Do nášho vzťahu sa vtiera iná žena

mamusa34
13. máj 2021

Ránko žienky.
Čo si myslíte o tom keď máte pocit ..(bolo to dávnejšie)
že do vášho vzťahu sa vtiera iná žena . Ako sa to názve sokyna?
Ale ona má svojho muža ,tak vám to nejde do hlavy. Ale ten muž predsa robí na týždňovky..a keď ho tu nemá tak je v spoločnosti chlapov vonku..kamarátku má asi jednu a tá je ževraj L..tak to povedala pred nami.
Ale k veci ..napokon po všetkých tých hihihi hahaha..sama povie nám dvom s mužom že nám závidí a povie to keď je s jej mužom a ten len krúti hlavou či jej nešibe.
Nazýva ho že je to len otec jej dieťaťa nič iné . Čo by vám napadlo ako prvé ?jasné že ..hľadá niečo lepšie a vidí že ako to funguje inde . Proste žena veľa tvári. Jeden deň milá,druhy deň drzá potom napodobňuje vás ako ženu..🤷opakuje proste čo poviete povie aj ona ..hmm
Asi preháňam no na by som si to nedovolila a ani zistiť telefónne číslo jej muža ako to urobila ona u môjho aby ho zavolala von na pivo

sadkoni
13. máj 2021

Dôležité je podľa mňa vyjasniť si s drahým, že proste máš takýto pocit, a či je to len pocit alebo to reálne tak je a ak ti to vadí tak by som prerušila s ňou kontakt.

marika142
13. máj 2021

hej hej to je najdolezitejsie aby ste si to vyjasnili vy dvaja a potom by som to teda razne vyjasnila aj jej, ze taketo dotierave spravanie k tvojmu muzovi proste akceptovat nebudes

pinaofina
13. máj 2021

@mamusa34 fuuuuh, vobec nerobis z komara somara. Taketo typy zien poznam. Proste lacné, závistlivé k***y. Jedna taka sa nam montovala do rodiny (do rodičov). Mal ju kazdy chlap v okoli, tiez mala muza, co nebol doma - kamionista. Niektori muzi su mantaci (nechcem zosveobecnovat), ale nahodou sa mu doma nieco nebude pacit, tak hadaj, kto ho vypocuje a potuli... pokecaj s muzom. Ak ste vpohode ako pises, mal by to pochopit.

mamusa34
autor
13. máj 2021

@pinaofina Aj toto ma napadlo . A aj to ze majú voľný vzťah keďže on tak robi vonku dlho .

mamusa34
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz