Ďalší muž vo vzťahu

skriatocek
26. okt 2013

ženušky chcem sa spýtat, s manželom sme spolu 4 roky je v podstate dost odomna starsi, lubim ho, len stretla som niekoho kto k mojmu veku vyhovuje viac, rozumieme si, pritahuje ma, vsetko ok, len proste mam pohnutky skusit to dalej, neviem co by ste mi poradili.?

ps: prosim poučovanie si nechajte pre seba

skriatocek
autor
27. okt 2013

@froschka ja nic netrubim,hold bohužiaľ mám kamarátky vo svojom veku ktoré mi nejako neporadia alebo povedia máj na haku,odsudzujes ma nepravom

mima4
27. okt 2013

@skriatocek
opakujem kveščn:

vzala si si ho dobrovolne za manzela?

juliana77
27. okt 2013

@froschka myslím, že sa nemáš za čo ospravedlňovať 🙂

skriatocek
autor
27. okt 2013

@14petulka88 ja s ním kominukujem len jemu sa to riešiť nechce a ked sa mi nepáči tak viem kde su dvere...jeho reakcia, alebo nájdu si niekoho ineho

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mima4 samozrejme pretože bol maly na svete a chcela som ba sme mali rovnake priezvisko všetci a boli kompletná rodina ale keby som vedela pred svadbou ze ma poviedol neurobim to...

juliana77
27. okt 2013

@skriatocek Neuveriteľné. Ty si od manžela mladšia o dvadsať rokov, už len to by ti malo dodať sebavedomie, myslím, že to nie je o sebavedomí ale o intelekte. Či si išla po peniazoch alebo nie, to vieš ty a nie si povinná to tu nikomu vysvetľovať.
Zober si z tohto ponaučenie, nabudúce ked sa ti budú zapalovať lýtka, rieš si to vo vlastnej hlave a nie na MK. Skutočne neviem, čo si čakala od tejto diskusie, ale urážaš sa zbytočne.

maminuska
27. okt 2013

@skriatocek povedala si svojmu mužovi že ak nezmení svoje správanie tak od neho odideš ? Vie on o tejto hrozbe ?

juliana77
27. okt 2013

@skriatocek A mimochodom podľa toho čo píšeš správa sa k tebe ako vyžitý pánko.

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Takze je to tak, nemas sebavedomie.Poznam.On ti ubera z neho.Ja som vlastne ani nejak nemala dovod ho nemat.Ale obcas, ked nemal naladu, kvoli zamestnaniu, tak vedel povedat blbost, ktora mna zrazila dole.Sice sa omluvil, ale chapes.Citala sem, ze jedno z najvacsich ublizeni cloveku, je vziat mu sebavedomie.
O mne by si tiez mohli mysliet, ze som sla po peniazoch, ale nasla som si pracu, kde zarabam viac nez vela, takze o prachoch to umna nebolo.Daj mu pocitit, ze si "zena", pekne sa uprav, oblec, nech zteba vyzaruje neodolatelnost, jemnost, pritazlivost.Snad sa zamiluje znovu, snad ta vazne miluje, ale nechova sa tak.Bud to pojde alebo nie.

anatalia77
27. okt 2013

@skriatocek áno máš to v hlave pomotané,viď: to,že mám malé dieťa je pre mna skor výhoda pretože... 😕

mirat
27. okt 2013

@skriatocek uvedom si prosím ta že tu sú normálni ľudia ktorý si svoj názor povedia či sa ti to ľúbi alebo nie.a ti im nemôžeš hovoriť čo ti majú písať.pretože tak diskusia nefunguje.jednoducho každý tu máme nejaké tie životné zážitky a poniektoré veci nás dokážu poriadne na__ať 😀 ak si chcela poradiť bez odsudzovania tak si mala zaisť skôr za psychológom.(odporúčam)
ps:ak chceš zamknúť alebo zrušiť tému tak napíš adminovi.(dole-komu môžem napísať-mám otázku na asmira team)
ale možno by si to tu mala nechať.sú tu niektorý ľudia ktorých rada by sa ti mohla hodiť.

