Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Divné správanie strýka k dcérke

tjaden
23. aug 2015

Ahoj. Priateľov strýko prišiel na návštevu k svokrovi. Je to zlatý chlap, mám ho rada a vážim si, že mi pomáha s malou, ale posledné dni sa správa akosi čudne, tak by som chcela vedieť váš názor. Vždy keď prišiel tak sa hral s malou (1r.) ale posledné dni ju doslova sleduje...Ako stále pribehne s čiapkou či s čajíkom či s nejakou hračkou, je to super, že si ju takto všíma ale pribehne aj keď ste od neho 20metrov ďaleko, aj keď je on dnu a vy von no proste máte z toho pocit, že vás s malou sleduje, aby mohol okamžite priskočiť. Stále rieši, či jej nie je zima či nie je hladná, ako toto by ešte bolo vpohode. Občas ju ale zoberie na ruky a posiela ma oddýchnuť si, no ja oddych nepotrebujem, ale on ma také hlúpe poznámky ako no a zakývame mamine mamina už ide preč....že nakoniec to vzdám a nechám ju s ním. Ona je veľmi spoločenský typ je rada medzi ľudmi ale on ju zoberie preč...ide sa s ňou prejsť do sadu alebo za dom no viete si predstaviť ako som sa zľakla keď s malou niekam zmizol? Ledva ho poznám. Nedalo mi, tak som sa občas mrkla, kde sú čo robia. Včera som ho sledovala, keď mal malú na rukách niekto iný...on z nej normálne nespustil oči, sledoval ju ako ja sledujem chlapa po ktorom idem. Ako každý sa na ňu díva veď je zlatá ale nikto nie tak ako on. Ak je je blízko vkuse jej kýva posiela pusinky, ak sa s ňou hrá je tak prehnane milý akoby sa hral s frajerkou. Ja viem ak si toto prečítate poviete no a? Ale ja nechápem prečo ju stále berie niekam preč, prečo s ňou tak veľmi chce byť sám a hlavne ak by ste videli ako ju sleduje veď on ani nežmurkne. Včera ho sledoval aj priateľ ani som mu nič nepovedala, nechcel sa priateľa spýtať : hej nie je tvoj strýko tak náhodou pedofil? Keď sa s malou konečne vrátil (boli znova za domom) priateľ mu ju zobral a bože keby ste videli ako sa tváril akoby mu dal facku. Aj jeho žena vravela, že on miluje deti. Bolo tam viac detí bol tam aj jeho synovec maličký vôbec si ich nevšímal, len moju malú.Nebudem ho z ničoho obviňovať, ani mu nebudem brať malú, ale rozhodne ho s ňou nenechám samého...bojím sa.

pribinak
23. aug 2015

No tak to nedovoľ a hotovo. Je to tvoje dieťa

sweetjanka
23. aug 2015

..ak mas pochybnosti, urcite sa riad vnútrom, co ti napoveda...!!! Radsej predchadzaj, ako by si si mala potom vyčítať, ze si nieco zanedbala, ty si matka a ty vies najlepšie vycítiť, ked nie je nieco v poriadku. Nenechavaj mu ju samému. Nedavaj mu ju, urob jej program ty, aby ju nebral on..a uvidíš, ake bude jeho dalsie chovanie STRAZ SI JU AKO OKO V HLAVE

vydrnik
23. aug 2015

Ja by som bola velmi opatrna.Nedovol aby bol s nou sam.

lilimoni
23. aug 2015

No ja neviem, ale mal on deti? Mal dceru? To su zasadne otazky. Mozno sa mu niekoho strasne podoba. Moja mama strasne lipla na bratrancovi. Bol a stale je, ako uz dospelak, ako klon jej brata ktory zomrel. Proste ho v nom videla 🙂
Moj tato tiez zboznuje deti, hlavne dievcatka sa mu pacia 🙂 ked k nasim pride na navstevu niekto s drobatkom, tak hotova babysiterka z neho 😀

Skor by ma zaujimalo, ci v tvojej malej niekoho nevidi (tak ako moja mama) alebo sa mu strasne paci (v ramci dobrych mravov).

