Čo ten chlap chce?

21. aug 2021

Ahojte čo si myslite o tomto… Spoznala som jedného chlapa, zo začiatku má strašne fyzicky priťahoval a túžila som po ňom (rozmýšľala som že toto je presne ten chlap s ktorým by som sa chcela iba vyspať) prečo iba vyspať? Z dôvodu vekového rozdielu medzi nami (ja 19; on 40- vôbec natoľko nevyzerá) začalo to tým že si vypýtal kontakt, poukol mi prácu- ktorú som prijala- za mesiac nastupujem, ďalej si občas napíšeme, minule som bola prvý krát s ním a s jeho partiou- budúcimi kolegami na cyklotúre.. Do našej konverzácie patria z jeho strany aj úsmevy, žmurkanie 😉 No a zistila som vlastne že to nieje už iba o fyzickej príťažlivosti ale že sa mi páči aj jeho charakter- no stale túžim po tom jednom. neviem čo si mám teraz myslieť.. je to veľmi priateľsky typ človeka, dobrák. Nepríde mi ani že by mu išlo pri mne o sex. Možno kvôli môjmu mladému veku. Neviem čo si mám myslieť. Či ma berie len ako kamarátku,alebo chce to čo ja a ide na to postupne lebo sa možno boji že ja to nechcem lebo si myslím že je premna starý alebo že sa mi nepáči.. Alebo čo ak chce niečo viac ako sex…? Naozaj neviem 😫 najprv som si myslela že to chce aj on. Kvôli tomu záujmu voči mne, tým pohladom, ďalej ponuka práce.. Ale teraz si nie som vôbec istá 😱

21oktober
21. aug 2021

no a základ ..je voľný ? Ak je voľný ,chceš mať vzťah alebo sex s mužom ktorý by ti mohol byť otcom ?

ivangeline
22. aug 2021

Takto si komplikovat zivot...

deti95060810
22. aug 2021

čo chce... v prvom rade sex... a potom sa z jeho strany uvidí...😉

natalienka12
22. aug 2021

Bud chce sex (ak si pekna) alebo vobec nic. Len si to namyslas.

hindakus
22. aug 2021

Hľadáš v ňom otca a imponujú ti skúsenosti. Nedoporučujem skúšať ani vzťah ani sex (náhodou otehotnieš a čo potom

ivanka12311
22. aug 2021

21rocny rozdiel😵‍💫... čo sa nepoobzeraš po seberovnych, 40tnik má trošku iné zmýšľanie ako pojašena 19tka..

asia83
22. aug 2021

Toto, čo cítite, je VŽDY obojstranné. Nech druhá strana hovorí čo chce. Buďte trpezlivá a nevnucujte sa mu, nerobte zo seba ženu ľahkých mravov (inak to napísať nemôžem).

0silvia0
22. aug 2021

Rozhodne by som si nezacinala sexualne dobrodruzstva s buducim zsmestnavatelom, z tohoto budu len problemy...

amelie2017
22. aug 2021

Boze, a mne sa v 19 zdali 25 rocni stari a hanbila som sa ich 😀🙈

michkat
22. aug 2021

A chce vobec nieco? 🤣🤣🤣🤣 Moze zmurkat sem tam aj sa usmiat a nic to nemusi znamenat... A aj keby... Fakt, je volny ci sa mienis vychrapat so zadanym lebo TY CHCES? Ach jaj

liljana
22. aug 2021

Bali ta a nechce tlacit na pilu, nechaj tomu cas. Je to na tebe, mas cas. Si mlada, nikto nehovori, ze musis zostat od 19 cely zivot v tomto vztahu.

zuzubb007
22. aug 2021

Skor my som si overila ci uz nema daku rodinu?, je to rozdiel cez 20 rokov no a tvojom mieste by som sa na to vykaslaka a hladala niekde inde, najma ak mas istu pracu, po radovankach uz nemusis ani nastupit treba si urcit prioritu

ibrunova
22. aug 2021

A ak to má byť budúci šéf, je to prinajmenšom divné..

h2
22. aug 2021

No čo asi môže chcieť 40 ročný chlap od mladej naivnej 19-tky, ktorej sám od seba ponúkol prácu, píše Ti, volá Ťa na firemné akcie, aj keď tam ešte nepracuješ, usmieva sa a ešte aj žmurká? Chce sex!

autor
22. aug 2021

Ach bože ženy !!! Nebojte sa je rozvedený, takúto vec by som si zistila pred tým ako by som s ním vôbec niekam išla

caeli
22. aug 2021

Bola som v podobnej situácii ako ty, medzi nami bol 21 ročný rozdiel a kládla som si rovnaké otázky. Nakoniec sme už 7 rokov spolu. Podľa mňa sa mu páčiš ale nechce na to tlačiť. Môže byť aj on sám ešte zmätený z toho ako vníma teba, tiež si uvedomuje ten vekový rozdiel. Čo z toho nakoniec bude nezistíš dopredu nikdy 🙂. Daj tomu voľný priebeh a užívaj si prítomnosť.

surama
22. aug 2021

Jasne, ze chce sex. Ked sa mu taka mlada baba ponuka, preco by si nevrzol. A este ked je rozvedeny, po nevydarenom vztahu..on nema, co stratit...uzije si a pohoda. Ktovie s kym kazdym si este uziva.

