Do nášho vzťahu sa vtiera iná žena

mamusa34
13. máj 2021

Ránko žienky.
Čo si myslíte o tom keď máte pocit ..(bolo to dávnejšie)
že do vášho vzťahu sa vtiera iná žena . Ako sa to názve sokyna?
Ale ona má svojho muža ,tak vám to nejde do hlavy. Ale ten muž predsa robí na týždňovky..a keď ho tu nemá tak je v spoločnosti chlapov vonku..kamarátku má asi jednu a tá je ževraj L..tak to povedala pred nami.
Ale k veci ..napokon po všetkých tých hihihi hahaha..sama povie nám dvom s mužom že nám závidí a povie to keď je s jej mužom a ten len krúti hlavou či jej nešibe.
Nazýva ho že je to len otec jej dieťaťa nič iné . Čo by vám napadlo ako prvé ?jasné že ..hľadá niečo lepšie a vidí že ako to funguje inde . Proste žena veľa tvári. Jeden deň milá,druhy deň drzá potom napodobňuje vás ako ženu..🤷opakuje proste čo poviete povie aj ona ..hmm
Asi preháňam no na by som si to nedovolila a ani zistiť telefónne číslo jej muža ako to urobila ona u môjho aby ho zavolala von na pivo

stanulienkat
13. máj 2021

Nic by som si nepomyslela, je taká ako skoro všetci ostatní, je to jej osobná vec. Kým to nezasahuje do môjho súkromia, neriešim cudzích ľudí. Starám sa o seba.

mamusa34
autor
13. máj 2021

@stanulienkat môžeš mať pravdu ,nehovorím že nie . Len mi to prišlo trochu už cez ..už som bola ja ma druhej kolaji

pribinak
13. máj 2021

Vadí ti to? Prerus kontakt a nemusíš nič riešiť

mamusa34
autor
13. máj 2021

@pribinak nie už mi to nevadí ale ide o to že ja som nebola skoro stále v kontakte to skôr môj

pribinak
13. máj 2021

@mamusa34 tak to si vyrieš s tým tvojim, že má byt v konkatedrále s tebou a nie s inými babami

mamusa34
autor
13. máj 2021

@pribinak proste ono to bolo tak že ona sama od seba tak chodila ,asi jej bolo dobré

pribinak
13. máj 2021

@mamusa34 akože ťahala tvojho priateľa/muža von? Chodila za ním von? Lebo píšeš tak všelijak
A čo tvoj piriatel/muž jej nevie povedať, že nech mu dá pokoj? Alebo že sa to nehodí? Nech si nájde niekoho iného?

mamusa34
autor
13. máj 2021

@pribinak neťahala ho von len chodila tam kde on .jasné že tam boli jej kamaráti aj iný chlapi

nafka0483
13. máj 2021

@mamusa34 To schvalne pises takym divnym nezrozumitelnym sposobom?
Ak ti nejaka ina zena zacala namotavat chlapa, chcela s nim travit cas a pozyvala ho von, tak je dolezita reakcia toho tvojho. Ak si to nechal, pristupil na to, prijal pozvanie a isiel von, tak si treba "urobit poriadky" s nim.
Moze sa pred nim aj plazit naha, ak on nic nechce, tak ma zenska smolu.

kittykat22
13. máj 2021

@mamusa34 povedz rovno muzovi co je vo veci, a ze sa ti to nepaci.

mamusa34
autor
13. máj 2021

@nafka0483 áno naschvál to tak píšem ,zle som sa vyspala a len mi to pripomenulo všetko

nafka0483
13. máj 2021

@mamusa34 Tak nadych, vydych 🙂 upokoj sa, ujasni si myslienky.
A uvedom si, ze ak mas s niekym problem, tak je to tvoj chlap, nie ta zena. Ak on neprejavi zaujem a nebude reagovat, tak ju to prestane bavit a najde si inu obet. Ak mu to ale lichoti a reaguje na jej narazky, pozvania a pod., tak citi odozvu a pokracuje v tom...

leuchtturm
13. máj 2021

a tvoj chlap s nou siel na to pivo?

