Chlap, ktorý bol neverný. Vzťah po nevere

erika1669
25. máj 2015

Táto otázka je najmä pre mužov tuto na mk. Zaujímalo by ma ako sa zmenil Vás vzťah po nevere.. v skratke Chlap ktorý bol neverný a aky je jeho život
potom ak tu je daky co ostal s rodinou.

Veľmi mi tým pomôžete....

Ďakujem

PS: Hlúpe komentáre si nechajte pre seba

zuzana212722
7. jún 2015

@erika1669 ahoj ako po prvé nikto nieje dokonalý a vo vzťahu sa robia chyby aj v živote.. Ak to urobil mal dôvod? Taký častý malo sexu? Alebo niečo iné o čom vieš ty že si robila zle sama musíš vedieť ako si sa vo vzťahu cítila :$ hm? Pokus sa začať od seba nezaujimaj sa o to ako sa chlap bude chovať po nevere.. Ber to tak ze ak si mu dala šancu a on sa snaží je to pre vás krok ďalej nerob to co predtým zatni sa nechaj tie zlé myšlienky na to co urobil nemysli na to.. Pane bože a hlavná najväčšia zásada nepripominaj mu to nech to nemá každý deň na tanieri to je koniec.. Buď sa o tom otvorene porozprávajte ale nepýtaj sa na detaily hoci budeš zvedavá to ta bude zozierat debata v rámci toho co ho k tomu viedlo atď.. A niesi prvá ani posledná čo to zažila aj ženy to robia 🙂 buď silná usmiata proste taká akú by doma chcel mať a časom sa naučíš usmievať lebo sa to stane súčasťou tvojho života ale na to nedá nikdy nezabudneš len tým ako sa bude chovať muž to bude niečo čo sa vám stalo a posilnilo vás to.. Ako to viem? Môj muž má podviedol v živote som s ním nemala taký super vzťah a všetko ako teraz ale netrvalo to deň ani dva bol to dlhší čas ale neľutujem ani sekundu.. 🙂

maria1989
8. jún 2015

@oli18 to nebolo naraz 😀 a bolo to pred 20 rokmi 😀

monika2710
8. jún 2015

@zuzana212722 ahoj.prosim ta ako si to vsetko zvladla?mna muz tiez podviedol a keby len to narobil tych problemov viac.ja teraz byvam s detmi u mami uz 2 mes. on na byte.nebolo to jednorazove bolo to akoby uz vztah.teraz chodi prosi aby sme sa vrstili ze nas miluje ze si to uvedomil a nechce nas stratit.

zuzana212722
28. aug 2015

@monika2710 ahoj pisala si dávnejšie ale ja sem moc nechodím..
Ako som to zvládla no tam bolo viac problémov muz mi pil do toho všetkého čiže v skratke po tom všetkom čo spravil si nakoniec uznal chybu a pochopil ze liečenie je jediná cesta.. Ja som všetko zabudla nehovoríme o tom.. Je to na dlho..no.. Dnes sme šťastní spolu fungujeme ako normálna rodina.. Začali sme odznova.. Ale on bol ten kto musel skutkami nie rečami ukázať že to za to stojí..

vejda
28. aug 2015

je len otázka času, kedy tento vzťah skončí, bude ťa to trápiť stále,aj mu to spomenieš, prestal a prestane ťa lúbiť, bude to o ničom...viem o to svoje, ukonči to čo najskôr..toto je úprimná pravda.

pauliesivackova
28. aug 2015

Poznám rodinu, kde bol chlap neverný. Sú spolu a majú sa celkom fajn. Problémy tam sú ale iného charakteru a nevera sa nepretriasa. Majú spolu aj deti. Je to o oboch partneroch. A dôvere jej, že to on nespraví a o ňom či to naozaj nespraví. Ak to neurobí, nevidím dôvod prečo nefungovať ďalej...

vejda
28. aug 2015

nikdy to fungovať nebude.., len sa to nabaluje a potom to praskne..a ešte na oplátku, keď ho aj žena podvedie..je uplny koniec..

marionmarion
28. aug 2015

@vejda moze to fungovat, je to o ludoch a o tom, ako sa rozhodnu a nakolko im na ich vztahu zalezi. Moju kamosku podviedol partner ked mala ich dcera rok a pol. Velmi ju to ranilo a dlho sa cez to nevedela preniest. Ale ustali to, ona to casom prestala jemu vyhadzovat na oci, vela sa o tom rozpravali a ostali spolu. Stalo sa to pred 6 rokmi, ovtedy sa im narodilo uz aj druhe dieta, su stale spolu, maju s radi a funguju bez vacsich konfliktoch, ich rodina je sudruzna, vedia si vsetko vykomunikovat. Neda sa to zovseobecnovat, nie kazdy reaguje a preziva tieto veci rovnako...

vejda
28. aug 2015

nemyslim si,podla mna je to otazka casu, u mna to buchlo po 12 r. a možno by aj skôr, keby nebolo dietata...umelo držané...neverím tomu, každá žena aj chlap, ktorí sa snažia odpustiť robia chybu...toto sa neodpúšťa..

marionmarion
28. aug 2015

@vejda cuduj sa svete u nich to nie je umelo drzane, maju sa radi a chcu ostat spolu. Druhe dieta mali preto, ze chceli a nie preto, ze to bola nutnost na udrzanie vztahu. Ta nevera bola jednorazova zalezitost, co on hned olutoval ked bolo po, bol to pre neho len skrat a ona sa kvôli tomu cez to preniesla, lebo je rozdiel ci ide o nieco dlhodobe v com su aj city, alebo o jednorazovu neveru napriklad pod vplyvom alkoholu. Divas sa na veci cez svoju vlastnu skusenost, ale ludia su rozni a nie vsetci citia, rozmyslaju a reaguju tak ako ty...

