Chodíte von bez partnerov, manželov?

nela82
20. máj 2012

Mam na mysli ci je tu vela zien-rodin-partnerstiev a manzelstiev,kde zeny navstevuju casto same, bez svojich poloviciek ,nocne podniky...
Lebo mam pocit,ze v poslednej dobe sa to stava pravidlom...hoci ja tento "zivotny styl" neschvalujem a ani tak nezijem 😉
Mozno to sem nepatri...mozno ma väcsina z vas skritizuje za tuto diskusiu-no aj v mojom okoli je velmi vela takychto rodin-parov a kym chlapi zarabaju-zena sa citi doma sama a citi potrebu zabavat sa 😒

sorciera24
22. máj 2012

@nela82 reagujes vseobecne...ze takto ma vypadat kazde manzelstvo....ze podla coho tak sudis?......
ja sa tiez neflakam po nociach...ako si to ty nazvala.....ale ked mam nejake stretnutie....tak je to vecer (lebo vtedy mi dieta spi)....cez den na stretnutia nemam cas, lebo vtedy sa zas ja venujem rodine;)
ps. ja dalej riesit enchem nic (ja som spokojna)....len mna zaujma to, ze podla coho, si si vytvorila idelany model manzelstva (a ze to vsetko ostatne je zle?) 😉

nela82
autor
22. máj 2012

@sorciera24 ach jaaaj,uz ma nebaví tu o tom pisat a vysvetlovat...Toto je diskusia-suhlasim s

@fiffinkaa lebo takto zijem aj ja a nevidim v tom nic zle-tak pre mna je toto fungujuce manzelstvo 😉
Nie sme spolu rok...tento rok oslavime 10-vyrocie a takto nam to vyhovuje.
Ja tu nikoho neurazam...ani nic podobne-cela tato diskusia je o nicom-vlastne to sa ani diskusiou nazvat neda 😅
Nebavi ma takto napadat niekoho cez pismenka...

sorciera24
22. máj 2012

@nela82 ok, nevysvetluj...len neudavaj altku pre vsetky manzelstva.....kazde fungujuce manzelstvo moze fungovat na inych principoch, dohodach.....dolezite je, aby to tym partnerom v tom manzelstve fungovalo, nie? (a ked mi manzelstvo funguje, je mi sumafuk, co si kto o nasom ziv. style mysli...)...ak to nie ej dsikusia...tak naco si diskusiu zalozila? (ci si myslela, ze ti budu pisat len zeny s rovnakym nazorom a pritakavat ti?)...nic v zlom......hlavne, ze tebe manzelstvo funguje (tak ako funguje mne, ci inym zenam tu)..... 😉

nela82
autor
22. máj 2012

@sorciera24 nie,nie-tuto diskusiu som nepisala so zamerom,ze mi tu budu zeny pritakavat 😅 😀
Skor som si myslela,ze napisu svoj nazor na danu vec a tecka.No mne vypisovat,nech sa idem vyventilovat von a bude mi lepsie 😅 😅 atd.atd.-ja som pisala svoj nazor co sa tohto tyka 😉
Nereagujem s tym,ze aby som niekoho odvravala od nejakych nocnych vyjazdov...mas ten pocit?
To je uz uplne mimo temy...
Mna zaujimalo ako kto asi zije-ake maju ine rodiny priority atd.No je jednoduche zacat odpovedat na nejaku diskusiu a navzajom si 3 ci 4 lajkovat,ze? 😉

sorciera24
22. máj 2012

@nela82 len priroty rodin podla mna nezistis z 1ej otazky a este takejto 😉 ....ano, vyjadrila som sa, tak ako aj ty a ostatne.....lajkujem to, s cim suhlasim(to je v pravidlach dovolene) 😉 .....a myslim, ze uz viacere to pisali, ze tu nevymetaju nocne podniky kazdy tyzden, ci den...ale proste idu obas s kamaratkou/kolegami na kavu...ci stretnutie po dlhsej dobe.......aj take divadlo (kt. napr. ja oblubujem) davaju vecer...nie cez den..... 😉

nela82
autor
22. máj 2012

@sorciera24
vsak aj ja som reagovala na tej prispevok s ktorym sa uplne stotoznujem..a hned si reagovala 😉
Nechajme to tak,k nicomu to nevedie...

