Čo s príliš starostlivou svokrou?

tanja7613
30. aug 2013

Ahojte baby, mam problem so svokrou, moj maly ma tri mesiace, nekojila som ho lebo som nemala mliecko. Davala som mu UM hipp a nebol problem. Odkedy byvame u svokrovcou, tetka si zmyslela ze beba mlieko je lepsie , tak mu davame bebu. Stale mu pcha teplomer do zadku aby sa vykakal pretoze ho zapeka. Dnes mi povedala ze mam tak ked bude mat maly styri mesiace ho dat sadnut a podlozit vankusmi. Oponovala som a ona sa zdula... uz ma nebavia jej predpotopne nazory. Ved posledne dieta mala pred 25 rokmi. Pusinkuje ho hlavne ze cela smrdi od cigariet. Dostal zabu na jazyk a vraj je to moja chyba. Tak sa chcem spytat co by ste robili vy zeny,alebo ake mate skusennosti? Dakujem

dari226
30. aug 2013

nedaj sa zlakat este z toho budes mat depku,hipp je dobre mlieko odporucam,to som mala v zalohe keby nieco a po odstaveni bolo len hipp.cim viac si svokru nechas o to viac bude chciet hovorit,my sme ju mali hned vedla v kuse klopali nakoniec som uz ani neotvarala a ked mala mala pol roka hladali sme ine byvanie i ked sme mali cely byt novo renovovany ,ale svokra v takej blizkosti horor...utekaj co najskor aby si neskoncila na psychiatrii (bez srandy)

kulumulu123
30. okt 2018

@tanja7613 povedala by som ze si velmi cenim jej skusenosti no ked budem potrebovat radu tak si o nu viem poziadat aj sama v opacnom pripade ma jej nazor nezaujima 😑

andula09
30. okt 2018

@kulumulu123 Myslíš, že má zmysel vyjadrovať sa k tak starej záležitosti? 🙂

kulumulu123
30. okt 2018

@andula09 hej akosi som prehliadla datum ooooops sorry 😮

simona4477
30. sep 2019

@julkav22 👍👍👍

selest
Autor odpoveď zmazal
Zobraz