Čo mám robiť? Muž hrá hazardné hry

juli268
12. jún 2018

Už neviem ako ďalej muž je závislý na hrách a prehráva celu výplatu sľubuje že už nepojde ale ako dostane peniaze tak je to zase rovnaké prehra vsetko

beky1813
12. jún 2018

@juli268 nech da peniaze tebe

0silvia0
12. jún 2018

@juli268 a z čoho žijete keď muž všetko prehrá? 🤐

sissy27
12. jún 2018

@juli268 rýchlo dať rozdeliť bsm, pretože jeho dlhy sú aj tvoje dlhy a čím skôr sa rozviesť. Ak bude ochota z jeho strany liečiť sa, tak kontaktovať odborníkov, prípadne pozri stránku www.hrajsrozumom.sk - spolupracuje tam jeden abstinujúci gambler, silný príbeh.

juli268
autor
12. jún 2018

@beky1813 no on ich dostane a ide hrat prehra vsetko a zamestnavatel jeho vyplaca a mne uz nema dat co ked vsetko prehra

juli268
autor
12. jún 2018

@0silvia0 z mojho rodicaku a z mojich uspor

beky1813
12. jún 2018

@juli268 tak nech zada v praci tvoje cislo uctu

alexandraalexandrova
12. jún 2018

Daj mu ultimatum, bud sa pojde liecit, alebo sa rovno rozved, este predtym ako vam narobi dlhy z ktorych sa len tak nevyhrabete...

alexandraalexandrova
12. jún 2018

@beky1813 ak je clovek skutocne zavisly, nepomoze ani toto, on si potom pojde pozicat od niekoho ineho, len aby mal z coho ist do herne a bude to este horsie, lebo zena o tom nebude vediet ako im rastu dlhy...

beky1813
12. jún 2018

@alexandraalexandrova to mozno nevie ani teraz. Tu pomize rozvod a zrusenie BSM

alex49
12. jún 2018

najprv zrušiť BSM, potom mu daj dve možnosti, bud sa pôjde liečiť alebo rozvod. Iná cesta nie je

ceresnovci
12. jún 2018

vymeniť muža

simsalabim
12. jún 2018

Ako prvu vec, zrusit BSM a to este dnes! Aby si nesplacala cely zivot jeho dlhy. Kto vie, kolko ich uz ma? Potom vazny rozhovor a navrhnut liecenie. Ak to nepomoze - rozvod. Treba byt tvrda, jeho zavislost ovlada. Pozor, aby jeho zavislost neovladla aj tvoj zivot a dieta.

juli268
autor
12. jún 2018

Neviem co robit mam ho rada a deti otca potrebuju tiez a zobrati niesme zijeme spolu a byt mame na polovicu a neviem ako by som ho opustila z dvoma deckami ma ziaden iny nebude chciet a vlastny otec je nenahraditelny

tomikejt
12. jún 2018

@juli268 ty sa vyser na to že s dvomi deckami ťa nikto chcieť nebude! Radšej budeš žiť s gamblerom? Ja som od takého odišla aj s dieťaťom a nič lepšie som spraviť nemohla. Tiež som mu dala návrh, buď liečenie alebo zbohom. Chces žiť celý život bez peňazí? Takýto príklad otca rodiny chces dať svojim deťom?

dzupi898
12. jún 2018

a neda sa nejak so zamenstnavatelom dohodnut, ze by poslielal vacsiu cast tebe? predsa je nemozne aby si ho zivila so svojich uspor

juli268
autor
12. jún 2018

Akurát by sa mi vysmál do tvare či som normálna že má dať peniaze mne oni držia spolu aj jeho rodičov som prosila o pomoc a vysmiali má tak už neviem čo robiť odísť nemám kam a túlať sa niekde po nájmoch alebo centrách je drahšie a deťom aj horšie majú už zázemie a to im meniť nechcem

alexandraalexandrova
12. jún 2018

@beky1813 tiez si myslim, ze najlepsie by bol rozvod...

