Ďalší muž vo vzťahu

skriatocek
26. okt 2013

ženušky chcem sa spýtat, s manželom sme spolu 4 roky je v podstate dost odomna starsi, lubim ho, len stretla som niekoho kto k mojmu veku vyhovuje viac, rozumieme si, pritahuje ma, vsetko ok, len proste mam pohnutky skusit to dalej, neviem co by ste mi poradili.?

ps: prosim poučovanie si nechajte pre seba

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Tak je problem v nom, bud sa sam v sebe najde, alebo nie.Tu je tazko radit.Pokuste sa komunikovat spolu, rozoberat co koho trapi atd.Inak to uz nema velky vyznam v takom vztahu zotrvavat.Trapite sa obaja, nehovorim o vplyve na dieta.Tie maju tak vyvinute senzory, ze vnimaju vsetko, aj co by nas nenapadlo.

skriatocek
autor
27. okt 2013

@katka1981 no mne skor niekto ten druhy pripomenul to pekne čo mi chyba , smiech ,to ze sa niekto o mna zaujíma a aj v podstate o malého...sám mi povedal ze mám čo som chcela ale postupne ked mu poviem čo a ako alebo ze som nahnevana hned vie kto a čo ma nahnevalo...možno len potrebujem od niekoho kopnut do zadku ze zobud sa možes mat aj lepšie

juliana77
27. okt 2013

@skriatocek Nepoznám vás osobne, neviem posúdiť, neviem prečo ste sa vzali, či si on potreboval dokázať, že má na mladšiu, niake nevyluxované ego, alebo sa ozaj zaľúbil, ale ak áno, tak by ťa maznal, híčkal by si ťa a vážil a nie len pod vplyvom alkoholu.

pekaska
27. okt 2013

Neviem či by som to riešila cez internet,už len,keby sa manžel dostal k tomuto tu,no zbohom.Neviem ako by si to vysvetlila.Ze to je nemožne?Never tomu,aby si si to len tymto nezničila.A vysvetlovať,že to nie si Ty?Už len z inzeratov by zistil.

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, bol to prvy muz v tvojom zivote? Lebo ak ano, tak aj to je podla mna na skodu veci. Nevravim .....prvu ligu, ale aby si vedela porovnat kto sa k tebe ako choval. Mozno staci mat 3 vztahy a ten treti je ten pravy, jasne niekomu sa to podari na desiatykrat, mozno niekomu aj na prvy pokus, poznam aj takych. V kazdom pripade si podla mna mala este dost casu na zavazky. Ja sama vidim ze inak rozmyslam teraz ako ked som mala 19. A to som este stale naivna, mnohe veci mi az teraz dochadzaju, lebo ja som rozmyslal svojim naivnym deckym rozumcekom, asi takto. Ale ved preco by mi klamal, ked ja neklamem a podobne. A verim ze o dalsich 10 rokov, budem zas rozmyslat trosku inak. Poviem ti, ze jemu moze taka tvoja naivita vyhovovat. moze si robit co len chce, a ty ani nic netusis. Nejdem ta urazat, mozno ja som bola este naivnejsia ako ty, ale manzel mi predstavil realitu. Nastastie nie nazorne. Som stastna, ze je aky je. Ale nikdy by mi neukazal dvere. To skor ja som sa vlyvom hormonov balila, len aby si ma viac vsimal, tiez sme podnikali a celu noc robili na zakazke. Bolo to na prd, ale nevadi, teraz mame vysledok svojej prace a vztah super, pokial nam mal nerozhadze nervy, ale je to na dobrej ceste 🙂 A ked nemam naladu na neho, nemam na ziadne ineho 🙂 zalezi mu na tebe?

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, ako dlho ste spolu chodili, kym ste spolu zacali byvat a ako dlho ste sa poznali, kym ste sa vzali?

mischena333
27. okt 2013

@juliana77 Ako vdova?Nie, ja si to uvedomujem, nikdy nemozem tvrdit, ze to je nafurt.Ale to vlastne ni ti, co su v podobnom veku obaja.Sak statistika dokazuje, ze na dve manzelstva pripadne jeden rozvod.A ratajme k tomu kolko nestastnych manzelstiev zostane nerozvedenych.Jaj, nic nie je zarucene.Nic.Ale viem, co mi chces povedat, aj mam obcas uz obavy.Pocitam so vsetkym.Nie som plna idealov.A to s tou vdovou?Cierny humor.Niekedy vsak realny.Diky za nazor 😉

farmacka
27. okt 2013

@skriatocek jasne, ze cudzi novy muz prejavuje o teba vacsi zaujem ako manzel, s ktorym zijes x rokov 🙂 si manzelka a matka, aj ked primladucka, zda sa, na obe role, mala by si teda najprv riesit manzela a otca tvojho dietata..rozpravat sa, poradna, psycholog - znova a znova.. tym, ze sa zapleties s niekym inym sa este viac pomotas, na chvilu ti bude isto fajn, ale nakoniec sa budes citit pravdepodobne este horsie ako teraz.. podla mna namiesto vyriesenia problemu si iba urobis problem dalsi..

