Čo si mám myslieť o správaní priateľa?

masakl
11. júl 2014

Citala som tu dnes uz podobnu diskusiu a tak som nabrala odvahu aj ja ze sa spytam..... Mam priatela sme spolu 6 rokov. Stale sa vsak hadame kvoli tomu ze on si vypisuje s kamoskami na fb stylom ahoj cica atd . to by nebol taky problem ale pise si s jednou babou. Ona je zo zapadu a my byvame na vychode. Ja ju poznam tiez minule leto totiz bola na navsteve u sestrnice tak sme sa zoznamili a vtedy zacali tie najvacsie hadky kvoli nej. Bol snou a jej sesternicou dohodnuty minule leto moj priatel ze idu vonku + ze berie on aj malu / nikdy ju vsak sam od seba vonku nebral/ ked som mu povedala ze ved idem stebou normalne nim trhlo a opovedal len ze naco ja tam pojdem ze mam zostat doma. No mne to nedalo sla som aj napriek tomu ze sa mu to velmi nepacilo. vonku to prebiehalo ok vecer sme dosli k nam vypili sme si vino . Ona odisla do vedlajsej izby so sestrenicou a ja som nahodou zapocula ked som sla cez chodbu ako jej rozprava ze skoda ze mojho chlapa nespoznala skor ze uz by snim davno bola ale ze teraz uz neurobi nic lebo on ma mna. Od vtedy zacali na fb spravy typu ahoj moja ako sa mi mas chybas mi ... aj ked nic spolu vtedy mat nemohli stale som bola snimi..... najhorsie vsak bolo ked priatel siel pracovat na zapad mal tam zakazku na 2 tyzdne . Ano priznam sa chodim mu citat spravy na fb pretoze uz raz ma podviedol / s jednou babou Ale odpustila som ju a vsak podozrenie je vzdy , uz mu neverim tak ako som mu verila preto si ho obcas preklepnem/. ked pracoval na zapade nikdy som sa mu nemohla dovlat stale s niekym volal /vraj s veducim/ nasla som potom spravy na fb on pisal jej. nech dojde za nim ze on jej autobus preplati. ked sa ona spytala ze kde by spala bez vahania odpovedal ved somnou ze ja sa to aj tak nikdy nedozviem. Neviem ci snim bola ci nie len viem ze napsal spravu ze urcite nepride tym konverzacia asi na 3 dni stichla. POtom dosiel domov ale stale si snou pise spravy typu chybas mi. alebo ona mu stale pise ze vidis keby sme sa spoznali skor mohlo by byt vsetko inac a on jej tiez napisal ze no skoda ze sme sa nestretli skor. Nahnevalo ma to pretoze podla mna zjavne k tej slecne nieco city ...obcas mam pocit ze je somnou len kvoli detom. ok vravi mi stale ze ma miluje atd ale potom nevidim dovod aby koketoval alebo si pisal take spravy plus posielal pusinky alebo pisal vyspinkaj sa mi do ruzova cica moja apod. Ked mu poviem ze co to ma znamenat ze on jej take pise chcem si snim veci vyjasnit tak sa len hadame a vzdy dostanem len odpoved " joj robis sceny akoby som ju mal po.ebat cez internet ze ona je na zapade a on tu a ze keby chcel tak ze by ma uz davno nechal...... a ze som prehnane ziarliva a namyslam si somariny.... Ja neviem naozaj co si mam mysliet ci to je preto ze uz mu nedoverujem v tejto veci potom co ma pred 4 rokmi podviedol ... nechcem sa zas sklamat... poradte co si myslite vy ...... prepacte ze som sa tak rozpisala ale uz fakt nevladzem... mam chut sa uz nato vykaslat....

fiafia
11. apr 2019

@masakl nečítala som komenty vyššie pre mňa nieje o čom. Chýbaš mi a pod by som ja neprekusla a zbalila mu veci aj keď nikto netvrdí že by to bolo ľahké. S deťmi sa nedajú spáliť všetky mosty ako keď je človek slobodný. Nech si ide nebudem s niekým kto sa zahráva s mojimi citmi a rozbíja rodinu lebo kto miluje takto nezranuje.otcom môže byť aj bezomna.

shilou
11. apr 2019

@fiafia je to prispevok z 2014

fiafia
11. apr 2019

@shilou 😂😂😂 tak to som si ozaj nevšimla. Nechápem prečo mi to vyhodilo teraz. 😂

shilou
11. apr 2019

@fiafia mamicka je aktivna, som zvedava ako sa to dalej vyvinulo.