Čudné bývanie

30. júl 2022

Nedávno som si našla priateľa. Nie sme spolu dlho, iba mesiac a pol. Má 30 rokov. Býva sám, ja mám 24 a bývam tiež sama, ale v podnájme. Nemám spolubyvajuce. On má vlastný byt. Aktuálne unho už rok a pol býva kamarát, lebo to takto bolo pre oboch výhodné, keďže ten môj bol dlhšie sam. Občas tam príde na pár dní aj priateľka toho kamaráta prespat, variť atď. Ja tam ešte veľmi nechodím, sme spolu krátko. Občas mi to ale príde trošku čudné, hlavne ak viem, že jeho kamarát sa veľmi nehrnie do hľadania si vlastného bývania s tebou jeho priatelkou. Neviem, či iba mne to príde trošku zvláštne, že už keď vie, že si môj našiel mňa. Ako by ste to vnímali?

autor
30. júl 2022

S tou jeho priateľkou, preklep.

abbey1
30. júl 2022

Je s tebou mesiac a pol. ;)

petulda333
30. júl 2022

Ste spolu kratko,takze nevidim dovod,aby ho poslal prec

au1994
30. júl 2022

Si s ním mesiac a pol a už chceš určovať, kto môže a nemôže bývať v jeho byte? 🙂 Je to práveže veľmi rozumné, lebo kamarát uňho predpokladám nebýva zadarmo a priateľovi sa tak aspoň znižujú náklady, keďže si ich delia na polku. Ak si tam kamarát z času na čas zavolá priateľku, čo je na tom? Veď tam býva a platí si za to.

matullienka
30. júl 2022

Tak čudné to je možno pre iných im to tak možno vyhovuje. A snáď necakas, že keď je s tebou 1,5 mesiaca, že kamaráta hneď vyhodí z bytu lebo on si našiel frajerku

lija22
30. júl 2022

nie je to vobec cudne, proste prenajima volne miesto v byte. praveze hladaj pozitivum, ze chce zarobit gros naviac

autor
30. júl 2022

To je práve to, že ten kamarát s jeho priateľkou tam bývajú zadarmo. Preto mi to prišlo trošku čudné. Že si nehľadajú.

marsmykkok
30. júl 2022

A začneš špekulovať ako teraz nad niečím,.pošleš ho o mesiac k vode a on bude si platiť bývanie sám. To je fakt čerstvý vzťah a nevidím dôvod aby teraz vyhadzoval spolubývajúceho.

viestta
30. júl 2022

Mesiac a pol ste spolu a ty už vyhadzujes jeho spolubývajúceho. Niečo mi ušlo?

au1994
30. júl 2022

Aj v takom prípade je to jeho byt a len on sám rozhoduje o tom, kto v ňom môže bývať. Ešte je príliš skoro na to, aby si ty riešila kto uňho býva a nebýva. Možno medzitým zistíš, že má nejakú čudnú sexuálnu úchylku a to, že necháva u seba bývať kamaráta, bude tvoj najmenší problém. 😄🤷🏻‍♀️

alexas56
30. júl 2022

Si sním krátko. Ale poviem ti, že ja som mala priateľa a chodili sme spolu cca rok aj pol, keď som k nemu išla bývať ,býval uňho vtedy ešte kamarát a jeho sestra (chodili spolu)...no bol to des..naozaj des...oni neprispievali nič do domácnosti a ja som tam bola len slúžka..no už sme rozídení dlhšie a oni tam všetci traja ešte stále bývajú :D Ale ty to nemusíš tak riešiť, ste spolu krátko🙂

mandzula
31. júl 2022

Najprv pises, ze je to pre oboch vyhodne a potom, ze kamarat tam byva zadarmo. V com teda spociva ta vyhoda?

wade
31. júl 2022

Je to úplne normálne a ja vidím iba pozitíva. Vie zdieľať, vie spolunazivat, vie hospodáriť (ma vlastný byt) a nerobí unáhlene rozhodnutia ako vyhadzovanie dobrého kamaráta z bytu kvôli 1,5 mesačnej známosti 🙂

hankm
31. júl 2022

Uz sa chystas okupovat a privlastnovat cudzi byt a vytvarat hniezdo, po mesiaci? Cim skor ta posle do het, tym lepsie, s tebou ho necakaju pohodove casy.

marsmykkok
31. júl 2022

@mandzula toto by zaujímalo aj mňa? Že ak teda neplatí aké Výhody má z toho priateľ? Autorka odpovieš?

rol76
8. jan 2023

Ste spolu krátko.Nemala by sa miešať ešte do života tvojho partnera. Keď mu to robí dobre, že tam chodí aj kamoška jeho kamaráta,no nech chodí.Ak to s vami bude už vážne,vtedy sa s ním porozprávaj. Veď je to jeho byt. Sorry za hrubé slová...🙂