Chodíte na návštevu k svokrovcom?

dekys
14. mar 2015

Ahojte robim si taky prieskum, zaujimalo by ma ci chodite na navstevu k svokrovcom ale aj k partnerovej starkej starkemu,LEN VY A DIETA.BEZ PARTNERA.ja tych svojich svokrovcov ani jeho starku, nemam rada,skor neznasam tak tam nechodim,co mi vyčíta ze ochudobnujen malu a ze je len s mojou rodinou..ale ked je doma a nie je v robote, nezoberie malu a nejde k tej svojej rodine.. Tak nechapem o co mu ide.tie vas poprosim aby ste k odpovedi napisali vas vztah k partnerovej rodine. Uvítala by som samozrejme skor odpovede od mamiciek co maju tiez zle vztahy.dakujem 🙂

dekys
autor
14. mar 2015

@bubelko to ma zaujimalo ci tam chodia mamicky na navstevu same a aj tam stravia nejaky čas, ked Nevychádzaju s nimi 🙂 lebo mne to ten moj vyčíta, tak reku ci som ozaj jediná, co tam nechodí, ako on tvrdí (ze jediná na svete ;)).

natalym
14. mar 2015

@dekys Nie si jediná, len som zvedavá ako mu to vysvetlíš............

bubelko
14. mar 2015

@dekys na tu otazku som ti uz odpovedala - chodim s detmi sama a aj tam stravim nejaky cas, napriek nezhodam 😉

dekys
autor
14. mar 2015

@natalym co myslíš co mu ako vysvetlím? Ze tam nechodím? No ja mu hovorím ze prečo by som tam ja mala ch odit ked ani on nechodí a Tiež on nechodí sam s malou k mojej mame. A jeho starká ma asi 74 rokov.

natalym
14. mar 2015

@dekys Nie že tam nechodíš, ale že nie si jediná. Lebo neviem ako sa to dá vysvetliť.

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima4
14. mar 2015

@dekys
no ale manzelstvom si si nevzala len svojho mazela ale aj jeho rodinu, takze podla mna mala by si sa vediet aj prekonat v niektorych veciach.
ako to vidi manzel?

sunshineka
14. mar 2015

@dekys preco len od mamiciek,ktore maju zle vztahy?myslim,ze by si si mala vypocut aj nazory zien,ktore sa snazia zle vztahy upravit a podarilo sa im to.nevyvraciem,ze ti svokra robi prieky,ale niekedy je chyba na oboch stranach.prilis upata nevesta,za vsetko sa urazajuca... keby som bola rozmaznana a urazliva,tiez by som k svokre nechodila,lebo sa privelmi stara,zazera po mne,mysli si,ze sme soplave deti,co nic nevedia.ale nepotrebujem mat prieky v rodine.ze ma ohovara nato kaslem.vzdy si poviem,ze s nou nebyvam a v tom mam stastie.byt tebou,tak sa aspon koli dietatu premozem a idem tam.aky priklad mu das do zivota.to,ze je neprijemna svokra este neznamena,ze je aj hrozna stara mama

moni244
14. mar 2015

Nie, nechodim bez manzela, ale z jednehi jedineho dovodu, byvaju od nas 5 hodin vlakom, tak chodime spolu s manzelom dva krat do roka na 2-3 tyzdne, inac sa neda, teraz ide manzel s malou na tyzden sam na sviatky,ja ostavam doma, robim, keby byvali blizsie, urcite tam chodim aj sama

dekys
autor
14. mar 2015

@mima4 nie som vydatá, ani sa nechystám 🙂 priateľ mi len vynada ze tam nechodím, oponujem ze on tam Tiez nechodí a tiez nechodi ani k mojej mame,a tym sa debata skoncila, lebo on mi jendoducho neodpovie.

mima4
14. mar 2015

@dekys
tak čo riesis????
potom nemas ziadnu svokru, ziadne svagrinen... povedz to priatelovi...
ako nie je trocha tvoj priatel drzy? Keby ma priatel nutil navsevovat jeho mamu..ako zda sa mi to divne..nepoviem, ze teba vezme k nej ako svoju priatelku, ale pre teba je to v podstate cudzia osoba...

stastnamamulka
14. mar 2015

@dekys nie nechodim,necitim sa tam dobre bez manzela
@mima4 nesuhlasim s tvojim nazorom,dokonca moja znama ho obratila proti mne s tym,ze AK nemam rada mm rodinu /co nie je pravda,proste si nemame co povedat/,znamena to,ze nemam rada mojho mm,co je totalna BLBOST

dekys
autor
14. mar 2015

@sunshineka samozrejme vítam nazory z oboch strán len som to tak podotkla aby tu neboli komenty len toho typu ze "ano chodim a mame dobré vztahy",kedZe to nie je moj pripad.mala sa s nou stretava aj 5 x do Týždňa Takže tam určite ja nepojdem 😀 a neviem ci si to tak myslela ze ja som rozmaznana a urazliva, ale to rozhodne nie som,ale isla by si k osobe ktora hovorí o tvojej mame ze je kurva? Ze ked sme boli malí, kurvila sa,a ze sa o nas nestarala?a to rozprava všade.