Ja som takto na makko z chlapcov 🙂

gretocka
23. aug 2015

no nepustila by som ho s nou sameho. Pripadne sa o tom porozpravaj nejak opatrne s priatelom, ak budete rovnakeho nazoru, mozno by bolo lepsie aby s nim hovoril on. Urcite treba byt opatrny. A ak to nie je len tvoj pocit, tak tym duplom. Drzim palce aby ste to ustali bez zbytocneho rozruchu a rozhadania....

tjaden
autor
23. aug 2015

@lilimoni to aj mne napadlo, či nemal dcérku ktorá umrela alebo čo ja viem čo, ale neviem o tom, má synov už dospelých

slniecko510
23. aug 2015

opatrnosti nikdy nieje dost. a podla mna vnutorny pocit matku nikdy neklame. ja podla citania usudzujem ze to nieje normak,ne spravanie, aj mne by zablikala kontrolka, davaj pozor.

sense
23. aug 2015

Uprimne? Ak by to bolo ozaj tak ako opisujes...tak by vo mne vsetky kontrolky blikali...a nedovolila by som aby bol s nou osamote...moj dedko mal tiez sice radsej nas vnucky lebo ze nas treba rozmaznaavat a tutka a z3 u chlapciv treba pevnu vychovu...(stara skola)

oldman50plus
23. aug 2015

Neblázni, to je paranoja. Proste chcel dcéru ktorá mu nebola dopriata tak sa vidí v tejto. Mnohí muži ako otcovia nie sú až tak starostliví ako dedkovia kedy na to už majú viac časuj lebo nemusia živiť rodinu.
Len absolútne mizivý zlomok sa sexuálne zaujíma o maličké deti, to už by sa asi aj prejavilo. Ak by to aj bolo ak sa zdržal doteraz zdrží sa aj v budúcnosti. Nejakému percentu sa síce páčia dievčatá mladučké nemali by nič by proti sexu s 15kou ale to až má atribúty ženskosti, nie u ročného dieťaťa.
Inak ak by som ja bol extrémny pedofil v žiadnom prípade by som na seba neupozorňoval podobným správaním veď to je "samovražda".

bosoriak
23. aug 2015

@tjaden Ver svojmu siestemu zmyslu. Ziadne zakyvame maminke, jednoducho povies, ze ju s nim nenechas samu a hotovo. Mozes to obratit na zart a povedat, ze ty si prilis uzkostliva a hotovo. VEd on nemusi byt rovno pedofil, ale akakolvek chorobna pozornost nie je dobra. A urcite sa porozpravaj s priatelom. Opat, nemusis na neho rovno vybalit, ze si myslis, ze stryko je pedofil, ale ze sa ti nepaci ako sa na nu viaze.
Nemusi to znamenat vobec nic. Ale toto je take vazne podozrenie, ze radsej byt za debila a nedovolit aby sa nieco stalo, ako potom nedajboze povedat "Ja som to hovorila".

lilimoni
23. aug 2015

@tjaden o tom sa tazko rozprava aj po rokoch. Mozno tuzil mat dcerku ale umrela. A vidi ju v tvojej. Ak by bol uchylak, tak by mu malo byt jedno ake dieta je pri nom. Proste by "slintal" po kazdom.
Samozrejme, ze ho nepoznam a ani som jeho spravanie nevidela. Zahrajte sa na spionov. Sledujte ho a skus zistit cez daku babku, tetku, ci nemali alebo necakali dievcatko.