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, vies aky partner je idealny? Ktory stoji pri tebe v dobrom aj v zlom. Ktory ta miluje aj s chybami, ktore mas a nesnazi sa ta zmenit. Miluje tvoju celulitidu, krivy nos, ci velke usi, ked si tak chuda, ze ti trcia rebra, alebo naopak si pri sebe..... proste ta miluje taku, aka si. A toto plati obojstranne. A kazdy by mal dbat o seba, aby bol pekny, nerozkysol sa, nezanedbaval sa, aby bol pre svojho partnera rovnako atraktivny ako v case, ked preskocila iskra. A tiez vztah sa buduje cely zivot.

juliana77
27. okt 2013

@mischena333 Samozrejme tvoj život a možno si šťastnejšia ako iná baba s rovesníkom. Na lásku, vzťah, manželstvo a výchovu detí nie sú tabuľky a ani žiaden recept, ktorý by ti odporučil niekto kto tým prešiel.

Prikloním sa aj k čiernemu humoru. Možno také manželstvo je ako život mafiána, krátky, ale krásny. 😉 😉 😉

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, vypocuj si tuto pesnicku a potom mi napis, polozim ti otazku.

https://www.youtube.com/watch?v=FM5mTN2I7Tc
mischena333
27. okt 2013

@juliana77 Ty si uzasna 😉 Super, mam rada takychto uprimnych a inteligentnych ludi.No inak ktomu ciernemu humoru, trefa.Humor sa stava realitou, ma nieco s "tym" osobne spolocne.Ale to nerozpisem vobec.Ale rozumieme si, vsak?

maminuska
27. okt 2013

@farmacka no mne to až také jasné nepripadá. s manželom je len 4 roky 🙂 . A či je s ním 10 -15 -20 rokov ak sa ten vzťah má udržať relatívne zdraví , tak obidve strany sa musia snažiť o udržanie toho druhého . Určite to už ni eje o tých motýlikoch , ale o vzájomnej ucte a rešpekte. Bohužiaľ ja už ju v tomto vzťahu nepociťujem , hlavne z jeho strany.
Snaha z jej strany je podla mna celkom dostatočná .

mima4
27. okt 2013

@juliana77

s tym mafiozom musim sa rehlit 😀

mischena333
27. okt 2013

@juliana77 Na mna velmi zaposobilo nedavno, ked mi povedal, ze citi, ze raz snim skoncim.On proste pripusta tuto moznost, ja samozrejme netvrdim, nie nikdy!Vim ja, co sa stane?Nevim.Ale velmi sa mi pacilo, povedal "Bol som a som s tebou stastny, lepsie nejakych par rokov stastneho vztahu, nez 20 rokov zivota v nestastnom vztahu."Obaja sme holt realisti, s mnozstvom humoru aj optimizmu.

ullala
27. okt 2013

42 rocny stary cap mal ratat s touto moznostou, ze sa na neho jeho mladucha vykasle... vo vseobecnosti som proti rozvodom, ale v takomto pripade, tak mu treba.
@skriatocek inak nechapem, na co si myslela, ked si si s nim zacinala, napriek tomu rozdielu. Ale na druhej strane, ja som tiez do 21 urobila plno volovin, ale nastastie som si ziadneho z tych blbov nezobrala

liz_lemon
27. okt 2013

@froschka absolutne nechapem tu poznamku o mieste bydliska, co si tu napisala, a ty ked si zo Senice, si zahoracka slepica? nezavid ludom z BA

cinkatko
27. okt 2013

Ja bych jen byla zvedava na to, kolik z vas - perfektnych manzelek a maminek ma vubec PERFEKTNE manzelstvi!!! 🙄
Odsuzujete tady pani, ktera jak vidno lituje sve chyby. Neni prece hrich zadat od zivota vic!! 😠 Ktera z vas by nechtela byt milovana - ne jenom kdyz se vasemu manzelovi zachce ale 24 hodin denne!!! ☹
Mejte na pameti, ze treba uz zitra se neco podobneho jako nevera muze stat PRAVE VAM a kdyz si nekomu vylijete srdce - i vas zrovna tak odsoudi tak jako to delate ted teto nebohe pani! 😠
Je mi z vas na bliti, uz nejednou jsem poznala pani perfektni - ale jakmile jsem sla na navstevu, vse jsem mela jako na podnose! 😀
Nojo, vy jste internetove maminky a manzelky v pravem slova smyslu (viz fotoblogy, chlubeni svymi deti na netu...) - ale jakmile by prislo na vec, sesypete se a nevite jak dal! 😝 😖
Samozrejme tim nemyslim vsechny maminky tady na konikovi 😉
@skriatocek :
Jak vidim, asi tvemu manzeli take vadi vas vekovy rozdil a mozna take nevi jak se z toho vseho osvobodit, hlavne proto ze uz mate spolu dite. Zkus si s nim o tom promluvit. 🙂 Jak to vetsinou byva - nevera je dukazem nejakeho nedostatku v manzelstvi. Mozna ani on neni stastny tak jako ty, ale ma strach s tebou o tom mluvit (nechce ti treba ublizit)...
Jinak nemam nic proti vekovym rozdilum (pokud si to oba dva dobre uvedomi a vi do ceho jdou), kdyz se podivate kolem sebe tak dnesni mladenci nejsou zrovna typy do zivota. Neumi se postarat a manzelstvi, prace a deti jim byvaji v castych pripadech cizi... 😠 Vim o cem mluvim.
Drzim palce, at se rozhodnes spravne. Jelikoz jsi si jista tim, ze otec by maleho nikdy neopustil (neprestal by se starat - pomahat ti s nim), rid se vlastnim srdcem a promysli si poradne, jestli by ti za toohle manzelstvi jiny muz stal - nebo treba rozvod. Preci (i kdyby to s tim chlapem nevyslo) nebudes zit s nekym, kdo te nemiluje, vid? 😉