vejda
28. aug 2015

blbost...tiež to bola jednorázovka..ale toto odpúšťa, len chudák..

marionmarion
28. aug 2015

@vejda iba chudak bude v sebe este aj po rokoch zivit nenavist a nicit tym sam sebe zivot. Si zaslepena vlastnou nenavistou a odmietas moznost ze niekomu to vyslo kym tebe nie..skoda casu ti tu vôbec pisat

vejda
28. aug 2015

asi mas vlastne skusenosti, tak si mysliš, že si tu očistíš svedomie...

pauliesivackova
28. aug 2015

@vejda Ja nemám vlastné skúsenosti a napriek tomu s ňou súhlasím. Nevera, ak je jednorázová sa dá odpustiť, len musia obe strany chcieť.

marionmarion
28. aug 2015

@vejda nemam vlastne skusenosti, prave preto sa na vec dokazem pozriet nezaujato. A videla som u iných ze sa to odpustit da. A myslim, ze je zbytocne v tejto konverzaci dalej pokracovat, lebo ty melies aj tak stale iba to svoje...

vejda
28. aug 2015

tak sleduj aj dalej...ale jedna pravda je,zena odpusti,ale chlap nikdy..

marionmarion
28. aug 2015

@vejda si ako pokazeny mlyncek. Ty si svoj vztah neudrzala, tak to nastopro neudrzi nikto iny, vsak? 😉 No maj sa, nebudem tu dalej stracat cas...

vejda
28. aug 2015

drzim palce,aby si si nasla niekoho normalneho, ja ho mam som uz spokojna, ale tebe to este potrva.

marionmarion
28. aug 2015

@vejda 😀

zivot73
6. nov 2015

Zaujimave je mile zeny,ze o nevere manzelov priatelov,to sa viete pustit do chlapa aky su zly a pod.Ale co tak hladat vinu trochu aj v sebe,hm???Co tak trochu realne pouvazovat preco poniekt.muzi su skutocne neverny????Som 42 rocny muz v podstate som mal skoro idealny 9 rocny vstah mohol mat krasny zivot,ale.....zlyhal som a nechcennym sposobom spoznal zenu,ktora mi davala to,co vacsia cast zien muzom prestane davat...Pocit som pre teba velmi sexy,velmi ta chcem,namiesto varenia,upratovania,co tak zvalit sama od seba muza do postele ci na stol,stiahnut nohavice mu a bum.....

zivot73
6. nov 2015

Ak je muz viac hladny po sexe,ma chut ma sex,preco milenky urobia skoro cokolvek a nase vladtne priatelky,manzelky...nie to nechcem,to nemusim,to uz tiez nie....preco sa zeny po rokoch vstahu zmenia a muzi....od prirody kazdy ma rad sex,v kazdom muzovi zostava......

mircalla
6. nov 2015

@zivot73 neboj sa, to ju casom prejde.kazdy novy je zaujimavy. nechceny sposob take nieco neexistuje.

mimina00
6. nov 2015

@paladin preco si to urobil ked ju milujes celu?

mirkaandrej
6. nov 2015

@zivot73 Hladat vinu v sebe???? Prosim Ta, chlapi ( tak ako aj zeny ) podvadzaju, aj ked su vo vztahu stastni a maju vsetko. Najdu sa aj taki, ktorym sa to mali a chceli by este viac a pritom si neuvedomuju, co stracaju.
A za druhe, co Ti zena nedavala ked si to hladal u inej?? Ze Ta nezvalila na stol a nestiahla nohavice ??? To bolo to najdolezitejsie??? Ved uz len tym, ze sa zena o Teba starala Ti dokazovala lasku.

mirkaandrej
6. nov 2015

@zivot73 a k tym milenkam, ked si spomenies na zaciatku Ti urcite zena davala vsetko. Aj milenka je len zena a aj ona sa casom zmeni. A potom zistis, ze si stratil aj zenu aj milenku. A sam seba sa opytas, ci to malo vobec zmysel.

mirkaandrej
6. nov 2015

@erika1669 A k Tvojej otazke. Chlap ktory raz podvedie, podvedie znova. Nemam osobnu skusenost ale stretla som sa s tym. Muz podviedol zenu po asi 20 rokoch manzelstva. Odpustila mu. Po dalsich 12 podviedol znova. A to sa uz k milenke nastahoval a rozviedol sa.
V takom vztahu uz urcite nieje 100% dovera.
Mna keby muz podvedie, sancu mu uz nedam. A urcite by som nepouzivala vyhovorky typu, ze vsak deti potrebuju otca. Deti su stastne, ked je stastna ich matka.

lubkavargova1
6. nov 2015

Detto, chlap co podvedie raz podvedie aj druhy raz aj treti raz....karma je svina a vravi vsetko....z manzelky sa stane exka (samotrejme vzdy ta najhorsia) a z milenky sa stava partnerka, mozno casom j manzelka a po case dalsia adeptka na exku....a podla ako to tu aj citame po nejakom case opat exka....bale zase su pripady, ze nie...ale toho je ako safranu...ja by som neverila uz. tretia osoba nikdy nema co hladat v ziadnom vztahu...inak je to len sebaklam a nie manzelstvo alebo vztah.

mysicka36
6. nov 2015

@zivot73 pravdu máš náhodou 😎 Otázne je, či tvoja žena vedela, že ti také niečo chýba a či mala záujem na tom popracovať.

cecil36
6. nov 2015

@zivot73 lebo milenka ti tie stiahnute nohavice nemusi prat a zehlit 😉

mysicka36
6. nov 2015

Ach bože, vy ste to asi fakt baby nepochopili, čo tým chcel povedať 😝