bosoriak
23. aug 2015

@oldman50plus Dovolim si nesuhlasit. Zneuzivanie malych deti sa deje v drvivej vacsine medzi pribuznym a dietatom. Pri takto malych detoch ide malokedy o samotny pohlavny styk, skor o obchytavanie, bozkavanie, objatia s "inym" nabojom a podobne. Ak ide o samotneho pedofila, byva to tak, ze on to dieta miluje a vie, ze by mu fyzicky ublizil, tak sa ukaja inak. Nie ze by som bola nejaky maniak na tuto problematiku, ale zo studentskeho zaujmu som si precitala ten skandalozny blog, kde sa samotny pedofil priznaval k tomu, ako a co s malymi detmi robil. Nebolo tam nic vulgarne sexualne, ziadny pohlavny styk, ako si moze niekto predstavit ked sa povie pedofilia. Je to kvoli tomu, co som pisala. Takze samotny pedofil pred ostatnymi vyzera nevinne, presne ako vravis. Napriek tomu, dieta citi, ze sa deje nieco, co sa diat nema. Aj chorobna pozornost je nieco, co by dieta nemalo zazit. Jednoducho ked ma matka zly pocit, ma ho posluchnut, malokedy sa myli.

mimla
23. aug 2015

Môj otec mal kamaráta, s ktorým sme boli aj na dovolenke (ako sa vtedy niekedy chodilo - viacero áut sa spojilo a išlo sa do Juhoslávie). Pri mori sa tedy behalo naholo. Ten kamarát sa stále hral iba s mojim bratom, dokonca mu pokupoval nejaké veci, nič drahé. Pritom tam mal so sebou dve vlastné dcéry. Potom sa raz opil a vyčítol svojej žene, že takého syna by on chcel, nie baby. Skrátka chcel syna. Nemal, tak sa hral s tým, chlapcom, ktorý bol k dispozícii. Je pravdou, že s ním nikam neutekal, ani ho nejako často nevláčil na rukách. Len skrátka odignoroval vlastné dcéry a venoval sa môjmu bratovi. Ostatní sa na tom skôr zabávali, jeho žena sa logicky naštvala, jeho deti to vraj nevnímali. Nemusí byť každý hneď úchyl. Možno je to len pako. Možno je tvoja dcéra fakt veľmi zlatá a keby mali ostatní odvahu, tiež ju vezmú na ruky a povedia "daj mame pá" a odídu s ňou do parku.

halienka
23. aug 2015

Nie nie, to nie je tak, že pedofil ide po každom dieťati, pedofili sú rôzny, prirovnaj si to k normál heterákom, majú tiež rôzne povahy, vzdelanie, morálku atď., sexuálna orientácia neurčuje aká bude inteligencia nositeľa, morálka, násilnícke sklony atď. To znamená, že pedofil sa tiež môže zamilovať do jedného dieťaťa ako heterák do jednej ženy, pedofil sa tiež môže zamilovávať len platonicky a sexuálne sa nevyjadrovať, pedofil môže byť násilník ako aj heterák, ale môže svoj vzťah prežívať rovnako nežne a romanticky ako heterák. Ľudia majú zafixovanú len jednu predstavu, že pedofil je násilník a vždy mu ide o sex s akýmkoľvek dieťaťom. To proste nie je pravda. Ono majú tiež rôzne preferencie, niektorým sa páčia viac dievčatká, niektorým chlapci, niektorým pod 5 rokov, iným nad 5 atď.To len také malé info.
Každopádne pri tomto človeku je vidno, že nie je úplne v poriadku u neho ten vzťah k malej, čo spôsobilo toto jeho narušené správanie ťažko povedať, ale tiež mi to príde čudné. No vôbec to nemusí mať nič spoločné so sexuálnou orientáciou, naozaj tam mohol nastať skrat v psychike pri nejakej závažnej udalosti v jeho živote. Každopádne treba mať oči na stopkách a keď ti @tjaden vnútorný pocit hovorí, že mu tú malú nechceš dať tak, aby si ju nemala na očiach, tak mu ju proste nedávaj. Tým že si ju berie preč od teba a ty s tým vnútorne nesúhlasíš, prekračuje tvoje hranice a to by si to nemala dovoliť. Nech sa s ňou hrá v tvojej prítomnosti ak chce, ale preč nech ju neberie. Povedz mu, že ti to proste nerobí dobre, keď ju nemáš v dohľade a basta. Ak to nebude chcieť rešpektovať tak buď kľudne ostrá na neho. Nech si uvedomí, že odtiaľ potiaľ. A ďalej sleduj. Vždy keď sa ti nejaké jeho správanie nebude zdať, tak mu to daj najavo. Ak je normálny bude to rešpektovať. Ak nie, treba byť na pozore a poprípade robiť potom ráznejšie opatrenia.

