Chcem mu zničiť život

dimitra
17. máj 2014

Uz som tu popisala vela, ale toto je fakt nieco. V skratke mam dceru s grekom ktora ma 7 mesiacov. On je zenaty a ma dve deti.Po narodeni malej sa o nu riande staral a aj o mna cca 5 mesiacov. Vravel ze ju miluje a ze ma len jedneho otca a to jeho, ze pokym on bude mat peniaze, ze bude mat aj ona a pod. Uz predtym sme sa dohodli, ze odidem s malou na slovensko a do grecka budem chodit tak 2x do roka tajne a aj on tu. Vsetko bolo fajn, odisla som domov . Vzdy bol na skype, vyplakaval ako mu chybame a ze nas chce vidiet a pod. Posielal mi aj peniazky. Ja som mu povedala, ze ja nikomu nic nepoviem, lebo nemam v plane s nim ani zit ani rozbit mu rodinu. CCa 5 dni do zadu ma vyhodil z fb asi pred 2 dnami mi zavolala ze povedal vsetko zene a ta mu zakazala malu kontakovat, takze si ma vymazat jeho cislo. Ja na to ok, ala budes zapisany ako otec a on nesuhlasi. takze to davam sudne. Ale to mi nestaci, chcem ho vidiet trpiet zato ako sa rychlo zbavil otcovskych povinosti. Moja mala si zasluzi mat to co jeho deti a aj bude. To ako ju odvrhol mu nedarujem. Tak ako jeho zena ublizila mojej dcere, tak ja ublizim jej synom. Dozvie sa o tom cele jeho mesto a to prave teraz pred volbami, pretoze kandiduje. Chcem ho vidiet trpiet zato ako sa zachoval. Akurat ked to dopisem, idem pisat jeho detom. Len som sa chcela vyrozpravat a varovat vsetky zeny ale aj muzov. Kazdy sa v kritickej situacii zachova inak ako tvrdi v stave ked je vsetko ok

dimitra
autor
17. máj 2014

@zuzkaanicka ano, ak nedopraje normalny zivot svojej dcere, nebude ho mat ani on

sono2
17. máj 2014

@dimitra veď to neni prvý prípad žena! Čo si čakala...

bosoriak
17. máj 2014

@dimitra Uprimne, si naivna od zaciatku az doteraz. Zacinas si so zenatym v cudzine a potom cakas, ze bude vyzivovat svoje nechcene dieta. Potom si myslis, ze ked povies nieco o jeho ulete pred nejakou kandidaturou, ze mu uskodis. (Male politologicke okienko - publicita je super. Akakolvek publicita je super. Bude skandal a on bude moct pred vsetkymi ukazat, ako je mu to luto a ako drzi so svojou rodinou. Nic lepsieho pre neho spravit nemozes.) Jeho manzelka je pravdepodobne mudra zena, ktora spravila to jedine, co je ucinne - odstrihnut ho od teba uplne a on jej za to este bude vdacny. Nerozviedol sa, takze je jasne, koho stranu si vybral. Tvoja mala teda nebude mat nikdy to, co jeho deti. Nebude mat otca a mamu spolu. A to, ze sa niekto zachova inak v krizovej situacii nez slubuje, je uplne bezne a vacsina ludi s tym aj pocita.

Postupuj podla svojich prav, na co mas narok, to ti patri. Ostatne je podla mojho nazoru uplne zbytocne mrhanie energiou, navyse aj na nespravnom mieste. Ale rob co uznas za vhodne. Len si myslim, ze od zaciatku tahas za kratsi koniec a casom to mozno pochopis aj ty.

ajsenz
17. máj 2014

@dimitra hovorím ti v dobrom toto tvoje mstenie je sprostosť. Keby ja som jeho žena vás kopnem do riti oboch a hotovo. Však požiadaj o výživné a hotovo. Ani tebe by sa nepáčilo keby máš manžela a on sa kurví s inou a ešte aj dieťa jej spraví a eatet by do teba vyskakovala. Vtedy keď bol v tebe si mala rozmýšľať nad tým, že je ŽENATÝ a raz ťa možno odkopne... nemám slov naozaj

zuzkaanicka
17. máj 2014

@dimitra a to Tebe ako pomoze? 😕

fabco11
17. máj 2014

@dimitra odkial vies,že to povedal svojej žene?tomu never!pretože oni sa boja,maju rešpekt!tá keby to vedela,tak sa s ním hned rozvedie!

jo111
17. máj 2014

Zenska,kde si ty bola ked rozdavali chrbtovu kost????

dadulko1
17. máj 2014

@jo111 a rozum

silvinuska6
17. máj 2014

Nikto nevie kde bude za pár rokov ale vidím z tvojich prispevkov že svoju chybu si priznať nechceš a presne ako písala

