Chodia vaši muži každý piatok alebo sobotu von bez vás?

24. jún 2023

Ahojte zeny! Chcela by som spravit taku malu anketu, ako uz z nazvu vyplyva- chodia vasi muzi von so svojou partiou/kamaratmi kazdy tyzden alebo viackrat do tyzdna bez vas von?A teda ak ano, ci ste s tym uplnw v pohode alebo sa kvoli tomu aj hadate alebo ako to mate.Nechcem ovplyvnovat odpovede, tak sa nevyjadrim,ale napisem sme manzelia a mame 2 male deti.Dakujem za odpovede.

thoughtfulweirdo
24. jún 2023

Manžel chodí s kamarátmi v 99% stretnutí športovať a to chodí vždy bezo mňa 🙂
Je to cca 2-3 krát do mesiaca a nevadí mi to vôbec. Spolu chodíme inokedy.

babulkomale
24. jún 2023

Nie.
Len teambuildingy, obcas s kamosmi na pokec alebo ked ide na sport. Ziadne pravidelne ozranparty az mas toto na mysli. Sme manzelia a mame dve deti.

calmmeadow
24. jún 2023

My sme tiez manzelia a tiez mame dve deti a urcite by som netolerovala keby mal kazdy tyzden niekam vecer chodit s kamaratmi. To si mohol dovolit kym bol slobodny a bez deti.Sme predsa rodina,tak cas mame travit najma spolu,cez den s detmi a vecer mame konecne cas pre nas dvoch.Raz za cas mi samozrejme nevadi,ak niekam ide,ale to tak raz za dva-tri mesiace.

majlo1234
24. jún 2023

Nie kazdy vikend. Ale raz do roka idu na panaku jazdu na tyzden a kazdy druhy vikend chodi za dietatom na druhy koniec slovenska, vacsinou bezo mna. To su veci, ktore respektujem bez pindania. Vsetky dalsie(predlzenie si vikendov, sluzobne cesty a la kavickovanie s parrnerni…) mi uz na nervy lezu

calmmeadow
24. jún 2023

Este dodam,ze cvicit chodi 2x do tyzdna na cca hodinu,ale to je normalne.Skor som to pisala v zmysle,ze urcite nesuhlasim,aby chodil niekam do barov,krciem alebo jednoducho s niekym niekde chlastat

andreatytler
24. jún 2023

Chodi hravat hokej 2x do tyzdna a som s tym v pohode. Ak by chodil 2x do tyzdna sediet do krcmi, vadilo by mi to aj ked paradoxne na tom hokeji ide skor o pitie piva ako o hru.😀

zuzulka558
24. jún 2023

Z roboty 1 alebo 2x do týždňa jedno pivo na cestu lebo chodí bicyklom ale inak vôbec venuje sa nám.

h2
24. jún 2023

Obaja chodíme tak raz za pár mesiacov von jeden bez druhého.

rutyruth
24. jún 2023

Nie. Chodí úplne minimálne. Naskytla sa mu možnosť ísť na zápas za 200 e do VIPky tak som ho vyhnala nech si to užije...

terina25
24. jún 2023

Nechodi nikam , len spolu chodime

erikavesela
25. jún 2023

Nie, ked uz ide tak naozaj velmi vynimocne a to skor na akciu s kamosom, kt. je zvukar, tak mu z casu na cas pomoze, inak chodime len spolu...akceptovala by som rak 2x do mesiaca...viac nie...rodina mu ma byt prednejsia ako kamosi...

henka123123
25. jún 2023

Ano chodi 1x ale aj ja idem 1x sama

henka123123
25. jún 2023

A neratam take ze pocas tyzdna ide aj na padlebord po praci alebo kofolu.nevadi mi to

diewcatqoo
25. jún 2023

V lete chodieva parkrat do tyzdna sam na bicykel. Obcas pri bicyklovani stretne kamosa, tak zajdu na jedno pivo. Inak teda chodi cielene s niekym asi 2x do roka niekam sadnut. My nie sme moc take typy, ze by sme chodili kade-tade s kamaratmi po baroch. Radsej ideme niekam spolu cela rodina.

panonia
25. jún 2023

Nie nechodí a ani spolu nechodíme, pre nas to je strata času. Ale ide tak 4x za rok na turistiku, zatial sam lebo s 2 ročným sa mi tam nechce.

slecnabe
25. jún 2023

Moj muz nie ale ja ano 😂 no dobre takze takto - moj muz je skor introvert ale ma svoje konicky, chodi von 1x do tyzdna vecer a tak 1-2x do tyzdna cez den na bajk. Bud sam alebo so starsim synom.
Ja som extrovert. Kazdy tyzden chodim s naj kamoskou von a okrem toho niekolkokrat do mesiaca s inymi kamaratmi.
Ja na tom nevidim nic zle, aj tak sme vacsinu dni spolu, uprimne scvokla by som sa keby som nemohla travit cas aj s inymi ludmi a neviem si predstavit udrziavat kamaratstva keby som tych ludi videla 3x za rok. Tym ze mame deti sa nase zivoty neskoncili 🤷‍♀️

katkati
25. jún 2023

Nechodí vôbec.

timilv
25. jún 2023

Môj môže, ale nechce sa mu 😂 ak mu ja nekúpim lístky na nejakú párty alebo koncert, tak nikam sám od seba nejde, Max firemný vianočný večierok vždy absolvuje. Naposledy som ho doslova poslala s kolegami von v piatok večer a aj to bol okolo polnoci doma a ostatní boli stále v meste... My sme predtým chodili väčšinou na takéto akcie spolu a hovorí mi, že mu je tam divne bezo mňa.

nila31
25. jún 2023

Nie, môj nechodi. Za mladi áno, ale teraz sa mu už ani nechce.

aknamorka22
25. jún 2023

Chodí. Hocikedy si ide na pivko alebo na bike. Aj na niekoľko hodín. Aj na celý deň a niekedy aj na viac dní. Máme dve malé deti. Samozrejme mi to vadí ale doma ho priviazať nemôžem.

mircalla
25. jún 2023

Nie

vilma7
25. jún 2023

A čo teda tvoj autorka? Je to ozaj každý boží víkend?

katkami123
25. jún 2023

Nie… vôbec …