• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dokedy budú manžela navštevovať jeho synovia?

5. júla 2009 
vydala som sa za rozvedeneho muza, ma 2 synov vo veku 18 a 21 rokov
stale k nem chodia na vikendy,prazdniny,vianoce,atd
ja to nezvladam...kto to nezazil nepochopi...
sama som 2 krat potratila a preto je to o to horsie
ako to prezivate vy ? stretavam sa s nazormi, ze navstevy ano ale aj spanie ??? dokedy _??
3. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni nechodia na návštevy,chodia za otcom domov :wink: čo konkrétne nezvládaš? že varíš cudzím deťom alebo čo,že on má deti a ty zatiaľ nie? nerob si vo vzťahu zbytočné problémy,sú to jeho deti a vedela si,že ich má....držím prsty,aby sa zadarilo :wink:
3. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
co nezvladam, to ze sa spravaju tak ze oni su tam doma a my v kute
a su dospeli , uz davno to nie su deti
3. júl 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz a kde maju byt, u vlastneho otca sa spravat ako na navsteve?? Ako u cudzieho, bohuzial cudzi, teda novyn element si ty, tak musis sa s tym vyrovnat.
3. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je rozdiel ci sa spravaju normalne a vobec nejde o to ci su u otca alebo nie su
a kedze nepoznas moju situaciu tak sa k tomu nevyjadruj
ja viem co prezivam a je na mojej strane aj manzel a poriesime si to sami aj bez tychto poznamok
ja som chcela vediet ci to tu niekto preziva to co my, tov bolo vsetko
3. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kavka zaujímavo refuješ načo zakladáš fórum ak nechceš počuť názor iných
tiež si osobne myslím že si vedela do čoho ideš a nie že si sa nasťahovala k niekomu a potom zistíš že juj aha on má deti a či sú dospelé alebo nie stále to budú jeho deti a tam kde je ich otec budú ako doma
a keď to vadí jemu ako sa správajú tak nech sa s nimi porozpráva on sám sú to jeho deti a nie sú malé aby to nepochopili
viem si predstaviť že sa teraz naštveš ale muslela som si povedať svoj názor sorry
3. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kavka drzim palce nech sa cim skor zadari,ale janinah ma pravdu,si si brala muza so zavazkami a mozno synovia nezvladaju ze ich rodicia su od seba.tak ich trosku treba pochopit.ale zasa nepoznam cely pribeh takto sa tazko radi... :wink:
3. júl 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
suhlasim s Jankou :wink: , rozvodom sa konci manzelstvo, nie rodicovstvo.... ak sa nechovaju OK, mal by si to s nimi ujasnit otec. Nemyslim si, ze je mudre sa stavat medzi otca a jeho deti.... to nemozes vyhrat.... moj nazor... si presdstav, ze by mu by vadila tvoja rodina.... :wink: drzim palce, nech prekonate prekazky
3. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kavka ja som v tejto situacii.
manzelov syn ma 18,studuje sice prec ale chodi k nam na vianoce a teraz cez prazdniny tu bude mesiac.do min.roku bol u nas kazdy druhy vikend a polovicu prazdnin.takze podobne ako u vas.

ved skus povdat co ti konkretne vadi.
lebo takto sa da tazko debatovat ked nikto nevieme nic blizsie.
ja som s mojim muzom uz 7 rokov,presli sme vselicim,aj ja som si prezila rozne pocity,co sa tyka deti.hrany sa dlho obrusuju.pochopila som,ze nikdy cudzie dieta nebude ako vlastne .aj ja mam syna z prveho manzelstva a vztahy ma s muzom dobre,su vcelku kamosi,no tiez nie je jeho vlastny.
a kedze sme taka rozmanita rodina,viem sa na to pozriet z roznych uhlov.

