Dospelý syn udrel matku

83lenka83
24. júl 2022

Ahojte, chcem sa opýtať aký je postup keď podám trestné oznámenie za fyzické a psychické týranie matky vlastným synom. Matka je zťp. Pochybujem o tom, že matka prizná to čo jej syn robí. Ako bude postupovat policia po takomto údaní keď matka všetko poprie? Predvolaju jej syna aspoň na výsluch? Ďakujem.

zuzinka888
25. júl 2022

Ak to matka poprie= skutok sa nestal. Treba dôkazy. Najlepsie zaznam z kamery. Fotigrafie modrin- posudok lekara ze pani je tyrana.

kitycat
25. júl 2022

Mlati kade kpho a nikto to nehlasi... Raz sa to vypomsti..

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alguno
25. júl 2022

@0silvia0 pekne by som sa s mamou porozprávala, bol by to dlhý rozhovor. Alebo by som dala do domu skrytú kameru.

mamkagabka
25. júl 2022

@83lenka83 ja by som šla na kurz kickboxu a ak TO nepomôže skúsila by som naňho “jeho vlastnú medicínu”. Držím palce aby bola mama v poriadku🤞

dagmarovita
25. júl 2022

Nic nepomoze, kym ho rodicia drzia doma. Nechcu to riesit, sami si to vybrali. A na takých ludí nie sú páky v systéme. Vyhodit ho nevyhodia, tak on neodide. Uz sa stalo ze rodičia sa syna aj bali a nakoniec ich oboch zabil.

verkaveverka
3. aug 2022

Tak im treba, keď vedome vychovali zo syna neschopneho mizogyna a agresora. Môj brat je detto to isté a môžu za to len a len rodičia a ich debilna výchova