" amadora pokiaľ si ty robila podraz na jeho rodine a s kľudným svedomím ich oberala o otca tak to bolo v pohode. budem potíšku, nikomu nič nepoviem, nebudem robiť problémy, len nech posiela chectáčiky. lebo o vzťahu tu myslím nemožno hovoriť. zrazu sa karta obrátila a to už krivda preveliká, podraz sa robí tebe a tvojmu dieťaťu. aký požičaj, taký vráť, alebo čo si si navarila si teraz aj zjedz. zo žien ako ty mi je na zvracanie... "

Dovolila som si to skopírovať ... si myslím že by si sa mala nad sebou zamyslieť a nie robiť ešte naprieky vedela si do čoho ideš tvoj problém ..

havedka
17. máj 2014

prepac ale zakernost je zla vlastnost,neviem ci robis dobre

lieskovyoriesok
17. máj 2014

tu ta kazda odsudi za to ,ze si sa tahala so zenatym... zeny drzia spolu a automaticky, ked napises ,ze si si zacala so zenatym, tak si ty ta ....... bez ohladu na situaciu. Kvoli tomu ta ja neodsudzujem, v prvom rade to mal byt on, kto mal mat rozum a vyriesit si vztahy. Len mam pocit, ze si bola trochu naivna v tom, ze toto moze vydrzat. On cudzinec, ty dieta v inej krajine - navstevy dvakrat do roka. Pride mi to z jeho strany vypocitavost a zahravanie sa s Vami. To ,ze sa takto "vzdal" svojho dietata len svedci o jeho ubohosti.... Je uplne jedno, ci je dieta z oficialnej rodiny alebo nie, stale je to dieta, take iste ako aj tamti. Tak to ma mrzi ,ze si si nasla takeho kretena, myslim ,ze si teraz nastvana a jednas v amoku. Skus sa upokojit a financne zaopatrenie dcery ries sudom. Pomsta ti asi nepomoze.

luciferkax
17. máj 2014

Čiže ti ide len o peniaze???? BOze, mala by si byť rada, že sa o malú nemusíš deliť... keby ju chcel brávať na dva mesiace na prázdniny, tak by si tu chodila vyplakávať, že mu ju nedáš a hľadala obchádzky, že?
byť tebou, kašlem na neho, načo sa pomstiť????
ani nedávam zapisovať do rodného listu, len ab ti ju nezval.. ak má peniaze, myslíš, že nebude mať problém zaplatiť súdy ab malú zverili jemu? čo potom???
byť tebou držím hubu a kašlem na peniaze

haslerka27
17. máj 2014

nechapem.....vedela si ze je zenaty alebo nie!??????reakcia jeho zeny je uplne logicka.....sice niektore by vyhovili z domu jeho,ale ak ona chce rodinu za kazdu cenu toto je uplne logicka reakcia a ty vies do coho si isla...

izabelkas
17. máj 2014

@dimitra "ak nedopraje normalny zivot svojej dcere, nebude ho mat ani on"
A ty si ako dopriala normalny zivot svojej dcere? Tym, ze si sa vyspapala so zenatym chlapom? Bolo by normalne keby mala otca v Grecku a mamu tu? Kym posielal peniaze bola si ticho. Zrazu mas chut sa pomstit na nevinnych. Si to ries s nim, nie jeho zenou. Jeho zena bola prva. To ona tebe ma dovod vysklbat chlpy na hlave...

fabco11
17. máj 2014

@fabco11 a nemsti sa mu.ja som ho tiež lubila,a tak to aj dopadlo,že si našiel inú.dlho som sa spamatavala,ale prebolelo.a ked sa ozval pred dvoma rokmi,vies čo mi napísal?citujem:urobil som veľa chýb,no najväčšia bola tá s nami.a to som nemusela vôbec nic robit.a veľké plus,že Už som sa nad tým len pousmiala,lebo som ho viac nelubila.ked nás opustil,som mu len vtedy napísala,že raz príde ten den ked bude prosit,pretože bude potrestaný od boha.preto som sa smiala,ked sa ozval.trvalo to 8rokov.a teraz je sám,my mame aspoň deti.bozie mlyny melu pomaly,ale isto.dockas sa,príde to,ked budeš najmenej čakať.mne Už dávno Ines vyvestila,že nás bude vyhľadávať,aj to tak bolo

dimitra
autor
17. máj 2014

@bosoriak neviem asi ste to zle pochopili, ja ho nechcem k sebe, len chcem to co malej patri ale on sa tomu vyhyba a neviem ako dobre poznate grekov ale su troska ini ako my, takze, to ze bude mat dobry zivot, lebo ho manzelka odstrihla nie je celkom pravda. Urcite mu to nezabudne do konca zivota a ani deti. Takze zivot mat dobry nebude.a v tej casti grecke kde som zila si v politike ani neskrtne, lebo tam to bude velmi zla reklama.

