Dokáže sa starší človek zamilovať?

maria123a
16. sep 2021

Ahojte, pekný večer, mna len zaujíma či sa dokáže aj starší 40 ročný muž zamilovať do mladšej ženy.. keďže predpokladám čím starší človek o to skúsenejší , racionálnejší a chladnejšia hlava.. pride mi že taký uvažujú len racionálne bez citov .. je to pravda?

0silvia0
17. sep 2021

@maria123a keď sa cítiš pri takýchto rečiach nepríjemne, prečo v tom pokračuješ? Mne ty pripadáš oveľa vyzretejšia ako tento pán slintavý...

maria123a
autor
17. sep 2021

Ďakujem Vám asi máte pravdu a som si uvedomila že mám na viac.. človek mysli že si musí nájsť niekoho staršieho vyzretejsieho .. a tuším muži sú skoro na jedno kopyto

oliolijanka
17. sep 2021

Clovek sa dokaze zamilovat bez ohladu na vek, ale... v tomto tvojom pripade mala otazka zniet: „Doje.em sebe a svojmu trojrocnemu dietatu zivot, ak budem osud provokovat s o 24 rokov starsim muzom, ktory ma nazyva milenkou?“
Hladaj si kamaratov a kamaratky plus/minus medzi rovesnikmi. Pokojne mas cas. Maj zaluby, tes sa zo zivota, venuj sa svojmu dietatku, kym ta potrebuje, bud si vedoma svojej hodnoty a buduj si ju. Potom urcite stretnes muza, ktory sa nie len zamiluje do tvojho mladeho tela, ale vas aj bude lubit.
Naozaj je tento chlap to, co by si si od osudu priala?

kittykat22
17. sep 2021

@maria123a nestracaj nadej. Su aj fajn muzi. Mas pravdu v tom, ze si zasluzis dobreho muza. Kto hlada - najde. Kolko bab z konika ma doma skveleho muza - a aj po rozvode, aj tie co ostali single s dietatom. Muzi su. Nevzdavaj to s jelimanom. Drzim palce 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

oliolijanka
17. sep 2021

Pardon, tusim ten vekovy rozdiel nie je 24 rokov. Ale aj 20 rokov je vela. Ked o mnoho starsieho, tak jedine majetneho, bezdetneho, zabavneho devätdesiatnika👆🏻

kittykat22
17. sep 2021

@oliolijanka 👍👍👍👍👍

marsmykkok
17. sep 2021

@oliolijanka tak je. U mňa nemajú šancu takýto čo zámerne oslovujú mladšie aby si zvýšili ego, nech oslovia rovesníčky. Iba ak mi napíše Kollar že chce so mnou dieťa. :D nie také staré, bezmajetne, škaredé nuly.

eeffka
17. sep 2021

@maria123a jezisi to je aky trapko 😲 , kkso sa hanbim za neho, aj za teba, tak ale ja mam taku nestastnu povahu 😅

marseillefan
17. sep 2021

@maria123a "milenka moja" myslím, že tým chcel povedať, že ste mali dobrý sex... a nie povedať, že si len milenka pre neho. To je ako keby si mu dobre navarila a upratala a on by povedal "gazdiná moja", čím by nechcel povedať, že si pre neho len gazdina, ale to, že si to dobre urobila.

marsmykkok
17. sep 2021

@marseillefan s tým súhlasím, tiež to vnímam rovnako, ale inak konverzácia hodná 15 ročného. Opýtať sa či ho ľúbi cez chat, to halooo atď.

lealikk
17. sep 2021

@marsmykkok hmmm vidis niekto nema proste odvahu sa to opytat inak

luccija
17. sep 2021

@marseillefan no pohľad chlapa🙂