dena1973
27. okt 2013

@mima4 Ona už nebude nikdy single, má už dieťa.....smola, šťasie? 😒 . Musí rozmýšľať už ako dospelá (na dozretie už nie je čas) a postaviť sa k životu čelom....keď nie kôli sebe, tak kôli dieťaťu - to už bohužiaľ nikde neodloží.....
@skriatocek No ako píšeš, že vo vťahu sa objavuje alkohol a lásky sa ti od manžela nedostáva, tak z toho vťahu rýchlo preč, kým nebude neskoro....Nájdi si niekde náhradné bývanie a choď preč, ale nie k tomu mládencovi, ktorý ťa "priťahuje". Buď sama sebou, nájdi si novú cestu, ale tento vťah najprv ukonči, nech ťa nič neťaží, aby si vedela pokračovať ďalej..... Potom čas ukáže, čo a ako a ty budeš mať za sebou jednu skúsenosť (hoci možno nie tú príjemnú), ktorá ťa posunie ďalej a na život sa budeš pozerať z iného uhla.....- nie peniaze, ale šťastie....Hlavu hore a nevzdávaj sa. Si mladá, dokážeš to..... 😉 .

mima4
27. okt 2013

@dena1973 ako myslmi single co sa tyka partnera... Ak clovek nie je zrely na vztah s partnerom, je lepsie byt urcity cas sama.

dena1973
27. okt 2013

@mima4 To je v poriadku, ale single sa hovrí tomu človeku, ktorý je sám a nemá záväzky, ale budiž.....to le na margo... 😉

kveta
27. okt 2013

Baby, klud. Nie je jediny dovod sa domnievat, ze zakladatelka je zlatokopka.. Spomina neveru, citovy chlad, odmietanie.. Nie majetok.

katka1981
27. okt 2013

Presne tak, ak je tam alkohol, tak naozaj by som odisla a vyborne ti poradila @dena1973

froschka
27. okt 2013

@liz_lemon jemineeeee ja som povodne z juhu, madarsky neviem ale zila som v rakusku a teraz som na zahori, ci som slepica to nech posudia iny, ja sa citim fajn a nemam co zavidiet inym, mam sa dobre tam kde som a s tym kym som...

1katkas
27. okt 2013

kebyze manzela naozaj lubis tak by si sa na druheho chlapa ani nepozrela... a vekovy rozdiel si vedela davno

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Nic si ztoho nerob, ja tez svojho lubim, ale nechodim zahalena jak v Irane, ani nezatvaram oci a neodvracam hlavu, ked kolem mna prechadza opacne pohlavie.Obdivujem take puritanky. . .Daj to zablokovat, nema vyznam citat rady a nazory niektorych zakomplexovanych, co pozrali mudrost sveta a len odsudzuju a kritizuju.Ti maju skor sami so sebou co robit. 😲

adri266
27. okt 2013

@mischena333 ona nepise o tom, ze sa chce pozerat na toho druheho chlapa 😎 😎 😎 Myslim, ze nikto ju nesudil za to, ze sa jej iny chlap paci, ale preto, ze to, ze je nestastna, chce riesit dalsim chlapom vo vztahu. T.j. milencom. Ty mas milenca? Podla Teba je to v poriadku?

mischena333
27. okt 2013

@adri266 Ale ja som to pisala preto, lebo jedna napisala, ze keby svojho muza lubila, tak by sa na druheho ANI NEPOZRELA. 😉

mischena333
27. okt 2013

@adri266 Nemam milenca.

adri266
27. okt 2013

@mischena333 to bolo obrazne povedane, nie? 😉 Nepozrela by sa nanho ziadostivo, tak je to myslene 😀

ale prosim vysvetli mi, ak si myslim, ze nevera je nespravna, nemoralna, to znamena, ze som zakomplexovana??? 😎