Chodia vaši muži každý piatok alebo sobotu von bez vás?

24. jún 2023

Ahojte zeny! Chcela by som spravit taku malu anketu, ako uz z nazvu vyplyva- chodia vasi muzi von so svojou partiou/kamaratmi kazdy tyzden alebo viackrat do tyzdna bez vas von?A teda ak ano, ci ste s tym uplnw v pohode alebo sa kvoli tomu aj hadate alebo ako to mate.Nechcem ovplyvnovat odpovede, tak sa nevyjadrim,ale napisem sme manzelia a mame 2 male deti.Dakujem za odpovede.

buberova
24. jún 2023

Raz do týždňa sa po práci stretne s kamarátom. Raz sú u nás, raz u neho, ja im nechávam priestor. Nie je to neskoro do noci, nerobia nič čo by ma hnevalo, takže to úplne v pohode beriem.
Ale my nemáme deti, tak je to rozdiel oproti tebe

doriiis
24. jún 2023

Z tvojho príspevku je úplne jasné,že tvoj chodí tak,ako opisujes.Moj nechodi

kristinka92
24. jún 2023

ak si každý tyzden ty doma s dvoma detmi v piatky a soboty tak to znie nefér.

panelacikova
24. jún 2023

nie. navyše, nežila by som s takým.
mimochodom, "pred deťmi" to nerobieval? alebo medzi prvým a druhým dieťaťom?

zuzanaokasova
24. jún 2023

Môj mm vôbec nechodí von, raz za čas na dlhšiu trasu s kolegom na bicykloch (130km), lebo to ja nedám. Inak trávime čas spolu prechádzky výletys deťmi, cyklistika, turistika. Ja chodím raz za čas s kamoškami na kávu, do kina...

sheila121
24. jún 2023

Priateľ nechodí nikde, ja chodim tak raz za mesiac s kamošmi 🙂

divokykonik
24. jún 2023

Môj muž chodí príležitostne von s kamošmi, naposledy zapíjal narodenia dvoch detí, inak sem tam ide na pivo, ale mne to nevadí. Ja som chodievala s ním, kým sme nemali deti a raz za čas prežijem fakt, že nie je doma.

alex666
24. jún 2023

Nie, nechodi. Takto von ako opsiujes ide tak 2-3 za rok. Ale muz sa venuje istemu konicku kvoli ktoremu je asi 2-3x do roka na par dni mimo domu... To mi uz trocha vadi, ale dovolim mu to, lebo viem, ze to miluje a clovek sa pipri rodine obcas potrebuje trochu uvolnit. Navyse moj sa dost intenzivne zapaja do chodu domacnosti q strostlivosti o dieta, takze v tomto smere mu nemam co vycitat.

maranta_leuconeura
24. jún 2023

Ja ho aj sama posielam aspon raz do tyzdna, on je rad s kamaratmi a ja mam rada cas pre seba 👌 deti ale nemame, to by som ho posielala s nimi 😀

jesenzima
24. jún 2023

Môj niekedy ide viackrát do týždňa, niekedy vôbec, ale nechodí von "posedieť" si, ale chodí sa venovať svojej záľube. Presne viem, kde je, s kým je a čo tam robia 😃 nevadí mi to vôbec. Keby chodil vysedávať do krčmy, to by mi vadilo ...

tamvtme
24. jún 2023

Ano, chodi, aspon raz do tyzdna bezomna, ale nie v piatok ci sobotu vecer, ale skor cez tyzden a nie do neskoreho vecera, lebo chodi sportovat a ma kamaratov, s ktorymi chodi....ale ty skor asi myslis vecer von na pivo....ano, aj to chodi, ale nie kazdy tyzden, nijak pravidelne, obcas....

viestta
24. jún 2023

Môj chodí, aj ja chodím bez neho. Ale nie každý piatok a sobotu, ale tak nejak nepravidelne a na striedačku. A niekedy chodíme aj spolu bez dietata

deti95060810
24. jún 2023

nechodí vôbec...len do práce a rovno domov.
asi 2 krát do roka na akciu z práce - ale to je už o 19 h. večer doma - a pritom mu poviem že kĺudne môže prísť na druhý deň...
deti máme, niektoré už aj na sš.

sense
24. jún 2023

Nie nechodi

barborachors
24. jún 2023

von chodime spolu a on po krcmach nechodi, nebavi ho to.