kdezee
22. máj 2012

kedze byvame daleko od rodiny tak ano chodime vonku oddelene..nevidim v tom problem...

fiffinkaa
22. máj 2012

@nela82
Absolútna pravda..tiež si myslím že stačí sa pozrieť na rozvodovosť a prečo tie rozvody asi vznikli, tým, že sa každý víkend grilovalo na záhrade? 😀 😀 😀
Ja to vidím aj na chlapoch, keď má isť holka niekam sama, nedaj boh večer, sú nervozny, podráždený...telefonáty, kontrola...treba sa na to pozrieť reálne.

viera27
22. máj 2012

@fiffinkaa netipuj. Nevera je prekvapivo radovo nizsie ako nezhodnost v nazoroch a taktiez za alkoholom. Suma sumarum hrubym odhadom je nevera pod 10% pricinou rozvodovosti.
http://www.rozvod-rozchod.sk/priciny-rozvratu-m...

fiffinkaa
22. máj 2012

@viera27
ktovie ako dopadol rok 2011 😀 😀 😀

nela82
autor
22. máj 2012

@fiffinkaa
@viera27 tak do tychto zatahov nespada len nevera,ked uz dojde k rozvodu 😀 Ved jjasne,ze nie je za kazdym rozvodom nevera 😕 Neochota o rodinu..ine názory na manzela/partnera...jednoducho iny bezstarostny zivot😉
no to uz je mimo tohto...ale speje to k tomu 😉

viera27
22. máj 2012

@fiffinkaa ten este nie je. Najnovsie su za 2010 a je to zhruba to iste rozdelenie pricin. Vysoko vpredu nazorove nezhody, potom dlho dlho nic, alkohol a nevera. Clovek by cakal viac, ked si uvedomi dostupnost pokecu a podobnych stranok za posledne roky. Ale zjavne to nejaky velky vplyv nemalo. A zjavne nevera nie je tak casta a to aj napriek "emancipacii" zien chodiacich po podnikoch. Stale je tu len to iste stabilne percento nevernych bez ohladu na zmenu vonkajsich vplyvov. Zaujimave by bolo vygooglit statistiky z cias komunizmu. Osobne tipujem ovela vacsi pomer nevery - a to hlavne v zamestnani bola casta cinnost, ako som pocula.

sorciera24
22. máj 2012

ja by som k tomu rozvodu pridala napr. (to, co vidim okolo seba)....netoleranciu a hlavne nedostatocnu komunikaciu medzi partnermi! .....ono, ja si myslim, ze nevera nie je len tak z nicoho nic, ze pride zena na disku alebo do baru alebo hockde a sup hodi sa po prvom, co sa na nu usmeje.....ked vo vztahu vsetko funguje a mate obaja to, ze ste spokojni, tak nebudu hladat inde, nie? .....proste si myslim, ze nevera je len nasledok neriesenych a nevykomunikovanych problemov vo vztahu 😉

viera27
22. máj 2012

@nela82 uprimne? Vacsie nezhody ako maminka s kamoskami na drinku je podla mna toto http://www.protivna-blondyna.cz/2012/04/ustvane.... Plus ja by som este doplnila nielen vzhlad maminiek, ale aj ich "obzory". Zuzili sa castokrat len na plienky, detske choroby a serialy. Samozrejme netvrdim, ze je to nejake velke percento zien, ale na druhej strane urcite niekolkonasobne vacsie ako nevernych.

nela82
autor
22. máj 2012

@viera27 tak s tymto suhlasim aj ja-vela veci do seba zapada...a samozrejme aj ten vyzor zeny.Nemyslim si,ze zena ked sa vyda a porodi deti tak vsetko konci...Podla mna by sa kazda zena mala vediet upravit v ramci moznosti a "nezapadat prachom"
No tak ci tak...ak sa rodina nedrzi po kope-dlho to aj tak nevydrzi..

danu
22. máj 2012

Diskusiu zamykam na ziadost zakladatelky