ti mal povedat. mas ocividne inteligentneho chlapa ktory ta dobre pozna a povedal ti presne to co si potrebovala pocut. aj keby snival o trojke tak by ti to nepovedal. ale v podstate moze mat uplne rovnake sny ako ten jej. rozdiel je len v tom ze tvoj to nepovie a ten jej ano. ale to sa nikdy nedozvies. ale niektore veci je dobre nevediet. ale mozno aj nie. su ludia co o tom fakt nesnivaju. ale upln pra vdu o tom druhom nikdy nevieme. nech nam povie alebo nepovie hocico.

inak zas je to o tom vnimani. mnoho chlapov pri trojke vobec netuzi po tom obrabat inu ale o tom byt ucastnikom toho ze niekto iny si to rozdava s tou jeho. je tolko uhlov pohladu ktore pri trojke su motivatorom. Aby sme sa pochopili tiez by som na nu ja osobne nikdy nepristupila a je to pre mna vo vztahu neakceptovatelne len pisem ze nie vzdy je to o tom ze chlap ju chce preto lebo si to chce rozdavat s inou. niekedy su motivaciou uplne ine veci.

niki_j
18. júl 2023

@pralinka25 Nemyslela som to tak, že môj by nechcel, ktorý by nechcel? 😅 Je mi jasné, že má rôzne fantázie, nenosím ružové okuliare, ja som to myslela tak, že je rozdiel medzi fantáziou a reálnym návrhom žene. Na toto mi odpovedal, že je blbý keď to navrhuje. 🙂 Ja si myslím, že intelignetný chlap pozná svoju ženu, a radšej ako trojku, chce mať kľudný život a preto s takým návrhom ani nepríde 😅😅

Tak už nech je motivácia akákoľvek, stále je tam niekto iný, tretí,nahý s roztiahnutými nohami😅 Ja som napr taká, že mne by vadilo aj keby muž išiel na striptíz :D Beriem to tka že ak chce pozerať na iné holé ženy , nemal sa čo ženiť 😅 Viem že je to asi ttápny názor ale proste mám takú povahu, vadí mi to a sama by som napr abi na pánsky striptíz nešla, nieje to niečo čo by mi chýbalo 😅

gabriela2952
18. júl 2023

@pralinka25 rozdiel je v tom ze on o tom snívať môže, ale autorkin muž chcel realizovat

pralinka25
18. júl 2023

@niki_j hej tak sme to mysleli rovnako

@gabriela2952 ked ja neviem. Neboli sme pri tom. Tazko sudit. Mozno to ani nemusel byt seriozny navrh ale autorka to tak ponala pod vplyvom emocii. Tazko povedat. Niekedy si clovek vysvetli veci inak ako su. Tym nechcem povedat ze to nie je tak ale neboli sme pri tom. Ton a sposob povie vela. Takto napisane to moze zniet inak ako to v tej situacii a kontexte bolo alebo ako to myslel on. Do hlavy mu nevidime. Tazko povedat. Mozno aj on to povedal inak ako zamyslal. Mozno to trepol len tak v nejakom pominuti. Ja by som teda rozhodne pokracovala priamo v tej chvili v detailnom rozhovore a nevytvarala si v hlave nic. Chcela by som o tom hovorit hned nech viem na com sme a nech to vie jasne aj on. Dvojslovny odpis by mne nestacil na takuto temu

kassandra25
18. júl 2023

Povedat moze, mozete sa spytat na dovod, mozete odpovedat a uvidite jeho reakciu, postoj.

kvietocek87
20. júl 2023

Kvôli takej blbosti.Mne toto tiež navrhol a ja mu,ze chcem trojku, ale s dvoma chlapmi a povedala som mu, aké mám predstavy.A on, že by som ich ustvala ako kone 😂😂a už bolo po trojke