nuz tema sa vola dokedy?dokedy k vam budu chodit?asi navzdy :grinning: treba sa s tym zmierit.su to jeho deti.
chovaju sa nejak hrozne?
su nevychovani?
ziarlis?
aky mate problem?
3. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
stankatt ma podla mna pravdu.nemozes vyhrat boj s jeho synmi.
tak ako ja by som si vzdy vybrala vlastne dieta,keby som si musela zvolit.

rozviedol sa kvoli tebe jeho synovia ta neznasaju a robia ti zle? :confused:

najrozumnejsie je sa s nimi skamaratit .nikdy nebudes mama .ale ked ziskas ich sympatie mozete mat kamaratsky vztah.to sa snad da.
3. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PS: kavka nikto nepozname tvoju situaciu, ale pytala si sa na nazor :unamused:
3. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za vase nazory a nechcem aby ste ma odsudzovali
ide o to ze mna zaujima to ako to bolo u vas
jednoducho u nas nie su pravidla
moj muz to teraz tiez vidi a dava mi za pravdu
nerozviedol sa koli mne, ona si nasla milenca
proste mame pocit ze synovia mojho muza vyuzivaju
3. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a je to 8 rokov co nie su spolu
proste moj muz bol na nich az moc dobry a teraz sa trapi lebo nevie co s tym
velmi mi vadi ze spia v obyvacke do 12 hod a nikto tam nevojde, lebo oni spia, takze ja som odstavena a sedim v kuchyni
chodia k nam spat ked chcu byt dlho na diskoteke lebo mama toho mladsieho nepusti
je toho ovela viac,proste ako keby vyuzivali nasu dobrotu a na nas nepozeraju
3. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím že synovia sú už dost velký na to aby u vás trávili výkendy, vianoce a podobne . ved už niesú deti že sa s nimi treba hrat a venovat sa im. príst na návštevu a pokecat s otcom, trebárs prespat. a to čo robia ked sú u vás dlhšie ako jednu noc? sedia na gauči a ty ich obskakuješ ? ved sú vo veku ked majú mat kamarátov a frajerky a tak
3. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano matica je to tak ako pises
trva to 5 rokov a je to uz vela na mna
boli mensi som to akceptovala, ale trva to dalej
frajerky nemaju, takze tak
3. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to co sa na vlastnych synoch nepaci manzelovi,to by mal s nimi riesit on.
to ze spia do 12 a tym obmedzuju aj vas dvoch a vam to vadi by ste predsa mali riesit s nimi spolu.
jednoducho si mladych panov posadit oproti sebe a vysvetlit im,ze tato domacnost ma svoje pravidla a treba aby ich respektovali.takymto sposobom by som sa nedala obmedzovat,aj keby islo o moje vlastne decka.
mate dvojizbovy byt?
proste treba aby ste chlapcom povedali:ste tu doma,ale sme tu doma aj my,takze treba dohodnut pravidla aby nikto zbytocne pre nikoho netrpel.
3. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty nemôžeš íst niekam preč trebárs k mame prespat ked prídu? nech teda obskakuje ocko
3. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kavka zaujimave že založiš temu a ked ti zicon napiše hned sa donho obuješ,čo čakaš že ta bude niekto lutovat?mala si napisat o čo sa jedna ake mate problemy s nimi niesme jasnovidci.