lauriik
24. jún 2023

Moj chodi cca raz za mesiac s kamaratmi ale nie cez vikend ale skor streda/stvrtok. Keby chodil kazdy vikend tak by ma to samozrejme hnevalo.

nikpa
24. jún 2023

Nie, nechodí. Sme v rovnakej situácii, teda 2 malé deti. Ale má dosť časovo náročný koníček ktoremu sa venuje každý víkend. Takže aj keby chcel ísť ešte von s partiou tak ma smolu lebo by nás inak ani nevidel. No za mňa tak 1-2krat mesačne by to bolo v pohode. Ale každý víkend 🤔

barbora19911
24. jún 2023

Nechodí nikde, ideme radšej spolu na rande ako za starých čias ..a nepáčilo by sa mi to keby chodil a míňal naše peniaze na chľast a bary s kamošmi ...

svetlonos
24. jún 2023

Nie 😁 bolo by to pre neho za trest. Staci mu 2x do roka firemna akcia. Tu vianocnu minule olutova, ze mal ist domov predsa len poslednym vlakom a nie az rano. Myskelq som, ze sa aspim trochu vyspi, ale uz o 7:30 bol doma 😅 Cakala som ho tak okolo 11-12:30.
Spolocnost vseobecne nevyhladava, som rada, ze nema problem s mojou rodinou, jed sa stretneme viaceri 🙂

dzulli1980
24. jún 2023

Môj muž tak 2x do roka chodí s kamarátmi na víkend na turistiku, párkrát do roka na firemné akcie ... nemám s tým problém, nevadí mi to ... ja tiež chodím.

anjelicek26
24. jún 2023

Chodi dva krat v tyzdni hrat podvecer tenis, v nedelu na letisko cele doobedie... obcas s kamosmi von, ale to tak 10x do roka... plus lyzovacka jeden tyzden v roku s chalanmi... neviem ako ty, ale ja chodim 4x rocne za kamoskou do Prahy, jej svokrovci nam postrazia deti a my ideme vecer von... chodim raz v tyzdni hravat tenis a raz v tyzdni plavat... kedykolvek vecer ku kamoske na vino a pokec... nie je to, ze chodi von len on a ani by ma nenapadlo to nejako riesit...vidime sa dost 😅

mikadooo
24. jún 2023

Nie. Ja chodím častejšie ako on (tak raz mesačne) a áno, občas je kvôli tomu dusno, nemá to rád, keď ostáva s tromi deťmi na večer sám (prečo asi...😁).

rebrambora
24. jún 2023

Nie, lebo sme si obaja v mladosti odzili viac nez dost, teraz chodime len spolu a deti strazi niekto.
Ak by to tak ale nebolo, akceptovala by som to a on by musel akceptovat moje aktivity.

kate_cs
24. jún 2023

Mame dve malé deti a keby mal manžel chodiť každý piatok alebo sobotu bezo mňa von a ja by som trčala doma s deťmi, vadilo by mi to.
Ale napríklad aj počas tyzdna vybehne niekedy na jedno pivo a kým ja uspim chlapcov je naspäť, to mi vôbec nevadí. Občas idem von cez víkend ja, občas on, výnimočne aj obaja a to mi príde fajn kompromis.

mandzula
24. jún 2023

Moj chodi, so mnou.😊

tramtada31
24. jún 2023

Môj od narodenia deti nechodi, ale ja, čo som nikdy nikam nechodila, chodím tak 1-2x za tyzden vecer von (tanečná, posedieť s kamošmi). Vlastne deti ma vyhnali z domu vypustit paru🤣🤣🤣

vilma7
24. jún 2023

Nechodí nikde, raz za čas na akciu z práce, čo je myslene asi raz za 9 mesiacov. Nechce.
Ja tiež nechodím. Pracujeme na smeny, striedame sa pri deťoch a sme radi že sme doma a môžeme ísť spať . Deti majú 4 a 6.5 roka.
Sme na ne sami.

lenkakravcova
24. jún 2023

Nie.
Chodíme spolu.

kamagma
24. jún 2023

Nie nechodi,cosii. Ale my pracujeme obaja na zmeny ,tiez mame 2male deti. Obcas chodi na futbal a potom na pivko ale to sporadicky.

terry658
24. jún 2023

Nie vôbec. Z času na čas ide ku kamarátovi ale nič pravidelné to nie je.