skriatocek
autor
27. okt 2013

@juliana77 myslím ze takýchto ten tu je veľa a vo čakajú tie ostatne ? Asi to iste čo ja ze sa ozve nieko kto ma podobnú skúsenosť a nie ľudia ktorí v živote nic take nezazili a Vedia človeka len odsúdiť ...a sebavedomie - ked ti niekto podkopava autoritu vo vzťahu a možes robiť čo chces aby si bola tak isto rovnocena a nedarí sa tak to nieje o intelekte

mirat
27. okt 2013

@froschka prečo si to nepovedala manželovi tej kurv_ ???

skriatocek
autor
27. okt 2013

@maminuska samozrejme a povie rob si čo chces

mima4
27. okt 2013

@skriatocek
ked ingnorujeme, ze ta raz podviedol, tak si si DOBROVOLNE vzala cloveka takeho ako si si vzala. Do manzelstva sa ide na CELY zivot, je to zavazok na CELY zivot, to nie je o tom, ze "aha..nuda", ci "uz mi to nevyhovuje"... ty si si z vlastnej vole vybrala toho cloveka na cely zivot, tak co teraz riesis? Bola si pri tomto rozhodvani nesvojpravna? Mas velmi nizky vek, nulove zivotne skusenosti, cize chapem to, ze si sla uplne mimo v zivote. Vies, ja chapem, ze milujes svojho syna, ale dieta nie je hracka, je to ludsky tvor, ktory si zasluzi mat milujucu rodinu, mamku a tatinka o ktorych sa bude moct cely zivot opriet. To nie je o tom, ze raz som v tom, raz v hentom vztahu (dnes velmi popularne), potom tu mame generaciu mladych ludi, ktori nedokazu vytvarat plnohodotne vztahy, pre ktorych je manzelstvo papier, ktori sa nevedia v zivote najst a nevedia milovat.
Si este nezrele dievca, a jedine co ti moze pomoct, je dozriet. Ked uz nechces fungovat vo vztahu s muzom, sprav ako chces, ale nechod do dalsieho vztahu, kym nedospejes a nezacnes uvazovat ako zrely jedinec. Tvoje dieta potrebuje v provom rade bezpecie, lasku, istotu, nie cudzich chlapov vo vasom byte. Nevrhaj sa do dalsich vztahov na urcity cas, sprav to aspon kvoli svojmu syncekovi. Je to len dieta, ber ohlad aspon na neho.

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mischena333 vies koľko krát som toto skúšala ??? On si na mne nevsimne ani ze si zmenim farbu vlasov z blond n hnedu ... Jedine čo ho trápi je práca a ked tam sa nedarí tak aj to je moja vina

froschka
27. okt 2013

@skriatocek ja som neni tvoj sudca iba si zastavam vseobecny nazor kde u mna nevera nema miesto a pochopenie. Zijeme v dobe kde si pre malichernosti vo vztahu ludia hkadaju zamienky na dovod pre podvod, neveru. Skutocne problemy au nieco uplne ine ako to co opisujes ty. Zamysli sa preco ti vyhovuje byts tym s kym si a ake rizika prinasa mlady rojko....mozno troska sebaobetovania a najdenia kompromisu medzi vasimi 4 stenami ....?

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, to co sa ti stalo, to sa stava aj vo vztahu, ktory je vekovo v pohode. Stane sa to mozno kazdemu paru, mozno nie kazdemu, ale stava sa to. Je to normalne, ked aj ked si vydata stretnes cloveka, kt. je mily, pekny, chova sa k tebe pozorne..... ak vztah normalne funguje, neohrozi ho vazne, ale ak je vztah k nicomu, tak ho moze znicit uplne. Neviem aky je otec, neviem aky je manzel, priatel, milenec, nepoznam ho. Ak mas pocit, ze budes stastna s inym, tak sa rozved. Ved dnes je to uplne bezna vec. Si dospela, zodpovednost beries za seba a za dieta ty sama. Zaklad je, aby si bola spokojna a stastna. Len je otazne, ci bude stastny aj tvoj manzel. Ale na druhej strane, ked si ta bral, mozno si neuvedomoval do akeho rizika ide. A to riziko pri tak velkom vekovom rozdiely je vzdy.