Stoji ti to za to? Este aby si si v takom mladom veku neznicila povest a budes zaskatulkovana ako ta, co spi so "starymi". V takej firme, kde este spolu chodia aj mimo prace na vylety sa to rozkeca skor ako si myslis. Pracujem vo velkej korporacii a aj tak sa tu vie, ked dajaka sa zaplietla so sefom...hned sa vsetko rozkeca. Pozor na to.

jankapepe
22. aug 2021

Takže....
40
- ak je ženatý a bali ťa tak je to jednoducho bezchrbtak
- ak je nezadany, je veľmi otázne prečo asi????
Ostáva ti tak 1% že nespada ani do jedného

hankm
22. aug 2021

@0silvia0 ale ona ma 19, ona problemy potrebuje, je znudena, potrebuje sa trapit 😁 sak nech si to cele uzije so vsetkym co k tomu patri. Nenavistne kolegyne, blbe komentare od ex-manzelky, nechceny odchod z prace, riesenie byvania…bude veselo😁

0silvia0
22. aug 2021

@hankm to mas pravdu, tak nechajme ju vztahovo dozrievat a ucit sa😵

elizabet173
22. aug 2021

@hankm 👍

mariejenka
22. aug 2021

Prečo je otázka "čo ten chlap chce"?
Čo chces ty?
Ak by som bola v podobnej situacii ja, určite by som si hneď ,ani o pol roka nezačala so šéfom v novej robote. Je super ze v 19-tich uz pracuješ, Ja by som si ale sla na VS, mala brigadu a zila si krásny slobodný život.

majka35
22. aug 2021

a ja vlastne vôbec netuším, ako my môžeme vedieť, čo ten chlap chce 🙂

zuzanockamt
22. aug 2021

40-nik sa zabaví, nuž a ty? Možno tiež v tom lepšom prípade.

brita7777
22. aug 2021
3tato
22. aug 2021

40 ročný chlap, nota bene človek čo ti ponúkol prácu, už určite dobre vie, čo chce - je úplne jedno v akej životnej oblasti.
Videl mladú babu, skúsil využiť príležitosť ohúriť - ponúkol ti prácu.
A ty sa začínaš postupne namotávať, lebo si ešte príliš mladá a trochu aj naivná.
Tu totiž nejde o to, čo chce ten chlap.
Tu ide o to, o čo ide vlastne ide tebe, lebo mám dojem, že sama vo svojich 19 rokoch nevieš, čo vlastne chceš...
Ako píšeš, stále ti v hlave pri ňom rezonuje najmä sex. Aj keď si teraz teda akože všímaš aj ten jeho "charakter".

Je také ľudové porekadlo - "Keď fena nechce - pes si neza***e"
Takže vždy keď pôjde o sex, to bude "obojstranné"

Zrelí úspešní muži, vybavení peniazmi a charakterom budú vždy alfa samci vo výbere mladých žien ako ty ...
A taký muž môže mať takých mladých žien, koľko chce. A ani by sa pri tom nemusel veľmi snažiť. Stačí len ukázať, že je prístupný a má záujem a ide sa na vec ... teda v prípade, ak majú záujem hlavne tie ženy 😉 a presne to sa stalo aj v tvojom prípade 🙂

Teraz si to trochu rozmeňme na drobné - ok, povedzme, že sa s ním vyspíš...
Ponúkol ti prácu - ok... takže sa vyspítš so šéfom... Čo od toho očakávaš?
Len sex. zážitok, alebo nedajbože trvalý vzťah? Alebo, že budeš pre neho pracovať a budete si to popritom rozdávať?
Na rovinu - čo myslíš, koľko vám to vydrží?
Po pár mesiacoch, max 1-2 roky a prestane to baviť buď teba, alebo jeho...
Prečo? S rôznych dôvodov, ale nič netrvá večne...
A ako to už býva - takéto rozchody väčšinou končia tak, že keďže on je šéf, tak ty si budeš hľadať druhú prácu ...
Nehovoriac o tom, že po firme budú kolovať o tebe reči..., že s ním spávaš. A tak sa na teba aj budú potom všetci pozerať. Bude ti to jedno?

Takže moja rada - buď sa s ním vyspi, ale nepracuj pre neho - ukojíš si chúťky, ale nebudeš vo firme za "kariéristku"
Alebo pre neho pracuj, ale vyhoď si z hlavy sex s ním - lebo ako som napísal, toto pre teba "happy endom" neskončí.

hankm
22. aug 2021

@3tato absolutne exaktne si to popisal. Mne sa to cele nechcelo 😁 len mlada este racionalne neuvazuje, to panko ako pises ma vsetko jasne. Jeho cakaju fajn casy s “vonavou 19stkou” 😁

lalenka33
22. aug 2021

Nie si náhodou ty autorkou tejto diskusie? Lebo zmýšlanie máte rovnaké
https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/sexualne-ma-pritahuje-chlap-z-fitka/?page=3&scrollto

akbara77
22. aug 2021

Pozri sa, každý raz musí padnúť na hubu.Dvere mas otvorené, žiadne tetky z MK a ich skúsenosti ti v tom nezabránia.

karolinakr
22. aug 2021

Pozri sa, ked si nájde novu milenku , ty poletíš prvá, aj ked budeš makať o 200% viac ako kolegyne, alebo sa presúložíš na vedúcu a urobiš zavratnu karieru nikto nebude vedieť prečo--