oldman50plus
23. aug 2015

@bosoriak Pokiaľ bozkávanie, oblápanie, objímanie detí je pedofília tak polovica žien je pedofilná.
Podľa mňa si pedofil ak sa nad dieťaťom ukájaš a dotýkaš sa mu pohlavných orgánov, a na to potrebuješ súkromie. Existujú ale je ich málo. Samozrejme treba byť opatrný ale si uvedomiť že 100x pravdepodobnejšie je to len starnúci človek ktorý vie že dcéra mu už nebude dopriata tak sa vidí v tejto.
Zaujímalo by ma prečo veľký počet matiek nemalo ani šajnu že manžel má milenku, kde na dovolenke bola ich ženská intuícia v tejto situácii?

seahorse27
23. aug 2015

Akekolvek podozrenie by pre mna znamenalo jedinne - ani na chvilocku malu nenechat s nim samu!!!!! Matka vzdy vyciti, ak nieco nie je ok, tak treba verit svojim instinktom. Ak sa panko bude ohradzat, treba jednoducho povedat, ze nemas rada, ak je mala sama s niekym, koho dobre nepoznas - stanovis hranicu a jemu nezostane nic ine, len to respektovat.

sissy27
23. aug 2015

@tjaden akože nebudem riešiť, čo je tvoj strýko zač, ale nechápem jedno - niečo ti je čudné, nepáči sa ti to a aj tak to dovolíš?? to nevieš povedať normálne NIE? ja keď tu čítam niektoré príspevky (vrátane tohto tvojho) tak mi rozum ostáva stáť - na jednej strane ženy, ktoré pomaly ani vlastnému mužovi a otcovi dieťaťa nedajú dieťa do rúk (jeden extrém) a na druhej strane žena, ktorej hocikto zoberie dieťa preč, jej sa to nepáči, ale nepovie pol slova, len založí diskusiu...

lilimoni
23. aug 2015

@oldman50plus ja musim suhlait s tebou. Podla mna je tam silna neukojena tuzba po dcerke a nie ako spravanie cloveka za hranicou moralky. Otazne je, ci by bola matka rovnako uskostliva, keby islo o zenu (tetu/strynu). Kazdopadne ak mu bude vysvetlene, ze mimo matkino oko nemaju chodit, mal by to akceptovat 🙂

zuzka105
23. aug 2015

@tjaden je to tvoje dieta, ty mas zan zodpovednost, ak mas zly vnutorny pocit, nedovol mu aby bol s nou sam mimo teba s tvojho kontaktu. Ja by som mu to aj povedala, ze si vyslovene nezelam aby s malou chodil niekam za dom, mimo mojho ocneho kpntaktu.
Treba verit svojim instinktom.

mojalaska123
23. aug 2015

Fuuuha to mi fakt pride divne.ja by som svoje dieta nenechavala s cudzim chlapom a este mimo dozoru,fuuuj boh vie co s nou robi...treba to odsledovat

zuzka105
23. aug 2015

@sissy27 absolutne súhlasím, ci uz je pedofil ci normalny, raz ked nemam dobry pocit tak mu nedovolím byt s nou sam! @tjaden Ak mu nevies z nejakého dovodu povedať, ze si to nezelas, nech zakroci tvoj chlap. Sak neviete co s nou robi za domom, ked ich nemate pod dozorom. Keby jej ublizi ani nevies. To je hrozne!