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mirat to koho nazývať kurv*?

mirat
27. okt 2013

@skriatocek ona tam hovorila o nejakej známej.o tebe nie omg veď si ešte nič zlého nespravila 😀 ok 🙂

froschka
27. okt 2013

@mirat pretoze to nie je v mojich rukach a je to komplikovanejsie ako sa zda....a ja v tom prsty mat nechcem...s nou sa uz nestretavam ☹

skriatocek
autor
27. okt 2013

@katka1981 ja nechcem malého pripraviť o rodinu , v žiadnom prípade,otec je výborný ale nechcem zostať niekde kde som nešťastná,možno ma to po čase prejde možno nie , sama mám v tom chaos

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mirat aha prepac zabudla som 🙂 uz som si myslela ze ja :D

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Pocuj, moj podnika, je maximalne vytazeny, tiez si nevsimol, ked som z cervenej presla na blond melir.Proste chlapi su v urcitych momentoch taki.Musela som sa mu pripomenut.Tiez mu vela veci unikne, mozem sa namalovat jak chcem, aj tak mi povie, ze najviac sa mu pacim bez sminiek.Skus teda zmenit spravanie k nemu, bud pozorna, empaticka, pochval ho (ked je teda za co. . .)Proste neviem, mne to zabera, myslim to uprimne, nic neprehanam.Hlavne, nech polavi v robote, kedsada.Aj ja mojho nutim, teda teraz uz menej, aby skoncil skor, mal nejake volno a sup, niekam vypadneme, vela sa spolu smejte.Mal by objavit to, do coho sa pred 4rokmi zamiloval.Ked ta teda vazne lubil.

juliana77
27. okt 2013

@skriatocek človek nemusí všetko zažiť, ale môže to mať vedľa u susedov, alebo u kamošky, alebo priamo v rodine.

NEPOZNAM ANI JEDEN VZTAH S VEKOVýM ROZDIELOM, KTORY BY KLAPAL. Príde určitý vek a zrazu začnú ženy vyplakávať aké sú nešťastné, mne to skôr príde ako keby boli od určitého veku poriadne Nepre.....nuté.

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, ked sa mi nepaci, viem kde su dvere? Viem, nepaci sa mi tak ich otvorim. Potom ta ma asi za mladu hlupanu a mozno ma aj bokovky. Ja len vravim jedno, skoda, ze mate dieta. Ano, mozno sprosty nazor, ale je to tak. Dieta vas bude spajat aj po rozvode cely zivot. Podla toho co pises, asi by som zvazovala rozvod aj bez toho, ze by som mala nahradu. Mam svoju hrdost. Porozpravajte sa a povedz mu ako sa citis. Ak je k tvojim pocitom lahostajny, ulahci ti to situaciu, bud aj ty. Aspon ho nemusis lutovat.

mischena333
27. okt 2013

@juliana77 Mozno som divna, nam to klape uz 8 rokov.Mozno to je este malo.Ale na dnesnu dobu a kratkodobe vztahy, myslim, ze pekna dlzka.

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mischena333 pochvalu , pomoc aby toho nemal tak veľa v robote a všetko ostatne robím :( on robi doma , čiže voľno ma kedy si povie... Ja som sa nejako nezmenila , ked spime ja som ťa čo sa prituli,ja som ťa ktorá povie ked odchádza služobne na víkend a pupi(pusu) mám kde ? Dávaj si pozor a podobne ...praveze on sa zmenil voči mne

skriatocek
autor
27. okt 2013

@juliana77 mne samotný sex nechýba len tie veci okolo vzťahu ako pohľadkat,pritulit ,dat pusu a take...

juliana77
27. okt 2013

@mischena333 nie si divná, vychádzaš z reality, a potom sa ozvi ked budeš mať štyridsať. 😉 😉 😉