mima4
14. mar 2015

@stastnamamulka
ale to som nepovedala.. len proste si myslim, ze niekedy su nevyhutne aj tie navstevy zo slusnosti. Nemyslim pravdaze svokru, ktora je doslova jezibaba a nadava ti skaredo, uraza ta... myslela som skor svokrovcov, ktori su ti nie az tak sympaticki, nemas si s nimi co povedat...ale principialne ti vedome nerobia zle a nerozbijaju manzelstvo.

dekys
autor
14. mar 2015

@mima4 zabudla som to napisat tak ze "svokra", kvazisvokra.a mas pravdu,je drzý atd.tiez to beriem tak ze je to cudzia osoba, aj keby som ju mala rada.

sunshineka
14. mar 2015

@dekys nie na teba som myslela,ze si rozmaznava.moja svokra tiez kadeco narozpravala na nasu rodinu.a bonus bol,ked sestra otehotnela a neboli s muzom este zobrati.vtedy si hnusne obtierala hubu a mrzelo ma to.povzniesla som sa nad jej ohovaranie.nerobi mi zle az tak nasilnym sposobom ako tebe,takze sa navtevy este daju zvladnut.na zaklade coho takto rozprava o tvojej mame?aj si jej pekne vysvetlila,ze nema pravdu?bola za nou aj tvoja mama?v tvojom pripade sa necuduje,ze ju nechces vidiet.to uz je privela,co si dovoluje

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dekys
autor
14. mar 2015

@mickao co o mne,ale o mojej MAME..chapes..
A neviem odkial to vytiahla ale nieje to pravda,a co vam poviem žienky, viete ake su niektoré zeny zavistlive a tak urobia hocico,aj ohovaraju klamstvami,svokra asi zavidI.jej muz s nou nežije, ale nie su rozvedení, kvoli tomu aka je a nema ani kamarátky. @sunshineka

dekys
autor
14. mar 2015

Tak len intriguju s jej mamou

veronkarisko
14. mar 2015

Co tu čítam všetko o svokrovcoch....ako sa starajú, nestaraju, navštevujú, nenavsetvuju, kupujú, nekupujú....sa desím dňa, keď sa nás syn ožení!!!!!!!!!!!!!!!!! Lebo nie je dobre ani tak ani tak.....úcta, pokora,trpezlivosti nafukanym,, nevestickam,, nič nehovoria! Neznášam a hotovo! Len moji rodičia sú skvelí! A len oni majú právo nq vnúčatá?!!

dekys
autor
14. mar 2015

@veronkarisko ano citim pokoru a uctu k zenskej co hovori ze ja a moja mama sme kurvy, ano..

veronkarisko
14. mar 2015

@dekys myslela.som všeobecne čo.tu.su fora so svokrou....samozrejme platí to aj opačne

stastnamamulka
14. mar 2015

@mima4 ja ako rodena salámistka v princípe s tebou súhlasím😉 😀

barcelona94901
14. mar 2015

nie,my chodíme spolu k jedným aj druhým ,svokra skor sama dobehne než so svokrom,ona sa rada vykecá pri kávičke
vzťahy,ked sa pozriem na okolo,asi normálne ,sme priemer

sense
14. mar 2015

Ja si myslim ze tu ide hlavne o problem ze chlap nuti ju ist ram samu hoci sa tam beciti dobre ale sam syn nejde....to mi pride ako vino pije ale vodu kaze

ataz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ataz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trdielko007
14. mar 2015

chodime k svokrovcom kedze byvame dost daleko od oboch rodin tak kazde tri mesiace na 3 dni.k nasim 3x do roka na tyzden.a bohato mi to staci 😀 😀 😀 😀 😀

abbey1
14. mar 2015

Logicky nechodím k ľuďom, s ktorými si nesedim a nemám dobre vzťahy. A je úplne jedno, či sme v príbuzenskom vzťahy, či máme nejaký papier o rodinnom zväzku. Umelé udržiavanie vzťahov, lebo sa to ma a patrí, som nikdy nepestovala a ani nemienim. S manzelovou rodinou sa nestretávajú ja ani moje deti už skoro 17 rokov a nemám žiadne výčitky. Necítim k ním už žiadny hnev či nenavit, su to pre mna proste cudzí ľudia ako ktokoľvek cudzí na ulici. Vzťahy a slušnosť sa musia udržiavať na oboch stranách. Jedna to nikdy sama neutiahne. Preto je občas dobre jednoducho ich utať.

lucyzet
14. mar 2015

@dekys ako verím, že nie každý má dobré vzťahy a vtedy by som tam ani ja nechodila. niekedy si aj tak vypočujem nejaké rady, s ktorými v duchu nesúhlasím, ale tak vcelku máme dobrý vzťah. zvlášť odkedy u nich nebývame. ale zasa musím povedať, že aj svokra veľmi rešpektuje, čo poviem. no ale uvidíme, keď bude drobec na svete. 🙂