mamusa34
autor
13. máj 2021

@leuchtturm jediný raz za stalo že mu zavolala,proste že kamarát jej dal číslo na môjho muža nech zavolá ..nech tam není sama..prišla som aj ja tam potom s mojim a ona so sklonenou hlavou že nech si nemyslím že môjmu vypisuje...prišlo mi to že som niečo prerušila..bola nahodená,vyvonana..a aj sa stihla pochváliť pre nami že bola u jedného kamaráta doma pit v noci.....

mamusa34
autor
13. máj 2021

A teraz ma ukamenujte že 😂pozerám veľa filmov a namyslam si

nafka0483
13. máj 2021

@mamusa34 Stale nechapem co ti vadi. Ju nezmenis, volala tvojho muza, prisli ste spolu. Cize nesiel s nou sam. mas z toho svojho pocit, ze sa mu paci, ze sa s nou chce stretavat sam, alebo nieco take?

mamusa34
autor
13. máj 2021

@nafka0483 nič potrebovala som sa vypísať 🤷žiarlila som proste že čas netravi somnou a ona má spoločnosť keď jej muž neni doma ,to je celé ..

mamusa34
autor
13. máj 2021

@nafka0483 on nie ..ona sa tak chovala
Taktiež volala mu keď som bola pri ňom tak mi povedal kto to bol ..bohvie keby neviem o tom či by ma zavolal

katus226
13. máj 2021

@mamusa34 neni ona jak chripka? Ze ju uz mali vsetci? 😁

mamusa34
autor
13. máj 2021

@katus226 😅no môže byť ..keď jej kamarát pozerá pod tričko ..kamarát jej muža..celé divne ..akoby každý a každým

nafka0483
13. máj 2021

@mamusa34 Cize ona sa tak sprava a ty kvoli tomu podozrievas muza, ze ktovie co by bolo keby si pri nom nebola, ci by ti povedal...

katus226
13. máj 2021

@nafka0483 ani sa necudujem. Hentake chudery idu cez mrtvoly

monka105
13. máj 2021

Tu by som neriešila ženu, ale postoj tvojho muža k nej. Či mu je to nepríjemné/čudné alebo mu to naopak imponuje. Ak s tým on nie je ok, vôbec by som to neriešila. Je to proste nejaká chudera, ktorej to nefunguje v manželstve a kompenzuje si to tak, že potrebuje mať pozornosť iných mužov 🤷🏻‍♀️

mamusa34
autor
13. máj 2021

@nafka0483 👌

leuchtturm
13. máj 2021

zbytocne riesis ine zeny. Zien je ako komarov pri jazere. Nebude jedna, bude ina. Dolezite je, ako sa tvoj muz stavia k takymto situaciam.

janickacrazy
13. máj 2021

@mamusa34 jej muž je isto taký podpapucnik, keď si s ňou neurobí doma poriadok

mamusa34
autor
13. máj 2021

@monka105 mala som pocit že je trocha ovplyvnení ňou ..

ruzasipova
13. máj 2021

@mamusa34 Potrebovala som precitat asi 20 komentarov, kym som to pochopila. Robis z komara somara. Na jednej strane na nu ziarlis, ze chodi von so spolocnostou akou chce a ty nie. Na druhej na zaklade svojich moralnych hodnot sa staras do jej zivota a odsudzujes ju, pricom prd vies o tom, ake hodnoty ma ona, co je pre nu ok a co cez ciaru. A do tretice mas strach, ze tvoj muz je natolko psychicky slaby, ze by jej mohol podlahnut.
Takze tu si si vytvorila problem sama. Neodsudzuj zivot inych, ver svojemu muzovi a nebudes mat ziadny problem.

monka105
13. máj 2021

@mamusa34 tak mu povedz narovinu, že sa ti to nepáči a či si myslí, že je vhodné, aby chodil na pivo s kamarátovou ženou, keď on je na týždňovke. Či by sa jemu páčilo, keby si ty chodila na pivo sama s jeho kamarátom.

mamusa34
autor
13. máj 2021

@ruzasipova môže byť .len keď toho bolo už veľa každý deň tak už som to nedávala akosi