vy ste majitelia domu stanovte si pravidla,nechapem prečo čakaš kym sa nezobudia ja by som si tam normalne naklusala a nech krasne vstavaju.Určite by som nebrala na nich ohlad nepoviem keby pracovali.
3. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kavka no jednoduché to nieje,ale ty s tým v podstate nič urobiť nemôžeš. Na to je tvoj muž a kým on nestanoví pravidlá, tak sa to tak rýchlo nezmení. Tiež žijem s rozvedeným mužom, ktorý ma 2 deti s prvého manželstva. Spolu sme 9 rokov. A veľmi dobre si viem predstaviť ako dokážu deti otca využívať :wink: Mám ich napriek tomu rada, poznám ich nejaký ten rôčik, máme v podstate kamarátsky vzťah, aj keď tiež niekedy to u nás poriadne zahrmí. Jedného by som sa ale vyvarovala, nikdy by som otca "nehuckala" proti detom. Tým nemyslím, že to robíš :wink: Je to naozaj tak, že si vedela od začiatku, že má deti, takže to nezmeníš ani nič neurobíš. Zase na druhej strane, žila by si s partnerom, ktorý by odmietal tvoje deti? :wink:
3. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa do neho neobula
ale nema mi pisat ze som element
moj muz akokeby chcel byt vzdy dobry a preto je mäkky na nich
a oni ho maju ako za kamarata
nepojdem spat k mame, som jeho manyelkaa nebudem odchadzat ja
a to nie je riesenie
fakt by pomohol poriadny rozhovor, lebo to obmedzovanie je hrozne
3. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ich neodmietam, ale niekedy je to na nevydrzanie, ano mala by som ist do izby a zobudit ich, alebo moj muz
fakt je to od veci, ze to doteraz bolo takto
3. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kavka, myslím, že "mäkký" bude vždy k detom, vieš, má ich rád a ak som dobre pochopili jeho ex si našla milenca a on kôli tomu prišiel o deti. A potom im čas,ktorý s nimi nieje chce nahradiť keď s nimi je..
3. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca presne tak.vidim,ze ktore sme s tymto osudom ,to asi prezivame dost podobne.

a ako uz pisala womenne-normalne by som rano zacala fungovat ako zvyknem.ziadne naschvaly,ale ked si potrebujem ist pre nieco do obyvacky,tak tam jednoducho pojdem a hotovo.a ked varim a potrebujem pri tom pustit mixer,tak by som ho jednoducho pustila.
3. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kavka neboj aj ja som novy element v zivote muzovho syna :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak v podstate som aj ja nový element, ale naštastie bol ešte jeden predo mnou a s tou kočkou nevychádzali absolútne, tak na mna potom nemali vysoké nároky :grinning: :grinning: vtedy mali 6 a 8 rokov
3. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba stanovit pravidla. a hlavne ak mama mladsieho nechce niekam pustit ani otec by mu nemal dovolit...Podla mna aj rozvedeny by sa mali na niecom dohodnut. Vacsina problemov vznika prave preto, ze jeden nepusti a druhy ano. Vo vychove by mali tahat za jeden povraz :unamused: . A jasne, ze by mali chalani pochopit, ze ty si s ich otcom rodina, da ktorej patria aj oni, ale kazda rodina ma pravidla. :wink:
3. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kavka nemyslela so aby si utekala vždy ked prídu ale raz za čas si sprav svoj program alebo lepšie vypln výkendy aj manželovi s niakym výletom a tak
3. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja by som tiez nechodila spat k mame. :confused: este ze co.

muzi po rozvode -ak maju svoje deti naozaj radi- casto zostavaju prehnane makki na svoje deti a zacina opicia laska.uz je to raz tak. :unamused:
3. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kavka veru, ani ja by som nikam nešla, a program by som kôli detom nemenila, sú dosť velký nato aby sa rozodli či idú niekam s vami alebo budú mať vlastný program :wink:
Ada to s tým mixérom sa mi strašne páči, viem že to nemá byť neschvál, ale uznaj, ja by som to ako naschvál brala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a presne.mali by tahat za jeden koniec.ked mama nepusti ako to ze otec ano?
aj ked .. v 18 rokoch nepustit syna von..co ja viem?tiez sa o deti bojim ale do 18 to asi neudrzim :sweat_smile:
3. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kavka a komunikujú tvoj muž s ex normálne? Lebo u nás sa stalo, že deti tvrdli iné časy do kedy môžu byť von ako ona ked som s nou volala (MM vtedy nebol doma a chceli ma oblbnúť- krcpi jedny) :grinning:
3. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok