Ďalší muž vo vzťahu

skriatocek
26. okt 2013

ženušky chcem sa spýtat, s manželom sme spolu 4 roky je v podstate dost odomna starsi, lubim ho, len stretla som niekoho kto k mojmu veku vyhovuje viac, rozumieme si, pritahuje ma, vsetko ok, len proste mam pohnutky skusit to dalej, neviem co by ste mi poradili.?

ps: prosim poučovanie si nechajte pre seba

mima4
27. okt 2013

@maminuska ja si zas myslim, ze dievca v takom mladuckom veku s takymi zakladnymi chybami v zivote by malo v prvom rade dozriet a nie ist do dalsieho vztahu 🙂 Cca 5-6 rokov single, dospiet, dozriet a potom, ak sa niekto najde, kto bude za to stat, ist s nim do vztahu. 🙂

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, o kolko mas starsieho muza? Vtedy ti to nevadilo? Ja mam tiez v praci kolegov od seba mladsich, niktori aj vyzeraju celkom dobre, super si rozumieme a tam to konci. A ver, ze mozno pride najblizsie taky krasavec, ze budem cela z neho paf. A? Predycham a spamatam sa. Lebo to, co mam v mojom muzovi, v ziadnom inom nenajdem. Nemenila by som ajkeby bol ten dalsi krajsi, mudrejsi asi nebude 🙂 , aj keby bol bohatsi a neviem este aky. Lebo moj muz je velmi tolerantny, empaticky a je to jedina osoba, na ktoru sa mozem vo vsetkom spolahnut. Ak ti ten tvoj vyhovuje po vsetkych strankach, len ti vadi vekovy rozdiel, tak by som to urcite neriesila. Ale neviem ako si rozumiete, ci ti vyhovuje a tym nemyslim po vyzorovej stranke, ale partnerskej, ci mas v nom oporu, ci ti pomaha atd. Navyse ak mate dieta, treba mysliet aj na to. Tam vidim zmysel v rozchode, len ak sa partneri hadaju, nelubia a trpi tym dieta. A este jedna otazka, ako by si sa citila ty, keby ta manzel vymenil za mladsi model? Teraz som si pozrela ze ty mas 21 a tvoj muz 43, no tak to je na mna moc, ale rozhodla si sa ty sama. Ja mam 32 a so 43 rocnym by som si vazne nezacala, lebo pozeram do budnucnosti, neviem rozmyslat ako ty, takze ti ozaj nedokazem poradit, ved on je ti vekovo ako otec, ja by som ako 17 rocna nedokazala takemu ujovi dat ani pusu.

anatalia77
27. okt 2013

@mima4 áno takto by to bolo najlepšie,najprv sa dať do kopy,vedieť čo chcem...a až potom prípadný partner.Ale dobre vieme ako to neraz prebieha,ženy sa tmolia v dalších vzťahoch ako maďar v kukurici,a nevedia čo už majú robiť ☹

mima4
27. okt 2013

@anatalia77 len vies, idu z jedneho blata do druheho... alebo este aj do horsieho a čo je najhorsie, najviac toho negativneho z toho celeho si ponesie do zivota prave to dieta, ktora za nic nemoze.

maminuska
27. okt 2013

@mima4 dnešné dievčatá versuz mladé ženy nebudú žit singl len tak na "sucho ", je veľmi málo žien čo s tým počkaju až do svadby. ( a ja ich za to neskonale obdivujem , pretože ja by som to nedala ) , takže mať frajera a mať vzťah z ktorého budeš môcť len tak odísť a hlavne neotehotnieť!!!! do vhodnej doby.
Ale je fakt že niekedy nie je na škodu žiť určitý čas singl, len tých 5-6 rokov sa mne zdá veľa, skôr ten 1 max 2 roky.

skriatocek
autor
27. okt 2013

Ako sa da zrušiť fórum ?? Som dost prekvapena z vašich reakcii,ako na mna utocite,ze niesom dospela a podobne ,moje dieťa trpí a ine .. Moje dieťa sa ma najlepsie ako môže ,bola nic nepocitovalo a ani nebude ,ano sama som rozmyslala nad tym čo robiť ,ale fakt ste tu strašne svatice všetky dokopy a ďalšie narazky a zrážky nepotrebujem počúvať preto to tu chcem zrušiť

froschka
27. okt 2013

@skriatocek bratislavka sliepka co si zbalila zivitela rodiny teraz potrebuje dobit stavu mladym masom.... Nie si prva ani posledna, vela zdaru bud statstna ale nenic zivot druhym

adri266
27. okt 2013

@skriatocek nebudem moralizovat, lebo to nechces a asi neveru pokladas za normalnu. Tak potom aku radu od nas cakas? Ok, koncim s moralizovanim a teraz k Tebe

Ked sa zalubis, nikde nie je napisane, ze je to na vecne veky. Zili stastne,kym nepomreli existuje len v rozpravkach. Ak si si 100 percentne ista, ze novy chlap je ovela ovela lepsi partner ako tento sucasny, a bol by lepsim otcom pre Tvoje dieta a ma to nabeh k tomu, ze budete spolu dlhsie ako 4 roky, tak potom poziadaj o rozvod a zacni si novy vztah az PO ROZVODE, nie predtym...lebo tym padom sa znizis na uroven svojho manzela 🙄 .
A inak, podla toho, co si napisala v tom dalsom prispevku, by som o rozvod poziadala, aj keby som nemala noveho chlapa. Alebo by som to aspon riesila na poradni, lebo taketo spravanie z jeho strany nie je ok. Sex len ked si vypije??? 🙄 🙄 🙄 No nic moc....

katka1981
27. okt 2013

Este mi napadlo, kamoska ma 30, jej muz 70. Im to klape super. No ja ked som toho deduska videla, ja by som mu ani chrbat neumyla. Som hnusna, ale ja by som to nedokazala vazne. A poviem ti, ak ti uz teraz vadi ten vekovy rozdiel, bude ti vadit vzdy. Len nechapem naco si sa vydavala, co uz dosla na neho financna kriza, alebo tak drasticky zostarol?

skriatocek
autor
27. okt 2013

@froschka za prve niesom z Ba a čo ty o mne vies aby si tu toto písala ?

froschka
27. okt 2013

@skriatocek dobre tak si od inakadial to vsak nemeni nic na veci ze nie si schopna si vazit hodnoty.

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, utoky si nevsimaj, precitaj si a porozmyslas a zariad sa podla seba. Co si myslis, ze my budeme za teba trpiet, plakat alebo sa radovat? Je to len a len tvoja vec co urobis. Ajkeby si rovno mala styroch v posteli, alebo do smrti bola verna. Nikoho do toho nic. Kazda ti len v dobrom umysle napisala svoj nazor. Povznes sa nad tym a neurazaj sa. Nie si prava ani posledna v tejto situacii, len si jedna z mala, ktora o tom pise.

sissy27
27. okt 2013

@skriatocek ja ti poradím len toľko - zmaž si fotku a všetky osobné údaje, lebo sa to tvoj manžel môže dozvedieť skôr, ako k niečomu príde a máš vyriešené...
a či máš ísť inde, na to ti ani jedna z nás odpoveď nedá, to si musíš ty sama v sebe vyriešiť, určiť si priority, či to riziko za to stojí, my nevieme, čo ti ponúka ten druhý... ak sa necítiš šťastná s manželom, tak to nerieš iným vzťahom, vyrieš to s manželom, ak nepomôže, tak sa rozveď, vyčisti si hlavu a potom uvidíš... ale nerátala by som na tvojom mieste s tým, že keď to nevyjde, tak pôjdem naspäť k manželovi...
a rátaj s tým, že každé hovno skôr či neskôr vypláva na hladinu, tým si môžeš byť istá...
hmmm teraz čítam, nedostala si odpovede aké si chcela, žiadne hurá do toho, je to super, žiadne odobrenie z diskusného fóra... a keby si ho dostala, budeš sa cítiť lepšie, budeš mať istotu že robíš správne, alebo keď sa to celé potentuje, tak budeš reklamovať u tých, čo ti to schválili a nech to opät za teba riešia?

skriatocek
autor
27. okt 2013

@katka1981 nejde vôbec o peniaze ako si tu niektoré myslia,je mu ľúto e mate taku predstavu,nie mne ten vzťah začína prestavat vyhovovat,praveze by som vôbec !!!! Nepodviedla v manzelstve,samozrejme žeby som to predtým riešila a hlavne by som sa k niekomu hned nenastahovala,stalo sa mi to prvý krát preto som skor myslela ze sem prispeje niekto komu sa to tiez stalo ale ako vidím všetky pomaly su tu myslite ze som bratislavská zlatokopka

skriatocek
autor
27. okt 2013

@froschka nic o mne nevies a asi si ani necitala Moj další koment hned na začiatku diskusie tak sa laskavo odprac!

katka1981
27. okt 2013

@mirat, 3 rocna zaruka? Keby aspon to fungovalo, ze? 😀 (nenarazam na zakladatellku temy)

katka1981
27. okt 2013

@froschka, poopravim ta, chodia sem tak sliepky z vychodu balit blavakov, ak uz utocis na blavacky. Tie si hladaju vo Viedni a inde. Je uplne jedno odkial je, pozri sa na Markizacky, ani jedna nie je povodom z Blavy, ale su aj take. Neujdem urazat ani vychod ani zapad, (svagrinku mam z Kosic a nedam na nu dopustit!), chcela som tym povedat len to, ze je to o cloveku a nie o svetovej strane.

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, tak ak ti vztah nevyhovuje, je jedno aky ma vek. Pokial si presvedcena, ze tento vztah nie je to spravne pre tvoj zivot, tak nemas co riesit. Len skoda, ze mate dieta. Keby ste nemali, je to jednoduchsie.

froschka
27. okt 2013

@skriatocek no normalna zdrva 20tka nestartuje po 40tnikoch, vacsinou sunto zenaci alebo donchuanovia....takze si sama vedela preco si sa na takuto vekovu kategoriu dala.... Prestali ste si rozumiet prestali ste si chutit...

skriatocek
autor
27. okt 2013

@katka1981 ja som rada ,ze mám malého lebo je to moje slniecko, s tym vekovym rozdielom som to nemyslela v zlom , vedela som do čoho idem , ja ho stále lubim ale bieco ma ťahá aj k tomu druhému preto to chcem riešiť nejak , nie sa zozierat čo ak hento som mohla čo ak to,nejde mi ani o sex ale skor o to ze niekto prejavuje o mna väčší záujem ako vlastný manžel čo mi chyba...a rozprávať sa s ním??ano skúšala som, pre neho su to neopodstatne veci vo vzťahu,vždy všetko otočí proti mne

skriatocek
autor
27. okt 2013

@froschka a čo som chora ????? Ked zdravá 20 nejde po 40 ročnom ???? Bože tieto predsudky ma raz zabiju fakt ...

froschka
27. okt 2013

@katka1981 zila som v BA viem ake to tak je, viem aj ze blavackam nestacia slovaci ale idu sa pos.at za cudzincom...ale dobre sak oninsi ziju ako si vybrali
Nehadzem kazdu do jedneho vreca, mam kamaratky aj z BA aj rodacky a pristahovane...
Ale vacsinou platinpravidlo ako som vyssie spomenula, tym som nechcela urazit Bratislavcanky.... Omluvam sa ak si to niekto vzal osobne.....

mima4
27. okt 2013

@skriatocek
zobrala si si svojho manzela dobrovolne?

froschka
27. okt 2013

@skriatocek ja si nepomozem ale mne je zle z tach osob ako si ty! Doma sa tvarit ze si spokojna a potajomky si uzivat inkde....ked este len myslienkami ok....skutky budu uz horsie...
Poznam zenu ktora ma 3 deti chlapa doma co prerabaju dom a ona sa vlaci s inym.....a tvari sa ze doma je ok od muza neodide lebo sak jej je dobre, ale kanca na sprijemnenie chvil si tiez neda vziat....