beky1813
12. jún 2018

@juli268 tak potom ostan, hladas vyhovorky, preco neodist

kathy93
12. jún 2018

Treba ísť do práce za šéfom a povedať mu ak sa dá alebo proste mu zobrať kartu od účtu proste nech nemá peniaze on ale ty

alexandraalexandrova
12. jún 2018

@juli268 ja si myslim ze si vobec neuvedomujes akemu riziku vystavujes svojim postojom prave vase deti. Ked tvoj muz prehra aj to co nema, narobi si dlhy a jedneho dna vam zazvoni pri dverach exekutor a vylozi vas na ulicu, ake potom budu mat zazemie vase deti? Na to si nemyslela? lebo to sa realne stava. U nas vo vchode pred pol rokom takto vystahovali rodinu s malym dietatom, predpokladam ze to dieta je teraz v decaku a rodicia bohvie...na chodniku v dazdi mokli detska postielka, detska stolicka aj nocnik niekolko dni, kym si ich niekto neodpratal na skladku. Aj takto moze dopadnut rodina zavislaka...aby si tu potom neplakala ze nevies kam ist, ze ste prisli o byt a nemate ani na jedlo. Nic v zlom, ale musis sa na to pozriet realne a triezvo. Ak chces chranit svoje deti, tak je nutne zrusit bezpodielove spoluvlastnictvo manzelov. Aby tvoj manzel nemohol narobit dlhy aj tebe, aby to boli len jeho dlhy ked uz...

sissy27
12. jún 2018

@juli268 deti otca potrebujú, lenže tento "otec" všetky prachy, čas aj záujem investuje do automatov a nie do tých detí, tak sa preber. Že ťa nikto s dvoma deťmi nebude chcieť? A čo ty už rozmýšľaš nad druhým, keď si ešte prvého nevyriešila? Odporúčam odborníka aj tebe, lebo teda bez urážky, ale podľa mňa odídeš od gamblera k nejakému alkoholikovi, len aby si mala chlapa a deti "rodinu" 🙄
Daj si aspoň to bsm zrušiť.

tomikejt
12. jún 2018

@juli268 tak aku radu chces ? Tak si ostan s gamblerom a ver tomu že raz to horko oľutujes.

matazirafa
12. jún 2018

@sissy27 nie sú manželia. Tu vidno ako zmyslaju jednoduché zeny.. Radšej s debilom si narobím deti a potom nariekam ako sa mam na hovno, ale neodídem lebo by som ostala sama. Ach bože.

sissy27
12. jún 2018

@matazirafa najprv písala o "mužovi", som teda predpokladala, že sú manželia, potom doplnila, že nie sú. Tak ale o starosť menej, len by musela chcieť 😏 inak čo asi vyrastie z detí, ktorým matka dopraje takéhoto "otca". Hlavne, že je zapísaný v rodnom liste, ale neživí ich, nestará sa, robí len problémy... Ale je vlastný, to je najviac 🙄🙊🙊

juli268
autor
12. jún 2018

Zijeme spole uz osem rokov a klapalo nam to az teraz posledny polrok zacal hrat a neda si povedat tak som chcela pocut aj nazori nezaintresovanych

ladyblcha
12. jún 2018

@juli268 zlatinko nerozvadzaj sa, takeho muza tuzi kazda mat doma, ktoreho moze zivit..
Aj tak sa len vyhovaras.
Pekne vezme exekutor pol bytu a potom si budws hlavku buchat.

juli268
autor
12. jún 2018

A ako by som ho podľa vás mala prinútiť k prepisu polovice bytu na seba keď nesúhlasí

dandelion94
12. jún 2018

zájdi si do Centra právnej pomoci, tie sú zadarmo, nech ti oni priamo poradia aké kroky môžeš podniknúť v takomto prípade. Ale ani oni nič nezmôžu, keď si sama neuvedomíš, že s takým chlapom sa neoplatí byť

catherinah
12. jún 2018

@juli268 mate na byt aj hypoteku?

juli268
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz