Čo robím zle?

nikolka28
30. sep 2016

Ahoooj som tu nová a chcela by som sa len tak anonymné opýtať ako vychádzate s rodičmi vašho priateľa ? Ja mám s tým dosť problém keďže mám priateľa ktorý je šťastné rozvedený ma dve deti s bývalou ale priateľova mama je stále veľká kamarátka s jeho bývalou a mňa nemá záujem ani spoznať neviem či som na vine ja alebo priateľ nechápem čo robím zle....

obsadenemeno
30. sep 2016

@nikolka28 sak si to mohla napisat do tej prvej temy, kde si nerozhodna....nemusis zakladat novu.... ozaj, vyrojilo sa tam zopar otazok na teba, nechces odpovedat? Hlavne tu, ze odkedy je Liptovsky Mikulas v Nemecku????

nikolka28
autor
30. sep 2016

@obsadenemeno nebudem odpovedať na hlúpe komentare. Pochádzam z LM s momentálne som v Nemecku za to že žijem v nemecku musím mať v profile Nemecko? Prosím ťa.

maciatkolulu
30. sep 2016

@nikolka28 zeby preto, ze je babkou deti a chce vychadzat s ich matkou? A co teda, uz sa dozvedela, ze bude opat babickou? A aj dedko sa tesi? Ibaze mama bude druha... 😉 a priatel je teda spokojny a na babatko sa tesi, ze bude mat uz tri deti a nevysporiadane v ztahy s ex

nikolka28
autor
30. sep 2016

@maciatkolulu ako vieš že ma nevysporiadané vzťahy s ex? Nejaká si múdra nie? Prosím Ťa neodsudzuj ľudí keď nevieš celý príbeh dobre ?

obsadenemeno
30. sep 2016

@nikolka28 no ano, preco by si nemala, ked tam zijes...... aj ten overeny nemecky telefon....prosim ta

obsadenemeno
30. sep 2016

@nikolka28 tak nam napis ten cely pribeh, inak budeme nejake mudre, nie? A nikto ta neodsudzuje. Posudzuje, to ano. Lebo ten pribeh proste nesedi. Prosim ta.

nikolka28
autor
30. sep 2016

@obsadenemeno a prečo by som mala? Lebo to povieš ty? Podla mňa si môžem dať do profilu čo chcem a keď tam chcem mať LM budem ho tam mať 🙂

maciatkolulu
30. sep 2016

@nikolka28 tak do toho, 17rocne dievca sa snazi o dieta, to je uz prva absurdita a to s muzom co uz ma dve deti a zjavne jeho rodina o teba zaujem nema, takze tu mame prvy idealny bod. a kde vastne byvas a ako si sa dostala neplnoleta do nemecka???? Bez skoly, bez prace no zaujimave

loginexistuje
30. sep 2016

@nikolka28 tak ja neviem asi neni rada ze jej syn uz nie je s matkou jej vnucat a chce aby sa dali znovu dokopy a zili spolu ako rodina

nikolka28
autor
30. sep 2016

@obsadenemeno nesedí? Lebo nevies celý príbeh to by si ma musela poznať a ja aj keď nepoznam a nesedi mi príbeh neodsuzujem

obsadenemeno
30. sep 2016

@nikolka28 no tak sa nadychneme, ukludnime.....a tak nam teda ozrejmi cely pribeh, inak ti tazko niekto poradi....... jasne ako facka, nie?

nikolka28
autor
30. sep 2016

@maciatkolulu moja zlata školu si dokončujem externe do nemecka som sa dostala presne na 18cize plnoletá som bola 🙂 a prácu mám robím tu predstav si že viem aj jazyk keď si rodičia umrú musíš sa postarať o seba 🙂

obsadenemeno
30. sep 2016

@nikolka28 to je nahodicka..... 😠 a presne na 18 narodeniny.... skoro ako v rozpravke......

nikolka28
autor
30. sep 2016

@obsadenemeno nie moja, dva mesiace po narodeninách 🙂

maciatkolulu
30. sep 2016

@nikolka28 a s kym si sa snazilo o to dieta rok? 😀 😀 😀 Isiel s tebou do nemecka? Nadejny otecko?

nikolka28
autor
30. sep 2016

@maciatkolulu tak sama so sebou asi nie 🙂 s aktuálnym priateľom

maciatkolulu
30. sep 2016

@nikolka28 a ten isiel s tebou do nemecka?

maciatkolulu
30. sep 2016

@nikolka28 nak myslis toho priatela, ktory nebude chciet dieta, ci to je niekto iny? 😉

obsadenemeno
30. sep 2016

@nikolka28 no a rok sa snazis o dieta, co je 12 mesiacov a teraz si konecne v tom a stale mas len 18? Dajaky ten rok dlhy v tom Nemecku.....