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, no to je dost blbe. Tak je to skor v jeho povahe. Ale tak ako si sa teraz zalubila do toho mladsieho, o sa moze stat aj kazde 4 roky podla mna. Lebo ked pridu problemy, alebo ste spolu 10 rokov, 20, tak to nikdy nie je ako na zaciatku. A vzdy na teba inak pozera zalubeny chalan ako tvoj partner. Neviem, ja budem asi hnusna, ale ani tvoj partner asi velmi nerozmyslal, ked si s tebou zacal, lebo tak je velky predpoklad, ze ho zena casom vymeni za mladsi model. Rodicia ti nedohovarali?

skriatocek
autor
27. okt 2013

@froschka mne je zle z takých ako si ty ,do vzťahu nevidia a posudzuje ..,ja sa doma netvarim ze je všetko ok , ani nedostanem doma ked to cítim inak ,len nechcem urobit chybu..predtým ako to skoncǐm si chcem všetko dobre premysliet...kľudne sa to môže stať aj tebe nikdy nehovor nikdy ..

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Ty asi urcite potrebujes dodat sebavedomie k pocitu sebaistoty.Tiez sem sa nejaku dobu vo vztahu citila menejcenna.Mne teda pomohlo pokecat s kamoskou, ku ktorej mam doveru a mam v nej oporu.Potom ten pocit, ze zaujem by o mna bol, len ten fakt, ziadne zahybacky, mozno to nazvat velmi lahky flirt.Tym padom sa mi sebavedomie zvysilo, aj to, ze moja praca mna naplna a ma vyznam, ze dobre vychadzam s ludmi atd.To vsetko sa prenieslo do mojho vztahu, dodalo mi sebaistotu, dokazem si v klude presadit svoje nazory.A ten moj co na to?"Takuto ostrielanu ta milujem, som rad, ze si povies svoje."Skratka mam svoje nazory, ktore nemam strach si presadit.Bez kriku, hadok atd.Vzdy sa dohodneme a najdeme budto kompromis alebo zlatu strednu cestu.Mozem si dovolit tvrdit, ano som s nim stastna.Ale nikdy som s nezaujmom z jeho strany nemala problem.Vzdy to bol on, kto mi povedal kazdy den lubim ta, alebo sa opytal, uz som ti dnes povedal, ze ta milujem?Teraz pri pisani tohto prispevku si uvedomujem riadne silu tych slov.Ze nie su len tak z brucha povedane.

froschka
27. okt 2013

@skriatocek mozno mas pravdu nikdy nehovor nikdy ale ak by sme take cosi stalo tak to netrubim po internete ale konam doma....a riesim a zistujem kde su moje hodnoty...

skriatocek
autor
27. okt 2013

@katka1981 však môže ja nehovorím ze nie , len ma chápe trosku viac ako Moj terajší manžel,rodičia ma odhovarali ale čo mohli robit ked som tvrdohlava a dávam im za pravdu teraz..ale životom sa ucime,ja som nikoho nepodviedla , nikomu som neublizila,len som trosku v hlave pomotana,to ze mám male dieťa je pre mna skor výhoda pretože este stále môžem život zariadiť ako e podľa mna najlepsie a maly ak by došlo k najhorsiemu by bol aj s tatinom vzťahy ním y som mu nikdy neodoprela

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mischena333 možno je to aj tym,neviem , v podstate dost často sa cítim menej cenna vo vzťahu,tym ze mi Furt rozpráva ze neviem čo je život a podobne .ale ked potrebuje pomôcť v práci som ten najmudrejsi človek na svete...slovo lubim ťa pocujem len ked ma vypite ...ale mám čo som chcela ...lebo som bratislavská pipa ktorá išla po peniazoch...podľa 90% tu pridavajucich sa zien