dimitra
autor
17. máj 2014

@ajsenz pozri nech jeho zena ublizi jemu nemam s tym najmensi problem , ale ja si budem obhajovat prava svojej dceri a budem bojovat za jej stastie aj keby bolo budovane a estasti jeho otca. Dost som brl ohlad na jeho rodinu, ked som cusala a bolo mi luto deti, ak jej nie je luto mojho dietata, nemam preco lutovat ja tie jej ci ako

jo111
17. máj 2014

@haslerka27 najprv tvrdila, ze nevedela,potom napisala, ze bola zalubena a preto jej to bolo jedno. Ja tu vidim len zaujem o prachy a za tymto ucelom asi bolo dieta aj splodene. Dotycny je kus hovada s prepacenim a asi si nasiel seberovnu.

haslerka27
17. máj 2014

@jo111 ak by bol s nou,len aby jej neurobil to predtym svojej zene......zla burina nevyhynie.,...

dimitra
autor
17. máj 2014

@fabco11 pravda ja to neviem a teraz prave co vystraja tak uz aj pochybujem, lebo sm ho slusne uz 2 dni ziadala, aby uznal otcovstvo a on sa vykruca. Teraz uz aj lame. od vcera bol vraj v nemocnici a ja som si tam dnes zavolala a...nebol. Ked som mu to napisala, tak hned ze bol v druhom meste, lenze este nevie, ze ho vcera videli v jednom bare...takze ak by to jeho zena vedela, tak by jej mohol povedatze ak nechce problem musi sa napisat ako otec,ale kedze na moje otazkz ohladom toho neodpoveda, ale sa vykruca, tak asi tak celkom to jeho zene nevie, o to lepsie, dozvie sa pravdu taku , aka naozaj je

jo111
17. máj 2014

@dimitra ty si brala ohlad na jeho rodinu??? Ty sa pocuvas? Ale tak kludne sa msti kolko chces, vrati sa ti to rovnako ako sa ti to vratilo teraz. Skodis sama sebe a v konecnom dosledku aj svojmu dietatu.

tortelinka
17. máj 2014

@dimitra už len jedna rada, daj si pohár vína a raz, alebo dva krát si prečítaj čo píšeš...už je to smiešne, prskáš tu, a ubližuješ iba svojej dcére, on ťa ma zjavne naháku, takže tvoje vyhrážky má niekde u....

dimitra
autor
17. máj 2014

@jo111 preco ma odsudzujes? Keby som ju nemala, uz davno pisem s jeho detmi a nie s vami

acrobaleno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ushuaia
17. máj 2014

@dimitra to je sice vsetko pravda...z teba vsak srsi iba nenavist momentalne, skus sa vsetko pozriet s triezvym rozumom, keby sa tebe zaplietol tvoj muz...co by si urobila ? Myslim ze by ta nezaujimalo nic ,iba tvoja rodina...ako vravim prosto zacni zit novy zivot...

dimitra
autor
17. máj 2014

@izabelkas zena je vzdy cudzia ci prva ci druha ja som takisto matka jeho dietata ako ona.A nevadia mi len peniaze, samozrejme aj tie a teraz bude platit jkolko ma kd mu bolo za tazko poslat tych par supiek. Bude sudeny podla greckeho zakona a ten prikazuje platit aj mne-. Mohol si to vsetko usetrit

jo111
17. máj 2014

@dimitra pocuvni tortelinkinu radu, mozno ti to dojde. Ked ti to pride normalne, prosim. To este neznamena, ze to normalne je.

tortelinka
17. máj 2014

@dimitra 😀 😀 😀 už sa asi trasie

izabelkas
17. máj 2014

@dimitra "Posielal mi aj peniazky. Ja som mu povedala, ze ja nikomu nic nepoviem, lebo nemam v plane s nim ani zit ani rozbit mu rodinu."

Jasne a peniazky uz neposiela, tak uz rodinu rozbijas. 😀

Boze, prepac, ale ako chuderka mi tu vyznievas z toho celeho. Si si chcela urobit z dcerky bankomat? Vychrapat sa s bohatym grekom (predpokladam, ked kandiduje) co by ta zivil aspon 20 rokov? O co ine by Ti islo ak si nemala v plane s nim zit? Ak by si ho lubila, by si s nim zit chcela. Ak by si ho lubila, nerobilo by ti dobre sa s nim vidiet 2x rocne, ale skor by si chcela zabudnut. Teraz ta zivot dobre preplieska, ked ti ani platit nebude, akurat sa tak budes pozerat na jeho dceru cely zivot... A jeho zena ho neopusti, ani ked sa dozvie o tom. Tak co posmykol sa raz, ak ma postavenie, a lubi ju, ona jeho, odpusti mu. Maju spolu deti. Ty si daleko, na to ona mile zabudne. A on tak isto. Aj na tvoju dcerku. Luto mi je tvojej dcery, lebo ty si ta co si jej mala zabezpecit slusny zivot, nie peniazmi, ale aspon zakladnym pravom mat oboch rodicov. Skutocnych.

dimitra
autor
17. máj 2014

@luciferkax ja sa ho nebojim