sandrasstini
30. sep 2016

😀 nvm o com tu je rec ale je to ako v detektivke

obsadenemeno
30. sep 2016

@sandrasstini treba nam viac indikacii, ze kto kde ako kedy s cim a preco...... 😵

lubkavargova1
30. sep 2016

Moja...cele robis zle...vsetko...

mawka
30. sep 2016
sandrasstini
30. sep 2016

😀 aha chapem. Hm krasny pribeh a najma ked na nic neopisala a zalozila novu temu. Moj nazor v 17 pracovat na dietati s mladym chalanom ktory ma uz dve deti a potom sa bat ze ju opusti ked je konecne tehotna... Ja syrota som, mam 25 od 18 pracujem, zivim sa a az teraz som nasla muza s ktorym chcem rodinu. Mam zazemie, viem o co je zivot a najma viem ze sa o to dietatko budem vediet POSTARAT! V 17 som makala v skole a neriesila taketo veci. Nemam nic proti mlady mamickam ale odkedy som na mk nestiham sa divit kolko tu je mamiciek s vekom od 15 do 17, stastne tie s ktorymi aj otecko ostal, lebo prevazuju tie bez neho ale nikdy nekonciace statusy o tom ake su stastne a najviac dakuju ze su uz matky su pre mna usmevne. Este ze internet ma tu moc prekraslovat reallitu...Je mi luto len tych deti, cest vynimkam samozrejme! Niektore sa roli matky chytia skvele. A tebe dievca mile este si len tehotna a uz ti naznacuje aby si si davala pozor v kolkych domacnostiach chces dieta vychovavat. Really? Oh. Ked je to skutocny pribeh je mi ta luto, lebo problemy len budu rast, ale drzim ti palce a ked je to fikcia tak tlieskam ti ze takto efektivne vyuzivas svoj cas 😊

janinah
30. sep 2016

čo robíš zle? asi sa natískaš kde ťa nechcú....splodila si dieťa o ktoré nie je zo strany starých rodičov záujem....či je záujem zo strany otca je dosť otázne,píšeš o problémoch s exmanželkou....odsadila si muža,ktorý patrí niekam inam....tak toto robíš zle,že si si nenašla slobodného chlapca k sebe,nezačala s ním chodiť,nezabezpečila si prácu a bývanie,neprešla zásnubami,svadbou a POTOM tehotenstvom....beriem,že ak si bez rodičov,tak ti nemá veľmi kto radiť,ale ak si múdra,tak otvoríš oči a poučíš sa na chybách iiných....zrejme chceš rýýýýchlo a za každú cenu svoju ideálnu rodinu,lenže iba chcieť nestačí,treba aj końať a to konať správne a s rozumom....držím ti prsty,nech to zvládneš

verunqha23
30. sep 2016

Aj ja som otehotenela ale teraz v 18 ... Už som v 6 mesiaci tehotenstva... V januári mám termín ... S priatelom niesom lebo ma nechal ešte predtým než sme sa dozvedeli že som tehotná... Ked som to zistila ... Rozmýšlala som nad potratom rodičia ma podporili že nie že si to mám nechať že mi pomôžu ... A môj ex? ... Ma nazval sukou ku.... a tak... Natrepal svojím rodičom že som ho podvádzala že to nieje jeho dieťa,lenže on vie že to je jeho len sa bojí/bál priznať... On žije len s vlastným otcom a s nevlastnou mamou... Pre jeho nevlastnu mamu som obyčajná .... takže tak 🙂 ... Doteraz hovorí ako to nieje jeho dieťa , raz hovorí že je raz že nie 🙂 ... Takže tak 🙂 ...

sissy27
30. sep 2016

@nikolka28 ak sa pred priateľovými rodičmi prezentuješ tak ako tu, tak by som bola veľmi prekvapená, keby sa z teba tešili... Ono vieš, úderom 18 sa stávaš dospelou len formálne, na papieri, pred úradmi, ale mentálne nie...
A čo robíš zle? No úplne všetko, dievča zlaté, úplne všetko...

verunqha23
30. sep 2016

Dievča a potrebuješ poradiť ale ked sa ťa Baby pýtajú otázky úplne ich ignoruješ... Akože fakt ešte nemáš rozum ...

maciatkolulu
30. sep 2016

@verunqha23 drzim ti palce, hlavne nech je babatko zdrave a ostatne zvladnes a ver tomu, ze si este aj s babom najdes muza, ktory vas bude milovat, ja som po rozvode neverila, ze taky existuje a ajhla, som opat STASTNE vydata a mam po dvoch velkych dcerach, zdraveho chlapca 😀 drz sa