loliki
23. aug 2015

@tjaden Ked stryko pride za svokrom, nech sú spolu. K nam ziaden stryko nechodil pomahat mi s detmi a hrat sa s nimi. Otvorene sa porozpravat aj so svokrom, zbytocne stryko nech nechodi na navstevu...

zuzik16
23. aug 2015

@loliki a to mu ma ako preboha povedat, nech nechodi na navstevu???? to by bolo trosku blbe nie?

mojalaska123
23. aug 2015

Niee to nie len davajte pozor co robi

bosoriak
23. aug 2015

@oldman50plus Vysmievat sa zo zenskej intuicie, naozaj?
Ako vravim, netvrdim, ze tento pripad konkretne je pedofilia a ano, pokojne to moze byt len tuzba toho pana po dcere. Ale ak sa to matke nezda, tak to jednoducho nedovoli a hotovo. Ale pedofilia skutocne nie je iba obchytkavanie pohlavnych organov, ublizit dietatu sa da v tejto oblasti aj ovela "nevinnejsie". Dieta nie je dospely, je ovela ovela zranitelnejsie.
Preto skor, ako zacnes vynasat sudy o tom, co podla teba pedofil robi alebo nie, odporucam aspon zakladny prehlad v problematike sexualnych deviacii. Pretoze prave podcenovanie, vysmech a zaznavanie podozreni je to, co umoznuje zneuzivanie deti.

peneloppe
23. aug 2015

@oldman50plus
V prvom rade manzel je samostatna jednotka, zena ho nesleduje, netravi s nim vacsinu casu, je sposobily ist sam von, chodi sam do prace, do obchodu. Dieta ma matka na starosti a je za nho zodpovedna.

Nemusi ist o nic ale je to viac nez divne, nech uz ten stryko si akokolvek oblubil vasu dcerku ale aby s nou bol vyslovene sam a bral ju za dom a stale ju tahal na ruky. Ked to tak citis ze sa ti to nezda, tak tomu jednoducho zabran a hotovo.

elusive
23. aug 2015

Mne to normálne nepríde a popravde mám husiu kožu z tvojho príspevku....

sardinka32
23. aug 2015

@tjaden ci je to z jeho strany uz spravanie hraniciace s pedofiliou tazko posudit, ked sme ich dvoch nevideli spolu. Bohuzial, toto zistis az ked uz bude neskoro...takze ak citis, ze to nie je v poriadku, si matka, takze daj na svoju intuiciu, nech si tu kto chce co chce pise...raz ked nemam z toho dobry pocit, tak svoje dieta s tym chlapom nenecham. Ziadne papa...maminka odchadza...maj ich vzdy pod dohladom. Malinka sa este nemoze branit, od toho si tu Ty, aby si ju chranila.

elusive
23. aug 2015

@oldman50plus Nemôžeš porovnávať vzťah matka-dieťa a manžel a milenka. Chlapi sú vychcaní a veľa z nich sa kurví s milenkou a popritom sa doma nezmení a užíva si aj s manželkou a pokiaľ má žena dve deti, robotu a večer padá hubou do postele málokto si to všimne a tak isto vedia aj ženy odrbať chlapov, no matka a dieťa a to isté aj dieťa a otec je jedinečný vzťah a porovnávaš neporovnateľné a pokiaľ máš vlastné deti je ti jasné, že akonáhle bol pri nich niekto kto tebe nerezal, sledoval si toho človeka ako sup...

bonaqa2013
23. aug 2015

ja by som len čakala kedy už odíde z návštevy preč... 😒 😒 😒
určite by som to povedala partnerovi - nech aj on vie čo za blbca sa vyskytuje v rodine....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli